Baza danych to dział, do którego wklejamy nasze karty postaci z tym, że w tym przypadku jesteśmy w stanie je dowolnie zmieniać, aktualizować i dopisywać w historii z biegiem czasu nowe wydarzenia.

Tori Te'eria

2 wrz 2016, o 21:11

Athame wskaże drogę.


544-173

MIANO Tori Te'eria

DATA UR. 29.10.2023 (PIARES)

MIEJSCE UR. Palaven

RASA Asari

PŁEĆ Asari

OBYWATELSTWA Palaven

SPECJALIZACJA Adept

PRZYNALEŻNOŚĆ Republiki Asari

ZAWÓD Lekarz medycyny.Wyższe, ukończone szkolenie wojskowe w Akademii Wojskowej na Thessii, dodatkowo dyplom lekarski zdobyty na Uniwersytecie Medycyny i Biotechnologii w Armali (skierowanie z ramienia wojska).

Przydziałowy apartament 76-23B w Okręgu Zakera. W skład mieszkania wchodzi 1 sypialnia, 1 łazienka, salon z aneksem kuchennym oraz przedpokój. Widok z okien na południową panoramę Okręgu Zakera.


Błękitnoskóra, przeciętnego jak na asari wzrostu, szczupła, wysportowana. Podobno ładna. Wychowanie w rodzinie o wojskowych korzeniach sprawia, że próbuje wyrażać się w sposób oszczędny i konkretny. Trzyma się prosto, czasem aż do przesady sztywno, rozmówcom śmiało patrzy w oczy, co w połączeniu z jej minimalistycznym sposobem wypowiedzi czasem jest mylnie brane za oznaki dumy czy wręcz arogancji. W chwilach zdenerwowania splata dłonie i przygryza dolną wargę.
Chwile szaleństwa podczas jednej z przepustek z jej koleżankami z wojskowej grupy treningowej zaowocowały tatuażami pokrywającymi jej czoło, policzki i skronie. Tori traktuje je jako permanentny makijaż, czasem wzbogacając je delikatnym makijażem tradycyjnym - jedynie przy szczególnych okazjach.
Wzrost i waga: 173 cm, 63 kg
Skóra: Błękitna.
Oczy: Zielone.
Włosy: Brak.
Znaki szczególne: Fioletowy tatuaż w kształcie pasków na czole, policzkach i skroniachAmbitna i zdyscyplinowana. Dzięki wychowaniu w wojskowej rodzinie na Palavenie oraz wieloletniemu kształceniu według reguł Zakonu Athame wpojone w nią zostały dyscyplina i opanowanie - jest (lub raczej stara się być) stonowana i spokojna, czasem jednak miewa tendencję do lekkiego wariactwa. Generalnie próbuje wyrażać się w sposób oszczędny i konkretny, jednak czasem, gdy się zapomni lub gdy towarzyszą jej duże emocje, nie może pohamować słowotoku.
Zdarza się jej także czasem mówić do samej siebie - wstydzi się tego jednak i jest zażenowana gdy zostaje przyłapana w takiej sytuacji. Jest pedantyczna i nie lubi bałaganu zarówno w pracy, jak i w domu, dzięki czemu jej miejsce zamieszkania wygląda nieco ascetycznie. Jedyny osobisty i sentymentalny element, który stara się mieć zawsze tam, gdzie mieszka, to hologram przedstawiający ją samą jako dziecko w objęciach ojca i matki.
Jest otwarta na przedstawicieli większości ras. Jedyną rasą do której pała szczerą niechęcią są batarianie, których obwinia za śmierć ojca.
Dzięki babce i naukom Zakonu jest wierzącą i praktykującą wyznawczynią bogini Athame.
Jej marzeniem było zostanie członkiem elitarnych Asari Commando, jednak zainteresowanie medycyną sprawiło, że świadomie z tego marzenia zrezygnowała, oddając się w całości nowej pasji.
Zainteresowania: Medycyna, technologia implantów cybernetycznych i biotycznych, klasyczna muzyka Asari, sztuki walki jako element rozwoju fizycznego i medytacji.
Lęki: Nie lubi przebywać na otwartych zbiornikach wodnych - nawet w łodzi czy na statku morskim nie czuje się pewnie. Lęk przed utonięciem sprawił, że nie nauczyła się nigdy dobrze pływać i pływa bardzo słabo, choć generalnie stara się tego unikać. W stosunku do batarian czuje strach, nieufność i nienawiść - jej ojciec zginął podczas ataku batariańskich terrorystów i obwinia ich wszystkich za jego śmierć.
Przyzwyczajenia/zwyczaje: Przywiązuje dużą wagę do ubioru, starając się wyglądać modnie, elegancko, czasem kusząco. Pobyt na Cytadeli sprawił, że ascetyczny sposób życia wpojony przez jej babkę zmienił się w częste imprezy i pełną swobodę zachowania - z wyjątkiem pracy, gdzie jest zawsze powściągliwa i stara się być profesjonalna.
Uzależnienia: Brak.


Urodziła się na Palavenie w roku 2023 i pierwsze 47 lat życia spędziła właśnie tam. Jej matka, Nadari Te'eria, była dyrektorem zarządzającym grupą naukowców oddelegowanych przez Radę Thessii do współpracy z bliźniaczym zespołem Hierarchii Turian. Wspólny projekt dotyczył rozwoju komunikacji natychmiastowej wykorzystującej efekt splątania kwantowego i unifikacji bojowych kanałów komunikacyjnych. Decyzją Rady Cytadeli zespół kierowany przez Nadari miał opracować obowiązujący w przyszłości w Przestrzeni Rady standard komunikacyjny.
Gdy wyniki projektu zaczęły być wykorzystywane również do modyfikacji wojskowych protokołów szyfrujących, ośrodek badawczy przeniesiono do wojskowego centrum na Manae, jednym z księżyców Palavenu. Turiańską ochroną naukowców kierował major Atyrus Kasril, którego zauroczyła uroda Nadari. Bliska współpraca między dowódcą ochrony a dyrektorem naukowym z czasem zaczęła się zacieśniać, a Nadari i Atyrusa połączyło uczucie. Wzięli ślub i niedługo później z ich związku narodziła się Tori.
Nadari nie zrezygnowała z pracy, przez co jej córka wychowywała się w sterylnych warunkach campusu kompleksu badawczego. Nie miała również wielu towarzyszy zabaw - w kampusie razem z nią przebywała jedynie trójka dzieci: turianka Vacidia Belltius i asari Iryna Lessi. Razem spędzali więc wszystkie wolne chwile, razem chodzili na zajęcia szkolne, włóczyli po tych miejscach w Ośrodku do których mogli się dostać (i po tych "zakazanych" również), razem też bawili się we wszystkie zabawy, które przychodziły im do głowy oraz nudzili się wszystkimi możliwymi rodzajami nudy. Całą trójkę połączyła dziecięca, ale szczera przyjaźń.
Nadari z mężem i córką co rok odwiedzali Thessię i babkę Tori, Cyerię Te'eria. Cyeria była jedną z Matek Zakonu Athame w Armali i nie pochwalała ani związku swojej córki, ani faktu wychowywania wnuczki przez wojskowego, na turiańskiej planecie. Uważała, że Nadari powinna oddać Tori na wychowanie właśnie jej, a wnuczka powinna zostać w przyszłości członkinią Zakonu, co często było przyczyną kłótni.
Ojciec Tori zginął podczas ataku batariańskich terrorystów na kompleks badawczy na Manae w roku 2050. Prawdopodobnie próbowali oni zdobyć dostęp do turiańskich szyfrujących protokołów komunikacyjnych, jednak zaciekły opór sprawił, że zdziesiątkowani i przyparci do muru terroryści zdetonowali bombę niszcząc całe skrzydło kompleksu i grzebiąc pod gruzami broniących go żołnierzy, większość naukowców i jedna z przyjaciółek Tori - Vacidia. Tori i jej matce udało się przeżyć, jednak fakt śmierci Atyrusa - ojca i partnera - oraz serdecznej przyjaciółki wywarł ogromne piętno tak na matce, jak na córce. Dla młodej Tori Batarianie stali się demonami, prześladującymi ją w sennych koszmarach, zaś Nadari popadła w depresję i odizolowała się od świata, histerią wręcz reagując na obecność córki, która przypominała jej zmarłego męża. Babka Tori, kapłanka bogini Athame, użyła swych wpływów by sprowadzić córkę i wnuczkę do Armali, na Thessię. Wkrótce później Nadari Te'eria popełniła samobójstwo.
Tori wychowywana była przez Cyerię w Świątyni Athame i przygotowywana do zostania w przyszłości kapłanką.
Mimo zdecydowanych sprzeciwów babki, Tori udało się odnaleźć i nawiązać kontakt z Iryną, która również przeżyła masakrę na Manae, a obecnie mieszkała na Palavenie. Obie asari niejedną noc spędziły rozmawiając przez holonet wspominając, plotkując, czy snując plany na przyszłość. Którejś nocy wspólnie wpadły na pomysł i postanowiły go zrealizować - zdecydowały się na wspólne wstąpienie do wojska, aby móc chronić innych w przypadku zagrożenia czy ataku terrorystycznego, takiego jak na Manae. Obie chciały zostać wojowniczkami, legendarnymi Komandoskami Asari. W przypadku Tori nie bez znaczenia pozostały również zaszczepione wartości i pamięć ojca - żołnierza.
Iryna i Tori wprowadziły swój plan w życie - obie wiele lat oszczędzały aby kupić bilet na statek, aby Iryna mogła przylecieć na Thessię. Gdy to się udało, obie młode asari w roku 2130, wstąpiły do Thessiańskiej Akademii Wojskowej. Po wielkiej awanturze z Cyerią i mimo jej zdecydowanego sprzeciwu.
Nauka w Akademii Wojskowej objęła pełne przeszkolenie obejmujące biotykę, obsługę broni krótkiej i podstawy pilotażu małych pojazdów transportowych - wahadłowców desantowych. Była czymś, w czym Tori czuła się świetnie. Po raz pierwszy uczyła się rzeczy zupełnie dla niej nowych i trudnych. Fizyczny i umysłowy wysiłek sprawiał jej przyjemność - obserwacja swojego własnego rozwoju i postępów, stawianie sobie nowych celów i wyzwań dawały jej ogromną motywację do dalszej pracy. Po raz pierwszy brała udział we współzawodnictwie: była otoczona innymi asari - równie zmotywowanymi i w niektórych dziedzinach lepszymi od niej. Znalazła także nowe przyjaciółki - razem z Iryną, Lylią Iranni i Rasmeni Theos spędzały każdą przepustkę i balowały na niejednej imprezie. Właśnie podczas jednej z takich imprez Tori i jej trzy przyjaciółki pod wpływem dużej ilości alkoholu i chwili szaleństwa zrobiły sobie tatuaże na twarzy - jako dowód "braterstwa".
Uzdolnienia biotyczne Tori i jej zainteresowanie medycyną zostały zauważone i wykazane podczas Testów Kompetencji - dowództwo skierowało Tori na specjalistyczne przeszkolenie medyczne. Sukcesy osiągane przez Tori podczas przeszkolenia umożliwiły jej wstęp na studia na Uniwersytet Medycyny i Biotechnologii w Armali. Decyzja ta została zaakceptowane przez Dowództwo z zastrzeżeniem, że po ukończeniu studiów powróci do wojska. Z ciężkim sercem zatem Tori pożegnała swe przyjaciółki i udała się do Armali, gdzie rozpoczęła naukę. Tori okazała się zdolną uczennicą - na tyle, że ukończyła studia jako jedna z trzech najlepszych studentek ze swojego rocznika, co dało jej możliwość wyboru miejsca odbycia stażu. Wybrała Szpital Huerty na Cytadeli - częściowo z ciekawości, częściowo z racji możliwości pracy z pacjentami różnych ras i poszerzenia swojej wiedzy praktycznej na temat stosowania u nich implantów i neuroimplantów.

Standardowy generator tarcz,
omni-klucz "Primo",
20 tysięcy kredytów.


Ostatnio edytowano 19 mar 2022, o 14:16 przez Tori Te’eria, łącznie edytowano 1 raz
*** ARMOR *** VOICE *** FORMAL *** PARTY ***
ObrazekObrazek

Statystyki dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Tori Te’eria

Avatar użytkownika
Narrator
 
Posty: 315
Posty fabularne: 136
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 21:18
Miano: Tori Te'eria
Wiek: 163
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.900
Medale: 5
Ultra-idealista (1) Purpurowa gwiazda (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Zwycięzca Areny (1)

Re: Tori Te'eria

30 sty 2022, o 14:26

UMYSŁY PRZEKLĘTE (KLENDAGON)


LOG ID#001
KLENDAGON

Alana Luccarius, Carlos Brown, Ja’antian Actthan, Tori Te’eria, Vex; MG: Hawk

Zlecenie Korporacji Kobo dotyczące odnalezienia lub wyjaśnienia losu zaginionych naukowców Korporacji na planecie Klendagon. Tori zgłasza się jako wsparcie medyczne jednak szybko okazuje się, że jej umiejętności nie będą wykorzystane w typowy sposób - oddelegowana do wielorasowego zespołu “detektywów” i - wraz z Dianą Vesser, ich przewodniczką i pracownicą korporacji - przetransportowana do jednego z odległych od głównego ośrodka kompleksów, gdzie mają ustalić co stało się z załogą placówki. Podczas gwałtownej burzy piaskowej dochodzi do zerwania komunikacji i Tori znajduje się pod wpływem siły która sprawia, że asari traci świadomość i wraz z Brownem rusza przez pustynię w kierunku miejsca określanego jako “Oko Sa'arvaasa”. Uszkodzenie placówki przez burzę i obrażenia członków zespołu sprawiają, że zespół jest zmuszony powrócić do głównego ośrodka. Tam okazuje się, że wyjaśnienie tajemnicy jest już znane Darronowi Girbachowi, dyrektorowi placówki Kobo - pod powierzchnią Klendagonu znajduje się jakiś artefakt, który może wpływać na fale mózgowe ludzi, zaś zespół został w rzeczywistości wynajęty by mężczyznę doprowadzić do artefaktu. W trakcie próby siłowego zakończenia dyskusji Diana Vesser ginie, zespół zostaje rozdzielony i wszyscy - poza Vexem - zostają odtransportowani z powrotem na Cytadelę.
HERMETICA (WATSON)


LOG ID#002
WATSON

Marshall Hearrow, Tori Te'eria, Carlos Brown, Wayra Talev, Zed'terco Galick, Vex; MG: Hawk

Wraz z grupą najemników Tori zgłasza się do wyjaśnienia tajemnicy olbrzymiej, biotycznej kopuły, która uformowała się nad kopalnią i przetwórnią piezo na planecie Watson, uniemożliwiając wydostanie się kogokolwiek i czegokolwiek z jej wnętrza. Wraz z przewodniczką, Evelyn Cantos, sześcioosobowy oddział wchodzi pod kopułę, napotykając coraz dziwniejsze sytuacje prowadzące do konkluzji, którą są zawirowania ciągłości czasu i wejście w przypadkowo lub celowo generowane pętle i anomalie czasowe. Z czasem odkrywają również źródło anomalii - kulisty artefakt nieznanego pochodzenia, którego WI twierdzi, że istnieje po to, by naprawiać błędy w strukturze czasoprzestrzeni. Wcześniejsze wydobycie artefaktu przez naukowców doprowadziło do jego uszkodzenia i wygenerowania ochronnej kopuły, która miała trwać do czasu usunięcia “anomalii” wskazywanych przez WI. Ostatecznie zespół decyduje by zniszczyć artefakt - w eksplozji zostaje unicestwione samo tajemnicze urządzenie i przetwórnia, ale dzięki temu bariera zostaje wyłączona.
MEDICAMENTUM (ILLIUM) - przerwana


LOG ID#003
ILLIUM

Hira Cassan, Tori Te’eria; MG: Marshall Hearrow

Tori przyjmuje ofertę pracy w klinice Sanctum na Illium - jak się później okazuje, przy prototypowych implantach... erotycznych. W trakcie aklimatyzacji w nowym miejscu pracy zostaje uwięziona przez swoich pacjentów, lecz nim dochodzi do eskalacji sytuacji, zostaje uwolniona przez pracowników ochrony.
SZKLANA PUŁAPKA (CYTADELA) - przerwana


LOG ID#004
CYTADELA

Alana Luccarius, Hira Cassan, Kiru Heidr Varah, Tori Te'eria; Mistrz Gry: Iris Fel

Uwięziona w nieczynnej windzie wraz z pozostałymi próbuje wydostać się ze szklanego więzienia, w którym powoli zaczyna brakować powietrza...
GLITCH: runtime_err0r.hc (CYTADELA)


LOG ID#005
CYTADELA

Viktor Karajev, Tori Te'eria, Diego Rodriguez, Xairana, Cain, Matthew Tarczansky, Charles Striker; Mistrz Gry: Iris Fel

Uwięziona wewnątrz niespodziewanie zamkniętej Cytadeli i w grożącym zawaleniem na wskutek uszkodzenia eksplozją budynku Tori stara się przeżyć i ewakuować z zagrożonej strefy. Współpracując z nowo poznanymi osobami, w tym żołnierzami Przymierza i najemnikami, stara się uratować grupę cywilów i pracownicę Radnej Irissy przed atakującymi ich mechami by dostać się do bezpiecznej strefy
REDUCTION (GELIX)


LOG ID#006
GELIX

Hawk, Tori Te'eria, Luna Reyes, Jaana; MG: Marshall Hearrow

Sesja w trakcie
*** ARMOR *** VOICE *** FORMAL *** PARTY ***
ObrazekObrazek

Statystyki dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Tori Te’eria

Avatar użytkownika
Narrator
 
Posty: 315
Posty fabularne: 136
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 21:18
Miano: Tori Te'eria
Wiek: 163
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.900
Medale: 5
Ultra-idealista (1) Purpurowa gwiazda (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Zwycięzca Areny (1)

Re: Tori Te'eria

11 lut 2022, o 18:36

OD: NIEŚMIAŁY

Chyba potrzebuję doktora :) Jesteś dostępna?
Blasto

Avatar użytkownika
 
Posty: 42
Posty fabularne: Zamknięty
Dołączył(a): 7 lut 2022, o 19:09
Miano: Blasto
Wiek: 0
Klasa: Kupidyn
Rasa: Hanar
Zawód: Gwiazda
Kredyty: 20.000


Powrót do Baza danych

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość