Nadzorowana i w całości podlegająca pod NDC stolica Noverii. Siedziba i serce wielu galaktycznych korporacji, ciemnych interesów i niebezpiecznych, wzbudzających kontrowersje eksperymentów. W mieście od niemal zawsze panuje wzmożona ochrona koordynowana przez Kontrolę Ryzyka Elanus, przez co zwyczajni przyjezdni nie są tu zbyt mile widziani, a każdy, kto nie jest przedstawicielem jednej z tutejszych firm traktowany jest z agresywną podejrzliwością.

Bar 'Mroźno'

13 maja 2012, o 17:34

Obrazek


Bar, będący częścią kompleksu pomieszczeń zwanego w porcie hotelem, jest... Cóż, klimat w nim panujący jest adekwatny do nazwy. Co prawda grzeje tu bardziej niż w pozostałej części portu, ale nadal ma się wrażenie, że panują temperatury z dużymi liczbami na minusie, co potęguje jeszcze widok śnieżnej nawałnicy za oknem.
Bar jest dość pokaźny, przyciąga zmęczonych pracą naukowców i, wręcz w przeważającej części, żołnierzy, których oddelegowano tutaj w celu ochrony ośrodka. Turyści przychodzą tutaj głównie się czegoś ciepłego napić, ale tym przyzwyczajonym do życia w tak ekstremalnych warunkach nie przeszkadza temperatura - chleją ile wlezie, gdy tylko zbliża się wolne.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 1685
Posty fabularne: 119
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 80.660
Medale: 13
Weteran (1) Jeden z wielu (1) Pionier (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Port Hanshan

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość