TradeNet to extranetowa giełda, umożliwiająca zdalny handel między graczami - kupowanie, sprzedawanie bądź wystawianie na aukcji swoich przedmiotów. Często również nadarzają się okazje na zdobycie unikalnych przedmiotów od anonimowych sprzedawców, lecz kto wie, czy można im ufać?

System TradeNet

8 mar 2023, o 17:14TradeNet jest extranetową platformą handlową służącą szybkiemu i bezproblemowemu zawieraniu często korzystniejszych niż w zarejestrowanych i/lub stacjonarnych sklepach transakcji – czy to kupna, sprzedaży czy wymiany. Jest to również jedyny sposób na wymianę towarów pomiędzy graczami obowiązujący na forum.

  1. Sprzedaż
Aby wystawić przedmiot, należy założyć temat w dziale TradeNet z jego nazwą w tytule ogłoszenia. W treści ogłoszenia powinna się zawrzeć specyfika produktu, cena sprzedaży, jak i informacja o tym która ze stron pokrywa koszt prowizji systemu TradeNet. Cena produktu nie może odbiegać od ceny rynkowej. Wystawianie sprzętu, który jest w użyciu przez postać na sesji jest zabronione. Wzór nazwy tematu to [SPRZEDAM] Nazwa przedmiotu.

  2. Kupno
Aby zakupić produkt, należy odpowiedzieć w temacie ogłoszenia produktu, który nas zainteresuje. W przypadku większej ilości zainteresowanych, sprzedający wybiera tego, któremu chce sprzedać swój produkt. W przeciągu 3 dni od pojawienia się oferty kupna, sprzedający ma obowiązek potwierdzić sprzedaż produktu i zakończyć ogłoszenie w kolejnym poście. Kupowanie sprzętu na wyższy poziom Q niż posiada postać jest zabronione.

W przypadku naszego zainteresowania przedmiotem, którego nikt nie wystawił w systemie, możliwe jest założenie tematu oferty kupna. Zainteresowani sprzedażą powinni posiadać produkt w swoim ekwipunku oraz zadeklarować chęć sprzedaży w temacie oferty. Poszukujący ma obowiązek zadeklarowania kupna, lub zrezygnowania z oferty sprzedającego w ciągu 3 dni. Wzór nazwy tematu w takim przypadku to [KUPIĘ] Nazwa przedmiotu.

  3. Finalizacja
System TradeNet pobiera 25% prowizję od wartości każdej sprzedaży. Wartość domyślnie pokrywa kupujący, jednakże obie strony mogą zadeklarować podzielenie się nią na pół, lub sprzedawca może chcieć wziąć ją na swoje konto. Po sfinalizowaniu transakcji, dostępny Mistrz Gry rozlicza kredyty oraz zamyka temat z ofertą.

  4. W pigułce
 • Sprzedający zakłada temat w dziale TradeNet, w tytule i opisie podając produkt, który sprzedaje oraz jego cenę i/lub warunki spłaty prowizji.
 • Cena produktu musi odzwierciedlać cenę sklepową.
 • Kupujący odpowiada na ogłoszenie w konkretnym temacie, deklarując chęć zakupu.
 • W przypadku większej ilości chętnych, sprzedawca ma 3 dni na wybór osoby, której chce sprzedać towar i zakończenie ogłoszenia w poście deklarującym sprzedaż.
 • TradeNet pobiera 25% prowizji od zakupu. Domyślnie opłaca ją kupujący chyba, że sprzedający zadeklarował inaczej.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2599
Posty fabularne: 56
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 36
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medale: 16
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Urodzony przywódca (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do TradeNet

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość