Virmir

Virmir to porośnięta bujną roślinnością planeta położona na granicy Trawersu Attykańskiego. Dzięki pozycji orbitalnej w tzw. wewnętrznej strefie życiowej wokół jej równika rozciąga się szeroki pas wilgotnych obszarów tropikalnych.
LOKALIZACJA: [Sentry Omega > Hoc]

 • Amnezja - Tajna placówka Zaćmienia
  Ponad dwieście lat temu, północno-wschodnia część Virmiru została wyniszczona przez deszcz niemałych meteorytów, a tereny pod kraterem jednego z nich służą jako jedna z największych placówek Zaćmienia o nazwie Amnezja. Prowadzona przez charyzmatycznego Gronitha, specjalizuje się w inflirtacji, niszczeniu obiektów, jak również porwaniach. Lokalizacja Amenzji nie jest powszechnie znana, ale jej działania stają coraz bardziej śmiałe i efektywne.
  Avatar użytkownika
  Re: Tereny wokół bazy
  28 lis 2022, o 00:30
  Mistrz Gry
  Zobacz najnowszy post
 • Placówka badawcza Valor
  Założona jeszcze przed incydentem w placówce badawczej gethów sprzed dwóch lat, placówka Valor oficjalnie nie podlega żadnemu rządowi - w praktyce jednak fundusze na jej budowę w większości pokrył fundusz Rady. Jej celem jest dogłębne studiowanie bogatego ekosystemu Virmiru, a po incydencie, sprawdzanie wpływu, jakie na jego faunę i florę ma wzrost promieniowania na różnych regionach.
  Avatar użytkownika
  Re: Główny budynek
  21 cze 2022, o 00:07
  Mistrz Gry
  Zobacz najnowszy post

Powrót do Strona główna forum

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników