Omega

Omega była niegdyś bogatą w pierwiastek zero asteroidą, jednak dziś stanowi centrum przemytu narkotyków, broni oraz piezo, pozbawione jakiejkolwiek władzy cywilnej i kontroli wojskowej. Tylko grupy najemników są w stanie utrzymać tu względny porządek.
LOKALIZACJA: [Mgławica Omega > Sahrabarik]

 • Centrum Omegi
  Za centrum uważa się jeden z górnych poziomów stacji, na którym znajdują się nie tylko budynki mieszkalne, ale i stacje dokowania dla statków, Targ Omegi czy osławiony już klub "Zaświaty".
  Awatar użytkownika
  Re: Stacje dokowania
  16 mar 2024, o 19:13
  Hawk
 • Dystrykt Doru
  Dystrykt Doru to obszar położony najbliżej kluczowych systemów utrzymujących stację w takim stanie, w jakim jest teraz. Pewnie dlatego jest jednym z najbardziej chronionych. Znajdują się tutaj takie mechanizmy jak system uzdatniania wody, główny system wentylacyjny czy stacja centralna kolumny nośnej.
  Awatar użytkownika
  Re: Rozpadlina
  14 maja 2024, o 09:11
  Tori Te’eria
 • Dystrykt Gozu
  Dzielnica mieszkaniowa położona na niższych poziomach stacji, do której w łatwy sposób można dostać się przy pomocy promu. Słynie z tego, że na jej terenie umieszczona jest Klinika Omegi. Dzielnica ta objęta jest strefą kwarantanny z powodu nieznanej plagi, która dziesiątkuje populację.
  Jedynym sposobem na dostanie się do dystryktu Gozu jest przejście przez dystrykt Doru lub Kima.
  Awatar użytkownika
  Re: Wejście do Rozpadliny
  28 lis 2023, o 15:00
  Mistrz Gry
 • Dystrykt Kima
  Kolejny obszar graniczący z dzielnicą Gozu - przypomina go pod wieloma względami. Często nawiedzany jest przez najemników Błękitnych Słońc, Zaćmienia oraz Krwawej Hordy, którzy dbają o porządek na ulicach, o ile w przypadku Omegi można mówić w ogóle o jakimkolwiek porządku.
  Awatar użytkownika
  Re: [SKLEP] Serce Kimy
  19 cze 2023, o 13:16
  Boyos
 • Dystrykt Tuhi
  Dystrykt będący równocześnie dzielnicą handlową Omegi. Ten nadzwyczaj rozwinięty obszar stacji jest pełnym sklepów i siedzib najróżniejszych korporacji rajem dla osób kręcących swój biznes na tych terenach (oczywiście rzadko kiedy legalny, ale na to nikt tu nie zwraca przecież uwagi).
  Awatar użytkownika
  Re: [KLINIKA] Cybersys
  10 maja 2024, o 16:12
  Mistrz Gry

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników