Galaktyka

W galaktyce istnieje około 400 miliardów gwiazd. Zbadano lub chociaż odwiedzono dotąd mniej niż 1% z nich. Pozostałe światy oraz bogactwa, które zawierają, wciąż czekają na odnalezienie przez korporacje lub niezależnych poszukiwaczy.

 • Stacja Przymierza Gagarina
  "Skok Zero", to największa zbudowana przez ludzkość stacja w dalekiej przestrzeni kosmicznej. Jest to stacja typu "Sfera Bernala" o przestrzeni mieszkalnej o średnicy 500 metrów. Została skonstruowana za Plutonem, prawie 80 jednostek astronomicznych (12 miliardów kilometrów) od Słońca. Aktualnie zamieszkuje ją około 9 tysięcy osób i planowane jest przeniesienie jej do stabilnego grawitacyjnie barycentrum Plutona i przekaźnika Charona, co pozwoliłoby jej służyć jako brama pomiędzy Układem Słonecznym i układem Arkturusa.
  Awatar użytkownika
  Centrala Uszkodzeń
  24 maja 2012, o 22:25
  Hunter
 • Stacja Przymierza Skylab
  Skylab, razem z Akademią im. Grissoma, jest placówką typowo militarną Położona w przestrzeni Rady patroluje teren, pozostając w gotowości do reakcji i poprowadzenia defensywy, dysponując wystarczającą siłą ognia, by odpierać nieprzyjazne ataki, czy wysyłać pomoc w odpowiedzi na sygnały SOS.Placówka pełni de facto dwie funkcje. Jedno jej skrzydło stanowią koszary - tereny, należące do wojska, drugie zaś zajmuje Ośrodek Szkoleniowy imienia Jona Grissoma. Akademia owa, o bardzo dobrych notach, jest jednym z wielu wydziałów, który powstał na cześć bohatera Przymierza.
  Awatar użytkownika
  Re: Doki
  12 lut 2017, o 10:49
  Razd Valor
 • Stacja Cerberusa Zeven
  Zeven jest typowo badawczą stacją należącą do Cerberusa, zajmującą się tylko i wyłącznie badaniami nad nowoczesną technologią. Jest przy tym ważnym punktem, zarówno dla rozwoju w dziedzinie inżynierii, jak i obiektem, w którym wiele inwestorów pokłada nadzieje. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych placówek tego typu, dzięki czemu niektórzy agenci wręcz marzą, żeby się na niej znaleźć.
  Awatar użytkownika
  Hangar ze strefa dokowania
  13 maja 2012, o 13:11
  Hunter
 • Mindoir
  Ludzka kolonia, której nazwa rozbrzmiała w całej galaktyce szesnaście lat temu podczas brutalnego ataku batariańskich przestępców, w wyniku którego wymordowana została większość ludności. Dziś Mindoir rozkwita, odbudowując swoją historyczną kolonię. Pamiętając o poświęceniu tych, którzy byli przed nimi, koloniści z dumą walczą o lepsze jutro, a dzięki ich determinacji i wsparcu Przymierza, Mindoir staje się perłą odbudowy w Trawersie Attykańskim.
  Awatar użytkownika
  Re: Rubieże systemu
  24 mar 2023, o 11:48
  Mistrz Gry

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników