Cytadela

Cytadela to ogromna stacja kosmiczna, skonstruowana ponad 50 milleniów temu, będąca polityczną, finansową i kulturową stolicą galaktyki i Rady Cytadeli. Dzieli się na sektor Prezydium, z ambasadami ras i Wieżą Cytadeli wewnątrz, oraz mieszkalne sektory okręgów.
LOKALIZACJA: [Mgławica Węża > Wdowa]

 • Krąg Prezydium
  Prezydium to obszar wewnętrznej strony pierścienia łączącego okręgi. Znajdują się tutaj ambasady ras uznających zwierzchnictwo Cytadeli, a także wiele sklepów, lokalów rozrywkowych czy drogich mieszkań, na które pozwolić sobie mogą najbogatsi. Znajduje się tu także Wieża Cytadeli.
  Awatar użytkownika
  Re: [SKLEP] Konstelacja
  24 wrz 2023, o 21:23
  Anthony Whittaker
 • Okręg Zakera
  Jeden z pięciu okręgów na Cytadeli, zdominowany gł. przez volusów, elkorów i hanarów, posiada jednak też wydzieloną ludzką strefę o nazwie Shin Akiba.
  Awatar użytkownika
  Re: [SKLEP] SyncTech
  26 wrz 2023, o 22:17
  Fulvinia Adratus
 • Okręg Tayseri
  Najbardziej sponiewierany i najwidoczniej dotknięty ostatnim atakiem gethów okręg Cytadeli, co najlepiej widać na praktycznie zmiecionej z powierzchni Sali Koncertowej im. Dilinagi.
  Awatar użytkownika
  Re: Diamond Tower
  11 cze 2024, o 21:00
  Skax
 • Okręg Kithoi
  Okręg Kithoi słynie między innymi z tego, że na jego terenie znajdują się Główne Archiwa Rady, amfiteatr im. Taralosa, Edroki Plaza, Larathos Institution czy Kithoi Point.
  Awatar użytkownika
  Re: Placówka Przymierza
  29 wrz 2022, o 07:38
  Mistrz Gry
 • Okręg Bachjret
  Bachjret jest okręgiem idealnie nadającym się do zamieszkania - sielankowa perspektywa życia przyciąga nie tylko miłośników tutejszych ogrodów botanicznych, ale i osób o średniej płacy, którzy nie mają ochoty na przepłacanie.
  Awatar użytkownika
  Re: Klub dla gentlemanów 'Czar Asari'
  26 sty 2023, o 03:03
  Mistrz Gry
 • Okręg Shalta
  Shalta nazywany jest okręgiem przemysłowym - to właśnie tutaj wytwarza się 70% wszystkich produktów produkowanych na Cytadeli. Okręg ten zatrudnia największy odsetek pracowników rocznie spośród pozostałych czterech.
  Awatar użytkownika
  Re: Opuszczone magazyny
  25 mar 2022, o 18:53
  Andrei Asen

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników