Małe, ściśnięte osiedle kontrolowane przez klan Urdnot. Reprezentuje ono dokładnie to, czym stała się rasa krogan po zaaplikowaniu genofagium - marazm w wielu sferach, destrukcję i niepohamowaną żądzę krwi. Większość obozu to po prostu ruiny dawnej świetności tej rasy zaadaptowane przez mieszkańców do życia.

Lądowisko

13 maja 2012, o 17:09

Obrazek


Lądowisko na terenie Klanu Urdnot nie jest za duże. Większość statków się tutaj nie zmieści, dlatego też zazwyczaj wysyła się tutaj jedynie kilkuosobowe szalupy znajdujące się na większości statków. Dodatkowo wtargnięcie większego frachtowca można by odczytać jako znak wrogości, a uwierzcie mi nikt nie chce rozwścieczyć tych Krogan. Samego lądowiska broni zazwyczaj dwóch trzech wojowników. Nie dajcie jednak się oszukać. Wystarczy tylko głos wystrzału, by w kilka sekund pojawiło się tam kilkunastu przedstawicieli Klanu Urdnot, którzy z radością rozwalą na kawałki każdego, kto wpadnie na tak genialny pomysł, aby ich zaatakować. Samo lądowisko może się wydawać dość zagracone i brudne. To akurat nie są jedynie pozory. Pod warstwą kurzu można jedynie znaleźć kolejną warstwę kurzu. W końcu Kroganie to wojownicy, którzy mają gdzieś czy ich lądowisko jest czyste czy nie.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 1685
Posty fabularne: 119
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 80.660
Medale: 13
Weteran (1) Jeden z wielu (1) Pionier (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Obóz klanu Urdnot

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość