Największa metropolia ówczesnych Chin - Szanghaj jest ich finansowym i handlowym centrum, zlokalizowanym przy ujściu rzeki Jangcy. Jedno z najbardziej rozwiniętych technologicznie miast Ziemi słynie ze swojej szybkiej ekspansji i wspaniałej, nowoczesnej dzielnicy Pudong, często widocznej na widokówkach i pokazywanej w dokumentach.

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12267
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

[KLINIKA] Zhao Corporation

28 kwie 2022, o 16:02

Obrazek
Zhao Corporation wyróżnia się od innych tego typu placówek w dzielnicy Huangpu. Ulice nowoczesnej, a zarazem biednej dzielnicy Szanghaju wypełnione są prowizorycznymi budkami, w której wątpliwej jakości specjaliści podejmują się rozmaitych operacji modyfikowania ciała na życzenie klienta. W porównaniu do jakości ofert spływających z okolicy, klinika Zhao wydaje się perłą wśród morza oszustwa i niepewności. Ukierunkowana na klientelę z najniższych warstw społecznych, oferuje usługi na niewiele wyższym poziomie niż okoliczni freelancerzy, zamiast tego reklamując się pewnością udanego zabiegu i fałszywą przykrywką rzeszy galaktycznej sławy specjalistów. W praktyce Zhao wykorzystuje swoją niszę, oszczędzając na personelu i technologii, chowając swoje działania pod osłoną dobroczynności oferowanej populacji slumsów przed uważnym okiem rządowego systemu Bixiè.
Klinika Zhao oferuje czyste wnętrza i profesjonalnie wyglądającą obsługę, co nadaje poczucia pewności klientom trafiającym pod jej dach, przyciągniętej niskimi cenami i rzekomą wzorową obsługą klienta. Pozostaje jednak wciąż pozbawiona odpowiedniego dofinansowania i uwagi ze strony zarządu, któremu nie brakuje funduszy gdy potrzeba usunąć niewygodne opinie na jej temat z extranetu.
[w1]Ta klinika nie jest licencjonowana.[/w1]
ceny implantów są tańsze, lecz Mistrz Gry rzuca kością ryzyka. Istnieje 30% szansy na wywołanie efektów ubocznych.
implanty ogólne
ŁAZARZ5.000kr
Wysoka brunetka o figurze modelki, czy silna blondynka o imponująco zarysowanych mięśniach? Życie jest zbyt nudne, by grać jedną rolę. Projekt Łazarz oferuje drobiazgową rekonstrukcję materii organicznej, umożliwiając zmianę aparycji, poprawę wizerunku, a także usuwanie blizn i niedoskonałości. Nie musisz żyć z bliznami przeszłości - usuń je już dziś w każdej klinice licencjonowanej przez Binary Helix!
Umożliwia zmianę wyglądu postaci.
DUCH15.000kr
W dobie informacji i extranetu, czasem największym luksusem jest po prostu zniknąć. Implant "Duch" przechwytuje wścibskie oko kamer monitoringu, uniemożliwiając identyfikację użytkownika z pomocą współczesnych systemów ochrony. Dodatkowo, w pakiecie zawarta jest rekonstrukcja odcisków palców oraz zmiana markerów genetycznych, zapewniając kupującemu czyste konto w systemach bezpieczeństwa.
Umożliwia zmianę tożsamości, anulując negatywne efekty bycia poszukiwanym i zapewniając wstęp w miejsca, w których wcześniej postać była ścigana przez organy prawa. W skład usługi wchodzi zmiana wizerunku (z ograniczeniami). W ofercie znajduje się również pakiet Duch Mini, który zapewnia ten efekt na okres 1 sesji kosztem 7.500 kredytów.
implanty specjalne
EXPL0IT30.000kr
Dedykowany moduł mikrokomputera, który implantowany jest w czaszce użytkownika. W swoim podstawowym założeniu jego głównym przeznaczeniem jest przechowywanie w swoim dysku zaktualizowane bazy danych, w których zawarte są ówczesne znane funkcje łamania szyfrów. Po uruchomieniu, użytkownik jest w stanie podłączyć wszczep z pomocą omni-klucza do dowolnego, zabezpieczonego terminala, lub innego interfejsu. Wszczep automatycznie rozpoznaje terminal oraz przystępuje do łamania jego zabezpieczeń nie potrzebując dalszej ingerencji użytkownika. Popularny w środowiskach hakerskich, pozwala na sprawne wymijanie systemów bezpieczeństwa.
Podstawowy system wszczepu ograniczony jest wysokim zużyciem energii, które wymusza na użytkowniku zastosowanie odpowiedniej przerwy przed następnym jego użyciem. Użytkownicy Expl0it1 mogą zaktualizować go do Expl0it2 kosztem 15.000 kredytów, a następnie Expl0it3 kosztem kolejnych 15.000 kredytów.
Automatyczny sukces hakowania. Podstawowa wersja implantu zapewnia jedno wykorzystanie na sesję. Wyższe poziomy programu zapewniają więcej wykorzystań na sesję.
KRATOS40.000kr
Dla poszukiwaczy krogańskiej siły i regeneracyjnych zdolności vorcha, swoje cybernetyczne ramię wyciąga Kratos. Proteza ramienia, stworzona z najwyższej jakości polimerów i lekkich metali, zastępuje organiczne mięśnie stymulowaną elektronicznie, syntetyczną tkanką, znacznie poszerzając siłę i wytrzymałość użytkownika. Zdolne przebijać wzmacniane, metalowe ściany stacji kosmicznych ramię posiada wzmocnioną strukturę kostną, dzięki której staje się odporne na uderzenia. Często wykorzystywany przez walczących w zwarciu żołnierzy, stanowi również drogą alternatywę dla regeneracji uszkodzonych tkanek dla wojowników, którzy utracili własne kończyny w boju.
Pozwala na przebijanie, lub niszczenie ścian i osłon.

SAGGITARIUS30.000kr
Ten nowoczesny implant sprawdza się wszędzie tam, gdzie należy działać szybko i niezwykle precyzyjnie. Umieszczony bezpośrednio w płacie czołowym, może na krótką chwilę znacząco podnieść koordynację użytkownika, częściowo wyostrzyć jego wzrok oraz zmniejszyć czas reakcji. Wszystko to przekłada się na możliwość oddania celnego strzału niezależnie od obecnego położenia, czy panujących niekorzystnych warunków. Niestety tak ekstremalne zwiększenie wydajności ma swoją cenę. Sagittarius może być więc stosowany w sporych odstępach czasu, często wywołując dodatkowe niekorzystne dla strzelca skutki uboczne jak zawroty głowy, zanik ostrości widzenia, błędne postrzeganie głębi i wiele innych.
Raz na walkę zwiększa limit akcji użytkownika w jednej turze do 4.
BERSERKER45.000kr
Dzięki temu bionicznemu wszczepowi, użytkownik Berserkera może w stanie poznać jak to jest mieć rękę ze stali! Unikalna struktura stworzona z najtwardszych, obecnie istniejących materiałów wzmacnia kości, zachowując jednocześnie elastyczność i ruchliwość stawów, a co za tym idzie - samej ręki. Dzięki temu niegroźne nam już złamania, za to każdą walkę na pięści możemy z góry uznać za wygraną!
Dłoń użytkownika otrzymuje właściwości Omni-Pięści, umożliwiając korzystanie z niej jak z moda bojowego omni-klucza.

implanty elitarne
CEREBRO50.000kr
Jeden z najnowocześniejszych implantów na rynku. To niezwykle zaawansowany moduł, który współgra z ośrodkiem pamięci, znacząco podnosząc tempo przyswajania nowych informacji. Wbrew powszechnej opinii Cerebro nie zwiększa jednak inteligencji. Wyposażona w niego osoba będzie po prostu w stanie zapamiętać więcej i w krótszym czasie, oraz skuteczniej analizować mimikę swoich rozmówców, co jest znaczącą różnicą. To póki co granica jakiej naukowcy Binary Helix nie zdołali pokonać, choć coraz częściej mówi się o testach nowego prototypu, który podobno będzie posiadał takie możliwości. Podstawowy system wszczepu ograniczony jest wysokim zużyciem energii, które wymusza na użytkowniku zastosowanie odpowiedniej przerwy przed następnym jego użyciem. Użytkownicy Cerebro1 mogą zaktualizować go do Cerebro2 kosztem 35.000 kredytów, a następnie Cerebro3 kosztem kolejnych 35.000 kredytów.
Raz w ciągu sesji pozwala uzyskać od MG sugestię dotyczącą motywacji NPC i tego, w jaki sposób przekonać go do swoich racji. Wyższe poziomy zapewniają większą ilość możliwych wykorzystań na sesję.
INFINITUM70.000kr
Najnowsze osiągnięcie Hahne Kedar otwiera drzwi w kierunku przyszłości, jednocześnie godząc ją z tym, co było niegdyś. Instalowany w przedramieniu dominującym strzelca wszczep zaawansowanych, inteligentnych termoprzewodników oraz zintegrowanych paneli emisyjnych przekierowuje energię wytwarzaną podczas strzału, oraz uwalnia ją na zewnątrz w kontrolowany sposób. Obecnie jedyną przeszkodą stojącą na drodze szerokiemu zastosowaniu Infinitum w wojsku są koszty wytwarzania - implant jest drogi w produkcji i skomplikowany w swoim działaniu, czyniąc go rozwiązaniem dla elitarnych łowców głów i wyborowych snajperów.
Broń użytkownika nie wymaga pochłaniaczy ciepła.

VORTEX90.000kr
Będący w gruncie rzeczy przypadkowym efektem prac nad nowymi implantami dla adeptów, Vortex szybko spotkał się z zainteresowaniem na rynku. Początkowo wpływał jedynie na moce biotyczne, z czasem wzbogacono go jednak o funkcje umożliwiające współpracę z konwencjonalnymi modelami omni-kluczy. W skrócie można przyrównać go do karty pamięci, która rejestruje informacje dotyczące używanej mocy przeciwników. Omni-klucz użytkownika jest w stanie zanalizować, oraz skopiować efekty innej zdolności, umożliwiając mu korzystanie z niej w przyszłości.
Pozwala nauczyć się zdolności ofensywnej podstawowej z drzewka, do którego normalnie postać nie posiada dostępu. Poziomy tej umiejętności dodają się do szansy na trafienie każdego drzewka, z którego może korzystać postać. Szansa na trafienie tą zdolnością to najwyższa szansa, jaką posiada użytkownik (czyli jeśli posiada 70% na technologiczne, i 55% na bojowe, wybrana biotyczna zdolność przyjmuje 70% szansy na trafienie).
Mila Račan
Awatar użytkownika
Posty: 282
Rejestracja: 1 cze 2021, o 10:48
Miano: Mila Račan
Wiek: 33
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemniczka
Lokalizacja: Horyzont
Status: Cud że jeszcze żyje
Kredyty: 5.895
Medals:

Re: [KLINIKA] Zhao Corporation

18 wrz 2022, o 22:47

Jeszcze nie opadł kurz z niedawnych wydarzeń na Pysche, a Mila niemal od razu wystartowała w stronę Ziemi po domknięciu paru spraw w okolicznych sklepach i na Omedze. Tam też zresztą, przechadzając się po samej stacji, natrafiła przypadkiem na jedną z wielu klinik, która neonowymi znakami reklamowała się najlepszymi wszczepami w całej okolicy. Zaciekawiona kobieta weszła tam, przeglądając cyfrowy katalog, ale pomimo paru zachęcających opisów, nic tak bardzo jej nie zainteresowało... albo nie było jej stać.

Pomysł implantu pozostał jednak w jej głowie (jak inny, wszczepiony tam kilkanaście lat temu). Pomimo tego przez chwilę leżakując na dzikich chorwackich plażach i wydając ciężko zarobione pieniądze, najemniczka stwierdziła, że z zapasem kredytów na koncie stać ją na takie ryzyko. Poza tym co złego może się stać? Z tymi słowami i pomimo narzekań matki i jednego z braci (drugi na tę wieść jedynie parsknął i wzruszył ramionami) Mila przejrzała extranet i w końcu znalazła coś, co było w zasięgu jej budżetu i odpowiadało oczekiwaniom. Kupiła bilet na prom i poleciała prosto do Szanghaju, rezerwując wcześniej miejsce w klinice.

Właściwie nigdy w tym mieście nie była, ale tłok i kontrasty odrobinę jej się spodobały. Oczywiście na łonie natury, najlepiej nad morzem, było lepszym widokiem, ale złodziejaszki i szabrownicy na każdym kroku przypominali jej o najlepszych latach na Omedze. I z tą myślą następnego dnia po wylądowaniu na miejscu najemniczka wybrała się do dzielnicy, gdzie była klinika. Uroku jej nie brakowało – na tle pozostałych budek przypominała niemal te z Cytadeli, jednak Chorwatka zawahała się na chwilę. Mieli w końcu rozcinać jej głowę... ponownie. Od jednego implantu miała już niezłe migreny, a co dopiero z drugim, źle wsadzonym!

Pchnięta przez jakiegoś pijaczka, który nie widział stojącej jej na chodniku, kobieta się otrząsnęła i weszła do środka, wspominając o umówionej wizycie. Wskazała Saggitariusa, jako że najbardziej pasował do niej – nie wystarczała jej już bowiem szarża, którą z szybkością błyskawicy dostawała się na miejsce, nie wystarczał jej nowy sprzęt... musiała być jeszcze szybsza, uderzać szybciej i uciekać szybciej. Zapłaciła, wysłała zdjęcie Crassusowi z dopiskiem: Raz się żyje, jak nie wrócę, to oddaj chomika moim bratankom, po czym poszła pod skalpel.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12267
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: [KLINIKA] Zhao Corporation

19 wrz 2022, o 18:13

Sześć penisów na czole: <30%
0

Wróć do „Szanghaj”