Oh my god it's happening.

[4.0] Aktualizacja karty statystyk pod nową mechanikę

7 maja 2021, o 00:14

Z dzisiejszym dniem, aktywowany został extranet. Jest on wciąż wizualnie w nieco roboczej formie, nie wykluczamy, że niektóre wartości a nawet cechy przedmiotów pozostaną zmienione w przyszłych "tweakach". Niemniej, rozpoczynamy już sesję, dlatego napisaliśmy krótki poradnik o tym, jak odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości.

Zmiany w zdolnościach

  Amunicje specjalne poza am. dysrupcyjną zostały usunięte. Na start mamy więc 4 umiejętności do wyboru. Z tego względu usuwając je z KS zmieniamy slot na zajęty, punkty powracają do puli nieużytych.
  ! W przypadku żołnierzy amunicja dysrupcyjna jest możliwa do wyboru na jeden z 4 wolnych slotów. Żołnierze mogą wybrać, którą z 4 umiejętności chcą zamienić na am. dysrupcyjną, lub wyrzucić ją całkowicie.

  Granaty jako umiejętność zostaly usunięte całkowicie. Wcześniej były umiejętnością do wybrania, dlatego usuwając je z KS zmieniamy slot na wolny, punkty powracają do puli nieużytych.

  Nie mamy już "mistrzostw" zdolności, pole powinno zniknąć przy waszej karcie statystyk automatycznie, lub przy pierwszej edycji i akceptacji posta.

  Umiejętności zostały zreworkowane. Jeżeli nie podobają wam się wybory, które podjęliście w poprzednim systemie, dopuszczamy możliwość przydzielenia punktów na nowo. Należy z chęcią wymiany zdolności zgłosić się tutaj, w tym temacie oraz poczekać na akceptację Supportu przed modyfikacjami w karcie statystyk, by uniknąć chaosu.


  Zmiany w ekwipunku


  Pancerze, ulepszenia pancerzy i bronie zostały zmienione. Jeżeli nie odpowiada wam to, co dostarcza wam obecny zestaw, w chwili aktywowania na nowo sklepów i reaktywacji forum otrzymacie temat, w którym będziecie mogli złożyć "wniosek" i dostaniecie pełną refundację.

  Modyfikacje broni nie posiadają już poziomów. Jeżeli mieliscie Celownik IV, teraz macie po prostu Celownik. Sprawdźcie, co robi tym razem!

  Implanty ogólne zostały wyrzucone permanentnie, natomiast niestandardowe są wciąż "in the works". Pozostawcie je w swojej karcie statystyk, a Mistrz Gry w trakcie naszych "Zamkniętych" sesji weźmie je pod uwagę na swój, roboczy sposób.

  Generatory tarcz, omni-klucze zostały zreworkowane minimalnie (głównie wartości). Sprawdźcie, jakie bonusy dają wam teraz.

  Mody bojowe są wciąż "in the works" i powinny zostać opublikowane jutro (tj. 07.05 za dnia)

  W domyśle, ulepszenia wszelkie, tj. pancerza, broni czy omni-klucza będą znacznie bardziej wartościowe i rzadsze w nowej odsłonie Cytadeli niż poprzedniej, więc każdy, kto się w nie wyposażył podczas 3.0 ma farta!

Wszelkie pytania, prośby, sugestie, zażalenia - zapraszam poniżej. :)
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2485
Posty fabularne: 32
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 31
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medale: 16
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Urodzony przywódca (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do 4.0

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość