Mody bojowe

Krótkie Omni-ostrze
 
 Długie omni-ostrze
 
 Omni-pięść

Wariant omni-ostrza standardowy dla większości bojowych omni-kluczy. Po użyciu wysuwa z holonarzędzia szpikulec z węgliku krzemu, długości 30 centymetrów, którego można użyć do pchnięcia wroga. Krótkie omni-ostrze, z racji swego przebijającego charakteru, dobrze nadaje się do penetracji pancerzy.

Atak specjalny: podstawowy dla klasy

Ograniczenie: Q1

 

Z tym wariantem omni-ostrza omni-klucz wytwarza podwójną, „widłową” klingę z węgliku krzemu długości 75 centymetrów, służącą do wykonywania szerokich cięć. Umiejętny użytkownik będzie z łatwością w stanie trafić długim omni-ostrzem wielu pobliskich wrogów na raz, przez co ów wariant wielokrotnie uratował życie kilku posiadającym go żołnierzom podczas ataku Suwerena na Cytadelę.

Atak specjalny:

Zwiększa twój zasięg ataku wręcz do 2m. Atak specjalny wywołuje Uszkodzenie (10) na okres 1 tury.

Ograniczenie: Q1

 

Niszowy, ale niebagatelny wariant omni-broni. Zamiast wytwarzać ostrze z omni-klucza, utwardza węglikiem krzemu jego holograficzną powłokę, tworząc twardą rękawicę zdolną do zadawania potężnych obrażeń tłuczonych. W swojej standardowej, niezmodyfikowanej wersji, ta omni-broń, z racji swego obuchowego charakteru, dobrze nadaje się do powalania wrogów bez zabijania ich.

Atak specjalny:

 Uderzenie pięścią w podłogę wywołuje falę, która powala wszystkich w zasięgu 3m i zadaje im 150 obrażeń.

Ograniczenie: Q1

Dostępne warianty: -

  Dostępne warianty: -   Dostępne warianty: -
 Omni-pazury
 
 Omni-kusza
 
 Omni-tonfa

Ten wariant omni-broni wysuwa z omni-klucza dwa równoległe ostrza długości 10 centymetrów, służące do wykonywania błyskawicznie szybkich drapnięć. Omni-pazury cenione ze względu na poręczność i cenną szybkość, którą zapewniają podczas walki, jednak ich niewielki rozmiar sprawia, że nadają się raczej do atakowania celów niechronionych pancerzem lub barierami.

Atak specjalny:

Wyprowadza serię trzech szybkich, zwykłych ataków za 130 obrażeń kosztem jednego specjalnego. Bonusy do obrażeń liczone są osobno do każdego ataku.

Ograniczenie: Q2

 

Ów dystansowy wariant omni-broni wytwarza na omni-kluczu niewielką kuszę, która wystrzeliwuje w kierunku celu bełty z węgliku krzemu. Kusza potrzebuje krótkiej chwili na automatyczne wycelowanie, jednak siła, z jaką zostaje wystrzelony pocisk, niweluje potrzebę kompensacji za opadanie bełtu i gwarantuje głębokie przebijanie pancerza. Pociski omni-kuszy tworzone są na tej samej zasadzie, co omni-ostrza, więc można instalować dla niego takie same ulepszenia.

Atak specjalny:

Pozwala na wystrzelenie lokalizatora. Lokalizator ujawnia pozycję przeciwnika, zwiększając szansę na trafienie go o 10% na okres dwóch tur.

Ograniczenie: Q2

 

Z tym wariantem omni-ostrza, omni-klucz wytwarza ostrą krawędź długości 30 centymetrów, biegnącą wzdłuż przedramienia użytkownika (od nadgarstka do łokcia), służącą do wykonywania zamaszystych cięć na jednego przeciwnika. Choć jest to raczej niszowy rodzaj omni-broni, to jej praktyczność objawia się w fakcie, że używając jej można jednocześnie trzymać coś – dla przykładu, broń – w ręce, na której pojawia się omni-tonfa.

Atak specjalny:

Umożliwia szybki kontratak. Następna akcja wyprowadzana po ataku tonfą ma koszt mniejszy o 1PA.

Ograniczenie: Q2

Dostępne warianty: -  

Dostępne warianty: -

  Dostępne warianty: -
 Omni-kama
   Omni-lasso   Omni-kastety

Wariant omni-broni, który jeszcze do niedawna wykorzystywany był bardziej przez entuzjastów wspinaczki, ale od niedawna znajduje zastosowanie też w sferze militarnej. Omni-klucz tworzy niewielką, ale bardzo mocną i ostrą kamę, nadający się zarówno do chwytania krawędzi, jak i przebijania celów.

Atak specjalny:

Omni-kama penetruje pancerz przeciwnika, zadając mu Ranę II.

Ograniczenie: Q2

 

Z pewnością znalazłby wiele zastosowań w codziennym życiu farmerskim, jednak w warunkach bojowych, omni-lasso bywa równie skuteczne. Oplątując przeciwnika niezniszczalnym więzem z węglika krzemu, użytkownik posiada gwarancję tego, że jego cel nie ucieknie zbyt daleko.

Atak specjalny:

 Oplątany lassem przeciwnik nie może wykonać ruchu na okres jednej tury. Zasięg lassa to 4m. Oplątanego lassem przeciwnika można do siebie przyciągnąć kosztem 1 akcji.

Ograniczenie: Q2

 
 

Nic nie gwarantuje mobilności tak, jak odziana w rękawicę pięść z połyskującymi, krzemowymi kastetami zdobiącymi jej knykcie. Kastety to być może broń kojarząca się z walkami na pięści, ale potrafią wyrządzić potężne szkody w walce z opancerzonym przeciwnikiem, gwarantując użytkownikowi szybkość, której nie dorówna żadne omni-ostrze.

Atak specjalny:

 Atakując kastetami, twoja inicjatywa zwiększona jest o 30 na okres jednej tury.

Ograniczenie: Q2

Dostępne warianty: -    

 

WARIANTY OMNI-BRONI

KRIO-MOD
Nie ma! TBD! WIP! RPG!

Bet atbet365 Bingo and win.