Poszukujesz kogoś do zagrania? Wybywasz w podróż i nie będzie cię na forum? A może wymarzył ci się jeden wątek fabularny i szukasz osoby, z którą mógłbyś go rozegrać? Ten dział jest dla ciebie!

UP - Konto Universal Person

15 maja 2021, o 15:35

Obrazek

UP, inaczej Universal Person, to konto dostępne dla wszystkich użytkowników forum do wykorzystania. Za jego pomocą możemy wprowadzić do naszych sesji postaci poboczne bez konieczności tworzenia drugiego konta, jak i poprowadzić mini wątki i ingerencje dla innych postaci na forum. Słowem - jest to forma Mistrza Gry z pewnymi ograniczeniami, w którego wcielić się może każdy, kto ma na to ochotę.

Zasady.
  1. Konto UP jest dostępne dla każdego do wykorzystania.
  2. Z konta UP możemy prowadzić sesję dla maksymalnie 3 graczy. Prowadząc sesję pamiętajmy o przestrzeganiu regulaminu pisania postów.
  3. Konto UP może przeprowadzać mechaniczne walki wyłącznie pod kontrolą Mistrza Gry. Do znalezienia Mistrza gry, który podejmie się aktywnego sprawdzania każdej z tur służy ten temat.
  4. Konto UP nie może przydzielać nagród za przeprowadzone z niego sesje. Zrobi to Mistrz Gry po ewaluacji przeprowadzonego wątku. Do znalezienia MG do przydzielenia nagród służy również ten temat.
  5. Konto UP nie może wprowadzać w rozgrywkę kanonicznych postaci niezależnych na własną rękę.

Passy do konta.
Login: Universal Person
Haslo: CytadelaUP1

Obrazek
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2452
Posty fabularne: 20
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 31
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 102.987
Medale: 14
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1) Fanatyk Miłości (1)

Powrót do Ogłoszenia użytkowników

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość