Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Nathaniel Black
Awatar użytkownika
Posty: 113
Rejestracja: 18 sie 2013, o 17:58
Miano: Nathaniel Black
Wiek: 33
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Porucznik Przymierza, N1
Lokalizacja: dd
Kredyty: 15.450

SSV Norad i rekrutacja

27 lis 2013, o 15:27

No cóż ja teraz biorę udział w evencie Kiru i pewnie mnie gdzieś wyśle na jakąś inną planetę. Na Norada idę na bank. Muszkę pogadać i napić się z Lil. Może byśmy zrobili to tak, że jeśli nie wrócimy na Cytadelę to wyślę sygnał na Norada, albo wy się zjawicie. Się jeszcze ustali.
ObrazekObrazek
Dymitr Aristow
Awatar użytkownika
Posty: 117
Rejestracja: 21 cze 2012, o 19:04
Miano: Dymitr Aristow
Wiek: 28
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Żołnierz Przymierza
Lokalizacja: SSV Norad
Kredyty: 24.450

Re: SSV Norad i rekrutacja

27 lis 2013, o 22:48

Ja tak samo jak moi dwaj przedmówcy jestem nadal chętny, aby dołączyć do załogi Norada.
ObrazekObrazek
Lillian Porter
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:10
Wiek: 24
Klasa: szturmowiec
Rasa: człowiek
Zawód: żołnierz Przymierza
Kredyty: 45.000

Re: SSV Norad i rekrutacja

28 lis 2013, o 16:29

Ja chcę na Cycadelę! We wtorek mam egzamin, więc nie będę przesiadywała na forumie nie wiadomo ile, ale coś tam w weekend posty skrobnąć można ;)
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: SSV Norad i rekrutacja

28 maja 2014, o 21:57

Oficjalnie w załodze znalazła się Rebecca Dagan, niedługo też dołączy Borys, ale niestety Lillian zrobiła sobie przerwę. Wychodziłoby więc na to, że dosyć sporo miejsc jest wolnych i odświeżam temat, sprawdzając ile osób jest wciąż chętnych do bycia częścią załogi, oraz jacy nowi gracze zechcą dołączyć.
W tym momencie jest to najlepszy czas, bo Norad jest, że tak powiem "na kotwicy", a niedługo(w ciągu czterech, pięciu dni) rusza event z załogą.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: SSV Norad i rekrutacja

28 maja 2014, o 22:16

Cóż, Marshall na pewno byłby chętny, ale raczej się nie wyrobię, bo obecnie Frost ryje mi psychę na Shodanie... ech. Też wybrałeś sobie moment ;-;
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek
Borys Tokarow
Awatar użytkownika
Posty: 323
Rejestracja: 3 cze 2013, o 09:12
Miano: Borys Tokarow
Wiek: 26
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Freelancer
Lokalizacja: StarCaster
Status: ex-Zaćmienie, (poszukwany za zabójstwo współpracowników)
Kredyty: 4.150

Re: SSV Norad i rekrutacja

29 maja 2014, o 08:44

Melduję się.
CIUCH | PANCERZ | MAIN THEME | KWATERA OSOBISTA | COMBAT THEME
STATEK | [url=gg://6893006]GG: 6893006[/url]
ObrazekObrazek [center]"Calm the f*ck down and think!" - A. Jensen [DX:HR][/center]
[center]Bonusy: BRAK[/center]
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: SSV Norad i rekrutacja

9 mar 2015, o 20:19

Chociaż event z załogą Norada trwa, to wciąż przyjmujemy nowych członków. Wymagania się nie zmieniły i wciąż jesteśmy gotowi przyjąć do naszego grona kolejne osoby. Może dołączenie nie będzie miało miejsca natychmiast, ale za miesiąc, lub trochę później, to wciąż warto spróbować swoich sił.
Zastanówcie się więc na tym, czy chcecie dołączyć do jednej z niewielu grup na tym forum. Nie jest wymagana przynależność do Przymierza, choć z chęcią kogoś takiego przyjmiemy. Najemników też przyjmujemy, czy jak to ja nazywam; kontraktowych pracowników z sektora prywatnego.
Jeszcze swojej legend nie napisaliśmy na tym forum, ale staramy się to zrobić i być równie sławni jak Shepard Komandor, a może nawet bardziej.
Jeżeli jesteście zainteresowani, to piszcie do mnie na PW, gg, lub tutaj w temacie. Każdy post spotka się z odpowiedzią i nikogo nie będziemy ignorować.

Dołącz do Awangardy Norada ;)
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz

Wróć do „Archiwum”