Stolica, skolonizowanego przez asari, Illium. Nowoprzybyłym jawi się jako piękne, niekiedy doskonałe miasto, co często potrafi zmylić - tutejsi mówią, że Nos Astra potrafi być równie zdradliwe i niebezpieczne, co Omega. Często porównywane jest do Noverii przez swoje zaangażowanie w politykę handlu.

[KASYNO] Planeta Skarbów Nahlu Cuna

23 paź 2015, o 12:59

Słysząc o Nahlu Cunie, większość z nowych gości niebędących volusami, myśli o właścicielu lokalu. Błąd! Nahlu Cun, według volusjańskich podań, był postacią niemalże ikoniczną i w swojej sławie pół-legendarną; postacią będącą idealnym dowodem na to, że jeśli volus chce, to też potrafi być nieustraszony. Fama Nahlu wśród środowisk zainteresowanych dawnymi poszukiwaczami przygód jest bezsprzeczna, a potwierdzają to coraz to nowe e-booki, vidy i od czasu do czasu wychodzące z jego udziałem gry. Nawet po swojej niefortunnej, przedwczesnej śmierci, volus ten jest istną maszynką do robienia pieniędzy wszędzie tam, gdzie pojawi się jego imię.

Wielki, wyróżniający się jeszcze większą dozą oświetlenia niż to zwykle na Nos Astrze bywa, budynek, na samym przedzie posiada zamontowany ogromny, dynamiczny neon, który prócz nazwy, ukazuje także podobiznę jeżdżącego na varrenie volusa. Kolorystyka wnętrza będąca mieszaniną czerwieni i ciepłych brązów przyjemnie nastraja gości na większe, niż zwykle emocje, a jednocześnie daje znać, że mogą się tu poczuć jak u siebie w domu.
Zainteresowani zdają sobie sprawę o niesłabnącej fascynacji rasy z Irune niebieskoskórymi pięknościami asari, dlatego też i tu nie mogło ich zabraknąć. Tańczące na specjalnych podestach dziewczęta, skąpo odziane w różnokolorowe, obcisłe stroje, spotykają się tu z szeroką aprobatą klientów nie tylko płci męskiej, ale i żeńskiej i obok Nahlu (który - swoją drogą - także je uwielbiał) stanowią swoistą ikonę "Planety Skarbów" na Nos Astrze.

Obrazek
Mundur Ubiór cywilny Theme Carcharias Wraith GG: 5800060
ObrazekObrazek
+70% do obrażeń od mocy +15% do obrażeń od broni +15% do celności
Obrazek
Carmen Ortega

Avatar użytkownika
Grafik
 
Posty: 1168
Posty fabularne: 0
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:32
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Oficer Cerberusa
Lokalizacja: Aite
Status: Agentka Cerberusa działająca pod przykrywką fałszywej tożsamości, pirat.
Kredyty: 9.300
Medale: 4
Rekrut (1) Ostatni świadek (2) Medal za długą służbę (1)

Powrót do Nos Astra

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron