Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Stark
Awatar użytkownika
Posty: 292
Rejestracja: 12 lip 2012, o 11:23
Miano: Jessica Andromeda Stark
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Komandor Sztabowy, N5
Kredyty: 80.000
Medals:

Publiczne multi

15 mar 2013, o 16:27

Ej no podoba mi się! Ostatnio też zaczyna mnie coś brać na multi <mam takie zaległości że cholera> więc chętnie ściągnę sobie giere od nowa i pogram! Do tego pomysł z odgrywaniem postaci podczas akcji jest zajebisty. Można grać swoją ulubioną postacią z multi i ją odgrywać, można grać postacią z Cytadeli i ją odgrywać <co u mnie się akurat jedno z drugim pokrywa>. Może być przednie, tylko trochę organizacji.
Z filmowania ja odpadam, mam dobry komp, ale nie ogarniam tego nagrywania całego :)
ObrazekObrazek

Moje avki: ~1~, ~2~, ~3~
Vici
Awatar użytkownika
Posty: 55
Rejestracja: 19 lut 2013, o 21:20
Miano: Vici
Wiek: 22
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz zawodowy
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Kredyty: 9.000

Re: Publiczne multi

15 mar 2013, o 20:33

Jeśli taki problem byłby z odgrywaniem (głosy) można by je dodać po zrobieniu filmiku, tylko trzeba by znaleźć chętnych do podłożenia kwestii. A co do role-play musielibyśmy nagiąć kapkę realia Cytadeli, ponieważ niestety np. dla mnie nie ma inżyniera ludzkiej kobiety z siatką pojmań, czy np dla Iris kobiety adept z taką ilością skilli. A co do nagrywania trzeba by żeby każdy chętny do tej formy rozrywki wrzucił w jakimś nowym temacie swoją specyfikacje z DXDiaga, i na jej podstawie wybrać. A co do noobienia chyba na brązie/ srebrze dasz rade Frost:]. Poza tym trzeba by adekwatne sesje do tego potworzyć, tak żeby się nasze postacie jakoś spotkały. No i oczywiście czy w wypadku porażki/ nie ewakuowania się postać na cytadeli ginie? Czy lecimy próby aż do skutku...
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Publiczne multi

15 mar 2013, o 21:02

No bez przesady Vici :D aż takiego powiązania z forum by nie było.

I jak już pisałem wcześniej, ja dalej jestem za tym żeby nie odgrywać "swoich" postaci z forum tylko np patrzysz na listę dostępnych i o! Dzisiaj będę Quarianinem inżynierem! albo Kroganianem! i w tedy się bawimy w podkładanie głosów ;> bo z dogrywaniem ich po nakręceniu będzie większy problem, trza by jakiegoś dźwiękowca znaleźć..
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Publiczne multi

17 mar 2013, o 13:32

Dobra, mogę dołączyć do tego projektu, bo moi kumple mi na 18 kupili ME3 na PC :3 jeszcze w sumie go nie odpaliłem, ale zabieram się za ostre expienie, abyście nie musieli się męczyć w grach z gościem na 1 lvlu :3 Oczywiście o ile będziecie chcieli ze mną grać
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Garran
Awatar użytkownika
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2013, o 18:43
Rasa: Kroganin
Kredyty: 15.000

Re: Publiczne multi

18 mar 2013, o 21:41

Ja też z przyjemnością dołączę, praktycznie całymi dniami gram w multi ME3 (no poza czasem spędzanych na pisaniu odpisów na 3 pbfy). Scorpion, już taki słaby nie jesteś... no i masz jedną z lepszych postaci ^^
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Publiczne multi

19 mar 2013, o 00:46

Dobrze, w takim razie przyszedł czas, by się umówić na pierwszy termin. Proponowałabym niedzielę, ponieważ w nią większość ludzi siedzi w domu i leczy się z soboty (nerdom jak ja to nie robi tak czy siak, jednak w piątek i sobotę mam zajęcia). ; ) Niedziela w godzinach wieczornych, powiedzmy 18. Jeśli znalazłoby się wystarczająco chętnych, moje pytanie brzmi...
Kto nagrywa? Mogę wziąć to na siebie, jednakże jeśli mój komputer by się "zmęczył", ktoś musiałby przejąć pałeczkę w następnej sesji (nie wykluczam, że może być ich więcej jak jedna). Musiałaby być to jednocześnie osoba, która gra na wystarczająco wysokich ustawieniach, by nie pokazać na kanale pikselozy.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Mist
Awatar użytkownika
Posty: 404
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 14:39
Miano: Vanessa Chorisso
Wiek: 29
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Kredyty: 34.900
Medals:

Re: Publiczne multi

19 mar 2013, o 11:52

Ja też bym chętnie spróbowała, niestety jednak przyszła niedziela odpada bo szaleje na Pyrkonie. Za to za dwa tygodnie jak najbardziej. Hmmm, trzeba by podrasować biotyczkę.
ObrazekObrazek ||Theme: >>:<<||+|-
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Publiczne multi

19 mar 2013, o 16:22

Sama wolałabym piątek/sobotę, ale niedziela też jest spoko xP Jeśli chodzi o nagrywanie, to nagrywać mogę też ja, a i pewnie nie jesteśmy jedyne, więc problemu nie będzie.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Publiczne multi

23 mar 2013, o 16:55

Mogę jutro pograć :3 jeśli chcecie mogę też nagrywać, tylko wyślijcie mi link do jakiegoś programu, którym mógłbym to zrobić :3
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
William Kraiven
Awatar użytkownika
Posty: 677
Rejestracja: 17 gru 2012, o 21:19
Miano: Will
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Horyzont
Status: ex-Przymierze, Były komandos "Delta", Były porucznik SOC, Były najemnik Błękitnych Słońc. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 62,872
Lokalizacja: Cytadela
Medals:

Re: Publiczne multi

9 kwie 2013, o 19:58

Dobrze, troszeczkę mi się nudzi, więc też nabrałem ochotę na wzięcie udziału w tym projekcie. Tylko widzę, że mały zastój jest. Co proponuje. Umówienie się na [EDIT] ten bądź na następny weekend, Hawg nagrywa, jeśli dalej chce :) Sporządzimy listę interesantów, który każdy wybierze numerek z k20 a Carmen/Hawg rzucą i wylosują trójkę szczęśliwców, którzy wezmą udział w pierwszym nagrywaniu. Nie wiem czy ustaliliście odnośnie nagrywania, ale to raczej wiadome jest, że Hawg ginie, odpala frapsa bądź bandicama, czy jeszcze coś innego i nagrywa, skakając za pleców graczy.
Obrazek ObrazekObrazek| +55% obrażeń od broni | +20% obrażeń od strzałów krytycznych | +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni |
| +20% pancerza | 30% przywróconej maksymalnej mocy po utracie tarcz, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu |
| (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu) |
Obrazek |Obrazek| "Słowa" | [url=gg://28020261]Obrazek[/url] | "Myśli" | Obrazek | Obrazek Dla MG:Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Archiwum”