Dzięki Sieci Informacyjnej Cytadeli, mieszkańcy stacji mogą być na bieżąco informowani o wszelkich, istotnych zmianach, które zachodzą w ich otoczeniu. W tej sekcji dowiesz się o każdej aktualizacji prawa, nowościach, konkursach czy uroczystościach.

Vex
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 1953
Rejestracja: 18 cze 2014, o 15:17
Miano: Vexarius "Vex" Viyo
Wiek: 32
Klasa: Dewastator
Rasa: Turianin
Zawód: Widmo
Lokalizacja: Arae / Cytadela
Status: It's complicated.
Kredyty: 34.710
Medals:

Dzień Dziecka 2023

1 cze 2023, o 15:28

Szef, od pewnego filmu i nazwiska :mg:

0
THEME                    VOICE                    ARMOR                    CASUAL
ObrazekObrazek
+5% do obrażeń w walce wręcz   
-1PA koszt przeładowania    -1.5PA do kosztu zdolności technologicznych
Dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Tori Te’eria
Awatar użytkownika
Narrator
Posty: 413
Rejestracja: 15 sie 2016, o 21:18
Miano: Tori Te'eria
Wiek: 163
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 10.880
Medals:

Re: Dzień Dziecka 2023

2 cze 2023, o 12:37

W liceum przez długi czas mówili na mnie "Józia".
W pierwszej klasie nasza polonistka robiła konkurs literacki na który napisałam opowiadanie w którym podmiotem lirycznym była Ciocia Józefina, czyli właśnie Józia - lekko szurnięta starsza "ciotuchna", żartobliwie wtykająca nos w nie swoje sprawy. Nie wygrałam, ale opowiadanie spodobało się na tyle, że polonistka poprosiła żebym przeczytała kilka fragmentów klasie i potem sporo osób zaczęło na mnie mówić "Ciocia Józia" a z czasem po prostu "Józia".

0
*** ARMOR *** VOICE *** FORMAL *** PARTY ***
ObrazekObrazek
Statystyki dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ekaterina Morozova
Awatar użytkownika
Posty: 30
Rejestracja: 6 lis 2022, o 18:15
Miano: Ekaterina Morozova
Wiek: 28
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Młodszy Aspirant SOC
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 1.695

Re: Dzień Dziecka 2023

2 cze 2023, o 12:39

Za to na studiach grupka przyjaciół mówiła na mnie "Marek" - od nazwiska.

0
ObrazekObrazek
Anthony Whittaker
Awatar użytkownika
Posty: 97
Rejestracja: 23 lis 2019, o 21:18
Miano: Dr Anthony Whittaker
Wiek: 47
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista ds. biotechnologii w ExoGeni
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 52.145

Re: Dzień Dziecka 2023

5 cze 2023, o 12:04

Przez trzy ostatnie lata podstawówki mówili na mnie Pusia, bo ktoś kiedyś skojarzył moje nazwisko z psem, a potem ze sceną w "Koglu Moglu" jak się psy ten-tegowały. Ile było bójek, wizyt u dyrektorki i pedagog to nie zliczę XD
Potem w gimnazjum na nocce w szkole byłem wykończony o 4-tej nad ranem i jak znajomy z klasy chciał mnie tą ksywką potriggerować to coś mi się odkleiło ze zmęczenia i mu szczeknąłem dwa razy XD
W życiu nie widziałem równie zaskoczonego człowieka - trudno się dziwić, wyobraźmy sobie typa, który trzy lata triggeruje się jak ktoś w jego towarzystwie pokazuje sobie mem z uroczym pieskiem bo "robicie to celowo przy mnie żeby mnie wkurzyć a potem się wyprzeć że jestem przewrażliwiony" a potem nagle zaczyna szczekać XD
A ja byłem równie zaskoczony ale skumałem, że jak złapię trochę dystansu do tej ksywki to im się znudzi. I faktycznie - po tygodniu miałem już inną, też od nazwiska, ale taką, która mi pasowała - Aka. Niektórzy z nich do dziś tak na mnie mówią, chociaż później poznani ludzie to już raczej po imieniu.
0
ObrazekObrazek

DANE TELEMETRYCZJE I SPECYFIKACJA PROCESORA BOJOWEGO:
Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Sieć Informacyjna Cytadeli”