Stolica, skolonizowanego przez asari, Illium. Nowoprzybyłym jawi się jako piękne, niekiedy doskonałe miasto, co często potrafi zmylić - tutejsi mówią, że Nos Astra potrafi być równie zdradliwe i niebezpieczne, co Omega. Często porównywane jest do Noverii przez swoje zaangażowanie w politykę handlu.

Rebbi Shalo
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2012, o 21:06
Miano: Rebbi Shalo
Wiek: 48
Klasa: Strażnik
Rasa: Volus
Zawód: Handlarz/Łowca
Postać główna: Dymitriev Rasputov
Kredyty: 14.800

Hotel 'Galaxis'

29 sie 2012, o 23:19

Podszedł bliżej. Czas była na standardowe pokazanie niejako siły, mocy przebicia, przebojowości czy jak to ujmował jego papcio, pokazanie, że jest się silnym i władnym volusem a nie jakimś plebsem bez ziemi.
- Witaj ziemskie plemię ... mój przyjaciel ... Basai Veeno ... powinien już tu być ... czy byłbyś tak miły ... i powiedział mi gdzie ... go znajdę ... Mam nadzieję ... że znasz tradycje mego ... plemienia ...
Mówiąc to dyskretnie położył przed mężczyzną 100 kredytów, jednak blisko siebie i wciąż je trzymając, tak aby ich głupio nie stracić.
- Mam nadzieję ... że ten napiwek będzie ... możliwy do wręczenia
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Hotel 'Galaxis'

30 sie 2012, o 16:00

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Mężczyzna uniósł tylko brwi, a na jego twarzy pojawił się ironiczny uśmieszek. Zastukał nerwowo palcami o blat biurka, przy którym siedział, mierząc wzrokiem stojącego naprzeciw volusa.
- Basai Veeno? - spytał, nie odwracając wzroku od Shalo.
Nie wyglądał na takiego, który skłonny byłby do przyjęcia łapówki - wszystko wyglądało na to, że Rebbi będzie musiał wykorzystać tutaj umiejętności perswazji, lub inne, które mogą pomóc mu na otrzymanie upragnionych przez niego informacji.
- Skoro jest pan z nim umówiony, powinien pan doskonale wiedzieć, gdzie go znaleźć - uśmiech zmienił charakter na czysto złośliwy. Łatwo na pewno nie będzie!
Rebbi Shalo
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2012, o 21:06
Miano: Rebbi Shalo
Wiek: 48
Klasa: Strażnik
Rasa: Volus
Zawód: Handlarz/Łowca
Postać główna: Dymitriev Rasputov
Kredyty: 14.800

Re: Hotel 'Galaxis'

30 sie 2012, o 20:05

Ciężkie jest życie volusa. Niemniej jednak trzeba było przejść do innych metod.
- Niestety ... nie było czasu się dograć ... podał mi jedynie adres hotelu ... a nie chce wywoływać go z czasie ... spotkania, ponieważ jego to .... niegrzeczne. Dlatego liczę ... ziemskie plemię ... że mi pomożesz ... Nie kłamię ... mieliśmy się ... spotkać .... z jednym z ziemskiego plemienia
Zawsze uważał, że nigdy nie należy mówić za dużo, wszak im więcej słów, tym trudniej uchwycić sens wypowiedzi, wszystko rozmydla się i tonie w wszelkich dziwnych rzeczach. A w tej chwili chciał informacji a nie sprzedać dywan, w który zawinięto trupa vorchea
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Hotel 'Galaxis'

31 sie 2012, o 01:06

Złośliwy uśmieszek na twarzy mężczyzny rósł z każdym wypowiedzianym przez volusa słowem. Najwyraźniej nie kupił jego bajki.
- Myślę, że skoro pan Veeno był umówiony na ważne spotkanie, można go o tym powiadomić. Zresztą, jeżeli jest teraz w trakcie innego, to chyba dwa w tym samym czasie są niemożliwe? - mówiąc to przeniósł wzrok z Rebbiego na terminal przed nim.
- Rozumiem, że nie chce pan mu przeszkadzać. Proszę podać pańską godność, a wyślę informację odnośnie pańskiego oczekiwania w recepcji hotelu. - nawet nie starał się ukrywać złośliwego tonu głosu i przybrać ten formalny. Przeniósł wzrok z terminala na stojącego przed nim volusa, wyczekując z niecierpliwością odpowiedzi.
Rebbi Shalo
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2012, o 21:06
Miano: Rebbi Shalo
Wiek: 48
Klasa: Strażnik
Rasa: Volus
Zawód: Handlarz/Łowca
Postać główna: Dymitriev Rasputov
Kredyty: 14.800

Re: Hotel 'Galaxis'

31 sie 2012, o 09:59

Czyli jego pobratymiec jest w tym hotelu a kredyty nie poszły się kochać. Teraz niestety trzeba było szybko dojść do tego jak przekazać informację aby nie mieć zbyt wielu problemów. Niemniej należało działać i to działać szybko.
- Rebbi Haro ... ludzkie plemię ... dziękuję za pomoc ... przekaż, że czekam na niego .... Jako przedstawiciel ... voluskiego Konsorcjum ... Bankowego ... i że czekam tu ... z ustaloną kwotą ... potrzebną mu do ... interesów
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Hotel 'Galaxis'

31 sie 2012, o 14:53

Mężczyzna spojrzał w jego stronę podejrzliwie - na pewno nie spodziewał się, że ten poda mu dane, o które prosił. Był pewien, że to oszust.
- Dobrze, przekażę. Może pan teraz zaczekać tam... - wskazał ręką stojące pod ścianą stoliki i przystawione do nich stołki.
- Pan Veeno zejdzie jak tylko znajdzie na to czas.
Rebbi Shalo
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2012, o 21:06
Miano: Rebbi Shalo
Wiek: 48
Klasa: Strażnik
Rasa: Volus
Zawód: Handlarz/Łowca
Postać główna: Dymitriev Rasputov
Kredyty: 14.800

Re: Hotel 'Galaxis'

1 wrz 2012, o 09:35

Rebbi był, jakby nie było, handlarzem a nie agentem, który wie jak przeniknąć przez ochronę i tak dalej. Tak więc grzecznie poszedł gdzie mu kazano. Jednak wcześniej postarał się lekko rozejrzać jak są kamery w holu, bo pewnie ochrona postarała się o takie coś. I potem grzecznie ruszyć w kierunku oznaczonym jako łazienka, nie żeby coś ale miał plan. Po prostu szukał włącznika alarmu p-pozarowego, aby go odpalić dyskretnie. A wtedy tylko trzeba poczekać, aż prawdziwy oszust zbiegnie na dół. Proste.
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Hotel 'Galaxis'

1 wrz 2012, o 14:43

Hotel ten słynął z pięknych pokoi, krajobrazów i dyskrecji. Teraz można było do tego dorzucić bezpieczeństwo, gdyż w każdym rogu holu, przy suficie, znajdowała się kamera - dostrzegł ich cztery, reszta była poza zasięgiem jego wzroku. Niestety nigdzie nie zauważył alarmu przeciwpożarowego. Po krótkiej chwili oczekiwania, w holu zapanował ruch, a do recepcjonisty podszedł na pozór nie wyróżniający się z tłumu volus. Mężczyzna stojący za biurkiem pokazał ręką w kierunku Shalo, na co nowy gość ruszył znużony w kierunku mu wskazanym.
- W czymś mogę pomóc? - spytał, nawet nie zamierzając usiąść na krześle obok.
Przybyły ochroniarzy, poustawianych w strategicznych punktach w holu, z czego kilku obserwowało dwójkę volusów pod ścianą, co Rebbi był w stanie dostrzec.
Rebbi Shalo
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2012, o 21:06
Miano: Rebbi Shalo
Wiek: 48
Klasa: Strażnik
Rasa: Volus
Zawód: Handlarz/Łowca
Postać główna: Dymitriev Rasputov
Kredyty: 14.800

Re: Hotel 'Galaxis'

1 wrz 2012, o 15:06

- Basai Veeno ... masz znaczne kłopoty ... Ziemskie plemię wie o tym co .... robisz.
Podszedł bliżej, tak aby być praktycznie przy nim.
- Jak na Veeno jesteś ... mało ostrożny z tym ... co robisz ... to nie jest ... Omega ... tu nadzór jest znacznie silniejszy .. tak więc nie masz jak ... uciec. Zresztą ... nie wiele jesteś w ... stanie zrobić sam ... Mogę ci pomóc ... jednak musisz mi .... zaufać. Ja cię ... znalazłem bez trudu ... najemnicy również ... będą w stanie ... ofertę przedstawię ... na osobności.
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Hotel 'Galaxis'

1 wrz 2012, o 19:11

Veeno podparł tylko bok ręką, mierząc pobratymca spojrzeniem. Nie wydawał się zbytnio przestraszony lub zaaferowany tym, co ten miał mu do przekazania.
- Mylisz się... i nic na mnie nie masz... tak samo jak... cała reszta... - wyrzucił pewnym siebie głosem, znudzony rozglądając się wokoło. Pewności siebie dodał mu widok wynajętych przez niego ochroniarzy.
- Jestem bardzo... wpływową osobą na Illium... Nie przystoi mi... oszukiwanie innych... czego i tak nikt... nie byłby w stanie mi... udowodnić.
Rebbi Shalo
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2012, o 21:06
Miano: Rebbi Shalo
Wiek: 48
Klasa: Strażnik
Rasa: Volus
Zawód: Handlarz/Łowca
Postać główna: Dymitriev Rasputov
Kredyty: 14.800

Re: Hotel 'Galaxis'

1 wrz 2012, o 20:06

Spojrzał na niego i uśmiechnął się, czego oczywiście nie było widać. Wiedział coraz więcej, szczególnie, ze zawsze mógł grać znacznie bardziej i ostrzej.
- Nie muszę nic udowadniać ... sam to zrobiłeś ... szczególnie jeśli nie ... płacisz do naszego ... funduszu ... Poza tym ... ciemne sprawki mi ... nie wadzą ... wszak kredyty to kredyty ... Jednak musisz pamiętać ... że ja chcę ci pomóc ... bo ochroniarzy można ... przekupić ... a plemiennego honoru ... nie kupisz
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Hotel 'Galaxis'

2 wrz 2012, o 21:49

Volus wyraźnie stracił nieco na pewności siebie, czego starał się nie okazywać. Skrzyżował ręce na wysokości klatki piersiowej i spojrzał w stronę Shalo podejrzliwie, czego oczywiście nie było widać.
- Czego ode mnie... chcesz? .... Kredytów? - zaśmiał się głośnym, urywanym śmiechem, tym samym zwracając na nich uwagę przechodniów.
To była jego przewaga - gdyby Shalo chciał zrobić mu coś, miał ochroniarzy i publikę, która później tylko by potwierdziła, że ten go napastował.
Rebbi Shalo
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2012, o 21:06
Miano: Rebbi Shalo
Wiek: 48
Klasa: Strażnik
Rasa: Volus
Zawód: Handlarz/Łowca
Postać główna: Dymitriev Rasputov
Kredyty: 14.800

Re: Hotel 'Galaxis'

3 wrz 2012, o 19:20

Rebbi się uśmiechnął, wszak o to mu chodziło. Może nie tyle o kredyty ile o informacje.
- Kredyty są dobre ... tylko dla tych ... którzy nie umieją liczyć ... Wolę udziały i informacje ... są cenniejsze ... poza tym w ten ... sposób pokażesz ... że nie zdradziłeś plemienia ... Ale to już na ... osobności
Ryzykował, ale co poradzić, jeśli bez tego nie było opcji aby udało się cokolwiek ugrać. A plany Shalo były wyjątkowo dalekosiężne. I do tego potrzebował udziałów w tym oszustwie.
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Hotel 'Galaxis'

3 wrz 2012, o 21:14

Volus znów sprawiał wrażanie zdziwionego - albo taki był w istocie, albo świetnie grał, przybierając kolejne maski, które miały zmylić Shalo.
- Informacji? ... Na jaki temat? - dociekał, nie ruszając się z miejsca.
Zignorował jego propozycję rozmowy na "osobności". Nie miał zamiaru ruszać się z miejsca. Tutaj wszak był w pełni bezpieczny, a na pewno nie zaufa od tak kompletnie obcej osobie, jaką był Rebbi.
- Nie przekonałeś mnie - dodał po chwili, złośliwym tonem.
Rebbi Shalo
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2012, o 21:06
Miano: Rebbi Shalo
Wiek: 48
Klasa: Strażnik
Rasa: Volus
Zawód: Handlarz/Łowca
Postać główna: Dymitriev Rasputov
Kredyty: 14.800

Re: Hotel 'Galaxis'

4 wrz 2012, o 20:28

- Informacja na temat ... wszelkich interesów ... jakie zamierzasz robić ... wiesz co to spółka wielofasadowa ... lustrzano-rozmyta? ... Ogólnie koncept oznacza tyle ... że nie należy ufać oczom i uszom ... tradycyjna metoda ... stworzenia klonów mentalnych ... w umyśle klienta ... tworząc tym samym ... całą wirtualną sieć ... powiązań ... w ten sposób ... możesz uniknąć ... najemników
Całe złośliwości i inne zagrywki swego rozmówcy po prostu ignorował. To była jego metoda, na to aby nie wypaść w negocjacjach, wszak od nich zależał jego plan.
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Hotel 'Galaxis'

5 wrz 2012, o 17:47

Volus zadumał się na chwilę, zastanawiając nad odpowiedzią. Nie wyglądał na w stu procentach przekonanego, ale z pewnością słowa Shalo dały mu do myślenia.
- Powiedzmy ... że dam ci szansę - rzucił tonem pełnym wyższości, od tak przenosząc wzrok gdzieś w bok, na tłum przechodzący aktualnie przez wejście do już i tak pełnego ludzi holu hotelu Galaxis.
- W "Wieczności" mam... spotkanie za niedługo. ... Jak się pośpieszysz... to odbębnię cię przed nim. - dodał po chwili i, nie bacząc na to, co robi jego pobratymiec, ruszył w kierunku wyjścia, a za nim jeden ze stojących wcześniej pod ścianą turian. Najpewniej skierował się tam, gdzie mówił - do klubu "Wieczność", w którym, co potwierdziły wcześniejsze słowa barmanki asari, miał i tak być.
Rebbi Shalo
Awatar użytkownika
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2012, o 21:06
Miano: Rebbi Shalo
Wiek: 48
Klasa: Strażnik
Rasa: Volus
Zawód: Handlarz/Łowca
Postać główna: Dymitriev Rasputov
Kredyty: 14.800

Re: Hotel 'Galaxis'

5 wrz 2012, o 19:06

Ruszył za nim. Co miał sobie język strzępić czy też knuć albo robić nie wiadomo co. Wszak, zależało mu i na czasie i na interesie. Tak więc dołączył do świty. Co innego miał począć.
ObrazekObrazek
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: Hotel 'Galaxis'

17 lis 2013, o 20:23

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Hotel Galaxis cieszył się dobrą sławą ze względu na wysoki standard pokoi jaki miał w ofercie. Choć w odczuciu najemnika nie dawały dość prywatności i byłeś niemal jak podany na tacy dla snajpera. Druga ważna cecha to fakt iż był dyskretny odnośnie tego kogo gościł. Nexaron nie mógł jednak dać się zniechęcić z tak błahego powodu. Liczył, że za parę kredytów uda mu się uzyskać interesujące go informacje. Był przecież na Illum gdzie za odpowiednią cenę otwierały się prawie wszystkie drzwi. Tym razem jednak miał przegotowany plan "B". Dlatego przed wejściem do recepcji upewnił się, że pancerz jest w pełni sprawny, a generator działa na pełnych obrotach. Była to jego druga i ostatnia opcja więc gotów był zabić kogo tylko będzie musiał aby zdobyć informacje na temat miejsca pobytu Voodoo.
- Dzień dobry - powiedział krótko od razu podchodząc to recepcji - Poszukuje pana - i zaciął się. Nigdy nie miał dobrej pamięci do imion, ale od czego był notatki? Szybko odpalił omi-klucz i odszukał informacje od zleceniodawcy - Fox'a. John'a... Zatrzymał się w pokoju 106 - zaczął od formalności jak i wcześniej z funkcjonariuszką, ale tym razem jego argumenty miały mieć znacznie większą siłę przebicia gdyby stawiała opór.
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Hotel 'Galaxis'

18 lis 2013, o 21:21

Za ladą recepcji Nexaron znalazł ludzkiego mężczyznę - stojącego w standardowym dla pracowników hotelu Galaxy uniformie i, najwyraźniej, zajętego przeglądaniem czegoś w terminalu, jaki miał przed sobą.
- Dzień dobry, w czym mogę służyć? - rzucił, siląc się na uprzejmy ton, gdyż najpewniej tego od niego w tej pracy wymagano. Jak gdyby obserwował otoczenie kątem oka, gdyż pierwsze słowa popłynęły z jego ust jak tylko najemnik podszedł do lady. Uniósł wtedy wzrok i skierował go na nieznanego mu mężczyznę, pozwalając, by na twarzy zabłąkał mu się przymilny uśmiech.
- John Fox? - spytał, jakby sam do siebie, jednocześnie wstukując potrzebne dane w komputerze, zapewne chcąc sprawdzić, czy w ogóle ktoś taki zameldował się w hotelu. - Ach tak, pan Fox. Tak, jest zameldowany, skoro zna pan numer pokoju może pan przejść, ale z tego co wiem, to pan John nie pojawił się ubiegłej nocy. - wzrok mężczyzny ponownie spoczął na Nexaronie. Najwyraźniej wszystkie potrzebne informacje już miał w głowie.
- Pokój jest opłacony do dzisiaj, także jeżeli pan go zna, radzę się pośpieszyć. Jutro z rana wkracza ekipa sprzątająca i musi zabrać stamtąd swoje rzeczy, lub zapłacić za kolejną noc - dodał po chwili, o dziwo nie mając aż tak oficjalnego, formalnego tonu, jaki posiadała wcześniej rozmawiająca z najemnikiem funkcjonariuszka Biura Ochrony. Przymilny uśmiech i używanie wyuczonych formułek zwiastowałoby właśnie coś takiego - a jednak.
Był już dość późny wieczór, toteż Nex musiał się pośpieszyć - rzecz jasna jeżeli chciał spróbować coś zdziałać by wydłużyć rezerwację pokoju i kupić sobie nieco czasu, mógł to zrobić. Pytanie tylko czy pozwoli mu na to Biuro Ochrony?
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: Hotel 'Galaxis'

18 lis 2013, o 22:17

Po tak krótkiej chwili nawet nic konkretnego nie robiąc mężczyzna był już bardziej pomocny niż asarii z którą miał styczność wcześniej. Nie było to jednak dla niego żadne zaskoczenie. Jak można porównywać kodeks moralny którym kieruje się recepcjonista i funkcjonariusza biura ochrony? Mogło to oczywiście być zakorzenione w tym jaką mieli klientele. Czyli mówiąc wprost wolał się nie narażać...
- Jak powiedziałem interesuje mnie przede wszystkim informacja o tym gdzie można go obecnie zastać - powtórzył dobitniej akcentując to na czym mu tak naprawdę zależało - Jestem gotów zapłacić extra za skierowanie mnie we właściwą stronę - tutaj nie czuł potrzeby aby kryć się z ewentualną łapówką, bo i mężczyzna nie wyglądał na takiego co pogardzi dodatkowym groszem. Oczywiście, skoro go tak grzecznie zapraszano zamierzał przeszukać pokój Voodoo tyle, że nie sam.
- Może pan nad tym się zastanowić prezentując mi ten pokój... Nalegam - wolał aby ktoś z pracowników mu towarzyszył. Nexaron był przekonany, że może on być jego najlepszym źródłem informacji. Pracownicy hoteli byli często niemal niewidzialni dla swych gości. To sprawiało iż słyszeli i widzieli dużo więcej niż niektórzy mogliby przypuszczać. Jednocześnie codziennie mieli styczność z tymi pokojami. Dzięki temu byli w stanie zauważyć jakiekolwiek nawet najmniejsze i niepozorne zmiany, nieprawidłowości, oraz wszystko co dziwne.
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek

Wróć do „Nos Astra”