Stolica, skolonizowanego przez asari, Illium. Nowoprzybyłym jawi się jako piękne, niekiedy doskonałe miasto, co często potrafi zmylić - tutejsi mówią, że Nos Astra potrafi być równie zdradliwe i niebezpieczne, co Omega. Często porównywane jest do Noverii przez swoje zaangażowanie w politykę handlu.

Re: Klinika Sanctum

9 wrz 2021, o 10:31

Dziewczyna z trudem próbowała otworzyć oczy, po czymś co najprawdopodobniej było środkiem nasennym...albo jeszcze czymś innym. Kira przez cały czas była aktywna i rejestrowała wszystko swoimi czujnikami, wyjątkiem był obraz który rejestrowała przez oczy swojej nosicielki, a skoro ta spała to nie mogła tego kodować. Mogła jednak swoimi czujnikami dokładnie obliczyć trasę, którą podążali aby dostać się do tego pomieszczenia.

Kiedy tylko wzrok Hiry się wyostrzył i zauważyła skąpo ubraną czwórkę, natychmiast drgnęła mocno wystraszona. Była jednak przywiązana, a tuż obok niej asari którą zapamiętała z windy. Co tu się do cholery odwalało? Była wyraźnie przestraszona, ale musiała działać, tak samo jak Kira.

Powiedz, że masz jakiś plan aby nas stąd wydostać. Widziałyśmy kilka holowidów z podobnymi scenami, wiem do czego to prowadzi. Kira pomóż, proszę. Wyślij zgłoszenie ochronie albo służbom porządkowym, cokolwiek.

Dziewczyna "żyła" ledwie od kilku miesięcy, więc szybko podłapywała wiele różnych tematów. Holowidy dla dorosłych także...no kto ich nie oglądał za młodu?

- Kim jesteście, czego chcecie? To co chcecie zrobić to przestępstwo! - rzuciła dziewczyna w stronę nieznajomych.
Legenda do moich postów (bez "-" na początku oznacza konwersację myśli między SI a Hirą):
Kwestie Kiry | Kwestie Hiry


Hira Cassan

Avatar użytkownika
 
Posty: 38
Posty fabularne: 29
Dołączył(a): 30 maja 2021, o 23:29
Miano: Hira Cassan
Wiek: 17
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Haker / Haktywistka
Lokalizacja: Illium
Status: Poszukiwana jako "Obserwatorka" przez: Przymierze, Hierarchię Turian, Illium i SOC
Kredyty: 20.000

Poprzednia strona

Powrót do Nos Astra

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron