Niewielka kolonia, jedna z niewielu na planecie, będąca pod opieką korporacji ExoGeni, ale także stanowiąca pewnego rodzaju eksperyment możliwości adaptacyjnych. Zbudowana została na antycznych, proteańskich ruinach i to dzięki wykorzystywaniu ich technologii przetrwała wiele trudnych sytuacji.

Stacja badawcza

21 maja 2012, o 21:41

Obrazek


Stacja badawcza jest jednym z niewielu tutejszych budynków, jakie wyłaniają się ponad grube kłębowisko chmur i pyłu Feros. Podobnie - jak zresztą większość - jest to budowla protean zaadaptowana przez naukowców pod główną filię ExoGeni na tym świecie; po ataku gethów stała się ona jednak też grobem dla zbyt wielu ludzi. Wydawałoby się, że echo przeszłości jest nadal zbyt głośne, by wznowić prace w tym miejscu, nie przeszkodziło to aczkolwiek tym, którzy przeżyli - grupa badaczy aktualnie próbuje wykorzystać owo miejsce, by naprawić swe niedawne błędy i pomóc miejscowej ludności w problemach medycznych, jakie ich dotykają.
Większość strat została już odzyskana, dzięki czemu obiekt ten nie straszy już swymi mrocznymi dziejami.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 1685
Posty fabularne: 119
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 80.660
Medale: 13
Weteran (1) Jeden z wielu (1) Pionier (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Nadzieja Zhu

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość