Małe, ściśnięte osiedle kontrolowane przez klan Urdnot. Reprezentuje ono dokładnie to, czym stała się rasa krogan po zaaplikowaniu genofagium - marazm w wielu sferach, destrukcję i niepohamowaną żądzę krwi. Większość obozu to po prostu ruiny dawnej świetności tej rasy zaadaptowane przez mieszkańców do życia.

[NPC] Tron przywódcy klanu

13 maja 2012, o 17:03

Obrazek


Miejsce, z którego widać większą część obozowiska klanu Urdnota. Na kamiennym tronie większość dnia przesiaduje Urdnot Wrex. Jest on liderem szanującym tradycje, jednakże nie jest on również całkowicie nią zaślepiony i czasami jest w stanie zrobić od nich ustępstwa, o ile przyniesie to jakieś zyski jego klanowi. To tutaj Wrex przyjmuje wszystkich ważniejszych gości, zazwyczaj przedstawicieli innych klanów. W końcu na Tuchance nie spotyka się często osoby wywodzącej się z innej rasy niż Kroganie lub Vorcha. W końcu kto byłby tak głupi, aby zapuszczać się na te tereny bez żadnego wyraźnego powodu.

Obecni NPC kanoniczni:
- Urdnot Wrex
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 1685
Posty fabularne: 119
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 80.660
Medale: 13
Weteran (1) Jeden z wielu (1) Pionier (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Obóz klanu Urdnot

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość