Wszelkie informacje z extranetu, jakie mogły wycieknąć na temat waszej postaci. Możecie wkleić tutaj pamiętnik, audio/videolog, artykuły prasowe lub zwykłe plotki i opinie uzyskane od osób trzecich.

Konrad Strauss

17 cze 2012, o 13:35

Blok Reklamowy

Obrazek

Masz problem ze swoim Omni-kluczem? Ostatnia aktualizacja zawierała błędy, po których zaczął szwankować? A może po prostu boisz się o bezpieczeństwo swoich danych?
Konrad Strauss, to najlepsza twoja opcja. Jest niezrzeszony z żadną firmą i działa jako osoba prywatna na rynku. Prócz tego oferuje usługi specjalne i dostosowane specjalnie do gustu klienta.

Żadne zadanie nie jest zbyt trudne, a żadna cena nie jest za wysoka.

Obrazek

Ciekawi ciebie, co robią kobiety i mężczyźni, kiedy nie są zajęci służbą w Przymierzu? Tylko u nas unikatowe materiały zawierające mnóstwo pikantnych scen i nakręcone w miejscach, o których nawet by się nie pomyślało, że takie rzeczy mogą się tam dziać. Daj się ponieść ciekawości.
Dodatkowo w ramach promocji, przy zakupie więcej niż dwóch materiałów, otrzymasz aktualizacje do twojego WI, o niespotykane dotąd zachowania, które nawet ciebie zaskoczą. Twoja WI już nigdy nie będzie taka jak kiedyś.
Konrad Strauss zapewnia, że jego oprogramowanie jest w całości jego pracą, a także nie bierze odpowiedzialności za wykorzystywanie tego w celach sprzecznych z prawem jakiegokolwiek Rządu. Oprogramowanie to ma na celu służenie jako forma rozrywki i nic więcej.

Obrazek

Poszukujesz niedostępnych na rynku technologi? Myślisz o czymś nowatorskim i nieskrępowanym obecnymi trendami? To nie jest kolejna z reklam oferująca pic na wodę, ale prawdziwa okazja. Jeżeli masz wystarczająco dużo kredytów, to możesz otrzymać dostęp do technologi, o którą mocarstwa toczyłyby wojny. Zastanów się, czy to jest właśnie coś, czego szukasz.

Koniec reklamy
ObrazekObrazek

Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Konrad Strauss

Avatar użytkownika
 
Posty: 861
Posty fabularne: 0
Dołączył(a): 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medale: 5
Determinacja (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) To tylko draśnięcie! (1) Order Darwina (1)

Powrót do Informacje na temat postaci

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość