Nadzorowana i w całości podlegająca pod NDC stolica Noverii. Siedziba i serce wielu galaktycznych korporacji, ciemnych interesów i niebezpiecznych, wzbudzających kontrowersje eksperymentów. W mieście od niemal zawsze panuje wzmożona ochrona koordynowana przez Kontrolę Ryzyka Elanus, przez co zwyczajni przyjezdni nie są tu zbyt mile widziani, a każdy, kto nie jest przedstawicielem jednej z tutejszych firm traktowany jest z agresywną podejrzliwością.

Hotel

13 maja 2012, o 17:29

Obrazek


W porcie nie ma zbyt dużo miejsc godnych do zamieszkania, a więc tutejszy hotel sporo zarabia na przyjezdnych. Co chwilę kolejne osoby udają się zameldować, a z powodu dwóch czynników - braku innego wyjścia i atrakcyjnej ceny, zostają nawet na dłużej. Hotel ma kilka 'atrakcji', jak to lobby, ale raczej nie jest godny choćby trzech gwiazdek. Zresztą - kogo to obchodzi? Nikt nie wybiera się na wakacje do tego skutego lodem i odizolowanego od reszty galaktyki świata, jakim jest planeta Noveria. Nie potrzeba atrakcji, gdyż nie ma turystyki. A turystyki nie ma, bo nie ma co oglądać. Na planetę przyjeżdżają osobniki różnych ras tylko w celach biznesowych, lub przez własne porachunki. Niemniej, można tu odpocząć od interesów!
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 1685
Posty fabularne: 119
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 80.660
Medale: 13
Weteran (1) Jeden z wielu (1) Pionier (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Port Hanshan

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron