Korlus, znany jako cmentarzysko statków kosmicznych jest obecnie siedzibą wielu grup najemników, między innymi Błękitnych Słońc, którzy ponoć wykorzystują wraki statków do badań nad nowoczesnym uzbrojeniem. Planeta nie posiada biosfery (efekt cieplarniany trwa od dawna przez aktywność wulkanów).
LOKALIZACJA: [Mgławica Orła > Imir]

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12220
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

[SKLEP] Zbrojownia

15 maja 2021, o 13:31

"Zbrojownia" jest właściwie wielkim, odgrodzonym przez starą siatkę terenem z dachem niedbale wykonanym z zszytych ze sobą kawałków skóry varrenów. Siatka niemal cały czas pozostaje jednak pod wysokim napięciem, toteż trudno coś stąd wykraść, nawet jeśli nikogo nie ma w pobliżu. Wszędobylski kurz i piasek unoszący się w powietrzu skutecznie ogranicza pole widzenia, ale strzegący miejsca strażnicy służą "pomocną dłonią" potencjalnym klientom przy wyszukiwaniu odpowiednich towarów. Błękitne Słońca już od kilku lat zbijają krocie w sprzedaży nadwyżek i przerabianych produktów - gł. sprzedają je najemnikom, ale często zdarzają się także jednostki spoza tego "fachu".
Zaraz przy bramie gł. składu znajduje się stary, acz wciąż działający terminal z bazą towarów. Jego zardzewiałe części mówią, że musiał być on już co najmniej raz naprawiany - najpewniej przez swą wiekowość.
Akcesoria bojowe:
  • Pochłaniacze ciepła - cena za sztukę 45 kredytów
  • Medi-żel - cena za sztukę 70 kredytów
  • Omni-żel - cena za sztukę 90 kredytów
  • Plecak - cena za każdy poziom w górę 50.000 kredytów.
  • respecjalizacja zdolności - 100.000 kredytów
    Kupując, podaj wymieniane zdolności.
Ważne informacje:
  • Ceny wyposażenia przedstawione pod modellami
  • chip kolorystyczny do omni-klucza - 500 kredytów
  • stawka sprzedaży: 50% ceny kupna
Obrazek
Pancerz Terminusa
Bonus: Niweluje negatywny modyfikator odrzutu.
Ograniczenie: Q2
Cena: 55.000 kr.
⇌ sprawdź w extranecie
Obrazek
Pancerz Terminusa
Bonus: Redukuje otrzymywane obrażenia o 5%.
Ograniczenie: Q1
Cena: 35.000
⇌ sprawdź w extranecie
Obrazek
Pancerz Terminusa
Bonus: Wszystkie ataki wręcz nakładają na przeciwnika Otumanienie (30) do końca tury (nie stackuje się).
Ograniczenie: Q1
Cena: 35.000 kr.
⇌ sprawdź w extranecie
Obrazek
Pancerz Terminusa
Bonus: Zmniejsza szansę na bycie trafionym o 5%.
Ograniczenie: Q2
Cena: 45.000 kr.
⇌ sprawdź w extranecie
HEŁMY
Obrazek
Hełm Terminusa
Bonus: +5% do szansy na trafienie zdolności.
Ograniczenie: Q1
Cena: 35.000
⇌ sprawdź w extranecie
Obrazek
sprawdź w extranecie

Obrazek
karabiny szturmowe
sprawdź w extranecie
ObrazekObrazek
strzelby
sprawdź w extranecie

ObrazekObrazek
MODY DO BRONI
Ulepszenie magazynka
Działanie: Zwiększa pojemność pochłaniacza ciepła, pozwalając oddać o jeden strzał więcej na magazynek.
Dostępny dla: Wszystkie bronie
Cena: 25.000
⇌ sprawdź w extranecie
Celownik termiczny
Działanie: Podnosi celność o 2. Pozwala dostrzec przeciwników za cienkimi osłonami oraz w dymie. Nie można używać z innymi celownikami.
Dostępny dla: Karabiny szturmowe, Karabiny snajperskie
Cena: 28.000
⇌ sprawdź w extranecie
Stabilizator
Działanie: Zmniejsza Odrzut o 5.
Dostępny dla: Karabiny szturmowe, Pistolety Maszynowe
Cena: 20.000
⇌ sprawdź w extranecie
Omni-ostrze
Działanie: Pozwala wykonać atak omni-ostrzem dołączonym do broni zamiast tym przy omni-kluczu. Zmniejsza koszt ataku wręcz o 1 PA.
Dostępny dla: Wszystkie bronie
Cena: 28.000
⇌ sprawdź w extranecie
Mila Račan
Awatar użytkownika
Posty: 282
Rejestracja: 1 cze 2021, o 10:48
Miano: Mila Račan
Wiek: 33
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemniczka
Lokalizacja: Horyzont
Status: Cud że jeszcze żyje
Kredyty: 5.895
Medals:

Re: [SKLEP] Zbrojownia

2 gru 2021, o 19:33

Mila wparowała do Zbrojowni gdzieś po drodze na kolejne zlecenie. Bywała wcześniej na Korlusie, jednak zawsze jako najemna broń Błękitnych Ostrzy, nigdy jako freelancer. Dlatego tym bardziej czuła się dziwnie, gdy podchodziła do znajomego terminala, ale niczego nie dawała po sobie znać.

Kusiło ją wiele rzeczy, ale aktualny status bankowy pozwalał na kilka ulepszeń. Po ostatniej akcji na Cytadeli wpadło jej kilka kredytów, które teraz właśnie wrzucała prosto w kieszenie swojej starej organizacji. Nie do końca jej się to podobało, ale mając na oku parę rzeczy, wszystkie mogła znaleźć tutaj. Szybko więc przetrząsnęła katalog, w końcu wybierając pierwszą rzecz:

Długie omni-ostrze. Ostatnimi czasy walka wręcz sprawiała jej sporo przyjemności, stąd postanowiła wyposażyć się w coś usprawniającego jej zdolności bojowe. Następnie przeszła na inną zakładkę, w której po kilku minutach dumania dobrała nowy element wyposażenia.

Niezłomny. Nowy generator tarcz powinien utrzymać ją w walce dłużej – osobiście wolałaby nowy napierśnik, ale te cholerstwa kosztowały majątek, którego NIESTETY nie miała.

Zadowolona z zakupu, dostawę przerzuciła na dokujący w porcie statek, gdzie i tak chwilę musieli zostać. Szybko wyszła ze sklepu, ciesząc się, że jest o kilkanaście minut krócej w placówce Słońc.

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek
Krogul MacBeth
Awatar użytkownika
Posty: 162
Rejestracja: 13 lut 2022, o 03:39
Miano: Krogul MacBeth
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Krogan
Zawód: Gangster
Postać główna: Fulvinia Adratus
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 46.405
Medals:

Re: [SKLEP] Zbrojownia

19 lut 2022, o 00:05

Jeszcze przed odlotem z Korlusa, trzeba było odwiedzić znajomą Zbrojownię. Miał trochę odłożonej kasy, a nie zamierzał się zniżać do proszenia matki o broń z ich klanowego arsenału. Starczy, że zabiera jej paru chłopaków do roboty na Omedze albo w okolicy i przez to osłabia ich pozycję tutaj. O nie, coś takiego nie przejdzie, nie z Krogulem z klanu MacBeth. W myślach uśmiechnął się sam do siebie, zadowolony z miana, które sam sobie nadał i którego miał zamiar używać poza Korlusem. Nazwisko silnej kobiety z jego ulubionego dramatu ludzkiego bardzo mu pasowało i miał zamiar za jakiś czas udowodnić, że może ono zatrząść galaktyką poza Korlusem. Na razie jednak trzeba było do tego dotrzeć małymi krokami, jak skradający się do ofiary Varren, ostrożnie stawiający łapy obok siebie tak, by jej nie spłoszyć. Rozejrzał się po asortymencie, szybko wyłapując swój ulubiony rodzaj broni, nie licząc oczywiście własnych pięści - Sejmitar, lśniący nowo... no, może nie nowością - koniec końców to nie Cytadela - ale przynajmniej w bardzo dobrym stanie. Oczywiście nie była to wyszukana broń i matka w aresnale miałą o wiele lepsze rzeczy, jednak nie było rady - nie chciał nadwyrężać także jej kiesy, więc mruknięciem i skinieniem głowy wskazał na swój zakup, a potem dokupił do tego odpowiedni zestaw medi-żelu, omni-żelu o pochłaniaczy. Po zakupach ruszył do swojego okrętu, gdzie czekała na niego grupka jego podwładnych, sprawdzonych Krogańskich chłopaków - i jednej Asari, która pomimo bycia chuchrem wkupiła się w łaski jego klanu dzięki biotycznym zdolnościom i twardemu charakterowi. Do tego była spoza planety i znała Omegę, więc mogła bardzo pomóc ich małej grupce, kiedy zaczną ustawiać sobie rejon w miejscu docelowym. Po krótkiej chwili wystartował, osobiście prowadząc ulubiony okręt.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Zbieracz Cukierków
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 20 paź 2022, o 20:36
Kredyty: 20.000

Re: [SKLEP] Zbrojownia

2 lis 2022, o 00:18

- Ja pierdolę, ale jazda – Jack wpadła do sklepu prawie przewracając stojące przy wejściu manekiny. Dotykała ekspozycji, część z nich zabierała i ubierała na siebie zachowując się przy tym jak małe dziecko w sklepie z zabawkami. Praktycznie wszyscy klienci, którzy byli obecni w sklepie zwracali uwagę na karygodnie zachowującą się dziewczynę, wytatuowaną od stóp do czubka głowy. Kto bardziej rozważny odsuwał się od niej, kiedy biotyką przesuwała kolejne towary śmiejąc się przy tym w głos.
Czy chciała coś kupić? Jasne, że tak, ale nie sądziła, że trafi do voluskiego sklepiku, który przyciagnął jej wzrok kolorowymi neonami. Do kasy przytargała niemal wszystko co było ekstrawaganckie, świecące lub – a w zasadzie w głównej mierze – absolutnie niepotrzebne jej do niczego. Stanęła przed sprzedawcą wyrzucając na ladę naręcze pojedynczych cześci od różnych komplentów strojów i uderzyła zwiniętą w pięść dłonią w blat.
- Co się gapisz? Licz! - burnknęła zdejmując z siebie boa z piór, który sciagnęła z manekina przy wejściu. - Jak, kurwa, nie mam kredytów?!
Biotyczna poświata wokół jej osoby zafalowała złowieszczo, kiedy transakcja za całe zakupy nie chciała przejść.
- Dobra, jebać to, daj tylko to – wskazała brzydko palcem na Halloweenową Paczkę. Kredyty przelały się już bez problemu na konto sklepu, a Jack wyszła z niego żegnając się ze sprzedawcą środkowym palcem.
Thescia Diro
Awatar użytkownika
Posty: 95
Rejestracja: 24 wrz 2022, o 11:46
Miano: Thescia Diro
Wiek: 35
Klasa: Inżynier
Rasa: Turianka
Zawód: Kartograf, przewodnik
Lokalizacja: Omega
Status: Poszukiwana przez SOC
Kredyty: 2.175
Medals:

Re: [SKLEP] Zbrojownia

9 paź 2023, o 23:22

Wydarzenia na Horyzoncie dały jej porządną nauczkę co do noszonego sprzętu, dlatego tym razem postanowiła nie iść po taniości. Buszowała po Extranecie dłuższą chwilę, nim natknęła się na Zbrojownię na Korlusie - w pierwszej chwili zdziwiła się, że w ogóle mają extranetowy sklep, ale przestała wybrzydzać w momencie, gdy zobaczyła asortyment. Wybrała sobie lepszy pancerz, bo oparzenia po ostatnich ekscesach wciąż dawały jej się we znaki. Do tego dołożyła zapas medi-żeli (których nigdy za wiele, jak się okazało) i małe uzupełnienie omni-żeli oraz pochłaniaczy ciepła.

Zapłaciła (z ciężkim sercem), po czym czekała na dostawę jak na prezent urodzinowy.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek
Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Korlus”