Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Omni-klucz

Tylko jeden Omni-klucz
13
15%
Dwa Omni-klucze
9
10%
Zdublowany Omni-klucz
14
16%
Dostępne modyfikacje z Universum ME
27
31%
Dostępne modyfikacje, autorstwa graczy
21
24%
Chwilowo nie powinno być dodatkowych modyfikacji
2
2%
 
Liczba głosów: 86

Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Omni-klucze

15 cze 2013, o 15:52

Witam wszystkich graczy i żeby nie przedłużać, przejdę do rzeczy. Od dłuższego czasu nurtowała mnie kwestia posiadania przez postacie graczy, drugiego omni-klucza i modyfikacji, na jakie można by sobie pozwolić. Chyba najbardziej popularną z obecnie niedostępnych modyfikacji, jest omni-tarcza Paladyna N7, a tym co na ten moment jest wyłącznie dostępne, to omni-ostrze.

Jestem ciekaw, jakie jest wasze zdanie na ten temat. Drugi omni-klucz powinien być dostępny na forum? Powinny być dostępne jakieś dodatkowe opcje? A jeżeli tak, to wyłącznie te z gry, czy macie jakieś swoje pomysły? A może pozwolić na modyfikacje, ale bez drugiego omni-klucza? Lub też by omni-klucz był zdublowany?

Interesuje mnie wasze zdanie na ten temat i to, co sądzicie o tym. Zachęcam więc do udziału w ankiecie i wypowiadaniu się poniżej. Pozdrawiam.

Edit:

Zaznaczam, że nie trzeba zagłosować na cztery z sześciu dostępnych pól w ankiecie. To tak dla jasności, dla nadgorliwych ;)
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Katrin Farrell
Awatar użytkownika
Posty: 68
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 23:22
Miano: Katrin Farrell
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Haker/Wolny strzelec
Postać główna: Sarah Jidong
Status: Martwa
Kredyty: 16.650
Lokalizacja: Omega

Re: Omni-klucze

15 cze 2013, o 15:55

Z tego co mi wiadomo, można posiadać tylko jeden omniklucz, a to, że np. w multiplayerze strażnicy posiadają dwa ostrza, jest spowodowane pojawieniem się jednego ostrza w dwóch miejscach na raz :)
ObrazekObrazek
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: Omni-klucze

15 cze 2013, o 16:05

Katrin Farrell pisze:Z tego co mi wiadomo, można posiadać tylko jeden omniklucz, a to, że np. w multiplayerze strażnicy posiadają dwa ostrza, jest spowodowane pojawieniem się jednego ostrza w dwóch miejscach na raz :)
Czyli chodzi ci o zdublowane omni-ostrze, tak?
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Ahri’Zhao vas Orionis
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 372
Rejestracja: 2 cze 2012, o 10:28
Wiek: 24
Klasa: Inżynier
Rasa: Quarianka
Zawód: Medyk
Status: Członek załogi statku ludzkiego Widma. Wędrówkę ukończyła zdalnie (dzięki pomocy Rady), nie powróciła jeszcze na Flotyllę.
Kredyty: 10.535
Lokalizacja: Miasto Łódź
Medals:

Re: Omni-klucze

15 cze 2013, o 16:09

Przez zdublowany rozumiem jeden klucz (urządzenie), zdolny wyświetlać panel na obu dłoniach. I na to głosuję. Dlaczego tak, a nie na dwa klucze? Po pierwsze, w takiej sytuacji uszkodzenie klucza jest poważną przypadłością a nie sytuacją pt. "A, to walę z drugiego." Po drugie ogranicza to ilość możliwych do zainstalowania naraz modyfikacji do rozsądnego poziomu.

Jeżeli chodzi o modyfikacje - zgadzam się na te, które zaprezentowano w grze. Jeżeli autorskie to tylko fabularne/nie bojowe, ze względu na planowaną mechanikę.
ObrazekObrazek GG: 21021010 Have killed many, Shepard. Many methods. Gunfire, knives, drugs, tech attacks, once with farming equipment. But not with medicine.
~ Mordin Solus
Bonusy:
  • - 30% koszt mocy
  • + 10% obrażenia broni
  • + 10% tarcze
  • + 10% pojemność pochłaniaczy
Ku uniknięciu wszelkich nieporozumień:Zwracając się do mnie jako do postaci, używaj rodzaju żeńskiego.
Zwracając się do mnie jako do użytkownika, używaj rodzaju męskiego.
Katrin Farrell
Awatar użytkownika
Posty: 68
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 23:22
Miano: Katrin Farrell
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Haker/Wolny strzelec
Postać główna: Sarah Jidong
Status: Martwa
Kredyty: 16.650
Lokalizacja: Omega

Re: Omni-klucze

15 cze 2013, o 16:18

Ahri'Zhao vas Orionis pisze:Przez zdublowany rozumiem jeden klucz (urządzenie), zdolny wyświetlać panel na obu dłoniach. I na to głosuję. Dlaczego tak, a nie na dwa klucze? Po pierwsze, w takiej sytuacji uszkodzenie klucza jest poważną przypadłością a nie sytuacją pt. "A, to walę z drugiego." Po drugie ogranicza to ilość możliwych do zainstalowania naraz modyfikacji do rozsądnego poziomu.

Jeżeli chodzi o modyfikacje - zgadzam się na te, które zaprezentowano w grze. Jeżeli autorskie to tylko fabularne/nie bojowe, ze względu na planowaną mechanikę.
Przy okazji nie będzie sytuacji w której ktoś bawiłby się w rycerza, mając w jednej ręcej omnitarczę a w drugiej omniostrze.
ManganMan pisze:
Katrin Farrell pisze:Z tego co mi wiadomo, można posiadać tylko jeden omniklucz, a to, że np. w multiplayerze strażnicy posiadają dwa ostrza, jest spowodowane pojawieniem się jednego ostrza w dwóch miejscach na raz :)
Czyli chodzi ci o zdublowane omni-ostrze, tak?
Yup
ObrazekObrazek
Xirys
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 22:13
Miano: Xirys
Wiek: 36
Klasa: Inżynier
Rasa: Hanar
Zawód: Najemnik, spec od walk technologicznych
Status: Ex-SOC, dawny pracownik korporacji technologicznej na Kahje
Kredyty: 18.340
Lokalizacja: Norwegia

Re: Omni-klucze

16 cze 2013, o 18:23

Zabawa w rycerza, chociaz jest moim marzeniem, byla by przesadna, wiec obstawiam dublowanie jednego omni-klucza. Modyfikacje, ktore juz pojawily sie w grze powinny pojawic sie i tutaj, najwyzej jakies zabezpieczenia czy ograniczenia co do niektorych np. tarczy paladyna (bo to w koncu technologia dla N7, nieprawdaz?)
I jest zwolennikiem wlasnych modyfikacji. Ostatecznie, ten bardzo chetnie pomajstrowalby z mozliwosciami jakie daje polaczenie macki z taka czy inna modyfikacja.
ObrazekObrazek
| Obrażenia od mocy technologicznych: +10%| Zmniejszenie kosztu mocy technologicznych: 10% |
Combat theme Calming after the storm theme Ancient Protean Philosophy: "Violence is not a good solution, the airlock is a better one" Bonus: Son of Shepard Mistah J
Wyyrlok Bane
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 5 sty 2013, o 20:15
Miano: Wyyrlok Bane
Wiek: 30
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Ochroniarz Arii T' Loak | Najemnik
Status: Ucikinier, poszukiwany przez Hierarchię Turian
Kredyty: 5.500

Re: Omni-klucze

17 cze 2013, o 09:19

Jak dla mnie bomba. Czekam na tarcze, podwójne ostrze czy wyrzutnie :)
Jestem za modyfikacjami z ME i graczy (funkcje omni klucza graczy powinny mieć bardziej wartość fabularna niżeli bojowa.)
Bruce Connor
Awatar użytkownika
Posty: 181
Rejestracja: 6 sie 2012, o 18:04
Miano: Bruce Connor
Wiek: 34
Klasa: Żołnierz - Porucznik, N4
Rasa: Ludzik
Zawód: Żołnierz, z nastawieniem na pilota
Postać główna: Bruce Connor
Kredyty: 6.950

Re: Omni-klucze

17 cze 2013, o 14:40

A ja tylko głosuję za dostępnymi modami z uniwersum. Mody własne zakłóciłyby balans i dostarczyły sporo sprawdzania reszcie.
ObrazekObrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2743
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Omni-klucze

20 cze 2013, o 17:20

Nie pamiętam już ile razy powtarzaliśmy - przecież te modyfikacje omni-kluczy się POJAWIĄ, jak tylko wejdzie nowa KS, która jest aktualnie w fazie kodowania przez moddera. Ile można?

+ tak na wszelki wypadek dodam, że wchodzą przy tym też omni-klucze i mody do nich, w tym różne rodzaje omni-ostrzy. I wtedy nie będzie możliwości łażenia z dwoma takimi egzemplarzami. Przy dwóch omni-ostrzach na obu rękach też będzie zabawa w rycerzyka, co to broń olewa, a lata z ostrzami. To jest dla mnie przesadą. O ile dobrze zrozumiałam i mowa jest o dwóch omni-ostrzach jednocześnie. Jeżeli tak, to nie rozumiem w ogóle jaki to jest sens, posiadania dwóch omni-ostrzy z jednego urządzenia. To jest niewykonalne bez dwóch omni-kluczy na obu rękach.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Wróć do „Archiwum”