Małe, ściśnięte osiedle kontrolowane przez klan Urdnot. Reprezentuje ono dokładnie to, czym stała się rasa krogan po zaaplikowaniu genofagium - marazm w wielu sferach, destrukcję i niepohamowaną żądzę krwi. Większość obozu to po prostu ruiny dawnej świetności tej rasy zaadaptowane przez mieszkańców do życia.

Stanowisko mechanika

13 maja 2012, o 17:06

Obrazek


Stanowisko mechanika to, odgrodzona od reszty części klanu Urdnota oczywiście, mały obszar, który głównie zajmuje olbrzymi pojazd, którym ten zajmuje się już od dłuższego czasu. Zawsze kilku krogan stoi obok niego z niepewną miną, gdyż mają mu pomóc, choć on, znany ze swego chamstwa i umiejętności poniżania każdego, kto podejdzie za blisko, nie dopuszcza do siebie żadnych asystentów. Jest pewien, że jeśli sam nie zrobi tego, co ma zrobić, to nie będzie to jego. Traktuje maszyny jak jedyne istoty, z którymi można się dogadać i, zupełnie jak z kobietą, wydziera się na każdego, kto dotknie owoc jego dotychczasowej pracy. Nie wiadomo, czy z zazdrości, czy z zachwiań w równowadze psychicznej, ale te dwie cechy i tak często się ze sobą pokrywają.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 1685
Posty fabularne: 119
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 80.660
Medale: 13
Weteran (1) Jeden z wielu (1) Pionier (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Obóz klanu Urdnot

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron