Miejsce, w którym można przedstawić swoje propozycje, zadać pytania czy zgłosić dostrzeżone błędy, jak i we wszelaki sposób skomunikować się z działem Supportu, w którego skład wchodzi administracja, graficy oraz Mistrzowie Gry.

Nabór Mistrzów Gry

15 maja 2021, o 16:53

Obrazek

Mistrzowie Gry to siła napędowa każdego forum RPG. Pchają fabułę do przodu, rozwijają wątki graczy na wiele, różnych sposobów. I, na nieszczęście każdego PBFa, niemal zawsze stanowią materiał deficytowy. Dlatego serdecznie chcielibyśmy zachęcić wszystkich, którzy mają ochotę wcielić się w tę rolę, do dołączenia do naszych szeregów!

Mistrzowanie na Cytadeli nie musi równać się prowadzeniu potężnych sesji dla sześciu graczy jednocześnie. Rozumiemy, że różni ludzie mają nie tylko różne doświadczenia w Mistrzowaniu, co preferencje. Każdemu potencjalnemu MG umożliwiamy start na jego warunkach oraz zapewniamy pomoc i wsparcie w każdym aspekcie mistrzowania, w szczególności mechanicznie. Nie gryziemy! :)

Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij swoje PW do któregoś z członków grupy Support. Natomiast listę aktualnych Mistrzów Gry możesz podejrzeć tutaj.

Obrazek
NPC ARMOR CASUAL VOICE THEME BATTLE THEME GG: 4208550
ObrazekObrazek
+77,5% do obrażeń od broni+20% do celności+40% tarcz+20% do obrażeń od mocy boj.+30% do pancerza
+5% szansy na krytyk+1 pochłaniacz ciepła do każdej broni

GOOD OL' PIRATES/THEME
Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2284
Posty fabularne: 0
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 23:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 31
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Pirat, najemnik
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, ex-przymierze, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 62.387
Medale: 13
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1)

Powrót do Kontakt z Supportem

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość