Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Technologiczny Projekt

8 cze 2013, o 11:44

Przyszła pora na małą reaktywację tematu.
Ogólnie z propozycją miałem jeszcze trochę poczekać, bo i tak nie ruszy przed zakończeniem Operacji Archanioł. Z drugiej jednak strony - co mi szkodzi? Pisząc już teraz, dam potencjalnym graczom więcej czasu na zakończenie swoich aktualnych przygód, może nawet przygotowanie nowych postaci - same plusy. :)

O co chodzi? W zasadzie o coś co już pojawiło się w tym temacie. Wcześniej określiłem to jako "policja technologiczna", ale w sumie lepiej pasuje bardziej neutralna "grupa dochodzeniowa". Muszę przyznać, że określenie tego elegancką, wyjaśniającą sprawę nazwą to niemałe wyzwanie. Temat jest po prostu dość rozległy i zagmatwany.
Chodzi o powołanie grupy, której celem byłoby badanie wszystkiego co wpisuje się w ogólnie pojęte nowe technologie. Ostatecznie mówimy tu o futurystycznym, multi-rasowym uniwersum, w którym wykonano tak potężny krok naprzód, że zagadnienie nowych technologii jest bardziej niż głębokie, jest po prostu nieograniczone.

Jak odnajdują się w tym wszystkim Wasze postacie?
Być może siedzieliście właśnie w domu, pełniliście służbę, lub robiliście jedną z miliona nieistotnych rzeczy. Pewnego dnia otrzymaliście zaszyfrowaną informację, która zawierała całkiem intrygującą ofertę. Jej nadawcą nie było Przymierze, Rada Cytadeli czy inny ustanowiony prawnie organ, a osoba prywatna. W umowie nie było odznak, uprawnień, działania zgodnie z literą prawa, była po prostu propozycja, spotkania i być może pracy przy projekcie innym niż jakikolwiek, z którym mieliście do tej pory do czynienia.

Taaaak to nie będzie sesja, to będzie dłuuuuuga kampania. Z uwagi na charakter pracy nie oznacza jednak, że ugrzęźniecie w niej na dobre. Będziecie mogli wybierać zlecenia, a jeśli nagle będziecie chcieli rozegrać sesję z kimś innym, po prostu to konkretne odrzucicie. Oczywiście będzie miało to pewne konsekwencje, ale rozumiem, że różnie to w życiu bywa, więc pozwolę sobie być elastyczny w tym względzie.
Trudno opisać w jaki gatunek wpisuje się ten projekt, bo będzie naprawdę zmieniał się w zależności od sytuacji. Czasem będzie to po prostu czysto szpiegowska akcja na zasadzie dostania się do jakiegoś ośrodka badawczego, w celu wykradnięcia jakiejś technologii. Innym razem thriller, kiedy przyjdzie Wam stanąć oko w oko z makabrycznym wytworem czyjegoś obłąkanego umysłu. Jeszcze przy innych okazjach czysta akcja podczas ochrony konwoju.
Dodatkowo w trakcie trwania kampanii, będziecie również zmagali się z faktem pracy dla w gruncie rzeczy nieznanego sponsora. Nie będziecie mogli być pewni czym się kieruje, dlaczego postanowił zebrać grupę i do czego to wszystko ma prowadzić. Jak daleko będziecie chcieli posunąć się w Waszym dochodzeniu zależy od Was. Nie należę do prowadzących, którzy rzucają graczom informację pod nogi, oczekuję od nich inicjatywy, myślenia, próby działania, wykraczania poza schematy. Jeśli uda Wam się nimi wykazać, kto wie, może zupełnie przypadkiem uwikłacie się w wielopoziomową intrygę, która może odbić się niemałym echem w sporej części galaktyki.
Jeśli należycie do Przymierza, Cerberusa, Zaćmienia czy innych ogólnie pojętych organizacji. W trakcie trwania kampanii może (podkreślam - może) również dojść do sytuacji, w której będziecie musieli wybierać i kto wie, w rezultacie nawet zmienić kolor Waszych nicków. Nie będę sztucznie generował takich sytuacji i stawiał kogokolwiek w sytuacji, w której żeby ruszyć dalej musi wybrać między A i B. Będzie pole manewru i wszystko będzie miało mocne, fabularne podstawy. Piszę o tym po prostu żebyście byli świadomi w co się pakujecie. :)

Jedno co chcę zaznaczyć, żeby nie było kolejnej niepotrzebnej dyskusji. Wbrew temu co można wywnioskować grając w Mass Effecta, Cerberus nie ma monopolu na nowoczesne technologie i kontrowersyjne eksperymenty. Nie powiem, że będę uciekał od organizacji, bo jej wpływ w tym temacie jest po prostu niezaprzeczalny. Na pewno nie wszystko będzie kręciło się jednak wokół niej, a nawet jeśli, to swoje zdanie na temat Cerberusa już wcześniej wyraziłem. Jeśli na nich traficie to czeka Was nie lada wyzwanie.

Kolejny aspekt, który być może napawa Was wątpliwościami to kwestia technologii. Pewnie spora część czytelników, myśli teraz, że jak nie gra szpiegiem, strażnikiem albo inżynierem to nie ma tu czego szukać. Otóż nieprawda, wszyscy mogą wziąć udział. Z uwagi na naprawdę różnorodny charakter działań elastyczność i różnorodność są nawet wskazane. Oczywiście to nie jest tak, że brany będzie każdy z ulicy. Przeszłość Waszych postaci musi w jakikolwiek sposób zwrócić uwagę Anonimowego Sponsora. Być może natknęliście się na jakieś obce / zaawansowane technologie? Może po prostu byliście częścią projektu, albo jesteście specjalistami na danym polu?
Ja na pewno nie będę niczego, nikomu utrudniał i jeśli ktoś będzie miał naprawdę wielką chęć udziału, spokojnie możemy wspólnie wymyślić jakieś rozwiązanie - rozegrać jakąś wspólną mini-sesję, czy coś w ten deseń. Jestem otwarty na propozycję.

W sumie dzięki Operacji czuję się komfortowo prowadząc większe grupy, więc nie będę póki co deklarował ile jest miejsc. Chcę wpierw zobaczyć jak będzie wyglądało ogólnie pojęte zainteresowanie. Na pewno nie będę miał więcej niż 5 osób w jednej przygodzie, ale wcale nie neguje możliwości utworzenia dwóch zespołów. Z drugiej strony nie będę miał problemu z prowadzeniem przygody jednej, dwóm, czy trzem osobom. Oczywiście jeśli komu wybitnie przeszkadza granie w tak dużym gronie, to proszę napisać o tym w temacie. Jeśli ma to być jedyny powód braku zgłoszenia do sesji, to wolę już sam nieco to zmodyfikować. Ogólnie pojęty bałagan w przygodzie będzie minimalizowany chociażby przez utworzenie dokumentu na dysku Google. Ostatnio zaproponowałem to swoim graczom na operacji i sami robią z tego dobry użytek.

Jeśli chodzi o mnie, czyli Waszego skromnego (:P) prowadzącego, to chyba naskrobałem już na forum dość, żeby spora ilość ludzi mogła poznać mnie i mój styl. Nie zalegam w tematach, nie opierniczam się, a kontakt ze mną nigdy nie stanowi problemu. Z drugiej strony jestem wymagający i nie wybaczam głupich błędów, więc choć nie będę deklarować, że w przygodzie jest ileś głów do odstrzału. Nie mam większych oporów przed pozbawieniem postaci jej wymyślonego, wirtualnego życia. O ile oczywiście jest to uzasadnione w fabule.
Oprócz tego warto zaznaczyć, że temat nowych technologii to dla mnie nie tylko życiowe hobby, ale w pewnym stopniu również moja praca. Z tego powodu na pewno spotkacie się z szerokim wachlarzem wszelkiej maści wynalazków, z których czasem również i Wy będziecie mogli korzystać. Eksperymentalne technologie na własny (choć w 95% tylko tymczasowy) użytek, czego tu nie lubić? ;)
Poza tym chciałbym żeby ten projekt w dalszej perspektywie przerodził się w naprawdę coś istotnego również fabularnie. Wyobraźcie sobie co by było gdyby po rozegraniu n-tej sesji, wreszcie doprowadzić do utworzenia osobnej grupy na forum. Nie Cerberus, nie Przymierze i na pewno nie Społeczność Galaktyczna, a Wasza własna frakcja. Nie zapowiem w tym miejscu, że będę o to walczył z administracją na śmierć i życie, bo czy dotrwamy do tego punktu zależy tylko od Waszego zaangażowania. Po prostu chcę żebyście wiedzieli, że nie jest to coś co wpadło mi do głowy kiedy dumałem na tronie. Poświęciłem temu sporo czasu i mam wiele planów w związku z tą kampanią. Do jej realizacji potrzebuję jednak desp... ekhem ... chętnych graczy. ;)
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

8 cze 2013, o 12:26

Fajnie, że temat odkurzono i taki koncept dano tutaj. Zasadniczo, jestem na tak. Piotrek! Bierz mnie do tej ekipy!
Lista referencji, mojej postaci jest dosyć długa i obszerna, dlatego pozwolę sobie napisać wyłącznie te najważniejsze rzeczy.
Konrad Strauss: haker, technik, badacz obcych technologii.
Ma na koncie taką akcję jak: Konrad kontra maszyna strachu, gdzie umyślnie zniszczył starożytne urządzenie, którego technologii nie chciał udostępnić galaktyce.
Ma też za sobą wyskoki na statku Zbieraczy, skąd pobrał dane jednego z głównych terminali, oraz skutecznie napsuł krwi paskudom, na jakiś czas unieruchamiając ich statek, oraz systemy uzbrojenia.
Kiedy szturmowcy Cerberusa włamywali się na statek, gdzie przebywał, to bez większych problemów włamał się na Omni-klucz oficer, prowadzącej akcję i mimo wysiłków techników w jej pobliżu, to połączenia nie można było przerwać.

Z aktualnych zadań, to rozwiązuje kolejną technologiczną zagadkę, na cywilnej stacji, finansowanej przez Przymierze.

Oto CV mojej postaci. Nie jest Widmem, nie ma rangi N7, nie należy do żadnego wywiadu.
Geniusz, podrywacz, spryciarz. Konrad Strauss, marka sama w sobie.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Ner'Haras vas Orionis
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:01
Wiek: 22
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianin
Zawód: Zabójca/Infiltrator
Kredyty: 24.000

Re: Technologiczny Projekt

8 cze 2013, o 12:45

Zgłaszam swoją postać.

Może i Ner nie jest najlepszym technikiem, ale sabotować coś umie i na technologii jak to Quarianin na pewno się zna w można powiedzieć dużym stopniu. Jego głównym atutem jest celne oko i sporo trupów na koncie. I to wszelakich trupów, od zwykłych rzezimieszków, po najemników, mechy oraz gethy kończąc na samych zbieraczach. Dodatkowo Ner potrafi pilotować myśliwce.

Jeśli w tym technologicznym projekcie jest miejsce dla szpiega, to Ner z chęcią by wziął udział.
Rebecca Dagan
Awatar użytkownika
Posty: 605
Rejestracja: 22 maja 2013, o 18:42
Miano: Rebecca Dagan
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 20.290
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

8 cze 2013, o 19:42

To może i Becca by się załapała?
Postać wprawdzie bez wybitnych osiągnięć, bez kontaktu ze szczególnie atrakcyjnymi artefaktami, ale za to ze specyficznym myśleniem i liberalnym podejściem do zasad. I przede wszystkim - z ogromnymi pokładami znudzenia monotonną służbą! Może to niezbyt wiele, zwłaszcza w porównaniu do moich poprzedników, liczę jednak na to, że Re nikomu by nie zawadzała, a może i w czymś by pomogła. ;)
STRÓJ CYWILNY PANCERZ NPC

ObrazekObrazek

+ 17% do obrażeń od mocy technologicznych
- 1,5 PA koszt umiejętności technologicznych
+ 10% do obrażeń przeciw pancerzom, penetracja ścian i osłon
+ 35% tarcz
+ 15% w rzutach na dostęp do baz Przymierza
+ 20% premii technologicznej
Centurion: pozwala zignorować jedno, wybrane trafienie na walkę - swoje lub sąsiadującego sojusznika
+ 20 do wyniku testu na kości [jednorazowo, niewykorzystane].


Wyświetl wiadomość pozafabularną

Obrazek
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

8 cze 2013, o 21:03

Liberalne podejście do zasad? Specyficzne myślenie? Będę o ciebie walczył, kiedy żadna z kobiet nie będzie mi zerkać przez ramię! :D
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

8 cze 2013, o 21:14

Miło widzieć, że jest takie zainteresowanie.
Oczywiście jest jeszcze sporo czasu i naturalnie kilka rzeczy może się zmienić, ale na chwilę obecną dostałem już wystarczająco zgłoszeń, by móc w spokoju opracowywać kolejne smaczki do projektu. :>

Rebecca - nie widzę problemu z Twoją kandydaturą. Zasadniczo nie chcę żeby szansę na dostanie się mieli tylko weterani na forum, którzy mają na koncie odkrywanie zaginionych obcych cywilizacji itp. Twój implant to wystarczająco, żebyś zwróciła uwagę kogo trzeba. Zawsze można też wykorzystać dodatkowy czas, na poprowadzenie jakiegoś mini-eventu, żeby jeszcze dodatkowo uzasadnić Twoją obecność w grupie.

Ner i Konrad oczywiście nie mają się o co martwić. Wasze postacie Panowie spokojnie przeszłyby jakąkolwiek selekcję.

Czwarty spot zajmie Ireke. Póki co jest więc pół na pół Przymierze / Quarianie. ;)
Tu przy okazji chciałbym zaznaczyć, że będę dla niej prowadził od środy sesję, która z uwagi na jej zgłoszenie, przerodzi się w właśnie taką przygodę - rekrutację. Piszę o tym, bo siłą rzeczy stanie się swego rodzaju preludium do właściwej akcji. Daję znać, gdyby ktoś był zainteresowany i chciał śledzić wątek, żeby rozpoczynać kampanię z tym odrobinę większym rozeznaniem w przygodzie.
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Rebecca Dagan
Awatar użytkownika
Posty: 605
Rejestracja: 22 maja 2013, o 18:42
Miano: Rebecca Dagan
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 20.290
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

8 cze 2013, o 21:29

Mini-event byłby ciekawym rozwiązaniem, ale nie jestem pewna, czy rzeczywiście znajdzie się na niego czas. Póki co trwam w sesji prowadzonej mi przez Axandra i nie bardzo wiem, na ile czasu ją rozplanował ;)
STRÓJ CYWILNY PANCERZ NPC

ObrazekObrazek

+ 17% do obrażeń od mocy technologicznych
- 1,5 PA koszt umiejętności technologicznych
+ 10% do obrażeń przeciw pancerzom, penetracja ścian i osłon
+ 35% tarcz
+ 15% w rzutach na dostęp do baz Przymierza
+ 20% premii technologicznej
Centurion: pozwala zignorować jedno, wybrane trafienie na walkę - swoje lub sąsiadującego sojusznika
+ 20 do wyniku testu na kości [jednorazowo, niewykorzystane].


Wyświetl wiadomość pozafabularną

Obrazek
Lag’Tasi nar Fleck
Awatar użytkownika
Posty: 91
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 20:26
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarian
Zawód: Przemytnik/Mechanik
Status: wzmoźona reakcja alergiczna organizmu; Obolały;
Kredyty: 31.000
Lokalizacja: Warszawa

Re: Technologiczny Projekt

10 cze 2013, o 11:40

Ogólnie jestem zainteresowany ale moja postać musi po pierwsze i niezaprzeczalne przeżyć Garrusa xD. Po drugie nie od razu, bo po prostu niczym się nie wyróżnia. Wolę by Lag zapracował na coś by dostać się do takiej organizacji. Postać sama w sobie jak zobaczy pieniądze i to płynące wartko, powiem mało ładnie, posika się z radości, bo ma wpisane w posraną indoktrynacje matki potrzebę oddawania jej większości zdobytych środków ;p.

Widzę go bardziej jako mechanika niż hakera, ale po Operacji, zaczynam mieć ciągoty do wejścia w pole hakerskie, bo czemu by nie? Daje pewną swobodę działania. A, że wsadzanie strzelby w twarz i pociąganie za spust nie jest jakimś wielkim problemem, to moralnie zadania wykonywałby bez gadania.
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

10 cze 2013, o 12:01

Niestety u Ciebie faktycznie próżno szukać jakiegoś punktu zaczepienia do przygody. Co gorsza skoro projekt ma ruszyć po Archaniele, a Ty utknąłeś w operacji, to nie będzie czasu rozegrać jakiegoś małego wprowadzenia.

W sumie tak sobie jednak pomyślałem, że może się znaleźć z 1-2 miejsca dla ludzi, którzy zwięźle to określając - znajdą się we właściwym miejscu o właściwym czasie.
Nie przyjmę za dużo takich kandydatów, bo to wyglądałoby po prostu głupio, ale kilka postaci może po prostu przypadkiem "wpaść" na grupę i z uwagi na takie, a nie inne okoliczności, zabrać się razem z nimi.
Oczywiście oznaczałoby to, że ktoś taki nie zacząłby ze wszystkimi, a dołączył trochę później. No i musiałby naprawdę dobrze odgrywać, żeby jego udział w większej części, niż tylko jednym epizodzie, był w jakiś sposób uzasadniony. Niemniej jednak zdecydowałem, że dam taką możliwość. Ostatecznie co mi szkodzi.
Jeśli ktoś czuje się na siłach i nie przeszkadza mu brak gwarancji co do dłuższej współpracy - bo tu oprócz mojego, będzie liczyło się zdanie graczy i Waszych fabularnych zwierzchników. To zawsze można pokombinować coś w tym kierunku.

Inną możliwością jest po prostu poczekać. Celowo nie podałem daty zakończenia rekrutacji oraz wspomniałem o elastyczności w wyborze zleceń. To nie jest tak, że wybieram garstkę osób, z którymi gram do samego końca. Skład / składy mogą się zmieniać, pojawiać nowe twarze itp. Więc jeśli ktoś naprawdę ma chęci na uczestnictwo w tym projekcie, na pewno znajdzie się sposób, żeby się w nim znalazł. :)
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Core
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 320
Rejestracja: 14 lip 2012, o 16:12
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Pilot / Najemnik / Mechanik
Kredyty: 1.000
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

10 cze 2013, o 12:08

Hymm... tak teraz patrzę i oferta brzmi ciekawie jako takie zlecanie na "telefon" :D

Widzę jednak, że masz już komplet, więc jak by znalazło się jakieś wolne miejsce, albo potrzebował w sumie speca od technologi statków do ja bym się zapisał :D Dodatkowo co mogło zwrócić uwagę sponsora? Może to, że mam z Rider w posiadaniu kość wiedzy Protean :)
Lag’Tasi nar Fleck
Awatar użytkownika
Posty: 91
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 20:26
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarian
Zawód: Przemytnik/Mechanik
Status: wzmoźona reakcja alergiczna organizmu; Obolały;
Kredyty: 31.000
Lokalizacja: Warszawa

Re: Technologiczny Projekt

10 cze 2013, o 13:47

Hehe, Pete, tak właśnie to rozumiem. I nie chcę wręcz wskakiwać tak o z przypadku. Wolałbym spróbować wygenerować takie zamieszanie, żeby ew. taka organizacja sama się zgłosiła później. Skoro miałaby funkcjonować i starać się rozwijać, to później też będzie szukać ludzi ;].
Ananthe’Viroccum vas Eboracum
Awatar użytkownika
Posty: 312
Rejestracja: 23 mar 2013, o 21:40
Miano: Ananthe vas Eboracum
Wiek: 28
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarianka
Zawód: Najemnik
Postać główna: Ananthe'Viroccum vas Eboracum
Status: Członek Zaćmienia Pierwszego Stopnia
Kredyty: 1.200
Lokalizacja: Złotoryja

Re: Technologiczny Projekt

10 cze 2013, o 13:51

Jeśli wynajdzie się jeszcze jakiś mały spocik, to ja z miłą chęcią wskoczę:]

Jako spec od kamuflażu, oraz przyzwoity znawca opancerzenia i innych dodatków do statku, a także całkiem znośny mechanik Anka byłaby sympatycznym nabytkiem do projektu. A co mogłoby zainteresować inwestora? Cóż jest jednym z niewielu specjalistów w swojej dziedzinie, a do tego jedynym quarianinem zajmującym się tym zagadnieniem poza flotą, w związku z czym ma kapkę inne spojrzenie na całą sprawę. Poza tym przez dłuższy czas wspomagała różne grupy najemnicze, w szczególności zaś BS'y, dzięki czemu jej projekty bazują głównie na doświadczeniach praktycznych, nie teorii, przez co choć mniej wielofunkcyjne są bardziej niezawodne. Oczywiście pytanie czy przeżyje Omegę, jednak jeśli wszystko pójdzie chociaż znośnie, będzie to kolejny punkt do CV. Zaś jeśli to nie wystarczy, z chęcią wezmę udział w mini-evencie wprowadzającym:D
ObrazekObrazek Jeśli piszesz do mnie, używaj rodzaju męskiego, jeśli do Ananthe, rodzaju żeńskiego. Theme postaci
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: Technologiczny Projekt

10 cze 2013, o 14:00

o.O quarian widzę.

Core, Anka
Nie mam kompletu i miejsce zawsze się znajdzie. Tak jak pisałem, jeśli będę musiał, bo zgłosi się za dużo osób, to po prostu skompletuje się drugi zespół. Pochłonie to chyba wszystkie moje siły jako Mistrza Gry, ale jeśli ludzie są naprawdę zainteresowani tematem, to nie widzę w tym żadnego problemu.
Nawet później będzie można zrobić przetasowania w składach, albo robić większe eventy w charakterze crossoverów z kooperacją obu drużyn i innymi takimi pierdołami. Atomowe zagłady, totalne rozpierduchy, wybuchające Cytadele i inne gigantyczne kałamarnice... rozumiecie, standard.

Lag
Cool, tak tylko daję znać, żeby ludzie wiedzieli, że jest możliwość. Koniec końców to Ty podejmujesz decyzję. Jeśli chcesz zwracać na siebie uwagę życzę powodzenia, bo patrząc na konkurencję, to nie będzie takie łatwe zadanie. :P
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Archiwum”