Tu trafiają rzeczy zapomniane i nieaktualne, jak dawne ogłoszenia czy zasady, które już dawno przestały obowiązywać.

Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Kupowanie itemków ;)

10 kwie 2015, o 16:02

Witam,

Jestem nowy na tym forum. Zastanawia mnie, czy kupowanie eq tutaj odbywa się fabularnie (odgrywamy rozmowę z sklepikarzem, handlujemy się itp. itd.); Czy handel to sprawdzamy cenę, odejmujemy kwotę (lub piszemy do MG ??) i dopisujemy sobie eq... hm? Jak wygląda tutaj handel?
Konrad Strauss
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:03
Wiek: 29
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Specjalista N2
Lokalizacja: Treches
Status: Starszy sierżant. Doświadczenie z obcą technologią(trzy razy). Po załamaniu nerwowym, jest na przymusowym urlopie.
Kredyty: 38.570
Medals:

Re: Kupowanie itemków ;)

10 kwie 2015, o 19:59

Nikt nie odpowiedział na to proste pytanie, więc ja to zrobię. Przyjęło się, że gracz pisze post w sklepie, w którym zawarto treść transakcji(zakup/sprzedaż) i w zależności od chęci/talentu, jest on fabularyzowany. Wszyscy z uprawnieniami, ograniczają się do zatwierdzenia zmiany na koncie, choć gdyby ktoś z nas miał czas(aha, akurat), to mogłaby wyjść z tego jakaś rozmowa, typu sklepikarz-gracz. Niestety są braki kadrowe i każdy wolny MG idzie na front.
ObrazekObrazek Theme Ubiór cywilny

Wszystko co słyszymy jest opinią, a nie faktem.Wszystko co widzimy jest perspektywą, a nie prawdą. - Marek Aureliusz
Nakmor Grarr
Awatar użytkownika
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2015, o 12:28
Kredyty: 20.000
Medals:

Re: Kupowanie itemków ;)

10 kwie 2015, o 20:40

Mg na front - zabić! :P


ps. dzieki za odp.

Wróć do „Archiwum”