Dzięki Sieci Informacyjnej Cytadeli, mieszkańcy stacji mogą być na bieżąco informowani o wszelkich, istotnych zmianach, które zachodzą w ich otoczeniu. W tej sekcji dowiesz się o każdej aktualizacji prawa, nowościach, konkursach czy uroczystościach.

Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2679
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 36
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

[EVENT] Cukierek albo psikus!

21 paź 2022, o 15:30

Obrazek Gdy w domach pojawiają się dynie, a pajęczyny zalegające w kącie stają się stylową dekoracją, wiadomo, że nadciąga Halloween! Ze wszystkich jesieniarskich tradycji, ta jest zdecydowanie nasza ulubiona. Na PBFie ciężko o maratony spooky filmów czy chodzenie od domu do domu z koszykiem, ale nie jest to dla nas przeszkodą. Przygotowaliśmy dla was mały event w Halloweenowym stylu, razem z konkursem z nagrodami! <3
 • 1. Cukierek albo psikus!
W każdym sklepie pojawił się darmowy przedmiot Halloweenowa Paczka, którą możecie zakupić. W Paczce czekają na was cukierki, lub psikusy - nie wiecie, póki jej nie kupicie! Cukierki mogą być fabularnym urozmaiceniem dla waszych postaci lub mechanicznymi bonusami, ale oszczędziliśmy wam terroru dobrej zabawy z Wróżb Athame. Obiecujemy, że psikusy są tylko fabularne c: Gdzie jest haczyk? Paczkę można kupić tylko w przebraniu.

"Przebranie" jest dość proste w swoim koncepcie. Aby zakupić paczkę, musicie wcielić się w wybraną, kanoniczną postać z sagi Mass Effect. Z dostępnej listy kanonicznych NPC wybieracie sobie swój "kostium" i post piszecie z perspektywy wybranego NPCa - zakupujecie paczkę jako Garrus Vakarian albo Kai Leng. Wasz post nie musi być przesadnie ambitny, by liczył się do zabawy - 1000 znaków to mało, a liczy się dobra zabawa nagroda, którą otrzymacie za sam udział.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Aby zapewnić wam maksymalne szanse na ukrycie, wasz post z kupnem powinien zawierać się w przedziale 1000-2000 znaków. Wysyłacie go w prywatnej wiadomości do Zbieracza Cukierków, podając NPC, którego wybraliście - możecie też wskazać konkretny sklep, w którym chcecie kupić paczkę, jeśli ma to wpływ na wasz post. W innym wypadku Zbieracz wklei posta losowo. Zbieracz upewni się, że formatowanie waszego posta będzie jednolite z innymi, a wasze IP ukryte przed okiem Mistrzów Gry. c:

Po wklejeniu posta, Zbieracz prześle wam w zwrotnej Prywatnej Wiadomości waszą nagrodę - lub psikusa. Jeśli chcecie wziąć udział w grze więcej niż jedną postacią, zadeklarujcie tę chęć w PW. Wystarczy, że napiszecie jednego posta - będzie biletem wstępu dla wszystkich postaci, które macie.
 • 2. Najlepsze przebranie
Każdy z nas ma swój pisarski styl, który trudno podrobić. Niejednokrotnie rozpoznajemy naszych kolegów na różnych forach wyłącznie za pomocą ich postów. Biorąc udział w zabawie, wchodzicie do pierwszego z dwóch konkursów - na najlepsze przebranie.

Po zakończeniu etapu pierwszego, wszyscy członkowie eventu będą mogli zagłosować na to, kto ich zdaniem jest autorem waszego posta. Jeśli trafią w ciebie - pudło, zostałeś rozpoznany! Każdy, kto pozostaje niewykryty, okaże się zwycięzcą tej kategorii i otrzyma 10.000 kredytów nagrody!
 • 3. Najlepszy post
Wszyscy znamy i kochamy postaci z gier, lecz dobre odegranie ich nie jest łatwe. Przystępując do gry, macie dowolność w wybraniu kanonicznego NPC, w którego chcecie się wcielić.

Macie dobry powód, by włożyć w to trochę serca - na koniec eventu, odbędzie się głosowanie. Uczestnicy zagłosują na to, kto według nich najlepiej wcielił się w rolę postaci z gier. Autor najlepszego posta otrzyma 2 punkty doświadczenia nagrody!
 • 4. Informacje organizacyjne
 • Na odebranie paczki ze sklepu macie czas do 31.10.
 • Po 31.10 rozpoczną się głosowania na Najlepsze Przebranie i Najlepszy Post.
 • Zbieracz Cukierków będzie wrzucał posty falami, by uniknąć waszego wykrycia. Zachęcamy, by nagrody wpisywać sobie w kartę po 31.10.
 • Wizerunki NPC kanonicznych mogą się powielać.
 • Wysyłając post Zbieraczowi Cukierków, deklarujecie, którymi postaciami chcecie brać udział w evencie. Każda postać otrzyma odznakę, oraz psikusa lub cukierek, w zwrotnej wiadomości na PW.
 • Zbieracz Cukierków będzie wrzucał posty rzutami po kilka, żeby pomóc wam uniknąć wykrycia.
 • Listę sklepów, w których dostępny jest przedmiot, znajdziecie tutaj.
 • Tutaj znajdują się dostępne do wyboru postaci kanoniczne.
 • Tutaj znajdziecie Zbieracza Cukierków, do którego możecie posłać Prywatną Wiadomość. c:
Powodzenia!
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2679
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 36
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: [EVENT] Cukierek albo psikus!

2 lis 2022, o 01:16

Obrazek Etap zakupowania paczek został zakończony - teraz pora na głosowania! <3 Dziękujemy ślicznie za wasze zaangażowanie i kreatywność w pisaniu postów :> Dla przypomnienia - uczestnicy mieli wcielić się w postać kanoniczną z gier Mass Effect i, wchodząc w jej buty, kupić w losowym sklepie przedmiot Halloweenowa Paczka.

W konkursie na najlepsze przebranie wygrywa każda osoba, której pióro literackie nie zostało rozpoznane. Oznacza to, że przy każdym poście, głosujecie na to, kto według was jest autorem danego posta. Wygrywają ci uczestnicy, którzy nie zostali rozpoznani, a ich nagrodą jest 10.000 kredytów. Zbieracz Cukierków zadbał o to, by formatowanie postów było jednakowe - nie zmieniał jednak waszej ortografii, ani stylu pisma! Posty zawierają się w przedziale 1000-2000 znaków, dopuszczaliśmy margines do 10 znaków błędu.

W konkursie na najlepszy post, głosujecie na osobę, która według was najlepiej wpisała się w swoją rolę - i najlepiej oddała charakter postaci, którą znacie z gry. Może to jej banter w dialogach, a może poetyckie opisy - coś, co przekonało was, że to sama Liara zstąpiła na forum. W tym konkursie wygrywa tylko jedna osoba, a jej nagroda jest obfita - są to 2 punkty doświadczenia!
[h3]LINK DO GŁOSOWANIA NA NAJLEPSZY POST[/h3] Głosować mogą wszyscy na forum, ale dla uczestników eventu jest to wymagane. Jeśli chcecie otrzymać nagrodę z hipotetycznej wygranej, musicie zagłosować w każdej ankiecie, która jest poniżej! Głosujemy JEDNYM kontem. W przypadku zagłosowania dwa razy z pomocą multikonta, oba głosy zostaną uznane za nieważne.

W innych tematach przyznane zostaną nagrody, które czekały na każdego w paczce. Poza główną częścią zabawy, każdy, kto wziął udział w evencie, bierze udział w dwóch konkursach - na najlepszy post, oraz najlepsze przebranie
Lista postów:
Kasumi Goto -> SyncTech -> [h3]ANKIETA[/h3]
Jack -> Zbrojownia -> [h3]ANKIETA[/h3]
Mordin Solus -> Serce Kimy -> [h3]ANKIETA[/h3]
Samantha Traynor -> SyncTech -> [h3]ANKIETA[/h3]
Garrus Vakarian -> Modern Forge -> [h3]ANKIETA[/h3]
Kai Leng -> Punkt Militarny Cerberusa -> [h3]ANKIETA[/h3]
Komandor Shepard -> Konstelacja -> [h3]ANKIETA[/h3]
Mordin Solus -> Centrala Zaopatrzeniowa Przymierza -> [h3]ANKIETA[/h3]
Aria T'Loak -> Serce Kimy -> [h3]ANKIETA[/h3]
Kasumi Goto -> Miracles and Dreams -> [h3]ANKIETA[/h3]
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2679
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 36
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: [EVENT] Cukierek albo psikus!

3 lis 2022, o 01:49

Obrazek Eventu koniec, czas na nagrody! Przypominamy o oddaniu głosu w ankietach, do których linki znajdziecie powyżej. <3 W kwestii nagród, stosowaliśmy się do kilku, prostych zasad - każda postać. losowała z puli cukierków mechanicznych, cukierków fabularnych i psikusów fabularnych. Najpierw losowała postać główna. Jeśli jakaś postać wylosowała cukierek mechaniczny, pozostałe losowały z dwóch pozostałych pul. Jeśli połowa postaci wylosowała psikusa, reszta losowała tylko z pozostałych pul.

Nagrody były personalizowane fabularnie do każdego, a temat z losowaniem i postami Zbieracza będzie do wglądu po zakończeniu ankiet dla zainteresowanych. :)
[h3]W HALLOWEENOWEJ PACZCE ZNALEŹLIŚCIE:[/h3]
 • Postać główna: Luna, w paczce Cukierek Mechaniczny.
  Osełka: W paczuszce na twojej wycieraczce znajdujesz moda do omni-klucza.
 • Postać poboczna: Xairana, w paczce Cukierek Fabularny.
  Łut szczęścia: Mawiają, że kot zawsze spada na cztery łapy. Niektóre znajomości i więzi tworzą się na całe życie. Udaje ci się uzyskać kontakt z osobą, której poszukujesz - skontaktuj się z Mistrzem Gry, który zaaranżuje prywatną rozmowę z dowolną osobą, która jest ci winna przysługę sprzed lat. Przysługa nie może oznaczać wyłudzenia kredytów lub sprzętu i może być wyłącznie fabularna.
 • Postać główna: Isha, w paczce Psikus Fabularny.
  Zero zabezpieczenia: Każdy wie, jak to jest - upalna, Thessiańska noc, klubowa muzyka, jaskrawe światła i odpowiednie towarzystwo. W morzu narkotyków i alkoholu, każda decyzja, nieważne jak głupia, wydaje się sensowna i trzeźwa. Powabna asari wodzi cię na pokuszenie prosto do swojej loży a ty, wbrew instynktowi, ulegasz jej pokusom. Gdy spędzacie wspólnie czas, nagle wzbrania się, gdy usiłujesz jej dotknąć. Słyszałam, że jesteś ardat-yakshi, mówi, zdecydowanie cię odtrącając. Plotki na temat twojego stanu sprawiają, że każda asari, którą napotykasz w swoich sesjach, nieco ci nie ufa - przynajmniej do czasu, aż pójdziesz do lekarza, by rozwikłać tajemnicę raz a dobrze.
 • Postać poboczna: Emilia, w paczce Cukierek Fabularny.
  Postęp kariery: Na Virmirze, stawką, o którą grała Emilia, było nie tylko przetrwanie - ale udowodnienie tego, że pomimo swoich ran, jej obecna wersja dorównuje Emilii sprzed lat. Choć ich losy potoczyły się na planecie różnie, do samego końca nie wiedziała, jakiego rodzaju raport zdał Kryik - Widmo odpowiedzialne za nadzorowanie jej na przestrzeni następnych miesięcy. Ku jej zaskoczeniu, recenzja jej sprawności Kryika sprawiła, że wszelkie wątpliwości dotyczące jej dalszej służby zostają natychmiast usunięte. Derius zostaje usunięty z roli opiekuna, którego Östberg już nie potrzebuje. Pomimo tego, Kryik oferuje jej partnerstwo - ze względu na synergię między nimi.
 • Postać główna: Tori, w paczce Cukierek Mechaniczny.
  Omni-kastety: W paczuszce na twojej wycieraczce znajdujesz omni-broń.
 • Postać poboczna: Annabelle, w paczce Cukierek Fabularny.
  Postęp kariery: Reportaż Annabelle, która jako jedna z niewielu reporterek znajdowała się na Mindoirze w chwili rozpoczęcia wojny, przykuwają wzrok kolejnych redaktorów naczelnych. Wkrótce, otrzymuje ona propozycję sprawowania funkcji głównego reportera wojennego, raportującego przebieg wojny dla samego United Channel - od dziś, wszystkie artykuły dla sieci będą podpisane jej nazwiskiem.
 • Postać główna: Carlos, w paczce Psikus Fabularny.
  O-skubany: Nie należysz do łatwowiernych osób, a jednak... gdy nagabuje cię koleżanka twojej córki, podająca się za jej samą, twoje serce mięknie pod wpływem przyzwyczajenia. Zgadzasz się udzielać jej pożyczki i... nigdy nie widzisz z powrotem swoich pieniędzy. W kwestiach wszystkich innych niż mechaniczne, twoja postać w przeciągu następnych dwóch sesji zmuszona jest być dusigroszem, o ile nie zmieni swojego żywota w trakcie zlecenia.
 • Postać główna: Mila, w paczce Cukierek Fabularny.
  Postęp kariery: Pomimo niepowodzeń, których ostatnio doznało R&C Security Services, renoma Mili rośnie. Jej dawny towarzysz, Mark, zaprzecza (możliwie słusznym) oskarżeniom dotyczącym jej osoby, które wystosowuje Przymierze. Jego opinia nie dotyczy całej jej firmy i turiańskiego towarzysza, ale wkrótce, Račan dostrzega, że wszyscy są skłonni oferować jej zlecenia. Jej opinia staje się solidna, konkretna - według plotek, jest kobietą czynu, która zawsze dopnie swojego, ale której nie warto oszukiwać. Ludzie pchają się, by zawierzyć jej swoje zlecenia.
 • Postać poboczna: Alexander, w paczce Cukierek Mechaniczny.
  Wizjer Kuvashi: W paczuszce na twojej wycieraczce znajdujesz hełm.
 • Postać poboczna: Lihua, w paczce Cukierek Fabularny.
  Łut szczęścia: Mawiają, że kot zawsze spada na cztery łapy. Niektóre znajomości i więzi tworzą się na całe życie. Udaje ci się uzyskać kontakt z osobą, której poszukujesz - skontaktuj się z Mistrzem Gry, który zaaranżuje prywatną rozmowę z dowolną osobą, która jest ci winna przysługę sprzed lat. Przysługa nie może oznaczać wyłudzenia kredytów lub sprzętu i może być wyłącznie fabularna.
 • Postać główna: Vex, w paczce Cukierek Fabularny.
  Darmowa inwestycja: Wdzięczna duszyczka odzywa się nagle w twoim omni-kluczu - osoba sprzed lat, której udzieliłeś pomocy - zwykłej, bezinteresownej. Jako jedna z niewielu osób, które znasz, wzięła swoją drugą szansę na poważnie i postanowiła uczynić ze swojego życia coś więcej, dorabiając się niemałej fortuny. Teraz kontaktuje się w sprawie spłaty długu, który uważa, że względem ciebie ma - wszak uratowałeś ją bez nadziei na dorobek, którego wtedy nie miała. Twoje mieszkanie wymaga remontu, lub statek przebudowy? Skontaktuj się z Mistrzem Gry, by przekazać mu wymarzony cel przeznaczenia tych niemałych funduszy.
 • Postać poboczna: Erich, w paczce Psikus Fabularny.
  Starość nie radość: Dostrzegasz, że twoje zwykle znajome i młode ciało zaczyna niedomagać. Może to bolący kręgosłup, może nie widzisz w półmroku już tak dobrze, jak kiedyś... Tak czy inaczej, przed następną misją, musisz udać się do lekarza - inaczej wreszcie wiek cię dogoni w modyfikatorach!
 • Postać główna: Iris, w paczce Cukierek Fabularny.
  Nieoczekiwany prezent: Nie tylko influencerzy korzystają z tego, że ich nazwisko obraca się na medialnych językach. Choć wierna asystentka odsiewa co najmniej połowę ofert, którą otrzymuje każdego dnia Radna, tym razem Anya przekazała wiadomość dalej, uważając, że może Fel zainteresować. Oferta od firmy Armax Arsenal wyglądała obiecująco - firma, w formie prezentu, przekazała radnej mały komunikator kwantowy, za którego pomocą radna może z każdego miejsca na świecie porozumieć się z Wieżą Cytadeli, nie zbaczając na boje komunikacyjne.
 • Postać główna: Marshall, w paczce Psikus Fabularny.
  Oh no, he didn't: Ktoś w Przymierzu postanowił ci zaufać - w jakiejkolwiek decyzji, w której mu doradzałeś. Jak się okazało, twoje rady były zupełnie nietrafne, a teraz osoba rozsiewa nieprzychylne plotki na twój temat. Żołnierze szepczą, zupełnie jak koledzy w liceum - na temat twojego wyglądu, twojej przeszłości, a nawet dwuznaczności twoich słów! Przez najbliższą sesję, NPC są bardziej skłonni by ci ubliżać.
 • Postać poboczna: Diego, w paczce Cukierek Fabularny.
  Łut szczęścia: Mawiają, że kot zawsze spada na cztery łapy. Niektóre znajomości i więzi tworzą się na całe życie. Udaje ci się uzyskać kontakt z osobą, której poszukujesz - skontaktuj się z Mistrzem Gry, który zaaranżuje prywatną rozmowę z dowolną osobą, która jest ci winna przysługę sprzed lat. Przysługa nie może oznaczać wyłudzenia kredytów lub sprzętu i może być wyłącznie fabularna.
 • Postać główna: Charles, w paczce Psikus Fabularny.
  Starość nie radość: Twoje bogate umiejętności kulinarne i szeroki wokabularz przykrywa mgiełka zapomnienia. Nie wiesz, czy to już dopada cię starość i roztargnienie, gdy przypalasz najprostszą jajecznicę, czy też zwyczajnie zbyt długo nie posługiwałeś się arabskim. Jeśli chcesz odzyskać swe umiejętności kulinarne, musisz udać się do lekarza, który wyleczy pustoszące twój umysł wstrząśnienie mózgu. Do tego czasu, w każdej sesji czasem zdarza ci się bełkotać, a NPC nie są przekonani.
 • Postać główna: Rebecca, w paczce Psikus Fabularny.
  O-skubana: Nie należysz do łatwowiernych osób, a jednak... gdy nagabuje cię stara koleżanka, prosząc o szybką pożyczkę, nie jesteś w stanie rozróżnić, czy powinno się na twoim miejscu jej pomóc, czy jednak warto myśleć o sobie. Starając się jak najlepiej zrozumieć wysyłane w twoją stronę sygnały, zgadzasz się udzielać jej pożyczki i... nigdy nie widzisz z powrotem swoich pieniędzy. W kwestiach wszystkich innych niż mechaniczne, twoja postać w przeciągu następnych dwóch sesji zmuszona jest być dusigroszem, o ile nie zmieni swojego żywota w trakcie zlecenia.
 • Postać poboczna: Andrei, w paczce Cukierek Fabularny.
  Darmowa inwestycja: Pensja funkcjonariusza SOC pozwala na życie godne - ale niekoniecznie wygodne. Służba policjanta opiera się na pomaganiu maluczkim, bez względu na ich status czy pochodzenie. Któregoś dnia Andrei napotkał dziewczynę, młodą, Ziemskiego pochodzenia, z nieważnym i podejrzanie wyglądającym dowodem. Jego towarzysz słusznie zgarnął ją na bok za fałszywkę - dziewczyna musiała być nieletnia, wychodziła z baru, do którego usiłowała się wkraść. Pamiętając wybryki swojej młodości, a może zwyczajnie nie mając na takie pierdoły czasu, Andrei przymknął na to oko, puszczając ją wolno. Gdy zdążył zapomnieć o tym wydarzeniu, na jego omni-klucz nadeszła wiadomość od jej stroskanego ojca, z podziękowaniem za niespisanie jego córki - oraz sowitą kwotą, którą zaoferował przekazać anonimowo. Nowy prom, piękne mieszkanie w samej Wieży Cytadeli, a może mały okręt? Skontaktuj się z Mistrzem Gry, by przekazać mu wymarzony cel przeznaczenia tych niemałych funduszy.
 • Postać poboczna: Jaana, w paczce Psikus Fabularny.
  Błędy Młodości: Twoi towarzysze zawsze ufali ci bezgranicznie, wiedząc, że masz ich dobro wysoko na liście priorytetów. Ale każdemu zdarzają się błędy i choć jesteś młoda, nie wszyscy ci, których kochasz, są odpowiednio wyrozumiali. Jeden NPC należący do twojej załogi zachowuje się wobec ciebie wrogo przez akcję, którą odpaliłaś ostatnio - na okres całej następnej sesji.
 • Postać poboczna: Alana, w paczce Cukierek Fabularny.
  Nieoczekiwany prezent: Kontrowersyjna historia Alany nie jest powszechnie znana poza Hierarchią Turian. Obecna kabała cieszy się dalszym działaniem eksperymentalnego implantu, który pomaga jej przeciwdziałać silnym napadom lękowym. Któregoś dnia, jej niegdysiejszy przełożony, przesyła na adres jej mieszkania paczkę. Obiecałem, że pomogę, zdradza mały liścik zamieszczony do pudełka. W jego środku, Alana odnajduje nową, ulepszoną wersję swojego implantu, która pozwala na manipulację poziomem dopaminy poza sytuacjami napadów - czyniąc z niej bardzo przekonującego kłamcę. Jeśli zdecyduje się zamienić implanty, może zmieniać swój humor na życzenie, sprawiając, że jej kłamstwa i role, w które może wejść, stają się przekonujące.
Gratulujemy wygranej!
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2679
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 36
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: [EVENT] Cukierek albo psikus!

9 lis 2022, o 23:17

Obrazek Halloweenowy event został zakończony! Dziękujemy za wzięcie udziału, oraz za aktywne głosowanie w ankietach w poszukiwaniu przebranych uczestników. :>

W konkursie na najlepsze przebranie gratulujemy Carlosowi, który wcielił się w Mordina w Centrali Zaopatrzeniowej Przymierza; Vexowi, który wcielił się w Kasumi w Sync'Techu, Rebecce wcielającej się w Samanthę Traynor w Sync'Techu i Iris, która wcieliła się w Mordina w Sercu Kimy. Ich styl literacki pozostał niewykryty, dzięki czemu otrzymują dodatkową nagrodę w wysokości 10.000 kredytów! Przekażcie informację administracji, na poczet której z posiadanych przez was postaci ma przejść nagroda.

W konkursie na najlepszy post, polegającym na wytypowanie osoby, która najlepiej wcieliła się w odgrywanego NPC, wygrywa postać Samanthy Traynor, w którą wcieliła się Rebecca Dagan! W nagrodę otrzymuje ona dodatkowe 2 punkty umiejętności.

Niektórzy, choć nie zostali wykryci w swoich kategoriach, nie spełnili założenia konkursu, którym było udzielenie głosu w każdej ankiecie, więc, niestety, nie zakwalifikowali się do dodatkowych nagród. Na szczęście zapominalskich nie było dużo i obiecujemy, że będziemy następnym razem bardziej przypominać :*

Pozostałym dziękujemy za aktywną partycypację w evencie. Niedługo otrzymacie Halloweenowe odznaki do waszych profili. <3
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Wróć do „Sieć Informacyjna Cytadeli”