Małe, ściśnięte osiedle kontrolowane przez klan Urdnot. Reprezentuje ono dokładnie to, czym stała się rasa krogan po zaaplikowaniu genofagium - marazm w wielu sferach, destrukcję i niepohamowaną żądzę krwi. Większość obozu to po prostu ruiny dawnej świetności tej rasy zaadaptowane przez mieszkańców do życia.

Doły varrenów

13 maja 2012, o 17:07

Obrazek


Jak wszyscy dobrze wiedzą surowa Tuchanka to nie tylko planeta, z której wywodzą się kroganie. O nie, ten niebezpieczny, pustynny świat wydał również potomstwo w postaci varrenów - podobnych do psów czteronożnych stworzeń o ostrych kłach i wysoce rozwiniętych mięśniach szczęk, dzięki czemu są w stanie przegryźć się nawet przez dobrą zbroję. Są one najwierniejszymi towarzyszami krogan (nie licząc broni). Każdy dumny hodowca uważa swego pupila za najsilniejszego. Dlatego też powstały doły - miejsca, gdzie prowadzi się walki varrenów. Nie są to zbytnio krwawe zawody, gdyż te inteligentne stworzenia zazwyczaj wycofują się zanim zostaną poważnie ranne. W końcu hodowca narażałby się na duże straty, gdyby do każdej walki miał wystawiać nowy okaz. Oczywiście każdy z oglądających może postawić na swojego faworyta z myślą o tym, żeby trochę zarobić.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 1685
Posty fabularne: 119
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 80.660
Medale: 13
Weteran (1) Jeden z wielu (1) Pionier (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Obóz klanu Urdnot

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość