Nadzorowana i w całości podlegająca pod NDC stolica Noverii. Siedziba i serce wielu galaktycznych korporacji, ciemnych interesów i niebezpiecznych, wzbudzających kontrowersje eksperymentów. W mieście od niemal zawsze panuje wzmożona ochrona koordynowana przez Kontrolę Ryzyka Elanus, przez co zwyczajni przyjezdni nie są tu zbyt mile widziani, a każdy, kto nie jest przedstawicielem jednej z tutejszych firm traktowany jest z agresywną podejrzliwością.

Biuro administracyjne

13 maja 2012, o 17:34

Biuro położone jest niedaleko wejścia do obszaru dokowania. Jest ono spore i dzieli się na dwie części - przedsionek, w którym rezyduje asystentka Gianny, Sylvia, oraz znajdujące się za nim biuro. Przedsionek to kwadrat ścienny w samym pomieszczeniu, przez co są dwie drogi do biura obiegające go. Biurko asystentki jest naprzeciw wejścia. Dalej mamy kolejne drzwi i, w zależności, czy Gianna ma czas, idziemy dalej. Samo biuro jest urządzone dość skromnie, za to zawalone papierami - jak to bywa z polityką i gospodarką. Wszędzie cię dościgną, a tobie papierkowa robota robi za poduszkę. Tak też jest w tym przypadku. Parasini praktycznie nie wychodzi ze swojego biura a, co za tym idzie, jej asystentka Sylvia również. Nie wiadomo, kto jest bardziej niezadowolony!
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 1685
Posty fabularne: 119
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 80.660
Medale: 13
Weteran (1) Jeden z wielu (1) Pionier (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Port Hanshan

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość