Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2752
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Julietta "Doragon" Huang

30 kwie 2013, o 18:01

To może ja się wypowiem - ignorując trzy różne nazwiska (inne w temacie, inne w profilu, inne jako nazwa użytkownika), ignorując tamte rzeczy, jakie pojawiły się we wcześniejszych wersjach tej karty. Powiem ci jedno - ja ci akceptacji nie dam. Choćbyś milion razy tę kartę poprawiał, ode mnie akceptacji nie dostaniesz. I nie jest to jakiś "wyrok złego admina", "bo cię nie lubię", tylko to jest twoje chyba dziesiąte podejście. Starasz się, pewnie - ale ty już takie rzeczy potrafiłeś wymyślać, że jestem stuprocentowo pewna, że każdy twój post będzie zawierał coś albo absurdalnego, albo niewiarygodnie wręcz głupiego. Pomijam już sam fakt, że widać twój brak wprawy w pisaniu. A jednak tego wymagamy - to, że sobie poprawisz te dziesiątki literówek i ortów, albo zrobi to za ciebie Word czy Open Office, nie zmieni faktu, że posty będą już takie "z dupy", bo w końcu "akcepta mam, więc grać jak chcę mogę". Nie chcę robić z Cytadeli jakiejś walonej elitki, do której nie każdy ma dostęp, ale chcemy zachować tu jakikolwiek poziom - poziom, do którego ty niestety nie dorastasz.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Julietta Eclipse
Awatar użytkownika
Komandoska asari, polityk, wyborny kardiochirurg i modelka
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, o 20:37
Miano: Julietta Inazumo
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Szeregowa Przymiera
Kredyty: 15.000

Re: Julietta "Doragon" Huang

30 kwie 2013, o 18:58

Uważasz, że powinienem być niczym Chuck Norris w literaturze? Taki na stówę nie będę ale będę musiał chyba. Starałem się nie koksać postaci i mi się udało ale doszło do tego w może 2%.
Cytat każda pasja, nawet najmniejsza jeśli daje radość, jest warta rozwijania - czy coś takiego. Meele fight training theme
Xirys
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 22:13
Miano: Xirys
Wiek: 36
Klasa: Inżynier
Rasa: Hanar
Zawód: Najemnik, spec od walk technologicznych
Status: Ex-SOC, dawny pracownik korporacji technologicznej na Kahje
Kredyty: 18.340
Lokalizacja: Norwegia

Re: Julietta "Doragon" Huang

1 maja 2013, o 00:07

Nie chodzi o koksanie. Zauwaz, ze nikt tutaj Chuckiem Norrisem nie jest. Chodzi o skladny sposob pisania. Styl pisania. Tylko o to chodzi. Kazdy moze stworzyc wykoksana postac, ale zeby ja opisac odpowiednio, wyargumentowac, to inna sprawa.
ObrazekObrazek
| Obrażenia od mocy technologicznych: +10%| Zmniejszenie kosztu mocy technologicznych: 10% |
Combat theme Calming after the storm theme Ancient Protean Philosophy: "Violence is not a good solution, the airlock is a better one" Bonus: Son of Shepard Mistah J
Julietta Eclipse
Awatar użytkownika
Komandoska asari, polityk, wyborny kardiochirurg i modelka
Posty: 56
Rejestracja: 8 lis 2012, o 20:37
Miano: Julietta Inazumo
Wiek: 24
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Szeregowa Przymiera
Kredyty: 15.000

Re: Julietta "Doragon" Huang

1 maja 2013, o 06:36

ble ble ble. Myślisz, że nie chodzi tu o postać, jak ciągle im chodzi o postać. coś się im nie podoba to na mnie lecą. I nie. Mogą lecieć też na innych a ja nie chcę robić z siebie ofiary. Gdyby nie chodziło o koksanie, dostałbym od razu jak kid. Albo jeśli je przekupił. Muszę znaleźć sposób na przekupienie adminów.
Cytat każda pasja, nawet najmniejsza jeśli daje radość, jest warta rozwijania - czy coś takiego. Meele fight training theme
Lag’Tasi nar Fleck
Awatar użytkownika
Posty: 91
Rejestracja: 6 kwie 2013, o 20:26
Wiek: 23
Klasa: Szpieg
Rasa: Quarian
Zawód: Przemytnik/Mechanik
Status: wzmoźona reakcja alergiczna organizmu; Obolały;
Kredyty: 31.000
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julietta "Doragon" Huang

1 maja 2013, o 09:05

Podobno uwielbiają wielbłądy, sprezentuj im po jednym ^^
Carmen Ortega
Awatar użytkownika
Grafik
Posty: 1179
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medals:

Re: Julietta "Doragon" Huang

1 maja 2013, o 10:46

^ Byle nie po trzech, bo to już są oświadczyny według Marokańczyków ; )

O koksanie postaci też chodziło, to jest fakt; jednakże o sam niewyrobiony styl pisania tym bardziej. Gdyby chodziło tylko o koksanie, Twoja postać w aktualnym zamyśle już dawno by przeszła.

___
Edit: Żadnego odzewu ze strony autora, przenoszę do odrzuconych.
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek

Wróć do „Podania odrzucone”