Prywatne jednostki

 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Prom klasy Hierax stanowi nieco już stary, ale nadal solidny stateczek używany przede wszystkim przez Hierarchię Turian. Oryginalnie został wyprodukowany jako transport cywilny o charakterze wyścigowym i spotkał się z dużym entuzjazmem ze strony kupców Volusańskich oraz Turiańskiej młodzieży. Dzięki Turiańskiej żyłce do militariów, okręt ten od początku był wytrzymalszy, szybszy i zwrotny, przypominając swoich charakterem bardziej myśliwiec, niż tylko prom.
  Załoga: Fulvinia Adratus, Isha D'veve, Skax
  Awatar użytkownika
  Re: Kokpit
  22 paź 2023, o 17:27
  Mistrz Gry
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Właściciel: Matthew Tarczansky
  Awatar użytkownika
  Re: X12/C-MPC80 "Eagle" RC-1690
  27 lip 2015, o 13:12
  Mistrz Gry
 • Kuguar
  Kuguar jest typowym dzieckiem czarnego rynku - to właśnie stamtąd pochodzi większość składających się nań komponentów. Jako korweta jest statkiem wystarczająco dużym, by pomieścić ośmio-, maksymalnie dziesięcioosobową załogę, a przy tym wystarczająco małym, by zachować charakterystyczną dla swej klasy zwrotność i szybkość. Wyposażony dodatkowo w rozbudowaną sieć radarów o poszerzonych zasięgów oraz aktualizowaną na własną rękę bazę danych okrętów, jest wzorem łajby ucieczkowej, znikającej z pola widzenia nim zostanie dostrzeżona.
  Właściciel: Jaana
  Awatar użytkownika
  Re: Ładownie
  9 paź 2019, o 10:19
  Jaana
 • Ibris
  Dawna turiańska fregata dalekiego zwiadu i transportu linii Oyedyn, po rozlicznych zmianach i przeróbkach służąca teraz celom transportu dóbr, materiałów i osób, nie do końca zawsze legalnych. Szczególnie gdy w grę wchodzi nie siła broni czy możliwości pancerza a ciche, niezauważone dotarcie do celu bez zwracania niepotrzebnej uwagi.
  Awatar użytkownika
  Ibris
  2 lut 2015, o 21:19
  Wayra Talav

Wróć do wykazu forów

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników