Jeden z pięciu okręgów na Cytadeli, zdominowany gł. przez volusów, elkorów i hanarów, posiada jednak też wydzieloną ludzką strefę o nazwie Shin Akiba.

Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

13 sie 2014, o 22:28

Kiru na pewno znalazłaby o wiele lepsze określenie dla dzikich dziecięcych zabaw siedzącej przed nią kobiety i j jej siostry. Pozostawała jednak nadzieja, że z upływem lat te dwie niedoszłe samobójczynie dorosły a czas osłabił ich autodestrukcyjne zapędy.
- Nic szczególnego. – odpowiedziała nie mając zamiaru wdawać się w niepotrzebne szczegóły – Zwiedzam Cytadelę. – zwierzanie się ze swoich planów komukolwiek nie było, zdaniem Kiru, dobrym pomysłem. Z drugiej strony wypadało od czasu do czasu z kimś porozmawiać, choćby dla zdrowia psychicznego.
- A ty? Planujesz destrukcję na Cytadeli?
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Silje Berhanne
Posty: 47
Rejestracja: 25 lip 2014, o 22:55
Miano: Silje Berhanne
Wiek: 30
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 1.615

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

14 sie 2014, o 10:36

- Zwiedzasz? I znalazłaś coś ciekawego? - podpytała i obserwowała salę, bo zadzieranie głowy do wysokości twarzy Kiru skutkowało drętwieniem karku.
- Um.. - zatkała się na razie drinkiem, bo znów jej było głupio.
- Raczej poszlam w innym kierunku. - no tak, Kiru nie moglą wiedzieć, że Silje jest lekarką, bo skad? Na pewno jej to nie interesowało na tyle by szukać jej nazwiska w extranecie. Swoją drogą, ciekawe co by wyskoczyło? Musi kiedyś spróbować.
- A tutaj szukam.. pracy najlepiej. Włąściwie to nie tu - zakręciła się. - no ale tu najwięcej się dzieje. Chociaż mogłam wpaść na Omegę.. Albo lepiej nie.. - w końcu jej siostra była w Przymierzu, a na Omedze raczej spotkałaby najemników. Z drugiej strony.. może jednak powinna się wybrać na Omegę? Ah, dylematy.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

25 sie 2014, o 19:51

- Tak naprawdę to nic takiego. Trudno jest naprawdę pozwiedzać gdy SOC obserwuje każdy twój krok. - odpowiedziała przez zwiedzanie mając na myśli wypatrywanie okazji do niekoniecznie legalnego zarobku. Legalna praca na pewno byłby miła odmianą, ale nie sądziła by ktokolwiek przy zdrowych zmysłach ją zatrudnił. Poza tym nie widziała powodu dla którego miałaby zapłacić chociaż kredyt podatku skoro jej rasa nie miała żadnych związków z Cytadelą.
- Odradzam Omegę, o ile nie jesteś twardą najemniczką bez serca i zasad moralnych. Zwykle tylko tacy znajdują tam dochodowe zajęcie. - stwierdziła. Kiru uznała, że lepiej wybić dziewczynie takie głupoty z głowy niż obciążać jej śmiercią swoje sumienie. - Co słychać u siostry?
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Silje Berhanne
Posty: 47
Rejestracja: 25 lip 2014, o 22:55
Miano: Silje Berhanne
Wiek: 30
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 1.615

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

25 sie 2014, o 20:34

- Wiem, wiem.. tak tylko rzuciłam, bo chwytam się już wszystkiego. - wyjaśniła, pijąc drinka dalej. Wiedziała, że Omega to raczej zły pomysł i sama by się tam nie wybrała. Chyba by sobie nie poradziła. Chociaż to nie tak, że nie ma tam normalnych ludzi, po prostu wydawało jej się, że tamto miejsce wręcz ocieka łamaniem prawa.. Czy czegokolwiek, co tam jest.
- No, własnie tu jest problem.. Nie odzywa się jakiś czas.. dlatego tu przyjechałam. - westchnęła ciężko.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

25 sie 2014, o 20:58

Rodzina. Nie ma chyba takiej rzeczy w całym wszechświecie, która byłaby większą słabością i utrapieniem. Gdy tylko wrogowie odkryją, że jest ktoś na kim ci zależy to tak jakbyś powiesił sobie na plecach tabliczkę z wymalowaną tarczą.
Kiru nie miała takich problemów, jej bliscy nie żyli już od bardzo dawna i jeśli istniało jakieś życie pozagrobowe byli teraz w lepszym świecie. Nie cieszyła się z tego i nigdy nie udawała, że jest inaczej, ale dzięki temu nikt nie był w stanie użyć jej rodziny jako narzędzia szantażu.
- Pokłóciłyście się? - zapytała, odganiając wspomnienie dziwnego transportu mając nadzieję, że jej towarzyszka od kieliszka i jej siostra padły ofiarą zwykłej sprzeczki.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Silje Berhanne
Posty: 47
Rejestracja: 25 lip 2014, o 22:55
Miano: Silje Berhanne
Wiek: 30
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 1.615

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

26 sie 2014, o 18:31

Westchnęła ciężko i pokręciła głową.
- Nie, właśnie nie. Czy ty nas kiedyś widziałaś pokłócone na dłużej niż trzy minuty? - zapytała Kiru. Popukała palcami w fikusny kieliszek od drinka.
- Mad wstąpila do Przymierza, kontaktowałysmy się przez widy albo przez extranet, no różnie. W każdym bądź razie zawsze się odzywała, a jak nie mogłą to mówiła ile jej nie będzie. Teraz nie mam od niej wieści już.. jakieś dwa miesiące. To strasznie dlugo.. Dlatego przyleciałam tutaj. Mam nadzieję na jakieś wieści albo coś.. a jak nie to może uda mi się podjąc pracę na jakimś statku i wypytam na innych planetach?
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

3 wrz 2014, o 19:15

- Zdaje się, że byłyście zbyt zajęte próbami popełnienia samobójstwa żeby się kłócić.
Wysłuchawszy co ma do powiedzenia Silje pokręciła głową.
- Niech zgadnę, gryzipiórki z Przymierza nic nie wiedzą? Inaczej nie szwendałabyś się po całej galaktyce szukając siostry. Jeśli wdepnęła w jakieś konkretne gówno, to jestem prawie pewna, że nikt z tego całego dowództwa nie kiwnie palcem żeby jej pomóc. Każdy rząd jak galaktyka długa szeroka będzie dbał tylko o politykę, taka prawda. - upiła drinka - Twoje szanse też nie są zbyt imponujące jeśli będziesz latać od stacji do stacji nie mając żadnego punktu zaczepienia.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Silje Berhanne
Posty: 47
Rejestracja: 25 lip 2014, o 22:55
Miano: Silje Berhanne
Wiek: 30
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 1.615

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

17 wrz 2014, o 12:16

- Nie, nikt nic nie wie i nikt mi nie chce nic powiedzieć, nawet jeśli wie. - popukała w szkło zdenerwowana. - Nawet nie wiem gdzie zacząć. Wiesz, te cholerne tajne misje, że mi nie mogła nic powiedzieć.. Wiem tylko, że gdzieś na kompletnym zadupiu była, ale to tyle. - wzruszyła ramionami. - Chcę ją znaleźć, ale to jakbym biegała na ślepo.. - burknęła. - Masz jakiś pomysł może? - podniosła wzrok na Kiru. Że ona ich nie pozabijała to aż cud.. Trening cierpliwości.
ObrazekObrazek
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

18 wrz 2014, o 10:42

- Jeśli masz kredyty poszukaj handlarza informacjami - poradziła. Chociaż sama jak ognia unikała korzystania z podobnych usług to jeśli ta kobieta faktycznie zamierzała przeszukać galaktykę w poszukiwaniu siostry musiała mieć punkt zaczepienia. - Z tego co słyszałam gdzieś w prezydium jest biuro agenta Handlarza Cieni. Jeśli informacje o twojej siostrze zostały utajnione, to zapewne jest odpowiednią osobą do której powinnaś się zwrócić. - zerknęła na godzinę na swoim omnikluczu - Czas się zbierać, lecę na konferencję naukową na Sur'kesh, tę o której na okrągło gadają w extranecie.
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Silje Berhanne
Posty: 47
Rejestracja: 25 lip 2014, o 22:55
Miano: Silje Berhanne
Wiek: 30
Klasa: adept
Rasa: człowiek
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 1.615

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

18 wrz 2014, o 11:43

- Że tez na to nie wpadłam! - puknęła się w czoło teatralnie.
- Dzięki. - uśmiechnęła się do niej.
- Jasne, nie będe cię zatrzymywać. Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy. - odstawiła pustą fikuśna szklankę na blat baru. Zapłaciła i wyszła zaraz za znajomą.
zt
ObrazekObrazek
Szeol Gate
Awatar użytkownika
Posty: 154
Rejestracja: 16 maja 2014, o 16:45
Miano: Szeol Gate
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec.
Rasa: Człowiek.
Zawód: Łowca głów, pilot
Lokalizacja: Dominikana (posiadłość)
Kredyty: 22.020

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

27 wrz 2014, o 21:18

No Szeol nie skorzystałby z okazji do zarobienia, kiedy kredytów brakuje? We wszechświecie nie istnieje siła, która mogłaby go teraz odciągnąć od dzianego klienta.. No może oprócz bogatszego klienta.'
Mężczyzna nie miał przy sobie wielu zakazanych przedmiotów, więc szybko przeszedł przez bramkę i trafił do skrytej w mroku dziupli pełnej alkoholu oraz niezabezpieczonych i bardziej mrocznych od lokalu interesów. Czy to przerażało Gatea? Oczywiście, że nie. Profesja najemnego łowcy, nigdy nie była kolorowym, jak i wesołym zawodem. Przecież chodziło tutaj głównie o śmierć lub siłowe zniewalanie istot. Nic fajnego, ale też nic nowego.
Mężczyzna odpalił fajkę i jak prosił klient, usiadł on po lewej stronie baru. Zostało czekać.
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Osiągnięcia postaci, informacje dla MG Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12103
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

28 wrz 2014, o 11:03

Szeolowi nie dane było długo czekać. Po zaledwie kilku minutach stołek obok niego został zajęty przez około trzydziestoletniego, ludzkiego mężczyznę. Człowiek ten, zapewne nie przez przypadek, zdecydowanie należał do osób, które nie zapadają w pamięć rozmówcy. Przeciętne, niczym nie wyróżniające się ubranie, twarz bez żadnych znaków szczególny podobna do setek innych w zalewającym cytadelę tłumie. Najemnikowi trudno byłoby na pierwszy rzut oka uznać tego człowieka za bogacza, ale niewykluczone że zleceniodawca był tylko pośrednikiem prawdziwego, anonimowego pracodawcy.
- Chcę żeby znalazł pan i dostarczył mi tego człowieka – mężczyzna bez żadnych zbędnych wstępów pchnął w stronę Szeola niewielki holodysk – jedyny haczyk tkwi w tym, że musi być żywy, ale jeśli się nie mylę dla profesjonalisty pańskiego pokroju to nie problem prawda? – zapytał retorycznie. Prawdopodobnie nawet nie licząc na odpowiedź najemnika – Stawka to dziesięć tysięcy kredytów, pokryję konieczne wydatki więc proszę zachować rachunki – zaśmiał się. – Powodów zlecenia nie musi pan znać, myślę że to oczywiste. Miejsce przekazania celu zostało zaznaczone w holodysku, w razie gdyby zaszła konieczność jego zmiany w środku jest numer omniklucza kontaktu. Wynagrodzenie zostanie przelane natychmiast po przekazaniu celu. Przyjmuje pan zlecenie?
Szeol Gate
Awatar użytkownika
Posty: 154
Rejestracja: 16 maja 2014, o 16:45
Miano: Szeol Gate
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec.
Rasa: Człowiek.
Zawód: Łowca głów, pilot
Lokalizacja: Dominikana (posiadłość)
Kredyty: 22.020

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

28 wrz 2014, o 22:38

Szeol nic nie mówiąc, sięgnął po holodysk. Nie otworzył nośnika z informacjami od razu, wolał poobracać go w palcach, wpatrując się w przyciemnioną twarz rozmówcy. Słuchał uważnie, dobrze badając swojego klienta; przypuszczalnie z postawy można było wyciągnąć wiele cennych informacji, na temat celu i statusu samego "składającego zamówienie". Do tego nie potrzebne były żadne dane osoby, tylko zachowanie rozmówcy. Po tym mężczyźnie było widać chęć szybkiego zobaczenia czyjejś mordy, a dodatkowo ktoś tu ma kredytów jak czarnej materii - cena nie grała większej roli, chociaż owa persona do schwytania, nie jest warta milionów. Kolejnym i jak na razie ostatnim wyciągniętym wnioskiem jest to, że ten ktoś musi być dość dobrze strzeżony, bo po łowce sięga się, kiedy zwykłe osiłki od brudnej roboty nie wystarczają.
Kiedy mężczyzna przestał dyktować swoje warunki, od razu "zaatakował" Szeol ze swoją propozycją i warunkami;
- Jeżeli mowa tu o porywaniu dzieci, to odpadam na starcie. - Nawet w takiej pracy powinno się mieć jakieś zasady, które powinny wyznaczać granice, do których można się posunąć. Żadna stawka nie powinna być w stanie złamać prywatnego dekalogu. - Dodatkowo chce piętnaście tysięcy kredytów, ale wiem, że się na to nie zgodzisz i zejdziesz niżej. Dlatego będzie dwanaście tysięcy plus pokrycie "koniecznych wydatków", a w zamian ma pan sto procent dyskrecji w razie niepowodzenia... Co się nie zdarzy, nie ze mną. Stoi?
Szeol nie poczekał aż mężczyzna wypowie się na temat propozycji i otworzył holodysk. Trzeba sprawdzić co jest dzisiaj zwierzyną.
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Osiągnięcia postaci, informacje dla MG Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12103
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

29 wrz 2014, o 20:23

- Proszę się nie martwić, nie chodzi o dziecko. Jednakże nie jestem w stanie podać panu dokładnych informacji o stanie psychicznym celu, zresztą – wykonał oszczędny gest w stronę holodysku – sam pan zrozumie, panie Gate po przeczytaniu akt.
Mężczyzna uważnie wysłuchał warunków Szeola. Podczas całej przemowy najemnika na twarzy zleceniodawcy nie drgnął ani jeden mięsień uniemożliwiając ocenę czy suma proponowana przez Gate’a zrobiła na nim wrażenie.
- Byłbym skłonny zapłacić panu tę sumę. – odezwał się w końcu – jestem człowiekiem ceniącym profesjonalizm, a pan panie Gate? – zapytał retorycznie – dostarczenie tego człowieka żywego jest warunkiem bezwzględnym, dlatego zwracam się do pana, zamiast do pierwszego lepszego zakapiora z ciemnej uliczki. Cel może być uszkodzony, ale musi być w stanie umożliwiającym komunikację. – przerwał na chwilę, czekając aż sens jego słów dotrze do Szeola – Jeśli uda się panu wykonać zlecenie dyskretnie i co najważniejsze szybko jest duża szansa, że wynagrodzenie wzrośnie.


Po otwarciu holodysku oczom Szeola ukazało się zdjęcie ludzkiego mężczyzny i dane na jego temat jakimi dysponował zleceniodawca.
Obrazek
Nazwisko; Mark Bones

Ostatnio widziany dwadzieścia cztery godziny temu w porcie Nos Astry. Z uwagi na silne uzależnienie od narkotyków, w szczególności czerwonego piasku, jest wysoce prawdopodobne, że cel będzie poszukiwał źródła substancji.
Możliwa lokalizacja; z uwagi na wcześniejsze powiązania, możliwe jest pojawienie się celu w pobliżu baru Horus w Nos Astrze
Możliwi współpracownicy: nieznani, osoby biorące udział w ostatnim zleceniu; martwe.
Cel nieuzbrojony w trakcie ostatniego kontaktu

Miejsce ekstrakcji: dzielnica fabryczna, magazyn nr AD3209Q. Hasło do zamka 8889087AD889
Szeol Gate
Awatar użytkownika
Posty: 154
Rejestracja: 16 maja 2014, o 16:45
Miano: Szeol Gate
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec.
Rasa: Człowiek.
Zawód: Łowca głów, pilot
Lokalizacja: Dominikana (posiadłość)
Kredyty: 22.020

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

30 wrz 2014, o 20:09

Po otwarciu holdoysku, Szeol dokładnie przestudiował wszystkie informacje na temat celu. Nie odrywał wzroku od portretu celu i rozmyślał nad tym co go czeka.
- To wszystko co pan wie o tej osobie? - Szeol, mimo, że wysłuchał dokładnie klienta, to nie ciągnął wątku z pieniędzmi. Warto było dopytać gościa o inne szczegóły. - Każdy głupi wie, że czerwony piasek wzmacnia siłę biotyczną - mówił zimno. Każde zlecenie było inne i zawsze wzbudzało jakieś emocje, adrenalinę. Jednakże przyjmowanie zadań, z czasem straciło to coś i przeszło do bycia zwykłą, szarą czynnością. - A ten tutaj wygląda jakby był niezłym popaprańcem i przy okazji posiadał dużą siłę rażenia. Cenie sobie profesjonalizm; nie lubię przykrych niespodzianek i niedomówień, panie zleceniodawco. I została jeszcze jedna najważniejsza kwestia - potrzebuje jakiegoś statku, abym mógł wrócić się na Cytadele z przesyłką. Los nie bywa łaskawy, jeżeli chodzi o statki kosmiczne - łatwo go stracić w takiej brawurowej pracy.
Gate zamknął holodysk i schował go, aby móc w dowolnej chwili podejrzeć sobie informacje na temat celu.
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Osiągnięcia postaci, informacje dla MG Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12103
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

4 paź 2014, o 10:05

- Pozwoli pan, że uściślę; to wszystko co pan musi wiedzieć, panie Gate. – mężczyzna lub jego mocodawcy najwyraźniej nie chcieli by Szeol znał więcej faktów dotyczących poszukiwanego człowieka niż było to konieczne do wykonania zlecenia – Według naszej wiedzy ten osobnik nie jest biotykiem, a jeśli chodzi o siłę fizyczną to nie wiem ile miał pan do czynienia z ćpunami na głodzie. Nie obawiałbym się o siłę rażenia, ostatnia broń z jaką go widziano była wysłużonym Predatorem. – zleceniodawca najwyraźniej postanowił rozszerzyć posiadany przez najemnika zestaw informacji. - W obecnej chwili kupno innej broni zostało mu mocno utrudnione, więc jedynym co mu zostało to kradzież. – na wspomnienie Szeola o statku mężczyzna spojrzał na niego dziwnie, jakby nie do końca rozumiał o co mu chodzi. - Nie ma potrzeby wywozić celu aż na Cytadelę. Przekazanie odbędzie się w oznaczonym magazynie dzielnicy fabrycznej Nos Astry we wspomnianym magazynie.
Szeol Gate
Awatar użytkownika
Posty: 154
Rejestracja: 16 maja 2014, o 16:45
Miano: Szeol Gate
Wiek: 27
Klasa: Szturmowiec.
Rasa: Człowiek.
Zawód: Łowca głów, pilot
Lokalizacja: Dominikana (posiadłość)
Kredyty: 22.020

Re: Bar 'Pod Ciemną Gwiazdą'

6 paź 2014, o 19:38

- Tak więc proszę czekać na mnie w umówionym miejscu. Zjawię się tam niebawem. - Szeol wstał. - Żegnam.
Gate jak zwykle zapalił papierosa i zaciągnął się nim mocno, jakby brał w płuca ostatni łyk powietrza. Tym razem jednak, wypełnił je tym kojąco-uśmiercającym dymem, ale czy to nie to samo? Mężczyzna nie rozmyślał nad tym długo, bo w tej pieprzonej galaktyce wszystko prowadziło do powolnego rozkładu; każda ważniejsza rzecz posiadała ten guziczek "autodestrukcja" i trzeba było się z tym pogodzić, leżeć i gnić - tak to było już było stworzone.
Łowca, po opuszczeniu baru, wybrał się do portu kosmicznego, aby jak najszybciej opuścić to miejsce i wybrać się na Nos Astrę. Chociaż to lot z deszczu pod rynnę - przecież ta pieprzona dziura Asari, to kolejna pseudo utopia miodem i mlekiem płynąca.
z/t
ObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Osiągnięcia postaci, informacje dla MG Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Okręg Zakera”