Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 12:39

Witam serdecznie i przechodzę od razu do rzeczy. Mimo nieskończonych pokładów mojego lenistwa, myślę trochę nad pewnym konkursem, związanym z Cytadelą. Skoro więc jest konkurs, to powinny być też i nagrody, ale jak zaglądam do portfela, to na płacz mi się zbiera, a nie wiem co mógłbym wam zaoferować. Dlatego też pytam was: na jakie nagrody liczycie? Jestem ubogim MG, więc większość rzeczy jakie mogę zaoferować, ogranicza się do forum i rzeczy jakie na nim funkcjonują. Jakieś przedmioty? Dodatki do broni, albo same bronie? Czy może coś innego, co jest powiązane z moimi eventami?

No i w zasadzie najważniejsze pytanie, czy są tutaj ludzie, którzy braliby udział w konkursie?
Liczę na jakiekolwiek zainteresowanie tematem i pozdrawiam!
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Seamus jakiśtam
Awatar użytkownika
Chłopiec wychowany przez smoki
Posty: 74
Rejestracja: 25 maja 2014, o 11:01
Miano: Seamus McGrath
Wiek: 44
Klasa: BARD KURWA
Rasa: NIZIOŁEK
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: obecnie to z deka w dupie
Kredyty: 20.000

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 12:53

Nagroda - nie zginiesz na sesji konrada XD
Nakmor Gavos
Awatar użytkownika
Posty: 245
Rejestracja: 18 paź 2013, o 20:34
Miano: Nakmor Gavos
Wiek: 269
Klasa: Adept
Rasa: Kroganin
Zawód: Krogański Szaman
Lokalizacja: Omega
Status: Członek załogi Wraitha
Kredyty: 7.492
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 13:19

Miłe by były dodatki do broni i pancerzy. Ciekawe wstawki w samych eventach również miłym akcentem dla gracza :).
ObrazekObrazekBonusy: +15% obrażenia od broni, +30% obrażenia wręcz (-1PA), +30% Tarcze, +35% obrażenia od mocy, -20% koszt użycia mocy, +15% prem technologicznaTheme /Battle ThemeVoice "Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
- Tak czy inaczej, zło pozostanie. "
Logan Ross
Awatar użytkownika
Posty: 47
Rejestracja: 14 cze 2014, o 08:27
Miano: Logan "Shroud" Ross
Wiek: 38
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan SSV Midway
Status: T5 w stopniu majora, rozpoznawalna postać.
Kredyty: 5.750

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 13:25

Jak planujesz fabularnie uzasadnić otrzymanie przez postać broni, która nie jest na Twoim eventcie?
Osobiście uważam to za mocno naciągany pomysł, z tego co zdążyłem zauważyć przedmioty można tu dostać tylko przy okazji większych konkursów jak chociażby świątecznych, co jest fajne bo co za dużo to nie zdrowo. Teraz nagle mają być dodatkowe? Zaraz nie trzeba będzie w ogóle grać w sesjach, bo sprzęt da radę znaleźć szybciej poza fabułą.
ObrazekObrazek
Diego Rodriguez
Awatar użytkownika
Posty: 454
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:00
Miano: Diego Rodriguez
Wiek: 36
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Biznesmen
Postać główna: Marshall Hearrow
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 42.950
Medals:

Re: Odp: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 13:27

Dla mnie sam pomysł wydaje się ciekawy. Tak jak napisał Gavos dodatki jak najbardziej :) wszystko zależy od trudności konkursu no i na czym ów miałby polegać.

Co do brania udziału, ja i tak nigdy nic nie wygrywam (no ok, może poza CSem ostatnio) ale udział biorę zawsze, więc tak :P

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
MAIN - VOICE - OUTFIT - ARMOR
TANGO czyli Diego w akcji.
ObrazekObrazek[center]///+30% DO ATAKU WRĘCZ///+ 1PA DO ATAKU WRĘCZ///75% SZANS NA OBALENIE///[/center]falcon"Roses are red. Violets are blue. We are Cerberus. Who the fuck are you?"
Nexaron Dragonbite
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 13 sty 2013, o 17:28
Miano: Nexaron Dragonbite
Wiek: 26
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemnik
Lokalizacja: Omega
Kredyty: 29.625
Medals:

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 13:35

A może zacznijmy nie od du** strony? Ważniejsze od nagród jest to czego dotyczy konkurs i od tego zależy ile osób weźmie udział. Uchyl trochę rąbka tajemnicy i wtedy przekonasz się ile osób będzie chciało wziąć w nim udział, a i o nagrodach wówczas będzie można porozmawiać.
What Can Change The Nature Of A Man??

ObrazekObrazek

~ Strój cywilny ~ Pancerz Bojowy ~

Bonusy: +35% obrażenia od mocy biotycznych, +25% siła od mocy biotycznych, -25% koszt mocy biotycznych, +10% do celności Upiora, +30% moc tarczy, +1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni, +20% siła pancerza

Obrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2743
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 14:13

Owszem, fabularne nagrody są przy organizowanych przez nas, OFICJALNYCH konkursach, ale co innego te robione na własną rękę. Nie przypominam sobie, żebyś przedstawiał swój pomysł reszcie MG, więc tym bardziej umyka mi moment, w którym to otrzymałeś na to zielone światło. A bez niego niestety o fabularnych nagrodach mowy nie ma.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 14:25

Kelan

Nieśmiertelność odpada, ale dodatkowy deus ex machina mógłbym rozważyć.

Gavos

Rozwiń swoją myśl, dotyczącą tych ciekawych wstawek

Logan

Wziąłem ten przykład, patrząc na konkursy, które do tej pory już były. Pytam tutaj o propozycje nagród, co samo w sobie jest raczej ewenementem na Cytadeli. Rozumiem też twój stosunek do rozdawania sprzętu, ale to nie jest jedyna opcja jaką biorę pod uwagę.
Tak więc wiem, że nie pochwalasz tego typu nagród, a na jakie masz pomysły? Zaznaczam, że to nie jest sarkazm, czy inna złośliwość, bo poważnie o to pytam. W końcu, gdyby mnie to nie obchodziło, to bym nie zakładał tego tematu.

Marshall

Odnotowano

Nexaron

Hmmm... w zasadzie chodziłoby o stworzenie metodą dowolną(graficzna lub/i tekstowa), projektu jakiegoś miejsca, gdzie mogłaby się dziać akcja jednego z moich przyszłych eventów. Na razie tylko tyle mogę zdradzić, bo szczegóły zostawię na później.

Hawk

Masz babo placek, trafił mi się konflikt z czerwonymi.
Tak, nic nie pisałem w dziale MG na temat tego konkursu.
Tak, nie mam zezwolenia na rozdawanie nagród w stylu sprzęt użytkowy postaci.
Na początek miałem zamiar wybadać grunt, sprawdzając zainteresowanie samym konkursem, oraz tym, jakie nagrody oczekiwaliby gracze.
Tak więc nie zmienia to faktu, że potrzebowałbym tak czy siak zaklepania pomysłu na szczycie.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2743
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 14:35

No to nie widzę sensu w podawaniu graczom możliwości, co do której sam nie masz pewności. Gdyby wybrali fabularne nagrody, a od nas nie byłoby zgody, to musiałbyś pytać jeszcze raz co innego ;)
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 14:59

Na razie nie podaję graczom możliwości, tylko pytam o oczekiwania, odnośnie nagród. Ponadto myślę, że ludzka pomysłowość jest prawie nieograniczona, a sami gracze z pewnością mają też inne oczekiwania, niż tylko nowy karabin, czy fajny hełm.
Podsumowując Hawk, obojętnie co w tym temacie się pojawi, to i tak przyjdę z tym do ciebie na dywanik, prosząc o twoje błogosławieństwo i łaskę ;P

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Marcus de Silva
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 13 sty 2014, o 15:40
Miano: Marcus de Silva "Scarecrow"
Wiek: 35
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Przemytnik
Postać główna: Nakmor Gavos
Lokalizacja: Treches
Status: "Poszukiwany przez Radę i dwie bezimienne organizacje"
Kredyty: 12.432
Medals:

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 15:23

Ciekawe wstawki, noo tutaj wyobraźnia jest spora i wcale nie wymaga pozwolenia "czerwonych" XD, bo też nie wiąże się w ogóle ze sprzętem czy kasą. A chodzi głównie o fabularne wstawki, spotkania rodzinne, finałowe lojalki członków załogi, romanse. Dorzuciłbym jeszcze spotkania/rozmowy z postaciami kanonicznymi, nie tylko tymi głównymi ale też tymi z 2-3 linii, jak obie dziennikarki, "mysza", itp.
ObrazekObrazek Bonusy:+20% obrażenia od mocy, +20% do Tarcz, +5% na krytyka Theme /Battle ThemeOutfit /Outfit 2
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2743
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 15:50

No i co Gavos? Mega nierealne bale, wywiady i imprezy z załogą Shepa w czasie, w którym akurat nie ratuje świata? :/
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Marcus de Silva
Awatar użytkownika
Posty: 328
Rejestracja: 13 sty 2014, o 15:40
Miano: Marcus de Silva "Scarecrow"
Wiek: 35
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Przemytnik
Postać główna: Nakmor Gavos
Lokalizacja: Treches
Status: "Poszukiwany przez Radę i dwie bezimienne organizacje"
Kredyty: 12.432
Medals:

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 16:24

Ujrzenie Samary przy pracy wcale nie wymaga czegoś nierealnego jak się ma szczęście. Zaeed to najemnik, jak wcześniej. Mordin - lekarz jakoś nie widzę problemów by go przelotnie spotkać i to nawet nie wchodząc w kanonicznego questa. No ale jeśli wolicie to blokować to wasza wola.

Poproszę zatem dla siebie tylko lojalki załóg z którymi się lata, opcje romansowe/spotkania rodzinne oraz sprzęt.
ObrazekObrazek Bonusy:+20% obrażenia od mocy, +20% do Tarcz, +5% na krytyka Theme /Battle ThemeOutfit /Outfit 2
Marshall Hearrow
Awatar użytkownika
Posty: 630
Rejestracja: 4 mar 2014, o 19:41
Miano: Marshall "Arrow" Hearrow
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Podporucznik Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 56.600
Medals:

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 17:02

Przy okazji wpadło mi do głowy jak smażyłem tyłek dziś, że przecież można to nawet fabularnie gdzieś umieścić. Jakaś wiadomość w extranecie, że ktoś organizuje konkurs? Jakieś reklamy w Faktach Galaktycznych? No cokolwiek tak na prawdę, przecież to raczej normalne rzeczy są i nie trzeba kombinować jakiś cudów :) takie moje skromne, makarońskie zdanie ^^
OUTFIT -- UNIFORM -- ARMOR -- VOICE -- MAIN THEMEObrazekObrazekObrazek-Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu-Bonusy:
+20% do obrażeń od broni
+30% do obrażeń w walce wręcz
+1PA do ataku wręcz
20% szans na podpalenie przeciwnika przy ataku omni-ostrzem
+5% szansa na strzał krytyczny
+20% do pancerza
+1 pochłaniacz do każdej przenoszonej broni
Obrazek
Hawk
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2743
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 22:37
Miano: Jeanette Hawkins
Wiek: 35
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kapitan pirackiej łajby
Lokalizacja: Wraith
Status: Widmo-renegat, poszukiwana przez Cerberusa.
Kredyty: 107.987
Medals:

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 17:07

Ale ujrzenie załogi w fabule to nie jest nic mega nierealnego. Kilku NPC jest na stale w lokackach nawet.
THEME⌎ ARMOR⌎ VOICE⌎ NPC⌎
ObrazekObrazek
+10%⌎ do bycia twoją starą+20%⌎ do bycia starą twojej starej+30%⌎ do bycia starym starej twojej starej

Aephax
Awatar użytkownika
Posty: 106
Rejestracja: 5 sie 2013, o 15:50
Miano: Aephaxos Kytham
Wiek: 24
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Koroner, technik, obibok.
Lokalizacja: kubeł
Kredyty: 14.770

Re: Konkursy i nagrody

29 cze 2014, o 18:54

Zdjęcie Hawk.
ObrazekObrazek Obrazek

Wróć do „Archiwum”