Archiwum

Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

 • Sprawy techniczne
  Archiwum rozwiązań starych i wszelakich. Cytadela przez lata miała wiele systemów i rozwiązań, które na dłuższą metę okazały się bardziej komplikować rozgrywkę niż ją ułatwiać i wzbogacać. Tutaj są zgromadzone, pogrzebane na wieki wieków, lub, kto wie...
  Awatar użytkownika
  Re: [Warsztat] NOWE wizerunki postaci
  9 maja 2021, o 01:57
  Hawk
 • Informacje na temat postaci
  Wszelkie informacje z extranetu, jakie mogły wycieknąć na temat waszej postaci. Możecie wkleić tutaj pamiętnik, audio/videolog, artykuły prasowe lub zwykłe plotki i opinie uzyskane od osób trzecich.
  Awatar użytkownika
  dr Amanda Pierce
  10 paź 2020, o 18:48
  Amanda Pierce
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Pierwszy w historii forum turniej na Cytadeli, mający sprawdzić nową wersję mechaniki. Zmierz się z przeciwnikami na wielu arenach, w walce o tytuł największego wojownika na forum - zwycięzca może być tylko jeden!
  Awatar użytkownika
  Re: [TURNIEJ] Mechanika 2.0
  18 wrz 2016, o 21:11
  Hawk
 • Operacje
  Czyli wszelakie konkursy, eventy urządzane przez administrację i, w większości przypadków, mające spore znaczenie dla ogólnej fabuły forum, za to nazwane ogólnie "Operacjami".
  Awatar użytkownika
  Re: [OPERACJA PSYCHOPATA] W sercu szaleństwa
  18 lip 2016, o 14:35
  Irene Dubois
 • Galactic Network
  Galactic Network to najstarsza, rzetelna stacja nadająca wiadomości niezrzeszona ani nie finansowana w żadnym jej okresie przez rządy lub prywatne organizacje. Posiadająca wiele kanałów, na tym określonym jako "ogólny" często podaje krótkie informacje "z ostatnich minut", kiedy do przekazywania tematycznych artykułów posługuje się pozostałymi programami. Wśród nich najpopularniejsze są GN Biznes i GN Explorer.
  Nie ma postów
   
 • ANN
  Sień Informacyjna Przymierza (Alliance News Network, ANN) to jedna z najpopularniejszych organizacji informacyjnych w całej galaktyce. Z początku utrzymywana była tylko dzięki oglądalności na Ziemi, jednakże szybko rozszerzyła swoją działalność, jako jedna z najbardziej wiarygodnych i rzetelnych stacji.
  Nie ma postów
   
 • United Channel
  United Channel to najpopularniejszy kanał rozrywkowy w galaktyce. Posiada masę programów, od typowo plotkarskich, poświęconym gwiazdom, trendom czy skandalom, po reportaże z różnych wydarzeń kulturowych na planetach czy wywiady z najróżniejszymi osobistościami - od aktorów, przez polityków, na ofiarach przestępstw kończąc. Znany jest ze swoich sporych skandali, które tylko przysporzyły mu popularności.
  Nie ma postów
   
 • 4.0
  Oh my god it's happening.
  Awatar użytkownika
  Re: [4.0] Discord
  14 maja 2021, o 15:30
  Hawk

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników