Jeden z pięciu okręgów na Cytadeli, zdominowany gł. przez volusów, elkorów i hanarów, posiada jednak też wydzieloną ludzką strefę o nazwie Shin Akiba.

[SKLEP] SyncTech

15 maja 2021, o 14:52

SyncTech, jak sama nazwa mówi, jest sklepem specjalizującym się we wszelakiej maści technicznych nowinkach. Od około dziesięciu lat jest jednym z najbardziej zaufanych sprzedawców w swojej branży w stolicy galaktyki - mimo młodego stażu, poważne i pełne szacunku traktowanie klienta, a także rzetelna polityka zwrotu/wymiany towaru i wysokiej jakości pomoc techniczna w razie potrzeby zagwarantowała im szybką drogę do pewnego rodzaju prestiżu w swoim fachu.
Sam budynek powstał na planie koła, na którego ścianach został zaprezentowany oferowany towar. Prócz niego, można uświadczyć tu mnóstwa holograficznych obrazów, wyświetlających co chwilę inne reklamy produktów dostępnych w sprzedaży - ze szczególnym naciskiem na promocje. Po prawej stronie od wejścia zostały ustawione półokrągłe, podświetlane na niebiesko lady, za którymi rezyduje zazwyczaj dwoje ekspedientów - młody, błękitnoskóry drell i trochę tylko starsza od niego, ludzka kobieta o długich, blond włosach i wiecznym uśmiechu na twarzy.
Pomijając fakt, że "adoratorzy" dwójki tylko trochę przewyższają w liczebności klientów SyncTech'u, śmiało można powiedzieć, że to miejsce jest rajem dla sympatyków nowych i obecnych technologii.Akcesoria bojowe:
  • Pochłaniacze ciepła - cena za sztukę 45 kredytów
  • Medi-żel - cena za sztukę 70 kredytów
  • Omni-żel - cena za sztukę 90 kredytów
  • Plecak - cena za każdy poziom w górę 50.000 kredytów.
Ważne informacje:
  • Ceny wyposażenia przedstawione pod modellami
  • chip kolorystyczny do omni-klucza - 500 kredytów
  • stawka sprzedaży: 50% ceny kupna
Osełka
Mod pieszczotliwie zwany przez użytkowników "osełką" wytwarza na powierzchni omni-ostrza dodatkową warstwę molekuł pozostających w ciągłym ruchu. W dużym uproszczeniu, chmura taka działa na nie niczym kamień szlifierski na klasyczną broń białą. W ten sposób - chociaż i tak jest to narzędzie niezwykle wytrzymałe i niebezpieczne - ostrze zyskuje jeszcze bardziej zabójczą ostrość.
Raz w ciągu walki lekki atak wręcz ma automatyczny sukces
Cena: 30.000
Kompensator energetyczny
Dzięki zastosowaniu tej modyfikacji omni-klucz użytkownika w sposób pasywny zajmuje się procesem wzmożonej optymalizacji zużycia i produkcji energii w systemach pancerza. Efekt zoptymalizowano tak, by, nie zmniejszając zdolności ofensywnych, zwiększyć maksymalny udźwig postaci za pomocą systemów hydrauliki pancerza.
Zwiększa maksymalny udźwig podnoszonych z przeciwników przedmiotów o 3.
Cena: 40.000
Zaawansowane sensory
Zestaw szerokiej gamy sensorów pozwala na zbieranie szerokiej gamy informacji o otoczeniu. Modyfikacja ta bada okolicę na pod względem emisji cieplnej, fal dźwiękowych, promieniowania - w tym spektrum charakterystycznego dla pierwiastka zero, oraz zakłóceń typowych dla wzmożonej aktywności omni-kluczy. Dzięki temu możliwe jest nie tylko zlokalizowanie przeciwnika, lecz również zidentyfikowanie biotyków, techników i żołnierzy.
Pozwala uzyskać od Mistrza Gry szczegółowe informacje na temat rozmieszczenia i zróżnicowania klasowego przeciwników w okolicy.
Cena: 30.000
Precyzyjny aplikator
Specjalny moduł montowany w systemach omni-klucza precyzyjnie dobiera dawkowanie omni-żelu do zaistniałej sytuacji, pozwalając zwiększyć efektywność jego wykorzystania. Ze względu na ogólnogalatyczną standaryzację stosowanych porcji, potencjał modyfikacji wykorzystano do zwiększenia efektywności możliwych do przeprowadzenia napraw.
Umożliwia automatyczną naprawę pancerza za pomocą 1 omni-żelu bez ponoszenia kostu akcji i punktów akcji. Gdy pancerz spadnie poniżej 25% wartości, aplikator odnawia go do poziomu 75% raz w ciągu walki.
Cena: 40.000Mistrz Gry

Avatar użytkownika
 
Posty: 10282
Posty fabularne: 791
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 21:04

Re: [SKLEP] SyncTech

7 gru 2021, o 12:27

Przesuwający się na ekranie terminala kondensat wiadomości z największych serwisów informacyjnych pochłaniał niemal całą uwagę Annabelle. Siedząc w swoim “gabinecie” - wygłuszonej, szklanej klatce o powierzchni zaledwie nieco ponad dziewięciu metrów kwadratowych w biurowcu Sieci Informacyjnej Przymierza, pogryzając trzymane w dłoni jabłko kończyła swój “oficjalny” dzień pracy sprawdzając galaktyczne doniesienia i szukając ewentualnych newsów do których mogła się odnieść w swoich reportażach czy notkach informacyjnych. Co jakiś czas stopowała ekran i ruchem palca przeciągała wybrany fragment tekstu do osobnego pliku zawierającego potencjalnie interesujące informacje, po czym pozwalała wiadomościom płynąć dalej przez ekran.
Pukanie sprawiło, że odwróciła wzrok od wyświetlacza i spojrzała w kierunku drzwi - za szklaną taflą, trzymając pudełko, stał asystent Annabelle, Manuel. Kobieta zatrzymała przepływ informacji i skinęła dłonią w kierunku asystenta, dając mu znać, że może wejść.
- Panno Reguera, dostarczono dla pani przesyłkę - mężczyzna położył paczkę na blacie biurka i uśmiechnął się nieśmiało - I szef chce z panią rozmawiać. Mówi, że w cztery oczy i że już.
- Pewnie znów jakiś nudny przydział - mruknęła w odpowiedzi i sięgnęła z zaciekawieniem po pudełko, przyglądając się przez chwilę kolorowej, holograficznej etykiecie na jego powierzchni. Etykieta przedstawiała zawieszoną w kosmosie Cytadelę otoczoną migoczącymi fajerwerkami, a dookoła całego obrazka biegł napis “Nagroda w Loterii Cytadeli”
- O, nareszcie! - uśmiechnęła się rozrywając papier by dostać się do znajdującego się wewnątrz, ciężkiego pudełka.
- Co to takiego? - Manuel z ciekawością wyciągnął głowę zerkając nad jej ramieniem, ale gdy zobaczył właściwe pudełko z nagrodą, jego oczy rozszerzyły się i spojrzał na Annabelle z lekkim przestrachem.
- Kupiłam los na loterii i wygrałam to cacuszko - szybkie rozpakowanie zakończyło się wyjęciem z piankowego wnętrza opakowania fabrycznie nowego pistoletu M-12 Szarańcza. Annabelle zważyła go w dłoni i z szerokim uśmiechem odwróciła się do asystenta z pistoletem w dłoni - Będę miała teraz dodatkowy argument w dyskusjach - roześmiała się. Manuel z pewnością zauważył, że nie był to typowy, znany mu już doskonale, “aktorski” śmiech na pokaz, ale prawdziwy i szczery, co dodatkowo go zdeprymowało.
- Argument? - spytał nieśmiało.
- Och daj spokój, żartuję. Tak w zasadzie to sama nie wiem po co mi broń, wolę gaz pieprzowy do obrony w razie co. Ale na strzelnicy instruktor mi mówił, że robię postępy, a jakbym miała własną broń to mogłabym ją poznać i treningi byłyby nawet bardziej skuteczne. Zobaczymy.
Manuel nie wyglądał na przekonanego, ale nie oponował, wciąż stojąc w pobliżu drzwi, kątem oka starając się śledzić broń w dłoni dziennikarki.
- Broń na loterii? Co to za loteria w takim razie? Dla najemników?
- Och daj już spokój. Przecież nie będę z niej strzelać w biurze. A właśnie... Skoro mam już pistolet, muszę dokupić pozostałe gadżety... jakąś kaburę może? Pochłaniacze ciepła? - odłożyła pistolet na blat stołu i siadła ponownie przed terminalem, wywołując wyszukiwarkę - Znasz jakieś sklepy z bronią na Cytadeli?
- Bo ja wiem? Konstelacja? SynTech?
Annabelle wyszukała i otworzyła portale obu sklepów i porównując je, szybko zamknęła Konstelację.
- SynTech wygląda ładniej. Dobra, zobaczmy co my tu mamy...
Chwila poszukiwań i przeglądu dostępnego asortymentu zakończyła się złożeniem zamówienia na 12 pochłaniaczy ciepła, 3 medi-żeli i 3 omni-żeli oraz chipu kolorystycznego (zielonego) do omni-klucza, z dostawą do mieszkania Annabelle.
Wygasiwszy ekran wstała od biurka. Pistolet wraz z kompletem dokumentów wrzuciła do szuflady i zamknęła ją kodując odciskiem palca, po czym obrzuciła wzrokiem pozostałości opakowania na biurku.
- Idę do szefa, zobaczymy co ode mnie chce. A ty sprzątnij tu ten śmietnik. Tylko nie ruszaj moich notatek, jak coś mi zginie to zastrzelę. Teraz już mam czym - puściła do Manuela oko i wyszła z ze swojego “akwarium”, kierując się w stronę windy.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora

Wyświetl wiadomość pozafabularną
*** MUSIC THEME *** ARMOR ***
ObrazekObrazek
Annabelle Reguera

Avatar użytkownika
 
Posty: 73
Posty fabularne: 62
Dołączył(a): 31 lip 2021, o 19:45
Miano: Annabelle Soreno Morena Reguera de Ayala
Wiek: 36
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Reporter
Postać główna: Tori Te'eria
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 35.130
Medale: 1
Fanatyk Miłości (1)

Re: [SKLEP] SyncTech

30 sty 2022, o 15:34

Sentymentalizm kontra użyteczność.
Jego wizyta na Cytadeli była czysto praktyczna i bardzo krótka, a zaczęła się od nadania w doku przesyłki do Biura Zamówień Widm z prośbą o wycenę oraz potencjalną sprzedaż kilku przedmiotów, które od dłuższego czasu zalegały w jego kajucie. Paczka była pełnym zestawem uzbrojenia, które w innym świecie mogła zapewnić jakiemuś najemnikowi gotowy start swojej kariery lub stanowić wojskowy prezent dla żołnierza świeżo po otrzymanym awansie; skrzynka którą przyjął kurier zawierała w sobie nieco lepszy, cywilny omni-klucz, względnie nowy moduł omni-kuszy, uniwersalny stabilizator odrzutu do broni palnej oraz rzadki egzemplarz takowej do kompletu, stanowiąc kilka kilogramów wartych kilkadziesiąt tysięcy kredytów. Jednak to nie jej wartość sprawiła, że przed zaplombowaniem przesyłki spędził kilka minut wpatrując się w nią w zamyśleniu i z wahaniem.
Karabin leżący na dnie wyściełanej skrzyni był z nim przez większość ostatniego roku. Stanowił pamiątkę po pierwszej poważnej najemniczej misji, którą odbył na dnie ziemskiego oceanu i towarzyszył mu wiele misji później. Przeżył z nim AZ-99 oraz atak tamtejszych bestii, pomógł mu walczyć z rozszalałym yaghem w trakcie zamieszek w Lyesii oraz z Khourim na pokładzie Crescenta, był jego współwinnym w masakrze w Hexie na Ilium, napastnikiem w potyczce z batariańskimi łowcami niewolników na Metgos oraz narzędziem wyzwolenia w starciu z Reedem w przetwórni piezo w Szanghaju. Zużył na nim więcej pochłaniaczy ciepła niż mógłby zliczyć i powalił tylu przeciwników, że stracił rachubę. W pewien sposób zawdzięczał mu to kim był teraz i to jak daleko zaszedł, sprawiając że z oporem nabytym przez stulecia turiańskiego szkolenia jego rasy odkładał go na dno pakunku.
Sentymentalizm kontra użyteczność.
Pomimo swoich zalet, jego stara broń utraciła swoje miejsce u jego boku. Czasy się zmieniły, zagrożenia stały się większe, przeciwnicy bardziej wymagający. Było tak jak powiedziała Gauthier: gdy wspinasz się na szczyt, przygotuj się na mocniejszy wiatr zrzucający cię ze skał. Wiatr, który targał nim przez ostatnie kilka miesięcy, był silniejszy niż to z czym mógł mu pomóc jego stary karabin i zbyt groźny, by mógł sobie pozwolić na kontynuowanie z tym sprzętem, który posiadał. A to oznaczało wydawanie kredytów.
Gdy docierał do siedziby SyncTechu, na jego omni-klucz dotarło potwierdzenie wyceny od przedstawiciela BZW oraz prośba o potwierdzenie sprzedaży. Tym razem jego wahanie trwało zaledwie uderzenie serca, po którym potwierdził transakcję i obserwował przez kilka sekund jak zawartość jego konta rośnie, nim przekroczył próg sklepu. Kiedy para sprzedawców zainteresowała się jego osobą, bez słowa uniósł tylko krótko dłoń, dając znać że nie potrzebuje ani pomocy ani zachęty, bo przyszedł tu po konkretny sprzęt i wie czego szuka. Wprowadzenie wytycznych do panelu sprzedaży oraz odnalezienie w katalogu dwóch modeli, które wcześniej wyszukał na extranecie, zajęło zaledwie kilkanaście sekund. Przelanie świeżo zarobionych kredytów kolejne dwie.
Silniki Arae nie zdążyły jeszcze wystarczająco ostygnąć, gdy pół godziny później wrócił na pokład i opuścił Cytadelę.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
THEME                    VOICE                    ARMOR                    CASUAL
ObrazekObrazek
-5% (+25% z pancerzem tech.) do obrażeń w walce wręcz    -1PA do kosztu ataku w walce wręcz
-1PA koszt przeładowania    -1.5PA do kosztu zdolności technologicznych

Dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Vex

Avatar użytkownika
Administrator
 
Posty: 1731
Posty fabularne: 185
Dołączył(a): 18 cze 2014, o 15:17
Miano: Vexarius "Vex" Viyo
Wiek: 32
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Widmo
Lokalizacja: Watson / Bekenstein
Status: It's complicated.
Kredyty: 29.110
Medale: 15
Determinacja (1) Żołnierz (1) Pionier (1) Nieproszony gość (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Szaleniec (1) Oko cyklonu (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Purpurowa gwiazda (1) Bóg wojny (1) Sponsor (1) Fanatyk Miłości (1)

Re: [SKLEP] SyncTech

25 maja 2022, o 06:12

Sklep w okręgu Zakera sprawił, że Viktora wzięło na sentymenty. To przecież tak zaczęła się jego kariera bardziej nieregularnych działań, kiedy to wraz w porucznik Vasquez wybrał się do punktu zaopatrzeniowego by uzupełnić zapasy przed wylotem. To było tutaj, dokładniej w tej dzielnicy, gdy wybuchły bomby, a Karajeva kariera zwykłego, frontowego trepa zakończyła się. A jeśli działania nieregularne czegoś go nauczyły, to z pewnością faktu, że standardowy ekwipunek żołnierza, jaki dostarczało Przymierze było niewystarczające jak na jego potrzeby. Z początku uznawał to za patologię, że musi sam się doposażać z własnych pieniędzy, ale patrząc, jak operatorzy pokroju Strikera to robią na codzień, zwyczajnie przywykł.
Nawet polubił przechadzanie się pomiędzy półkami sklepowymi, oglądanie wystawionych tam towarów, zależnych od oferty sklepu. Szczególnie przypadło mu do gustu oglądanie broni, lecz tym razem polował na co innego.
SyncTech oferował elektronitkę i pozdespoły, dodatkowy osprzęt, którego brak odpowiedniej jakości świeżo awansowany oficer odczuł kilkukrotnie na polu walki ostatnimi czasy. Na ladzie sklepu wylądował jego dotychczasowy klucz i generator tarcz, i choć VIktor wiedział, że z nich będzie miał ledwo grosze, to zawsze coś. Wreszcie, zapoznawszy się dokładnie z ofertą i specyfikacjami produktów, zdecydował się na zakup wyrobu Sirta Foundation. Omni-klucz Kameleon oferował dużo lepsze osiągi niż jego dotychczasowy, a chorąży nie miał zamiaru rozdrabniać się na półśrodki. Dobrał do tego zapas omni i medi żelu oraz pochłaniacze ciepła i z pewną przyjemnością zapłacił, wiedząc, że inwestycja zdecydowanie mu się opłaci.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora


Wyświetl wiadomość pozafabularną
Viktor Karajev

Avatar użytkownika
 
Posty: 196
Posty fabularne: 170
Dołączył(a): 15 maja 2021, o 23:08
Miano: Viktor Karajev
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Operator C2
Lokalizacja: Ziemia
Kredyty: 0.015
Medale: 4
Szaleniec (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Wojownik Areny (1)

Re: [SKLEP] SyncTech

25 maja 2022, o 19:32

Nigdy nie goniła za nowinkami technologicznymi, aczkolwiek należało podkreślić, że w pewnym momencie nawet Iris dostrzegała, iż dotychczasowe wyposażenie stawało się stare, zużyte, mniej efektowne. Po ostatnim ataku na stacje, kiedy to Radni stali się głównym celem ataku terrorystycznego, SOC wdrożyło nowe procedury. Wśród zaleceń, które trafiło na jej biurko, znalazło się między innymi konieczność zakupienia nowego, zapewniającego optymalną ochronę generatora tarcz. Dotychczas, nie przykładała dużej wagi do wykorzystywanego naprawdę od święta elementu pancerza - Bestia służyła jej wiernie, nie mniej, zmuszona była odesłać ją na zasłużony odpoczynek w paczce zaadresowanej na sklep mieszczący się w Okręgu Zakera.
W zamian, jeszcze tego samego dnia, kurier przekazał do rąk własnych jej asystentki zapakowany Generator tarcz Feniks. Wymowna nazwa, spełniała nowe standardy, a także znajdowała się na liście polecanych przez SOC. Zanim złożyła zamówienie, sprawdziła fakt ten co najmniej dwa razy. Dodatkowy bonus, wydał się jej z kolei przydatny. Mitologiczne nawizanie ostatecznie przechyliło szale i Iris kliknęła zamów. Otrzymawszy przesyłkę, przebiegła palcami po opakowaniu, autoryzując przelew i choć pokaźna suma spłynęła z jej konta, ufała, iż element wyposażenia, który właśnie zakupiła oraz odebrała, przyczyni się do tego, że już więcej nie będzie zmuszona przeżywać powtórki z rozrywki. Bliskie spotkanie z helikopterem uplasowało się wysoko na liście rzeczy, o których wolałaby naprawdę zapomnieć.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 1668
Posty fabularne: 104
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 79.960
Medale: 12
Weteran (1) Jeden z wielu (1) Pionier (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1)

Re: [SKLEP] SyncTech

25 maja 2022, o 20:42

Herbata, papieros i odpalony terminal. Siedzenie w domu podczas rekonwalescencji było dość przyjemne. Nikt nie strzelał, na głowę nie kapało, a do tego mógł pobierać dalej pensje na zwolnieniu lekarskim. Pierwszy dzień po operacji nie był najlepszy, ale teraz już nawet nie czuł różnicy. Jednak grzebanie w czyimś mózgu w dzisiejszych czasach okazywało się znacznie przyjemniejsze niż zakładał.
Rozsiadł się na swoimi fotelu i zaczął przeglądać strony. Musiał zamówić kolejny sprzęt ze względu na to, że ostatnie przygody z jego tarczami udowodniły jak bardzo tajfun był bezużyteczny w krytycznych sytuacjach. Nie miał zamiaru znowu czołgać się po podłodze jak przypalana mrówka. Kolejna inwestycja.
W ten sposób trafił na stronę SyncTechu. Zakup tarczy Feniks był tylko kwestią czasu, a do tego mógł im sprzedać sporo swojego sprzętu z którego nie korzystał i nie był mu już do niczego potrzebny. Zamówienie poszło, a przy okazji czekał na kuriera który odbierze od niego resztę rzeczy.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
Obrazek Obrazek Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek Obrazek Obrazek


GG 56291905
Charles Striker

Avatar użytkownika
 
Posty: 1179
Posty fabularne: 106
Dołączył(a): 6 wrz 2015, o 15:07
Miano: Charles Striker
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kontraktor Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Status: Kontraktor Przymierza
Kredyty: 20.800
Medale: 9
Kat (1) Wyzwoliciel (2) Medal za długą służbę (1) Operacja Psychopata (1) Sponsor (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Wojownik Areny (1)

Re: [SKLEP] SyncTech

3 cze 2022, o 20:07

Wielkie zakupy Ishy D'veve zapowiadały się na całkiem przyjemne. Nie wiedziała w sumie jak to się stało, że nagle miała tak dużo pieniędzy. Jakoś tak wyszło. Widocznie w swoim samotnym wilkowaniu na misjach, kozaczeniu, absolutnym braku współpracy z Fulvinią i Skaxem oraz po prostu wykonywaniu swojej pracy była jakaś metoda. Choć niewywalanie zarobionych kredytów na hazard, laski, drinki i ogólnie przyjemności było zadaniem piekielnie trudnym, udało się jej jakoś zachować siłę woli i nie przepieprzyć wszystkiego.

Wiedziała co chciała kupić, tak więc po prostu postanowiła zamówić sobie wszystko przez ekstranet i stawić się w Synctech osobiście, by obejrzeć sprzęt, przebadać go (na wszelki wypadek) pod kątem usterek i upewnić się, że na pewno jest to to, czego potrzebowała.

Generator Tarcz Ares był pierwszą inwestycją - już w trakcie swojej przygody na Nyx narzekała na to, jak okropne są jej tarcze, tak więc był to dla niej tak zwany "no-brainer". Zero zastanawiania się, od razu go kupiła i odsprzedała swojego Niezłomnego, który służył jej nad wyraz krótko. Chwilę po generatorze przyszła potrzeba na nowy omniklucz - jej Primo był zbyt słaby, staroświecki i bezużyteczny, nie wspominając już o tym, że absolutnie zasyfiony i po prostu przestarzały. Służył jej i tak bardzo długo, trzeba było go w końcu wymienić. Godnym zastępstwem był Kameleon - omniklucz, wydawałoby się, że idealny. Lepszy, lepiej zintegrowany z jej nowym generatorem tarcz, nieco nadrabiający jej hakerskie braki (które niestety były ewidentne przez to, że była w tym co najmniej przeciętna, i to i tak w ten lepszy dzień).

W ten magiczny sposób z dużej sumy kredytów zrobiła się komicznie mała. Na szczęście miała trochę syfu, który mógł nieco podreperować jej (teraz) uszkodzony budżet. Postanowiła więc sprzedać swoje stare karabiny - Mściciela i Windykatora. Phaeston posłuży jej jeszcze trochę - to była dobra broń, użyteczna. Mogłaby pozwolić sobie na lepszą, ale o tym będzie myśleć potem, kiedy nadejdzie kolejna przyjemna dla budżetu passa.

Po wszystkim sprawdziła swój stan konta. Prawdopodobnie cały sklep mógł usłyszeć smutne westchnięcie. Trzeba będzie zacząć szukać sobie nowego zlecenia...
Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
Isha D'veve

Avatar użytkownika
Młodszy Mechanik
 
Posty: 182
Posty fabularne: 148
Dołączył(a): 17 paź 2021, o 17:53
Miano: Isha D'veve
Wiek: 109
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Najemniczka/Ninja
Lokalizacja: Mindoir
Status: Lepiej nie mówić
Kredyty: 18.900
Medale: 3
Wyzwoliciel (1) Fanatyk Miłości (1) Wojownik Areny (1)


Powrót do Okręg Zakera

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron