Dzięki Sieci Informacyjnej Cytadeli, mieszkańcy stacji mogą być na bieżąco informowani o wszelkich, istotnych zmianach, które zachodzą w ich otoczeniu. W tej sekcji dowiesz się o każdej aktualizacji prawa, nowościach, konkursach czy uroczystościach.

[EVENT] Wyroki Athame

19 mar 2022, o 13:50

Obrazek

Marzec jest miesiącem Astrologii, którą świętujemy 20.03. Z tej małej okazji, przygotowaliśmy dla was mini event astrologiczny. Łapcie za kryształowe kule i stawiajcie tarota - czy racjonalne, czy nie, wróżby będą miały prawdziwy efekt na waszą rozgrywkę w najbliższym czasie!

    1. Wróżby
W naszej galaktyce pojęcie medium rozumiane jest szeroko - wszak wróżbiarstwo jest doktryną, której podjąć może się każdy, szukając łatwego zarobku na naiwnych biedakach poszukujących nadziei na lepsze jutro. W całym morzu naciągaczy znajdują się jednak jednostki, które podważają racjonalność i pragmatyzm. Jedną z takich osób jest Matka Victoria - szanowana matka asari, podobno starsza niż wszystko inne, co żyje na Thessii. W swoim sanktuarium przyjmowała celebrytów, polityków i dowódców wojskowych, a wielu z nich znalazło w jej przepowiedniach otuchę, podczas gdy innych posłała na krawędź szaleństwa. Mawiają, że wszystko, co przepowie Victoria, sprawdza się do pięciu lat. Czy jest to jednak prawdą?

Specjalnie dla was, wróżbiarka Matka Victoria uchyla wam rąbka swojej tajemnicy, zapraszając do swojego sanktuarium. Victoria zajrzy wgłąb waszej duszy, zespoli się z waszą przyszłością by ukazać wam przyszłość. Wszystko to, oczywiście, za symboliczną opłatą 300 kredytów.

Los bywa fikuśny, a wróżby nie kłamią - szczególnie, gdy kierować nimi będą kostki. W gwiazdach możecie mieć zapisane powodzenie na sesjach, nieskończone bogactwo, dodatkowe punkty umiejętności... ale też bankructwo, nieprzewidziane konsekwencje swoich działań i boską karę! Udając się po wróżbę, musicie zaakceptować jej wynik - nawet, jeśli wam nie sprzyja!

Sanktuarium Victorii znajdziecie w tym temacie.

    2. Horoskop
Poza odwiedzeniem wróżki Victorii, na forum pasywnie wchodzi w życie nowy horoskop na rok 2186! Sprawdź datę urodzenia swojej postaci by dowiedzieć się, spod jakiego jest znaku. Bonusy horoskopu możemy wykorzystać w jednej wybranej przez siebie sesji, w której uczestniczy nasza postać! Wszystkie są jednorazowe, a Mistrzowie Gry prowadzą uważny rejestr tego, kto już swój bonus wykorzystał. c:
Kurinth
21.03 – 19.04

Kwarcowe, różowe światło Mgławicy Węża spowija cię swym pomocnym blaskiem. Masz szansę odmienić swój los w chwili, w której tego potrzebujesz. Otrzymujesz darmowy przerzut kostki.

Lyme
20.04 – 20.05

Zaczerpniesz z pokładów galaktycznej energii, która umożliwi ci wzięcie na swoje barki większego ciężaru. Ciężka praca opłaci się, czyniąc cię silniejszym. Zwiększa twój udźwig o 1.

janiri
21.05 – 20.06

Weź głęboki oddech. Gwiazdy uśmiechną się ku tobie w momencie próby, napawając cię kosmiczną energią, dzięki której pokonasz przeciwności losu. Otrzymujesz +20 do wyniku testu na kości.

Kralla
21.06 – 22.07

Mapa nieba natchnie cię twórczo i za jej sprawą znajdziesz się w towarzystwie ludzi bogatych oraz wpływowych, którzy spojrzą na ciebie przychylnym okiem. Otrzymujesz +5.000kr za ukończenie sesji.

Asteria
23.07 – 22.08

Dobroczynne planety obdarzą cię rewelacyjną formą intelektualną, pozwalając podjąć słuszną decyzję w momencie próby i niepewności. Uzyskaj radę Mistrza Gry na temat twoich następnych poczynań.

Athame
23.08 – 22.09

Układ planet wróży duże życiowe zmiany. Niestraszne ci będą nowe wyzwania, albowiem każda z nich opłaci ci się z nawiązką. Podejmując ryzykowną akcję, zyskujesz 1 przerzut. Wybierasz wynik z dwóch.

tevura
23.09 – 22.10

Bogini uśmiecha się do ciebie, gdy zyskujesz jej przychylność. Problemy finansowe to coś, czym nie musisz się już przejmować. Otrzymujesz zniżkę 20% w sklepie na jeden zakupowany przez siebie towar.

piares
23.10 – 21.11

Układ planet będzie sprzyjał zrozumieniu, co jest tak naprawdę najważniejsze w twoim życiu. Jest też przychylny twoim zamierzeniom i planom. Dostajesz automatyczny sukces rzutu na perswazję.

Teukria
22.11 – 21.12

Nadszedł czas dobrobytu, stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej. O nic nie musisz się martwić, kiedy czuwa nad tobą Bogini. Twoje zasoby amunicji, omni- i medi-żeli uzupełniają się.

lucen
22.12 – 19.01

Odradzasz się z popiołów. Rozpoczyna się dla ciebie magiczny rok, ale masz przed sobą jeszcze trochę pracy. Zregeneruj w pełni swój pancerz bez ponoszenia kosztu omni-żelu.

jera
20.01 – 18.02

Nie bój się polegać na swoich partnerstwach. Odnowi to poczucie przynależności na tym świecie, pomagając stawić czoła problemom razem. Walcząc drużynowo, twoja inicjatywa otrzymuje +30.

Alune
19.02 – 20.03

Alune spogląda na twoje poczynania, błogosławiąc kosmiczną energią. Dostrzegasz ruchy swoich przeciwników z wyprzedzeniem. Automatyczny sukces rzutu na spostrzegawczość.

Prześliczne taroty z ME autorstwa Alteya (dA).


Horoskop obowiązuje dla wszystkich aktywnych w marcu postaci, natomiast siedziba wróżki Victorii przyjmuje graczy do ostatniego dnia marca.

Powodzenia!
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2543
Posty fabularne: 44
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 36
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medale: 16
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Urodzony przywódca (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Sieć Informacyjna Cytadeli

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość