Dzięki Sieci Informacyjnej Cytadeli, mieszkańcy stacji mogą być na bieżąco informowani o wszelkich, istotnych zmianach, które zachodzą w ich otoczeniu. W tej sekcji dowiesz się o każdej aktualizacji prawa, nowościach, konkursach czy uroczystościach.

Serwer discorda

15 maja 2021, o 17:31

Obrazek

Idziemy z duchem czasu - Cytadela doczekała się swojego discorda! Zapraszamy tam wszystkich graczy do wspólnej dyskusji :) Pełni on funkcję suplementu do forum - rozgrywka nadal dzieje się tutaj, serwer pełni rolę rozrywkowo informacyjną. Jest na nim też aktywna administracja by na bieżąco odpowiadać na wasze pytania. Mamy też dział dubgi na wysyłanie swoich zwierzątek (tym na pewno zachęciłam).

! Na serwerze czytać może każdy, ale udzielać się mogą wyłącznie ludzie z rangą "Gracz". Po wejściu na serwer zerknijcie do kanały "podstawowe informacje" gdzie napisaliśmy, jak tę rangę dorwać.


Obrazek
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2618
Posty fabularne: 69
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 36
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medale: 16
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Urodzony przywódca (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Sieć Informacyjna Cytadeli

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość