Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

SSV Norad i rekrutacja

15 sie 2013, o 19:23

Dosyć późno się za to zabieram, ale w końcu to robię. Otóż potrzebuję załogi na ten mój cudny stateczek, jakim jest Norad.
Tak drodzy państwo, przydadzą mi się załoganci do dwóch drużyn szturmowych. W jednej dzielnie się spisuje Lilian Porter, ale ona wszystkiego nie zrobi. Jest dobra, ale nie aż tak, by podołać wszystkiemu.

Jeżeli chodzi o wymagania, to są one trywialne i trzeba spełniać jedno z nich:
- przynależność do Przymierza
- bycie człowiekiem(społeczność galaktyczna)
Ta... niestety od osób, które nie spełniają powyższych wymagań, potrzebowałbym czegoś dodatkowego, w swoim CV, jak np.: umiejętności taktyczne lub społeczne, brak przeszłości kryminalnej itp.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, to zapraszam. Niżej natomiast link do łajby, byście wiedzieli na co się piszecie ;)

Norad
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Lillian Porter
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:10
Wiek: 24
Klasa: szturmowiec
Rasa: człowiek
Zawód: żołnierz Przymierza
Kredyty: 45.000

Re: SSV Norad i rekrutacja

31 sie 2013, o 20:38

Koledzy i koleżanki z Przymierza, widzę, że temat bez odzewu i w sumie trudno się dziwić - mało u nas błękitnonickowych, a jak są, to na ogół zaklepani, ale... jeśli jest ktoś, kto się waha, to z mojej strony serdecznie zapraszam, bo Lillian (tak, Kondziu, dwa L :P) jest smutnie samotna i przydałoby się towarzystwo dla tej rozrywkowej, sympatycznej dziewczyny!
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: SSV Norad i rekrutacja

1 wrz 2013, o 21:08

Miszczu się zgłasza, wygląda na to że jestem człowiekiem, byłem w przymierzu i chyba ze specjalności mogę dać jakieś tam doświadczenie przy konstrukcji broni i pancerzy (o ile MG zauważyli/ły to w historii.). Skończę misję i mogę poszukać jakoś tego pięknego okrętu wojennego.
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać
Nathaniel Black
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 18 sie 2013, o 17:58
Miano: Nathaniel Black
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik Przymierza, N1
Lokalizacja: dd
Kredyty: 15.450

Re: SSV Norad i rekrutacja

6 wrz 2013, o 17:22

Jak dostanę akcept to proszę o przydział. Porucznik Black chętnie się przyłączy.
ObrazekObrazek
Dymitr Aristow
Awatar użytkownika
Posty: 117
Rejestracja: 21 cze 2012, o 19:04
Miano: Dymitr Aristow
Wiek: 28
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz Przymierza
Lokalizacja: SSV Norad
Kredyty: 24.450

Re: SSV Norad i rekrutacja

6 wrz 2013, o 22:20

Sierżant Dymitr Aristow zgłasza się.
ObrazekObrazek
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: SSV Norad i rekrutacja

6 wrz 2013, o 22:46

Ładnie. Mam już Sporo załogantów i to mnie cieszy. Przyszły oficer taktyczny, dwóch szturmowców, oraz żołnierz majsterkowicz.

Tyle wystarczy na pierwszą drużynę awangardy. Jakby znalazło się więcej chętnych, to by i drugą można szykować ;)
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Raven
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 20 sie 2013, o 15:23
Miano: Matthias Fade
Wiek: 24
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz
Status: Starszy Sierżant N1
Kredyty: 15.000

Re: SSV Norad i rekrutacja

10 wrz 2013, o 23:04

Jeśli bym mógł. Z chęcią pisze się do SSV Norad. Jeżeli jeszcze by się znalazło jakieś miejsce "ekstra"
ObrazekObrazek
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: SSV Norad i rekrutacja

10 wrz 2013, o 23:40

Będzie miejsce, będzie. Ludzie, a przede wszystkim Przymierze, będą zjednoczeni na Noradzie, a przynajmniej taka idea mi przyświeca ;D
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Raven
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 20 sie 2013, o 15:23
Miano: Matthias Fade
Wiek: 24
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz
Status: Starszy Sierżant N1
Kredyty: 15.000

Re: SSV Norad i rekrutacja

11 wrz 2013, o 18:53

To dobrze. Teraz własnie zacząłem misję, ale po misji powitacie mnie na pokładzie :)
ObrazekObrazek
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: SSV Norad i rekrutacja

13 wrz 2013, o 12:59

Wy tam jeszcze draftujecie ludzi na pokład, że tak się zapytam? ;)
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: SSV Norad i rekrutacja

13 wrz 2013, o 13:46

Ano, poszukujemy. Tylko też prześwietlamy pod kątem statusu (poszukwany za zabójstwo współpracowników). Coś mi się wydaje, że dogłębnie będę musiał przeczytać twoją KP :P
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: SSV Norad i rekrutacja

13 wrz 2013, o 14:23

Chcesz to czytaj, nie mam nic do ukrycia :D
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Rose
Awatar użytkownika
Posty: 46
Rejestracja: 30 cze 2013, o 23:41
Miano: Rosalie Dowell
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza, B2
Postać główna: Fenenna Tocco
Status: oficjalnie N2, tajnie B2
Kredyty: 15.000

Re: SSV Norad i rekrutacja

14 wrz 2013, o 13:40

Heh, moje plany dołączenia na początku troszkę nie wypaliły, to teraz skorzystam z okazji :D Proszę tylko pamiętać, że stopień B2 jest tajny. Oficjalnie Rose jest z N2. To tak do przypomnienia, bo pewnie większość z załogi nie powinna tego wiedzieć :D


No i muszę dokończyć misję, która nie wygląda na łatwą i szybką.
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: SSV Norad i rekrutacja

14 wrz 2013, o 14:36

Nie ma sprawy Rose. Cieszę się, że mimo tych kilku miesięcy, pamiętasz dalej moją ofertę ;)
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: SSV Norad i rekrutacja

12 paź 2013, o 20:17

Trochę czasu temat nie był odwiedzany, dlatego postanowiłem, że dam nowy post.

Jak wszyscy wiedzą, limit na załogę jednego statku, wynosi 7 osób. Mnie to nie przeszkadza, a więcej graczy i tak nie będę potrzebował, bo będzie przesyt. Są jeszcze inni ludzie, z ich statkami i na pewno pojawią się osoby, jakim bardziej by pasowało życie awanturnika, niż pobyt na okręcie wojennym.

W każdym bądź razie, napisze tutaj, jak wygląda teraz sytuacja i równocześnie dam informację o tym w pierwszym poscie. Gdy się coś zmieni, to dam nowy post i znowu naniosę zmiany na samej górze.

Załoga:
1. Lilian Porter
2. Dymitr Aristow
3. Rose
4. Borys Tokarow
5. Raven
6. Nathaniel Black
7. Kieł

Agred, przepraszam ciebie, że dopiero teraz się o tym dowiadujesz, ale mam już zapełniony limit. Jednak Raven od jakiegoś czasu nie daje znaku życia i dlatego, jeżeli nic się nie zmieni, co też jest prawdopodobne, to wskoczysz na jego miejsce.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Nathaniel Black
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 18 sie 2013, o 17:58
Miano: Nathaniel Black
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik Przymierza, N1
Lokalizacja: dd
Kredyty: 15.450

Re: SSV Norad i rekrutacja

17 lis 2013, o 14:25

Ja tu tylko w treści przypomnienia. Chciałem się dowiedzieć ile jeszcze potrwa kampania Norada, zanim zjawi się rozwalony na Cytadeli :D Mamy tam kilku załogantów i nie wiadomo, czy mamy grać dalej sami, czy może poprosić jakiegoś MG o jakąś szybką akcję.
ObrazekObrazek
Peter King
Awatar użytkownika
Posty: 708
Rejestracja: 27 lut 2013, o 23:05
Wiek: 33
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Człowiek renesansu
Lokalizacja: Illium
Status: Freelancer, ex-sierżant Przymierza. Cerberus go nie lubi, bo ukradł im statek. Uważany za zmarłego.
Kredyty: 35.877
Medals:

Re: SSV Norad i rekrutacja

17 lis 2013, o 14:40

W sumie wbiję się na krzywy ryj do tematu, ale czy Rose to przypadkiem nie jest postać do kasacji? Fen / Pixi?
No i przypominam o Iglicy. Bo Norad się zgłosił, ale że miejsca są ograniczone to i tak Was wszystkich nie upchnę, więc potrzebowałbym wiedzieć kto decyduje się zgłosić. ;)
You called down the thunder, now reap the whirlwind.ObrazekObrazek[center]Theme Obrazek Voice Obrazek Outfit Obrazek Armor Obrazek NPC Obrazek GG: 7393255[/center][/size] Wyświetl wiadomość pozafabularną
Rose
Awatar użytkownika
Posty: 46
Rejestracja: 30 cze 2013, o 23:41
Miano: Rosalie Dowell
Wiek: 32
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza, B2
Postać główna: Fenenna Tocco
Status: oficjalnie N2, tajnie B2
Kredyty: 15.000

Re: SSV Norad i rekrutacja

21 lis 2013, o 23:05

Oficjalnie Rose nie jest już do kasacji, więc zapewne dołączy do Norada w swoim czasie. Co do Iglicy nie zamierzam jej tam wpychać, bo już mam Fen w zapisach. Zapewne Rose pójdzie przesiedzieć to gdzie indziej/na innej sesji.
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: SSV Norad i rekrutacja

26 lis 2013, o 19:44

Wydarzenie miało miejsce dwa dni temu, ale dopiero teraz miałem okazję, by to sprawdzić. Norad oficjalnie zakończył event i co trzeba zaznaczyć, zrobił to z sukcesem! Bez dużych i poważnych strat, mimo wszelkich trudności na jakie natrafiono. A wszystko to zasługa dzielnych marynarzy, żołnierzy i oficerów, jacy brali udział w operacji ratowania załogi frachtowca, jaki rozbił się na Strażniku.

Wiem, że kilka osób, które chcą dołączyć do załogi, właśnie zaczęły event u kandydatki na Mistrza Gry. Cieszy mnie to, choć niefortunnie to wyszło z czasem zakończenia eventu prowadzonego przez Core.
W planach też mam udział w evencie Iglica, który po Nowym Roku poprowadzi Peter.
Tak wiec: wszyscy, którzy zgłosili chęć przyłączenia się do załogi, prosiłbym o kontakt ze mną. Można pisać tutaj, na PW, lub GG. Celem tego jest ustalenie kolejnych wydarzeń, jakie będą miały miejsce i kiedy.
Dla jasności: ci, którzy teraz zaczynają event, nie będą skreśleni z załogi, po prostu ich przyjęcie opóźni się w czasie, względem innych, nowych załogantów.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Kieł
Awatar użytkownika
Posty: 123
Rejestracja: 9 sie 2013, o 19:01
Miano: Artur Mistrz
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Badacz
Kredyty: 0.030

Re: SSV Norad i rekrutacja

26 lis 2013, o 23:25

Ja informuję tutaj że ciągle mam chęci do dołączenia na Norada.
ObrazekObrazek Jesteś głównym bohaterem swojej historii, nie pobocznym kogoś innego.-Aracz Haracz
Kieł to postać z gry, na chacie proszę pisać mi Aracz :D
Araczowe GG:47473736
Trup tak bardzo - bedzie nowapostać

Wróć do „Archiwum”