Poszukujesz kogoś do zagrania? Wybywasz w podróż i nie będzie cię na forum? A może wymarzył ci się jeden wątek fabularny i szukasz osoby, z którą mógłbyś go rozegrać? Ten dział jest dla ciebie!

UP - Konto Universal Person

15 maja 2021, o 15:35

Obrazek

UP, inaczej Universal Person, to konto dostępne dla wszystkich użytkowników forum do wykorzystania. Za jego pomocą możemy wprowadzić do naszych sesji postaci poboczne bez konieczności tworzenia drugiego konta, jak i poprowadzić mini wątki i ingerencje dla innych postaci na forum. Słowem - jest to forma Mistrza Gry z pewnymi ograniczeniami, w którego wcielić się może każdy, kto ma na to ochotę.

Zasady.
  1. Konto UP jest dostępne dla każdego do wykorzystania.
  2. Z konta UP możemy prowadzić sesję dla maksymalnie 3 graczy. Prowadząc sesję pamiętajmy o przestrzeganiu regulaminu pisania postów.
  3. Konto UP może przeprowadzać mechaniczne walki wyłącznie pod kontrolą Mistrza Gry. Do znalezienia Mistrza gry, który podejmie się aktywnego sprawdzania każdej z tur służy ten temat.
  4. Konto UP nie może przydzielać nagród za przeprowadzone z niego sesje. Zrobi to Mistrz Gry po ewaluacji przeprowadzonego wątku. Do znalezienia MG do przydzielenia nagród służy również ten temat.
  5. Konto UP nie może wprowadzać w rozgrywkę kanonicznych postaci niezależnych na własną rękę.

Passy do konta.
Login: Universal Person
Haslo: CytadelaUP1

Obrazek
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2543
Posty fabularne: 44
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 36
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medale: 16
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Urodzony przywódca (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Ogłoszenia użytkowników

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość