Sprawy techniczne

Archiwum rozwiązań starych i wszelakich. Cytadela przez lata miała wiele systemów i rozwiązań, które na dłuższą metę okazały się bardziej komplikować rozgrywkę niż ją ułatwiać i wzbogacać. Tutaj są zgromadzone, pogrzebane na wieki wieków, lub, kto wie...
 • TradeNet
  TradeNet to extranetowa giełda, umożliwiająca zdalny handel między graczami - kupowanie, sprzedawanie bądź wystawianie na aukcji swoich przedmiotów. Często również nadarzają się okazje na zdobycie unikalnych przedmiotów od anonimowych sprzedawców, lecz kto wie, czy można im ufać?
  Awatar użytkownika
  Re: Zestaw - świąteczna okazja.
  27 gru 2015, o 11:44
  Hawk
 • Arc Real Estates
  Jedna z największych, ogólnogalaktycznych spółek zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami na niezliczonej liczbie planet i stacji nosi właśnie miano Arc - posiada także własny portal ekstranetowy, pozwalający jej na okazanie swojej oferty większej liczbie potencjalnych nabywców i prężniejsze działania na rynku nieruchomości.
  Awatar użytkownika
  Oferta - Palaven
  25 lut 2015, o 15:04
  Mistrz Gry
 • Galactic Stock Market
  Galactic Stock Market (w skrócie GSM) jest extranetową platformą giełdową, za pośrednictwem której można nabywać lub sprzedawać posiadane akcje konkretnych firm w celach zarobkowych.
  Awatar użytkownika
  Re: Galactic Stock Market
  28 kwie 2016, o 17:22
  Mistrz Gry
 • Anomalia
  Radary statków kosmicznych na bieżąco wykrywają nawet subtelne nieprawidłowości w przesyle danych, co skutkuje informacjami o anomaliach na danym obszarze. Jest to idealny sposób na rozpoczęcie eksploracji niezbadanego dla spragnionych przygód osób!
  Awatar użytkownika
  [Hagalaz] Odebrano sygnał SOS!
  12 mar 2014, o 19:27
  Wiadomości Galaktyczne
 • Tablica ogłoszeń
  Zarówno firmy jak i osoby prywatne często poszukują potencjalnej pomocy w czeluściach Extranetu. Tablica ogłoszeń zbiera te apele w jedno miejsce, inteligentnie oddzielając wartościowe oferty pracy od trollingu.
  Awatar użytkownika
  Re: [REKRUTACJA] Kołysanka
  10 cze 2018, o 08:41
  Irene Dubois
 • Stare ogłoszenia
  Ogłoszenia o przeterminowanej dacie ważności
  Awatar użytkownika
  Re: Szukam chętnego do popisania
  27 kwie 2021, o 09:39
  Wayra Talav

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników