Modyfikacje pancerza

Neuro-siatka
 
Inteligentny wzmacniacz
 
Kardio-wzmacniacz
Siła biotyka leży w jego zdolnościach pełnego opanowania własnego organizmu. Eksperymentalne ulepszenie neuro-siatki dodaje do wewnętrznych warstw pancerza specjalną powłokę wychwytującą i wzmacniającą impulsy elektryczne przesyłane przez układ nerwowy użytkownika. Chociaż uzyskany efekt nie jest drastyczny, to przy długotrwałym korzystaniu ze swych zdolności biotycy byli zgodni, że dzięki siatce są mniej wycieńczeni.   Koordynowanie przez biotyka utrzymywania kilku pół efektu masy jednocześnie jest czynnością niezwykle skomplikowaną i męczącą dla psychiki i organizmu. Efektem tego jest pewne "rozmycie" tych pól, co nie pozwala im oddziaływać ze sobą z pełną możliwą sprawnością. Inteligentny wzmacniacz potrafi analizować fale mózgowe biotyków, odczytując ich zamiary i pozwalając użytym jednocześnie mocom na pełniejsze wykorzystywanie swych możliwości.    Celem tej modyfikacji jest odpowiednie pobudzanie pracy serca tak, by zoptymalizować przepływ krwi w mózgu pod kątem korzystania ze zdolności biotycznych. Jego stosowanie jest jeszcze ryzykowne, gdyż długoterminowe badania nie dają jednoznacznych wyników w kwestii jego wpływu na zdrowie mięśnia sercowego. Dla wielu jest to jednak nic wobec faktu, że lepsze dotlenienie mózgu pozwala im na wydatne zwiększenie swych możliwości biotycznych.

 -1,5PA kosztów umiejętności biotycznych

  Moce biotyczne uzyskują szansę 10% na trafienie krytyczne i zadanie obrażeń zwiększonych o 30%
  +7% do obrażeń od mocy biotycznych.
Modyfikowana heurystyka
 
Moduł Hydra
 
Wzmacniacz wielordzeniowy
Ulepszenie to jest połączeniem właściwości tradycyjnego omni-klucza, przystosowanego do wykonywania precyzyjnej i stosunkowo delikatnej pracy, oraz modyfikacji przeprowadzonej przez Zaćmienie, którego inżynierowie dostrajają swoje narzędzia w sposób antagonistyczny, chcąc uzyskać efekt szybkiego uwalniania energii. Dzięki temu połączeniu, omni-klucz po wprowadzeniu modyfikacji może pracować w dziesiątkach konfiguracji, które w szybki sposób mogą zostać przez użytkownika zmienione.   Wzmocnienie wydajności omni-klucza poprzez moduł Hydra jest czynnością eksperymentalną, polegającą na wyłączeniu jego oryginalnych zabezpieczeń i instalacji silniejszego rdzenia. Uzyskiwany efekt istotnie jest godzien podziwu, gdyż narzędzie staje się bardziej wydajne, lecz jego trwałość spada 20-krotnie, co przy często używanym omni-kluczu może oznaczać nawet obniżenie z 10 lat do zaledwie połowy roku.   Podobnie jak to jest ze wzmacniaczami biotycznymi, standardowe omni-klucze są produkowane z przeznaczeniem dla wielu użytkowników różnych ras, więc mają szeroki zakres tolerancji wejściowych impulsów nerwowych. Jednakże jest możliwe ominięcie tych zabezpieczeń i przystosowanie omni-klucza do własnego układu nerwowego, dzięki czemu można otrzymać większą czułość i moc narzędzia. Niemniej, wtedy staje się ono bezużyteczne dla reszty osób poza właścicielem, a także wymaga dostrojenia w przypadku choćby małych zmian aktywności nerwowej.
-1,5PA koszt umiejętności technologicznych  

Moce technologiczne uzyskują szansę 10% na trafienie krytyczne i zadanie obrażeń zwiększonych o 30%

  +7% do obrażeń od mocy technologicznych.
Mikroskaner
 
WI ablacyjna
 
Moduł regeneracyjny

Wszystkie obecne pancerze bojowe posiadają interfejs pierwszej pomocy, który monitoruje stan funkcji życiowych użytkownika oraz jest w stanie uwalniać odpowiednie ilości medi-żelu w miejscach, w których jest on potrzebny. Modyfikacja zwana mikroskanerem umożliwia dołączenie jeszcze jednego środka, co zwiększa szanse przeżycia, a niekiedy może nawet przesądzić o życiu lub śmierci danej osoby.

  Jedna z najciekawszych modyfikacji, która podnosi ogólną kondycję systemów obronnych, włączając w to tarcze oraz same pancerze. Dzięki temu zwiększa ochronę przed obrażeniami o całe dziesięć procent, co może być całkiem przydatnym plusem podczas walki.   Chociaż standardowe modele pancerzy i omni-kluczy wyposażone są w mechanizmy pozwalające na dokonywanie niezbędnych napraw w warunkach bojowych, wymaga to zaangażowania użytkownika, a więc odwrócenie jego uwagi od sytuacji na polu bitwy. Odpowiedzią na ten problem stał się moduł regeneracyjny, który automatyzuje proces napraw. Niestety, wykorzystywana WI nie jest tak sprawna w ocenianiu uszkodzeń jak ludzka intuicja, dlatego przeprowadzane w ten sposób naprawy są o wiele mniej skuteczne od klasycznych.
-2 PA do kosztu użycia omni- i medi- żelu.   +7% do siły tarcz i wytrzymałości pancerza.   Z końcem każdej tury odnawia wytrzymałość pancerza do poziomu najbliższej wielokrotności 10% kosztem jednej porcji omni-żelu. Nie działa powyżej poziomu 60%.
Tarcze awaryjne
       
W sytuacjach podbramkowych modyfikacja ta może okazać się nieoceniona. Gdy generator tarcz przyjmie już obrażenia przekraczające jego możliwości, modyfikacja tarczy awaryjnej pozwala przetworzyć posiadane zapasy omni-żelu na impuls energii, który skierowany do generatora umożliwia mu częściowe odtworzenie ochronnej powłoki.    
Po utracie tarcz przywraca je do 30% maksymalnej mocy, pochłaniając przy tym 2 dawki omni-żelu (15% jeżeli dostępna jest tylko 1 dawka omni-żelu).    
Bet atbet365 Bingo and win.