Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Technologiczny Projekt

12 kwie 2013, o 14:45

To może powiem, co mi chodzi po głowie od ostatniego kwadransa. Chciałbym zebrać osoby z forum, których postacie mają jakieś pojęcie o technologii i połączyć w jednym lub kilku eventach, które miałyby na celu... no właśnie. Chyba każdy myślał o czymś, co chciałby stworzyć lub zbudować.

Moja postać to haker i ma najbardziej hopla na punkcie SI, choć innymi technologiami też nie gardzi. Ostatnio nawet miał styczność z czymś, co roboczo nazwał "Technologią Psioniczną" ;P

Dlatego chciałbym wpierw, by się ludzie wypowiedzieli na temat tego, co chcieliby stworzyć lub udoskonalić. To jest dobry materiał na event, lub nawet chain quest, który całkiem nieźle rozruszałby towarzystwo. Jeżeli więc ktoś chce brać w tym udział i ma jakiś swój pomysł, to niech śmiało się tym podzieli ;)
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Technologiczny Projekt

12 kwie 2013, o 14:59

Czy mam jakiś oryginalny pomysł? Wstyd przyznać, ale nie. Co nie zmienia faktu, że jeśli z jakiegoś powodu osławiony haker Konrad Strauss wyśle do Daniela Frosta wiadomość, że prosi wszystkich ogarniętych technologicznie o pomoc w jakimś superprojekcie, to jak najbardziej przyłożę do tego rękę. W przerwach między strzelaniem do Cerberusa, oczywiście :D.

Jakby co, to wstępnie prosiem mnie włączyć. Nawet jeśli nie uda mi się event, to "korespondencyjnie" będę mógł przesyłać do think-tanku swoje własnej rozkminy w temacie.
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Ananthe’Viroccum vas Eboracum
Awatar użytkownika
Posty: 312
Rejestracja: 23 mar 2013, o 21:40
Miano: Ananthe vas Eboracum
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Najemnik
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Status: Członek Zaćmienia Pierwszego Stopnia
Kredyty: 1.200
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Technologiczny Projekt

12 kwie 2013, o 15:04

No to może ja zacznę:) Jak nadmieniłem w KP Anka jest specjalistką od kamuflaży taktycznych i ogólnie rozumianego maskowania... także byłbym szczerze zainteresowany opracowaniem jakiegoś nowego, lepszego kamuflażu dla jednostek piechoty/pojazdów a może nawet statku kosmicznego:D Oczywiście nie gardzę (jak chyba każdy quarianin) żadną technologią, ale niestety Anka nie jest specjalistką od broni czy opancerzenia, co najwyżej na trochę niższym poziomie niż na kamuflażach zna się na silnikach, ale nic poza tym. Jednak nie zmienia to faktu że najlepiej będę się czuł pracując np. nad kamuflażem taktycznym dla myśliwca bojowego. Także wiecie do kogo dzwonić jeśli będzie wam potrzebna niewidzialność :)
EDIT: Pomysł z godziny 18:35, dnia 2013-04-12.
Można by stworzyć wykrywacz maskowania cieplnego/wizualnego. W końcu takie cholerstwo emituje nie tylko podczerwień i światło widzialne. Proponuje dlatego wykrywacz na UV/ pozostałą cześć spektrum energetycznego. Wtedy żaden szpieg czy statek nie umknie :D
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2013, o 17:41 przez Ananthe’Viroccum vas Eboracum, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek Jeśli piszesz do mnie, używaj rodzaju męskiego, jeśli do Ananthe, rodzaju żeńskiego. Theme postaci
Xirys
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 22:13
Miano: Xirys
Wiek: 36
Klasa: Inżynier
Rasa: Hanar
Zawód: Najemnik, spec od walk technologicznych
Status: Ex-SOC, dawny pracownik korporacji technologicznej na Kahje
Kredyty: 18.340
Lokalizacja: Norwegia

Re: Technologiczny Projekt

12 kwie 2013, o 15:22

Ten tutaj przechodzil szkolenia w zakresie walki technologicznej, specializacja sondy. Zna sie wiec na hologramach oraz ofensywnym ich wykorzystaniu. Moglby wiec tworzyc interfejs, a kto wie czy nie wykorzystal by wiedzy do tworzenia WI (albo przynajmniej wizualizacji WI). Pancerze technologiczne tez wchodza w gre.
Dodatkowo pracowal z technologia hanarska i zna ja od podszewki. Zestawy grawitacyjne, dla przykladu. Hanarskie podejscie do technologii moze byc przydatne do rozwazywania roznych problemow.

Ten tutaj pisze sie ;)
ObrazekObrazek
| Obrażenia od mocy technologicznych: +10%| Zmniejszenie kosztu mocy technologicznych: 10% |
Combat theme Calming after the storm theme Ancient Protean Philosophy: "Violence is not a good solution, the airlock is a better one" Bonus: Son of Shepard Mistah J
Pixie
Awatar użytkownika
Posty: 312
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 22:26
Miano: Emma Swift
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Mechanik, haker, sabotażysta
Lokalizacja: Cytadela -> Klub "Czyściec"
Status: członkini rady Swift militaries
Kredyty: 11.540

Re: Technologiczny Projekt

12 kwie 2013, o 15:41

I ja! I ja! Pixie ogólnie zna się na technologiach bojowych, ale specjalizuje się w statkach bojowych. Sondy i przeróżne bojowe maszynki zdalnie sterowane nie są jej obce, bo w ten sposób walczy. Hakerka też z niej dobra.
Przychylam się do pomysłu Anki. Projekt rozszerzenia taktycznych kamuflaży na małe statki/myśliwce/promy byłby ciekawy. Pomyślcie o maskowanych kodiakach.
Wdzianko|Ciuszek bojowy|Efektowne wejście|Kolorowych snów|Quarianie!Strzeżcie się! ObrazekObrazek BONUSY: +35% do tarcz, -20% do kosztu użycia mocy, +20% premii technologicznej
Wyyrlok Bane
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 5 sty 2013, o 20:15
Miano: Wyyrlok Bane
Wiek: 30
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Ochroniarz Arii T' Loak | Najemnik
Status: Ucikinier, poszukiwany przez Hierarchię Turian
Kredyty: 5.500

Re: Technologiczny Projekt

12 kwie 2013, o 18:30

Gdyby Wyyrlok dostał na omni klucz wiadomość od znanego w świecie hakera Konrada Strauss, to niczym Daniel Frost, zabiera swoje turiańskie dupsko z omegi i śmiga choćby na kraniec galaktyki! Wyyrlok interesuje się znaczeniem technologii w społeczeństwie. Taki atropo-socjolog technologiczny. Raczej nie jest typem szalonego naukowca i nic sam nie stworzy, ale z przyjemnością pomoże.
Axandr Likulus
Awatar użytkownika
Posty: 197
Rejestracja: 14 mar 2013, o 01:08
Miano: Axandr Likulus
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Polityk
Kredyty: 31.000

Re: Technologiczny Projekt

12 kwie 2013, o 18:50

Do mnie przemawia SI zaprojektowana specjalnie do kradzieży danych i przejmowania (podsłuchiwania) cudzych rozmów. Taka konkurencja dla shadowbrokera. W walce o fotel radnego coś takiego by mi się przydało ;)
ObrazekObrazek mój numer gadu - 38541854
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

12 kwie 2013, o 19:20

Dobra, nie chcę mi się tu walić epopei i wypróżniać intelektualnie dopóki nie wiem jak to ma wyglądać. Sam wspomniałeś, że to po prostu nagły atak weny i z tego prostego powodu nie miałeś kiedy dopracować szczegółów. Zrozumiałe.
No ale coś już Ci się tam chyba urodziło, skoro piszesz o eventach, chain questach itd. Nie powiem, opcja jest fajna, ciekawa odskocznia od strzelania i innych typowo Mass Effectowych atrakcji.
Zacząłem jednak czytać ten post i wizja wiadomości od Konrada-Hakera do każdej osoby w galaktyce, która posiada jakiekolwiek zdolności technologiczne, średnio mi leży. Więc wolę się upewnić, że to nie będzie wyglądało w taki sposób.

Jeśli nie to Peter jest jak najbardziej za. Chłopak w zasadzie całe swoje życie spędził sterując maszynami, albo ich budowaniem/naprawianiem. Innymi słowy to inżynier z solidnym doświadczeniem. Zawsze zainteresowany wszystkim co związane z technologią. No i pozwoliłoby mi to włączyć jednego NPCa z historii do gry, co stanowi dodatkowy plus.

Za jego sterami siedzę natomiast ja. Czyli inżynier, maniak science fiction i gość, który już teraz ma co najmniej kilka pomysłów, na kolejny przełom naukowy. ;)
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Nect
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 22 mar 2013, o 19:27
Miano: Jakub "Nect" Piech
Wiek: 27
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot, mechanik
Postać główna: Szeol Gate
Lokalizacja: Polzga
Kredyty: 20.000

Re: Technologiczny Projekt

12 kwie 2013, o 19:47

Jestem tylko mechanikiem i nie mam określonej specjalizacji, lecz ciągle żyję nadzieją, że w przyszłości się to zmieni. I tak jak Peter mówił, a raczej napisał: wiadomości od Konrada do wszystkich ogarniętych w tym temacie, będzie wyglądać co najmniej dziwnie. Sam nie mam pomysłu co moglibyśmy zbudować, lecz jak coś wymyślisz i będzie to w mniemaniu Necta dobre, oraz potrzebne, wtedy masz mnie na pokładzie.
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

12 kwie 2013, o 19:51

Jeśli przyda się inżynier genetyczny w teamie bądź ktoś od neurologii (a przyda się choćby do tworzenia SI tudzież WI), Dalia chętnie się podepnie (;
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Vicca Ulianov
Awatar użytkownika
Posty: 275
Rejestracja: 1 cze 2012, o 20:59
Wiek: 21
Klasa: adept
Rasa: human
Zawód: kurier/kobieta pracująca
Kredyty: 48.150

Re: Technologiczny Projekt

13 kwie 2013, o 11:54

Mój brak chęci do przelogowywania ise właśnie się odzywa :P

Gwen bardzo chętnie by się podpięła, jako spec od cybernetyki, a że jej projekt do zrobienia wędruje wokół cybernetyki genetycznej... :3 Badania nad możliwą pamięcia genetyczną implantów, stworzenie podpasowanych do konkretnego genomu, ewentualnie cybernetyczne wymienniki genomowe... Duzo tego i sporo możliwości :3

Lub też Phoenix, której specjalizacja co prawda jest ograniczona do hakowania i systemów, to jednak obecny cel można zdefiniować jako adaptatywny program zabezpieczający przed atakami cybernetycznymi :3
ObrazekObrazek
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

13 kwie 2013, o 22:02

Dobrze, to teraz moja kolej. Dementuję więc ploty i mówię: Nie, Konrad nie będzie wysyłał wiadomości na całą galaktykę i nie będzie w ten sposób zbierał ludzi. Jak już miałoby się coś takiego dziać, to postarałbym się, by to wyglądało bardziej naturalnie.
Kolejną rzeczą są ludzie. Nie sposób byłoby mi wpasować do mojego projektu wszystkich zainteresowanych, ale to nie jest problem. Może istnieć w końcu więcej, niż tylko jeden projekt i tak jak przykładowo ja bym wziął jeden pod swoje przywództwo, tak ktoś inny mógłby zebrać ludzi przy własnym.

Dobrze, a teraz rozpiszę się ze swoim projektem i powiem, kogo bym widział w swoim zespole.

Chodzi mi o stworzenie, zarówno w Układach Terminusa, a później też w Światach Rady, sieci skanerów Omni-kluczy. Celem tego projektu, byłoby wyszukanie w ten sposób agentów Cerberusa i... no cóż, zabicie ich. Projekt od początku do końca polegałby na zdobywaniu informacji, które w ten sposób można by wykorzystać, do zabicia szpiegów Człowieka Iluzji, lub do bardziej ciekawych pomysłów.
Fundamentem dla tego, są dane jakie Konrad zdobył w 2.0, czyli ID Omni-kluczy agentów Cerberusa.

W swoim zespole widziałbym: Daniela wraz z Dalią(uwierz mi, uda mi się was znaleźć ;) ), mile byłby też widziany Ananthe, ze swoją postacią, oraz Nect lub Peter. Mile widziani, ale to już niekoniecznie, jeżeli byliby zajęci, to Axandr i Wyyrlok.

Jeżeli miałby ktoś plany, co do kierowania jakimś drugim projektem, to niech śmiało pisze. Btw. tych ludzi nie zaklepałem sobie, więc niech nie będzie na mnie hejtu, że prawie wszystkich graczy zgarniam ;P . Wszystko jest w końcu do obgadania, a i drugi projekt może być o wiele lepszy od mojego ;)
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Daniel Frost
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 22 paź 2012, o 14:28
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik-freelancer
Status: Były sierżant noveryjskich ERCS. Patologiczny pirofobik i cheimatofil. Ścigany przez Cerberusa.
Kredyty: 21.810

Re: Technologiczny Projekt

13 kwie 2013, o 22:08

Konrad Strauss pisze:wyszukanie w ten sposób agentów Cerberusa i... no cóż, zabicie ich.
MY BODY IS READY. Jak najbardziej potwierdzam swój ewentualny udział w projekcie i czekam na wydarzenia!
ObrazekObrazek
Bonusy: +10% szybkość ładowania mocy , +10% tarcze, +5% do obrażeń od broni, +10% do skuteczności strzałów w głowę
Nie mówię, że jestem sadystycznym MG, ale lepiej przynieś pełną Butelkę Estusa.
[Ocalony] [Zabójca] [Wrak]
[Frostbite]
Nect
Awatar użytkownika
Posty: 62
Rejestracja: 22 mar 2013, o 19:27
Miano: Jakub "Nect" Piech
Wiek: 27
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot, mechanik
Postać główna: Szeol Gate
Lokalizacja: Polzga
Kredyty: 20.000

Re: Technologiczny Projekt

13 kwie 2013, o 22:10

Masz mój karabin :)
Olivia Harvin
Awatar użytkownika
Posty: 510
Rejestracja: 9 sie 2012, o 11:32
Wiek: 30
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Genetyk
Postać główna: Iris Fenrir
Status: ex-oficer Cerberusa, dezerterka
Kredyty: 20.650
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

13 kwie 2013, o 22:18

Dalia dołączy się z Frostem rzecz jasna.
me ~ voice ~ theme
ObrazekObrazek
+10% do tarcz
+10% obrażenia i siła rzutu
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

13 kwie 2013, o 23:28

W sumie pisałem już o tym na czacie, ale chyba lepiej będzie umieścić to dodatkowo w temacie - jestem chętny. O ile oczywiście moja aktualna przygoda zakończy się, zanim ruszysz z tym projektem.
Oprócz tego jedno podstawowe pytanie:
Poprzez sieć skanerów rozumiesz faktyczne, fizyczne urządzenia, czy coś bardziej na zasadzie oprogramowania?
Pytam, bo o ile w pierwszej opcji Peter ma jak najbardziej rację bytu, o tyle w drugiej nieszczególnie. King to zdecydowanie nie programista. Wszelki software rozumie bardziej z poziomu użytkownika, a nie twórcy. Więc o ile może pewne rzeczy modyfikować, o tyle budowanie od zera jest ponad jego siły.
Nie powiem, przygoda mnie intryguje. To fajny sposób na rozruszanie Kingowo-Cerberusowego wątka. No i widzę tu kilka ciekawych zastosowań dla mojego Nomada.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ananthe’Viroccum vas Eboracum
Awatar użytkownika
Posty: 312
Rejestracja: 23 mar 2013, o 21:40
Miano: Ananthe vas Eboracum
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Najemnik
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Status: Członek Zaćmienia Pierwszego Stopnia
Kredyty: 1.200
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Technologiczny Projekt

14 kwie 2013, o 06:03

wyszukanie w ten sposób agentów Cerberusa i... no cóż, zabicie ich. Projekt od początku do końca polegałby na zdobywaniu informacji, które w ten sposób można by wykorzystać, do zabicia szpiegów Człowieka Iluzji, lub do bardziej ciekawych pomysłów.
<Wyciąga snajperkę, i zaczyna sprawdzać części> To kiedy zaczynamy polowanie na TIMa???:D Zgłaszam udział, podpisuje się ręką i nogą i masz mój statek.
ObrazekObrazek Jeśli piszesz do mnie, używaj rodzaju męskiego, jeśli do Ananthe, rodzaju żeńskiego. Theme postaci
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

14 kwie 2013, o 11:55

Nie chciałam się wam wtrącać do tematu, ale niestety już teraz muszę. Nie żeby coś... ale to taki klasyczny przykład niedoceniania przeciwnika. W tym przypadku potężnego, bo stoją za nim i pieniądze i siła fizyczna/umysłowa. Cerberus na pewno dowiedziałby się o tych planach i gdyby to wypaliło, na 100% nakazałby skonstruować coś, dzięki czemu agenci by po prostu obchodzili te skanery. Broń boże, bym wstrzymywała pomysł - jak dla mnie po prostu jest pochopny, a przez to infantylny. Choć robić nikt nie zabrania, człowiek uczy się na błędach. xP
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

14 kwie 2013, o 12:18

Całkowicie się z Tobą zgadzam co do tego, że nie będzie łatwo, ale w tym momencie przestrzegając nas przed niedocenianiem Cerberusa, to Ty nie doceniasz nas ;)
Na 100%? Na pewno? Poważnie? Może już nie przesadzajmy?
Fakt ta konkretna organizacja to potęga i to nie ulega wątpliwości. Wcale nie znaczy to jednak, że nie możemy jej zaskoczyć, próbować pokonać. Przecież nikt nie mówił, że efektem tej misji będzie całkowite zniszczenie organizacji w Układach Terminusa, czy nawet na samej Omedze.
Nikt nie jest wszechwiedzący, nawet Iluzja i w ME nic nie jest "na 100%", "na pewno" itd.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Axandr Likulus
Awatar użytkownika
Posty: 197
Rejestracja: 14 mar 2013, o 01:08
Miano: Axandr Likulus
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Polityk
Kredyty: 31.000

Re: Technologiczny Projekt

14 kwie 2013, o 12:44

Nie no pokonać to za dużo powiedziane... okraść, wykiwać, zagrać na nosie lub przeszkodzić w jakimś jednym przedsięwzięciu... ale nie spowodować jakiś poważnych szkód w biznesie człowieka iluzji, tu się zgadzam z Camę. Jedyna osoba na forum na chwilę obecną która może się bawić z człowiekiem iluzją na prawie równych zasadach to Irys, no i niektóre widma mogą być problemem, może geth :D (wiadomo zadrzesz z jednym to tak jak zadrzeć z całym konsensusem)
ObrazekObrazek mój numer gadu - 38541854

Wróć do „Archiwum”