Ziemia

Ojczysta planeta ludzi wkracza w złoty wiek - rozwojowi ulega przemysł, handel i sztuka. Postawiono na ekologię i lepiej zagospodarowano teren, dzięki czemu wszystkim, teoretycznie, żyje się lepiej, choć prawdę mówiąc stale rośnie przepaść między biednymi i bogatymi mieszkańcami.
LOKALIZACJA: [Gromada Lokalna > Układ Słoneczny]

 • Londyn
  Londyn jest jednym z ważniejszych państw na mapie zjednoczonego pod sztandarem Przymierza świata. Wiele oddziałów ma swoje placówki właśnie tutaj, nie w Vancouver. Zresztą, stolica Wielkiej Brytanii od zawsze była istotnym elementem na arenie międzynarodowej i taka też pozostała.
  Re: Hotel 'Europa'
  2 maja 2021, o 12:13
  Diego Rodriguez
  Zobacz najnowszy post
 • Vancouver
  Niektórzy uznają Vancouver za stolicę Przymierza i nie pomylą się na tym polu zanadto. Siedzibę tutaj mają niemal wszystkie, ważne organy władzy, wraz z Radą Przymierza, a dodatkowo jest istotnym punktem dla rozwoju i szkoleniu przyszłych żołnierzy, ze względu na swoje wysoko rozwinięte placówki szkoleniowe.
  Avatar użytkownika
  Re: [SKLEP] Centrala Zaopatrzeniowe Przymierza
  11 lis 2021, o 20:33
  Elizabeth Blackley
  Zobacz najnowszy post
 • Amsterdam
  Znana ze swych licznych siedzib największych - nie tylko ludzkich - firm propagujących i przodujących w nowoczesnych technologiach, naukowa stolica Ziemi. Właśnie tu, rodzą się często koncepty na nowe projekty, które w przyszłości zasilają asortymenty korporacji. "Białe dzielnice" są także spokojnymi, urokliwymi azylami dla spragnionych ciszy umysłów, oczywiście jeśli mogą sobie na to pozwolić finansowo.
  Avatar użytkownika
  Re: Hotel Ixora
  15 cze 2018, o 13:08
  Mistrz Gry
  Zobacz najnowszy post
 • Szanghaj
  Największa metropolia ówczesnych Chin - Szanghaj jest ich finansowym i handlowym centrum, zlokalizowanym przy ujściu rzeki Jangcy. Jedno z najbardziej rozwiniętych technologicznie miast Ziemi słynie ze swojej szybkiej ekspansji i wspaniałej, nowoczesnej dzielnicy Pudong, często widocznej na widokówkach i pokazywanej w dokumentach.
  Avatar użytkownika
  Re: Przetwórnia piezo w dzielnicy Songijang
  11 wrz 2018, o 01:20
  Mistrz Gry
  Zobacz najnowszy post
 • Seul
  tu będzie seksowny opis
  Avatar użytkownika
  Re: Ewha Women's University
  31 paź 2018, o 12:34
  Mistrz Gry
  Zobacz najnowszy post
Następna strona

Powrót do Strona główna forum

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników