Dzięki Sieci Informacyjnej Cytadeli, mieszkańcy stacji mogą być na bieżąco informowani o wszelkich, istotnych zmianach, które zachodzą w ich otoczeniu. W tej sekcji dowiesz się o każdej aktualizacji prawa, nowościach, konkursach czy uroczystościach.

Wojna Galaktyczna

16 wrz 2022, o 22:53

Obrazek
“The new world is as yet behind the veil of destiny
In my eyes, however its dawn has been unveiled”

Wojna galaktyczna

  Mindoir nie jest symbolem odrodzenia,
  jest pogwałceniem ostatniej zasady, której Rada nie potrafiła dotrzymać.

  Szkielet Ikarosa, z którego pęd zdarł resztę tkanek, dotarł do Przekaźnika Masy. Wyprowadzony z równowagi żywioł rdzenia pierwiastka zero w głębi maszynowni skąpał pomieszczenie ciemną materią, a jego jadowite, trzaskające iskry pochłonęły potężne zasoby promieniotwórczego materiału, które go otaczały. Statek wyglądał, jakby zgiął się w pół, wpadając w serce pola efektu masy napędzającego pradawne urządzenie, nim bomba w jego wnętrzu implodowała, wysuwając swe ciemne macki ku sercu Przekaźnika.

  W imieniu Sojuszu Systemów Terminusa, wypowiadamy wojnę Radzie Cytadeli
  i wszystkim rządom Galaktyki, które wchodzą w jej skład.

  Gdy Ikaros wypełnił swą świętą misję, błysk eksplozji pochłonął najpierw jego wątłą, wybrakowaną sylwetkę. Po upływie sekundy, pożoga trawiła ogromne połaci systemu Baldr, docierając aż do wnętrza znajdującej się w jej sercu gwiazdy.

  W szalejącym ogniu czarnych płomieni, w zakamarkach szumu ciszy radiowej czaiło się echo miliona dusz, które płonęły wraz z nim.
  Płońcie, skurwysyny.

Letni event z okazji 12lecia Cytadeli został zakończony!
Jakiś czas temu spytaliśmy was, graczy, jakiego typu sesje chcielibyście rozgrywać na forum - iść po linii fabularnej znanej nam z gier, uczestnicząc w misjach, których podejmował się Shepard, czy też... rozwijać nasze własne, Cytadelowe uniwersum. Zdecydowana większość z was opowiedziała się za drugą opcją w ankiecie, czego rezultatem jest nasz pierwszy, autorski event na Mindoir. c:

Lubimy możliwości, jakie oferuje galaktyczna wojna, lecz nie chcieliśmy ograniczać rozgrywki na Cytadeli poprzez sprowadzenie do naszego świata żniwiarzy. Lubujemy się w okresie ME2 i w nim pozostaniemy w najbliższej przyszłości. Efektem naszych rozmyślań stała się nowa oś fabularna, której początek rodzi się podczas obchodów odrodzenia ludzkiej kolonii na Mindoir.

Na przestrzeni całego lata, gracze uczestniczyli w dwóch, powiązanych ze sobą sesjach - Oblivion, na asteroidze Psyche, oraz Contrapasso na opuszczonej fregacie zwanej Ikarosem. Każdy z graczy otrzymał ukryty cel i to od niego, jak i osobistych motywacji odgrywanych przez graczy postaci, zależał rezultat początku wojny z Sojuszem Systemów Terminusa. Efektem ich działań, udało się ewakuować część niewinnych mieszkańców kolonii i niektórych gości z uroczystej gali, lecz układ Baldr uległ zniszczeniu, gdy Ikaros eksplodował wpadając do wnętrza Przekaźnika Masy.

I CO DALEJ?
W najbliższej przyszłości.


Zostaje dodana nowa frakcja na forum - Sojusz Systemów Terminusa. Jest to organizacja rządowa, reprezentująca systemy wpadające w skład terytorium o tej samej nazwie. Otrzyma swoją kartę w extranecie, własne lokacje, bazę znanych postaci oraz hierarchię. Do SST będzie mógł dołączyć każdy gracz, którego postać odpowiada profilowi działalności organizacji.


Galaktyczna wojna staje się jedną z osi fabularnych, wokół której prowadzone będą wybrane wątki mające na celu ruszanie konfliktu do przodu.


Do Wiadomości Galaktycznych trafia kanał z Informacjami wojennymi, który na bieżąco będzie publikował nowe wiadomości dotyczące konfliktu - w tym planety, które ogłaszają przynależność do SST lub starcia, do których dociera na przestrzeni galaktyki.


Pojawi się nowy rzut rekrutacji do kolejnych sesji grupowych na forum, w tym tych, które pchają główną oś fabularną galaktycznej wojny do przodu.


Zespół powraca z urlopów - przywracane są prace rozwojowe nad nową wersją mechaniki na forum zgodnie z harmonogramem publikowanym przed wakacjami. Następne na tapecie są m.in. zaktualizowane klasy prestiżowe oraz poszerzona baza przedmiotów. Powracamy również z częstszymi mini-eventami fabularnymi w miarę nadchodzącej jesieni i świąt :3

W międzyczasie, przypominamy, że każdy uczestnik eventu ma do odebrania nagrodę w terminalu. Uczestnicy sesji Oblivion i Contrapasso niech wyczekują podsumowań spisanych przez ich Mistrzów Gry w głównych tematach sesyjnych, które powinny pojawić się niebawem. :)
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Hawk

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 2485
Posty fabularne: 32
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 31
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medale: 16
Rekrut (1) Żołnierz (1) Kat (1) Arbiter (1) Nieproszony gość (1) Nieuchwytny cel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Urodzony przywódca (1) Podstawowe szkolenie (1) Zaawansowane szkolenie (1) Operacja Szalony Geniusz (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Sieć Informacyjna Cytadeli

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość