Miejsce, w którym można przedstawić swoje propozycje, zadać pytania czy zgłosić dostrzeżone błędy, jak i we wszelaki sposób skomunikować się z działem Supportu, w którego skład wchodzi administracja, graficy oraz Mistrzowie Gry.
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2753
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Nabór Mistrzów Gry

15 maja 2021, o 15:53

Obrazek
Mistrzowie Gry to siła napędowa każdego forum RPG. Pchają fabułę do przodu, rozwijają wątki graczy na wiele, różnych sposobów. I, na nieszczęście każdego PBFa, niemal zawsze stanowią materiał deficytowy. Dlatego serdecznie chcielibyśmy zachęcić wszystkich, którzy mają ochotę wcielić się w tę rolę, do dołączenia do naszych szeregów!

Mistrzowanie na Cytadeli nie musi równać się prowadzeniu potężnych sesji dla sześciu graczy jednocześnie. Rozumiemy, że różni ludzie mają nie tylko różne doświadczenia w Mistrzowaniu, co preferencje. Każdemu potencjalnemu MG umożliwiamy start na jego warunkach oraz zapewniamy pomoc i wsparcie w każdym aspekcie mistrzowania, w szczególności mechanicznie. Nie gryziemy! :)

Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij swoje PW do któregoś z członków grupy Support. Natomiast listę aktualnych Mistrzów Gry możesz podejrzeć tutaj.
Obrazek
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Wróć do „Kontakt z Supportem”