Prezydium to obszar wewnętrznej strony pierścienia łączącego okręgi. Znajdują się tutaj ambasady ras uznających zwierzchnictwo Cytadeli, a także wiele sklepów, lokalów rozrywkowych czy drogich mieszkań, na które pozwolić sobie mogą najbogatsi. Znajduje się tu także Wieża Cytadeli.

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12102
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

[SKLEP] Konstelacja

15 maja 2021, o 13:24

Sklep przez jakiś czas był zamknięty z powodu permanentnego remanentu, oraz remontu i wielu spekulowało, że jednak Konstelacja nie będzie otwarta na nowo. Nic bardziej mylnego! Konstelacja zawsze był ukierunkowany na średnio zamożnych klientów, a szczególnie na tych, którzy stawiali swoje pierwsze kroki na ochroniarskiej, najemniczej, czy też militarnej scenie galaktyki. Z racji swojego położenia blisko centrum Cytadeli, w sklepie nikt nie znajdzie broni, a jedynie jest możliwość złożenia zamówienia w kiosku i dostarczenie przesyłki na adres poza stacją, co jest dosyć powszechne i uchodzi obecnie za normę. Tak więc, jeżeli jesteś początkujący w branży i znalazłeś się akurat na Cytadeli, to koniecznie zajrzyj do Konstelacji.

Po przestąpieniu przez próg sklepu można usłyszeć wydobywającą się z ukrytych głośników, wypowiadaną pogodnym, turiańskim głosem reklamę:
“JAKA SPLUWA, WARIACIE? Kiedy potrzeba mi dobrego sprzętu i siły penetrującej to wpadam do Konstelacji. I mówię to ja, Crassus Curio, R&C Security Services.”
Akcesoria bojowe:
  • Pochłaniacze ciepła - cena za sztukę 45 kredytów
  • Medi-żel - cena za sztukę 70 kredytów
  • Omni-żel - cena za sztukę 90 kredytów
  • Plecak - cena za każdy poziom w górę 50.000 kredytów.
  • respecjalizacja zdolności - 100.000 kredytów
    Kupując, podaj wymieniane zdolności.
Ważne informacje:
  • Ceny wyposażenia przedstawione pod modellami
  • chip kolorystyczny do omni-klucza - 500 kredytów
  • stawka sprzedaży: 50% ceny kupna

ciężkie pistolety
sprawdź w extranecie

ObrazekObrazekObrazekObrazek
pistolety maszynowe
sprawdź w extranecie

ObrazekObrazekObrazek
karabiny szturmowe
sprawdź w extranecie

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek
strzelby
sprawdź w extranecie

Obrazek
karabiny snajperskie
sprawdź w extranecie

ObrazekObrazekObrazek

MODY DO BRONI
Ulepszenie magazynka
Działanie: Zwiększa pojemność pochłaniacza ciepła, pozwalając oddać o jeden strzał więcej na magazynek.
Dostępny dla: Wszystkie bronie
Cena: 25.000
⇌ sprawdź w extranecie
Celownik optyczny
Działanie: Podnosi celność broni o 5. Nie można używać z innymi celownikami.
Dostępny dla: Wszystkie bronie
Cena: 25.000
⇌ sprawdź w extranecie
Modyfikacja przeciwpancerna
Działanie: Zwiększa obrażenia przeciw pancerzom o 10%, daje zdolność penetracji ścian i osłon.
Dostępny dla: Wszystkie bronie
Cena: 28.000
⇌ sprawdź w extranecie
Wzmacniacz mocy
Działanie: Zwiększa obrażenia od mocy biotycznych i technologicznych o 5%. Nie można stosować z innymi celownikami.
Dostępny dla: Pistolety ciężkie, Pistolety maszynowe
Cena: 35.000
⇌ sprawdź w extranecie
Crassus Curio
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 1 cze 2021, o 12:28
Miano: Crassus Curio
Wiek: 36
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Najemnik. Ale taki legendarny!
Lokalizacja: Gdzieś w kosmosie
Kredyty: 70.650
Medals:

Re: [SKLEP] Konstelacja

22 cze 2021, o 22:31

Dźwięczny syk serwomechanizmu drzwi oraz cichy piknięcie zaanonsowało przybycie nowych klientów. Dwie istoty, w tym jeden turianin. Crassus już na wejściu pochłonięty był rozmową ze swoją towarzyszką. Energiczny jak zawsze, Curio gestykulował namiętnie.
- ...i rozumiesz. I wtedy ten słoik - jego trójpalczaste dłonie rozeszły się od siebie, imitując potężny wybuch lub... - pękł. W środku. No tego to jeszcze nie widziałem na extranetach, powalona sprawa. Dobra, oto jesteśmy.
Żółte oczy turianina pobieżnie przejrzały wnętrze sklepu, ostatecznie lądując na elektronicznym kiosku gdzie należało złożyć zamówienie na broń. Krótkim ruchem ręki dał znać sprzedawcy, że nie potrzebuje pomocy, a sam jednocześnie podszedł do terminalu. Kilka kliknięć i jego lico rozjaśniło jasne światło wyświetlacza, ukazującego rozmaitą broń i inne produkty ochrony lub zadawania bólu. Skonfrontowany z tymi pięknościami, Crassus zamilkł by móc się dokładnie przyjrzeć i zastanowić, które cacko zasłużyło na jego pieniądze. Jego żuwaczki drgnęły raz w trakcie przewijania listy, w momencie gdy podjął decyzję - M-97 Żmija. Prosta, skuteczna i akurat na jego portfel! Kto lubi przepłacać? Szybko dopisał adres, ich mieszkanie w Okręgu Bachjret, i już miał się odsunąć, gdy do głowy wpadła mu oczywista oczywistość. Jego prawa dłoń wylądowała na płacie czołowym w dosyć jasnym geście.
- Kurwa, jeszcze pochłaniacze. - sapnął do siebie, zaskoczony brakiem własnego ogarnięcia. Wstyd by turiańśki żołnierz, i to jaki, zapomniał tak podstawowej rzeczy. Szybko dorzucił do zamówienia pięć pochłaniaczy ciepła oraz po trzy sztuki omni i medi-żelu. Raz jeszcze przejrzał listę swoich zakupów i upewniwszy się, że tym razem niczego nie zapomniał, potwierdził zamówienie i zrobił miejsce swojej przyjaciółce.

- Dajesz. Jak nie będziesz zastanawiała się zbyt długo to może jeszcze zdążymy kupić coś do żarcia zanim zamkną. Jakiegoś tego, no. Kebaba czy jak to tam się zowie. - rzucił mijając kompankę, a jego myśli uciekły już do menu by przygotować w głowie zamówienie. Zawsze gotów, to było jego motto. Albo skautów z Ziemi co je wyczytał w Extranecie. Któreś z tych.


Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
Wyświetl uwagę administratora
Ostatnio zmieniony 24 cze 2021, o 10:48 przez Crassus Curio, łącznie zmieniany 1 raz.
VӨICΣ | ƬΉΣMΣ | FΣVΣR ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mila Račan
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 1 cze 2021, o 10:48
Miano: Mila Račan
Wiek: 33
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Człowiek
Zawód: Najemniczka
Lokalizacja: Horyzont
Status: Cud że jeszcze żyje
Kredyty: 5.895
Medals:

Re: [SKLEP] Konstelacja

23 cze 2021, o 21:07

Aha. Widziałam. Kilka wersji — odpowiedziała Mila, wchodząc za Crassusem do sklepu. Nie takie rzeczy widziało się na extranecie i chociaż niektóre były wyjątkowo obrzydliwe, trik ze słoikiem należał akurat do tych, które często były przesyłane w ramach żartu. Zabawnie było jednak oglądać reakcję przyjaciela, gdy za pierwszym razem natrafił na taki fenomen.

Kobieta należała do tych osobników, co musieli wszystko obmacać, zanim cokolwiek kupią, więc wizja przeglądania kiosku w poszukiwaniu modelu broni, jaki jej się podobał, nie spotkała się z dużą ekscytacją. Przypominało jej to ziemskie fastfoody, w których także zamawiała burgery automatycznie. Właściwie...

Oparła się o jakiś regał niedaleko i przyglądała się mijającym ją twarzom, z nudów zaczynając tupać nogą. Potem przejechała spojrzeniem po Crassusie, parskając cicho, gdy robił miny dumającego Turianina. Zrobiła to samo głośniej, gdy ten odlepił w końcu wzrok od monitora. — No jak tyle się wleczesz, to nie dziwię się, że nie mamy potem czasu na wstąpienie po cokolwiek do jedzenia.

Podeszła do kiosku i natychmiast zaczęła przeglądać dostępne bronie. Jej stara strzelba była już tak wyświechtana, że należało sprawić sobie coś nowego, chociaż budżet na szaleństwa nie pozwalał. I może na porządne mieszkanie czy lepszy statek pieniędzy żałowała, ale własne wyposażenie bądź dobry, kaloryczny posiłek to już mogła wydać fortunę.

W końcu zdecydowała się na M-27 Sejmitar, wcześniej dopytując, czy jest możliwy zwrot do dwóch tygodni. Podała oczywiście adres przesyłki do apartamentu i zatwierdziła przelew, w końcu oddalając się od ekranu. — Bierzemy na wynos, co? Możemy w domu pooglądać te twoje słoiki, jak chcesz — rzuciła, wychodząc ze sklepu, już zacierając ręce na myśl o nowej broni...

a potem klnąc pod nosem zawróciła do środka, biorąc przykład z kolegi i również zapominając na śmierć o akcesoriach. Z cierpiętniczą miną wróciła do kiosku, aby domówić jeszcze 10 pochłaniaczy ciepła, 5 omni-żeli i 5 medi-żeli. Mamrocząc pod nosem, wyszła bez słowa ze sklepu, ucinając wszelkie docinki.

zt

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek
Hira Cassan
Awatar użytkownika
Posty: 94
Rejestracja: 30 maja 2021, o 22:29
Miano: Hira Cassan
Wiek: 17
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Haker / Haktywistka
Lokalizacja: Illium
Status: Poszukiwana jako "Obserwatorka" przez: Przymierze, Hierarchię Turian, Illium i SOC
Kredyty: 49.040

Re: [SKLEP] Konstelacja

4 gru 2021, o 22:08

Ostatnie wydarzenia na Cytadeli uświadomiły jej, że musi lepiej zadbać o swoje bezpieczeństwo. Kira była potężną bronią, ale w bezpośrednim starciu może to nie wystarczyć. Ostatnio cudem uniknęła śmierci, a nie miała przy sobie nawet jednego medi-żelu, aby go sobie zaaplikować.

Hira weszła niepewnie do sklepu, zaglądając ile osób było w kolejce do sprzedawcy. Na jej szczęście było kilkoro, więc sprzedawca nie zwrócił na nią szczególnej uwagi. Miała dzięki temu czas aby rozejrzeć się po ofercie sklepu, a dzięki temu od razu wpadła na rzeczy które uważała za najlepszą inwestycję. Nie umiała korzystać z broni palnej, ale do używania omni-ostrza nie trzeba mieć wyszkolenia widma, prawda? Dzięki temu miałaby chociaż cokolwiek, do podstawowej obrony, a dodatek w postaci medi-żelu był wręcz obowiązkowy.

Dziewczyna ustawiła się w kolejce, a tuż za nią kolejni klienci. Kiedy nadeszła jej pora, zaczęła jedną ręką gładzić ramię drugiej. Często tak postępowała w rozmowie z nieznajomymi, chociaż tym razem to nie była wina samego sprzedawcy, co sytuacji w której się znalazła. Była pewna, że ten zakwestionuje jej wiek, na szczęście Kira przygotowała wszystko zawczasu.

- Poproszę dwa medi-żele, jeden omni-żel i krótkie omni-ostrze. - powiedziała pewnym głosem, chociaż w środku trzęsła się jak osika.
- Reszta w porządku, ale omni-ostrze? Czy ty masz skończone osiemnaście lat, dziewczyno? - rzucił podejrzliwym wzrokiem sprzedawca.
- Tak, oczywiście, często to słyszę. Proszę sobie sprawdzić. - Hira przygotowała na omnikluczu swoją kartę identyfikacyjną, która sprytnie podrobiona przez Kirę, wyświetlała jej datę urodzenia dla roku 2168. Kira pomogła jej zapanować nad stresem, a tym samym drżącymi rękoma i głosem. Sprzedawca widząc pewność siebie dziewczyny, zrezygnował z przyglądania się tym danym.
- W porządku dziewczyno. Tu masz wszystko co chciałaś, a teraz szybko, inni klienci czekają.

Hira nie czekała sekundy dłużej, zabrała zakupione rzeczy i czym szybciej opuściła sklep. Odetchnęła z ulgą i pozwoliła ujść stresowi, uśmiechając się i cicho śmiejąc się pod nosem.

- Udało się, dzięki Kira, jesteś boska.
- Tak wiem o tym, ty też świetnie sobie poradziłaś. To teraz kurs na Ziemię? Świat macierzysty ludzkości.
- Dla mnie to jedynie kolejny kierunek ku zwiedzaniu kosmosu, nie urodziłam się na Ziemi, w sumie nie wiem czy w ogóle się gdziekolwiek urodziłam, a czy nie jestem jedynie człowiekiem z probówki. Nie czuję do niego przywiązania. A po za tym, może "zarobimy" tam dodatkowe kredyty.

Wyświetl uwagę administratora
Legenda do moich postów (bez "-" na początku oznacza konwersację myśli między SI a Hirą):
Kwestie Kiry | Kwestie Hiry
THEMEACTION THEMECLOTH

ObrazekObrazek
Viktor Karajev
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 15 maja 2021, o 23:08
Miano: Viktor Karajev
Wiek: 32
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Operator C2
Lokalizacja: Ziemia
Kredyty: 25.015
Medals:

Re: [SKLEP] Konstelacja

11 gru 2021, o 15:48

Miło było wreszcie wylądować na stacji. Zimowa atmosfera właśnie ukończonej misji odpowiadała Viktorowi, ale co za dużo to niezdrowo. Być może po prostu stęsknił się za cywilizacją, jej hałasem, czystością i wygodą?
Nie, to chyba nie to.
Niezależnie jednak od pobudek, Karajev szedł teraz przez Krąg Prezydium z mocnym nastawieniem w głowie. Starszy sierżant nie miał ochoty na wakacje i o ile krótka przerwa i tak mu wypadnie, to już przytaknął małej robocie, jaką zaproponował mu Striker. Aprobata z dowództwa przyszła nadzwyczaj szybko, niepojęte w dobie formalności i biurokracji. Cóż, tym lepiej. Szybciej zajmie się swoim powołaniem, jednak wprzódy- upgrade. Nawet jeśli miał być niewielki.
Mijając potok ludzi i obcych, zajętych swoimi codziennymi sprawami, znów go uderzyło jak można było czuć się samemu w takiej ilości istot. Nie było jednak czasu na kontemplację. Sklep, do którego zmierzał wreszcie ukazał się jego oczom. Wnętrze urzekało go prostotą i elegancją, starającą nadać się punktowi profesjonalny nastrój. W końcu nie handlowano tu rzepą.
- ]Witamy w Konstelacji. Czym mogę służyć?- zapytał sprzedawca, odziany w elegancki strój turianin.
- Dzień dobry- rzucił Viktor, z pewną lubością przeskakując wzrokiem po kolejnych ekspozycjach, taktycznej czerni i chromowych wykończeniach, po kevlarze, nomexie, ceramicznych kompozytach, poprzetykanych gdzieniegdzie starą dobrą stalą.
- Szukam... stroju wyjściowego- uśmiechnął się lekko- Moja poprzednia kreacja nieco się wysłużyła i przydałby się następca.
- Rozumiem- przytaknął jakby z uśmiechem sprzedawca. Viktor nie mógł mieć pewności, czy delikatny dowcip faktycznie go rozbawił, czy to profesjonalizm i kunszt sprzedawcy nakazywału mu zareagować. Być może jedno i drugie- Jeśli mogę pozwolić sobie zasugerować, oto nasza kolekcja, hmmm... garniturów wyjściowych. Cała rozpiętość okazji. Preferuje pan, że tak to ujmę, być królem parkietu, czy może strategicznie zająć miejsce przy barze?
- Wie pan, w dzisiejszych czasach samotność dotyka nas wszystkich- powiedział Viktor z przesadnie udanym przejęciem- Staram się więc mieć bliski i osobisty kontakt z ludźmi.
- Hmmm...- mruknął turianin, taksując żołnierza wzrokiem- Pozwolę sobie odgadnąć, patrząc na pana i słuchając uważnie, że darzy pan upodobaniem klasyczną muzykę, dajmy na to uwetura do 1812 Czajkowskiego.
- Klasyk, w istocie
- Mniema też, że wiem który fragment tego utworu jest pana ulubiony...
Tak, VIktor miał teraz pewność, że nawiązał nić porozumienia z turnianinem. Czy właściwie mocną cumę okrętową.
- Oto pancerz Hahne-Kedar, zapewne znany panu wyrób, innego rodzaju klasyk. Zapewne nie muszę panu go przedstawiać.
- Tak, to będzie to, czego szukam. Dziękuję.
- Życzy sobie pan pojedynczy element, czy może cały zestaw?
- Sam napierśnik póki co. I cztery pochłaniacze.
- W porządku. Czy coś jeszcze?
- Wysłałem paczkę z lądowiska do państwa sklepu, powinna już dotrzeć.
- Ach, wiem, strzelba model adept, stan używany. Przyznam, jeszcze nie zdążyłem jej dokładnie obejrzeć niemniej cena sprzedaży wyniesie mniej więcej 50% ceny rynkowej nowego egzemplarza.
- W porządku
- Mogę się jeszcze z panem skontaktować w tej sprawie?
- Oczywiście.
Wybornie. Zapraszam zatem do przymierzalni, muszę zdjąć z pana wymiar. Jaki kolor pancerza sobie pan życzy?
- Hmmm...- mruknął VIktor, bowiem nie przemyślał jeszcze sprawy- Może biały?

Wyświetl uwagę administratora
Wyświetl uwagę administratora
Ostatnio zmieniony 20 gru 2021, o 16:18 przez Viktor Karajev, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Muza
Mood
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Crassus Curio
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 1 cze 2021, o 12:28
Miano: Crassus Curio
Wiek: 36
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Najemnik. Ale taki legendarny!
Lokalizacja: Gdzieś w kosmosie
Kredyty: 70.650
Medals:

Re: [SKLEP] Konstelacja

11 gru 2021, o 17:53

Dozbrojony w nowiusieńki omni-klucz oraz generator tarcz, Crassus wyruszył do swojego lokalnego sklepiku sprzedającego narzędzia jego pracy. Akurat nie po nowy sprzęt ani oczywiście po to, by się pochwalić. Zanim przyjdzie ruszyć dupę na kolejne zadania, nadstawiać karku za bogoli, którzy gdzieś zaginęli albo ratować stacje kosmiczne od szalonych terrorystów, należałoby odnowić zapasy żeli. Drobnostka, która jednak potrafiła ocalić skórę.

Curio dotarł do Konstelacji akurat kończąc swojego kebaba. Zgniótł sreberko, a powstałą kulkę wrzucił do śmietnika tuż przed wejściem do samego sklepu. Te przekroczył chwilę potem. Już na wejściu przywitał się ze sprzedawcą. Wpierw prostym gestem dłoni, a później słownie, jak już przeszedł kilka kroków.
- Cześć, cześć. Ja tylko na moment. - zagadał, podchodząc już do terminala by raptem w kilka kliknięć wrzucić na zamówienie jedną sztukę omni-żelu oraz tyle samo jego medycznego odpowiednika.
- Ej, Curio. Skoro już tu jesteś to prośba taka. Ostatnio o was głośno w mediach to może chciałbyś nagrać krótką reklamę dla Konstelacji? Podziała stymulująco na interes. -nagle zagaił sprzedawca, akurat jak turianin zapłacił za swój sprzęt. Crassus zerknął nieco zdziwiony ale jako, że dobry humor dopisywał mu ostatnimi czasy, machnął ręką i odparł:
- A co tam, niech będzie. Normalnie bym się kłócił o jakieś pięć albo dziesięc procent zniżki za mój głos. Moglibyście to przemyśleć w tej Konstelacji. Ale skoro jestem regularnie tutaj. Dawaj mnie ten mikrofon, zaraz tu machniemy dobre hasełko…

“JAKA SPLUWA, WARIACIE? Kiedy potrzeba mi dobrego sprzętu i siły penetrującej to wpadam do Konstelacji. I mówię to ja, Crassus Curio, R&C Security Services.”

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
VӨICΣ | ƬΉΣMΣ | FΣVΣR ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Luna Reyes
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 16 gru 2021, o 11:01
Miano: Luna Reyes
Wiek: 27
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Błękitne Słońca
Lokalizacja: -
Kredyty: 9.205

Re: [SKLEP] Konstelacja

29 gru 2021, o 15:20

Nadszedł dobry moment by chociaż trochę polepszyć swoje uzbrojenie przed wylotem na kolejną misję, która to miała rozpocząć się dopiero za kilak dni. Klient był zdecydowanie tajemniczy, co więcej chciał by na miejsce umówionego spotkania Luna dostała się zwyczajnym promem, tak by nie zwracać szczególnie niczyjej uwagi. Ilość kredytów proponowana za wykonanie tego zadania była znaczna, wobec tego Luna zgodziła się na takie warunki, nie oznaczało to jednak, że nie przygotuje się w miarę możliwości na to co może ją tam zaskoczyć.
Dlatego właśnie znalazła się teraz w sklepie Konstelacja i przyglądała się właśnie różnym rodzajom broni. Niestety kredytów jak zwykle nie starczyło na te najlepsze modele, trzeba było ograniczyć się do tego na co było ją stać. Resztę mogła tylko pooglądać jak na razie.
Po dłuższym momencie dokonała wyboru i ustawiła się w kolejce czekając na swoją kolej. Po tym zlecenie będzie musiała trochę nadrobić swojego ekwipunku. Już się nie mogła doczekać. Złapała jeszcze kilka drobiazgów, które też mogą się przydać.
-Hola, dla mnie M-12 Szarańcza i po 3 omni i medi-żele powiedziała po czym uiściła płatność za swoje zakupy i przyglądając się swojemu nowemu nabytkowi wyszła ze sklepu.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek Statystyki:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Emilia Östberg
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 21 sty 2022, o 00:39
Miano: Emilia Östberg
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Postać główna: Isha D'veve
Lokalizacja: -
Status: Status Widma w pełni przywrócony przez Radę
Kredyty: 29.750
Medals:

Re: [SKLEP] Konstelacja

6 mar 2022, o 03:32

Dawno temu, Emilia Östberg we własnej osobie miała przyjemność spędzić kilka miesięcy swojego życia w szpitalu, z czego połowę z tego spędziła w absolutnej nieświadomości. W drugiej połowie jednak miała przyjemność wegetować na szpitalnym łóżku i użalać się nad okropnymi wynikami poprzedniej operacji, tylko po to by posiedzieć sobie trochę, MOŻE coś zjeść (jeśli akurat jej wolno) i udać się znowu do krainy wiecznej narkozy i nieudanych prób sprawienia by martwy człowiek funkcjonował na nowo jak żywy. Próby te były raczej mizerne przez jakiś czas, ale przebudzona Emilia potrzebowała jakiejś rozrywki, czegoś, co mogłaby zrobić ze swoim życiem, w momencie kiedy nie spała i nie miała co robić.

...i wtedy zorientowała się, że jej sprzęt został absolutnie unicestwiony. Prawie w całości.
Furia spowodowana tym faktem zamieniła się w żałobę, a żałoba w zażenowanie...zażenowanie zaś w chęć sprawienia sobie nowego sprzętu, na przyszłość, na moment, kiedy wróci do służby.

...a potem przyszła kolejna fala zażenowania, gdy zorientowała się jak mało pieniędzy ma na koncie. Na szczęście z pomocą przyszedł jej sklep Konstelacja, w którym wszystko jest tanie. Słabe, przeciętne, mierne wręcz, ale tanie. I ta taniość właśnie była dla niej największym walorem sklepu.

A więc pewnego dnia, do sklepu przyleciał dron, by odebrać zamówienie. Zamówienie pod postacią nowej M-97 Żmii. Snajperka słaba, ledwo używalna, ale osiągalna dla jej obecnej kieszeni. Nie zamierzała narzekać. Oczywiście dokupiła sobie przy okazji mediżel, omniżel, w ilości po trzy, oraz sześć pochłaniaczy. Trzeba było powoli się dozbroić.

Wyświetl uwagę administratora
Kiru Heidr Varah
Awatar użytkownika
Posty: 660
Rejestracja: 3 cze 2013, o 22:04
Miano: Kiru Heidr Varah
Wiek: 100
Klasa: Szpieg
Rasa: Yahg
Zawód: Przemytnik
Lokalizacja: Cytadela
Status: ex-Krwawa Horda, jako Urdnot Kubera poszukiwana przez organizacje zwalczające przemyt
Kredyty: 48.138
Medals:

Re: [SKLEP] Konstelacja

25 maja 2022, o 11:44

Kiru pewnie przekroczyła próg sklepu Konstelacja. Celem jej wizyty w tym miejscu nie był zakup broni, gdyż w tym zakresie poszczęściło jej się w trakcie roboty na Nyx, a pozbycie się zalegającego jej sprzętu. Jej stary karabin szturmowy wreszcie doczekał się wymiany na lepszy model, którą zresztą planowała od dawna, ale żal było jej kredytów. Dodatkowo nadal nie pozbyła się swojego starego generatora tarcz, który tylko kurzył się na statku zamiast służyć jakiemuś poszukiwaczowi taniego, używanego sprzętu. Zdobyczny wizjer był sprzętem wysokiej klasy, problem w tym że nie dla niej. Ponieważ nie była biotyczką nie mogła w pełni skorzystać z jego potencjału, dlatego postanowiła wreszcie go sprzedać i kupić coś bardziej użytecznego.
- Chcę sprzedać to – powiedziała kładąc sprzęt na ladę. Był co prawda używany, ale nadal zadbany więc powinna dostać za niego w miarę dobrą cenę – i poproszę modyfikację przeciwpancerną do karabinu szturmowego – stwierdziła rzucając okiem na listę towarów i dokonując spontanicznego zakupu.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Charles Striker
Awatar użytkownika
Posty: 1366
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 15:07
Miano: Charles Striker
Wiek: 29
Klasa: Żołnierz
Rasa: Człowiek
Zawód: Kontraktor Przymierza
Lokalizacja: Cytadela
Status: Kontraktor Przymierza
Kredyty: 54.800
Medals:

Re: [SKLEP] Konstelacja

1 cze 2022, o 18:22

Zakupy przez extranet szły całkiem nieźle. Nieruszanie się z mieszkania tylko dlatego że jakiś lokalny biedak kurier musiał dostarczać takim jak on cokolwiek by nie zamówili. Czasami zastanawiał się czy kolega w także dość idiotycznym fachu spotykał się z idiotycznymi sytuacjami jak Charles. Nigdy za długo z nimi nie rozmawiał. Już i tak wystarczająco się wyróżniał spośród klienteli. Co chwila wysyłał stary sprzęt i odbierał nowy. Niestety pozostanie w tyle w fachu którym się zajmował sprawiało, że bardzo szybko wypadało się z aktualnej rotacji najemniczej. A dopóki nie miał oficjalnej pracy musiał się niestety martwić o swój budżet całkowicie sam. Nawet prowadził cały plik związany z finansami, zleceniami i z kim brał udział. Niestety pamięć już nie działała jak zawsze, a wolał nie oberwać w plecy od kogoś kogo już wyjątkowo irytował swoją osobą.
Wrócił ze swoim skupieniem na stronę sklepu i wrzucił do koszyka modyfikacje przeciwpancerną. Większe obrażenia zawsze były dla niego w cenie. Szczególnie teraz po zamontowaniu sobie nowych wszczepów.

Wyświetl uwagę administratora
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek GG 56291905
Crassus Curio
Awatar użytkownika
Posty: 227
Rejestracja: 1 cze 2021, o 12:28
Miano: Crassus Curio
Wiek: 36
Klasa: Szpieg
Rasa: Turianin
Zawód: Najemnik. Ale taki legendarny!
Lokalizacja: Gdzieś w kosmosie
Kredyty: 70.650
Medals:

Re: [SKLEP] Konstelacja

2 cze 2022, o 22:44

Czas zakupów. Jak to zwykle bywało po robocie Curio był przy kasie. Poza oczywistymi pokroju rachunków, żarcia czy figureczek, każdy szanujący się najemnik inwestował w siebie. W swój sprzęt, który bądź co bądź był jego narzędziem w pracy. Plany co kupić były już ustalone i normalnie turianin użyłby extranetu - po co ruszać tyłek z wygodnej kanapy? Jednak w tym konkretnym wypadku postanowił pojawić się w sklepie osobiście. Po pierwsze Konstelacja znajdowała się na Cytadeli co nieco ułatwiało podróż z jego mieszkania w Okręgu Bachjret. Po drugie miał biznes.
Najemnik pojawił się w progu sklepu ubrany w codzienne, luźne ubranie w odcieniach granatu i czerni. Wyposażony zaś był w swoje słuchawki, torbę sportową na ramieniu oraz paczkę czipsów z pędnika o smaku papryki szkarnutowej, z której wyciągał dokładnie po jednym czipsie aby po chwili go schrupać. Wytarł palce ubrudzone przyprawą o swoje spodnie i ściągnął słuchawki z głowy, ruszając w kierunku lady i sklepikarza.
- Siemano. - przywitał się ze sprzedawcą. Na twarzy Crassus zagościł uśmieszek jak tylko usłyszał reklamę z jego własnym głosem. - No, no. Reklama mucha nie siada, muszę powiedzieć. Jak Curio zrobi reklamę to elegancko, nie? Interesik się kręci i w ogóle… No i właśnie. Ja tutaj też w interesie. Widzisz, potrzeba mi modyfikacji przeciwpancernej. Wiesz, ta słynna siła penetrująca.
Zarechotał krótko, robiąc przerwę na kolejnego czipsa. Zaraz po jego schrupaniu sięgnął do torby aby ją rozpiąć.
- Pamiętasz, że tą reklamę zrobiłem nieodpłatnie, nie? Spokojnie, nie chcę hajsu. Starczy niewielka zniżka na moje zamówienie. Dajmy na to, skromne dwadzieścia procent? Wiesz, nie chcę się chwalić ale bohater Cytadeli i Mister Fornax to już wysoko postawiona poprzeczka, więc reklama nie w kij pierdział. Wartość wzrosła! Ale spokojnie, spokojnie. Ja wiem, że w sklepie chodzi o zysk dlatego mam dodatkową propozycję. - Crassus sięgnął do rozsuniętej torby aby wyjąć z niej swoją zasłużoną Żmiję, obecnie w stanie złożonym. Położył ją na blacie. - Cyk! Dorzucę prawie nową Żmiję za połowę ceny. Ot odmalujesz nieco i opierdzielisz jako nówkę sztukę. Chyba warto, nie?
Wziął kolejnego chrupka do ust.
- To co?

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
VӨICΣ | ƬΉΣMΣ | FΣVΣR ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Andrei Asen
Awatar użytkownika
Posty: 32
Rejestracja: 17 sie 2021, o 15:34
Miano: Andrei Asen
Wiek: 32
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: aspirant SOC, pilot pościgowy
Postać główna: Dagon
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 25.020

Re: [SKLEP] Konstelacja

3 cze 2022, o 11:32

Nowy dzień - nowy ja. Andrei myślał w ten sposób za każdym razem, gdy przychodziło mu wymieniać swoje wyposażenie - to prywatne, bo służbowe to... Cóż, póki nadaje się do użytku, póty jest w użytku, proste. Jeśli chciało się mieć coś bardziej fancy, trzeba było na to wydać swoje własne, ciężko zarobione kredyty. Złodziejstwo? Oczywiście, Andrei z tym jednak nie dyskutował. Jak miałby? Na wszystkich bogów, przepuszczał większość zarobków na swój ścigacz i myśliwiec, trudno było uznać go za rozsądnego, racjonalnego dorosłego człowieka.
Gdy więc przyszło mu po raz kolejny wybrać się do Konstelacji, wpisał tę wyprawę w kalendarz i nie zastanawiał się więcej. Gdy zaś z kolei przyszedł dzień zaplanowanej wyprawy, ubrał się i poszedł. Ot, tyle.
Witając się ze sprzedawcą z poziomu niemal już stałego klienta, nie przebierał, nie grymasił, nie rozważał - doskonale wiedział, czego potrzebuje. Wskazał więc Phaestona, 4 pochłaniacze oraz komplet medi- i omni- żelu oraz, po niespecjalnie udanych negocjacjach, przelał całą żądaną kwotę. Czy był zadowolony? Nie. Ale też tak. Skoro nie mógł mieć wszystkiego - i odpowiednio wysokiej kwoty na koncie, i całego wyposażenia, jakiego by sobie tylko zażyczył - to cieszył się z tego, co miał. Nowy karabin był całkiem fajnym prezentem. Nawet, jeśli nie był to model z najwyższej półki, był turiański - a to Asenowi wystarczyło. Cenił sobie technologię żuwaczkowego gatunku, skoro więc teraz został posiadaczem dziecka ich produkcji, nie mógł się nie cieszyć.
Mitrężąc jeszcze chwilę w sklepie, oglądając karabin i upewniając się, że wszystko gra, ostatecznie przerzucił sobie skrzynię z bronią przez ramię i odmaszerował zadowolony, kierując się prosto na służbową strzelnicę, by przetestować swoje nowe dziecko.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12102
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: [SKLEP] Konstelacja

4 cze 2022, o 01:25

Crassusowe negocjacje
yez yez < 5 < yez < 30 < nej < 90 < nej nej
0
Tori Te’eria
Awatar użytkownika
Narrator
Posty: 413
Rejestracja: 15 sie 2016, o 21:18
Miano: Tori Te'eria
Wiek: 163
Klasa: Adept
Rasa: Asari
Zawód: Lekarz
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 10.880
Medals:

Re: [SKLEP] Konstelacja

9 paź 2022, o 00:42

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że Tori coraz poważniej zaczynała myśleć o - przynajmniej częściowej - zmianie kierunku swojej kariery. Z medycyną ostatnio wiele wspólnego nie miała, wciąż nie pracowała w zawodzie i nawet zaprzestała jakichkolwiek “ruchów” w tym kierunku - nie szukała pracy jako lekarka, jedną czy dwie wiadomości od headhunterów świadomie i z premedytacją zignorowała, a gdy wszystkie dostępne media zaczęły trąbić o proklamacji niezależności Systemów Terminusa, bestialskim ataku na Mindoir, dziesiątkach ofiar i wybuchu wojny, przestała się wahać. Po pierwsze, powinna zgłosić się do swojej wojskowej alma mater w kwestii możliwości powrotu do armii Republik. Po drugie - powinna pomóc w obronie pokrzywdzonych w konflikcie. Jeśli jej powrót do wojska nie będzie możliwy, zostanie najemniczką. W końcu nie ona pierwsza i zapewne nie ostatnia. Doświadczenie jakieś-tam posiada, umiejętności zaprowadziły ją dość wysoko w tabeli turnieju Cytadeli i choć zdawała sobie sprawę z faktu, że to nie było prawdziwe pole bitwy, jej ostatnia rozmowa z Karajevem uświadomiła Tori, że czas zdecydować się w którą stronę powinna pójść.

A ten czas chyba właśnie nadszedł. W końcu, ile można imprezować i wracać nad ranem z baletów? Trzeba było wziąć na wstrzymanie, odetchnąć głęboko i się na coś zdecydować.

Postanowiła, że zanim poleci na Thessię, doprowadzi nieco do porządku swój prywatny osprzęt - wymagało to oczywiście i jak zwykle delikatnych inwestycji, ale na finanse ostatnio nie mogła narzekać. Tych kilka honorariów z misji i nagroda z Turnieju w większości leżały na jej koncie i nawet hulaszcze życie i nowe stroje nie nadszarpnęły jej budżetu aż tak mocno.

Konstelację odwiedziła już kiedyś - dawno, bardzo dawno temu, tuż przed wylotem na Klendagon. Minęło jednak na tyle dużo czasu, że w sklepie zmieniło się wszystko - wystrój, asortyment, a nawet sprzedawca. Do tego, gdy tylko przekroczyła próg, sklep powitał ją nachalną reklamą wygłoszoną głosem jakiegoś turianina. Jakiś celebryta? Sponsor? W sumie nie miało to znaczenia. Ignorując nachalnego sprzedawcę, który widząc cywilne ciuchy próbował wcisnąć jej jakieś niestworzone rzeczy licząc na łatwy zarobek, wybrała z katalogu nowy pistolet - Akolitę. Spodobał jej się od razu - wyprodukowany przez asari, niewielki i poręczny, był godnym następcą jej Falangi, którą wyjęła z przewieszonej na ramieniu torby i oddała w rozliczeniu. Gdy dołożyła do niej swój poprzedni generator tarcz - Niezłomny, sprzedawca spojrzał na nią dziwnie rozumiejąc poniewczasie, że ta asari nie była przypadkowym klientem. Tori dobrała jeszcze brakujące omni- i medi-żele pamiętając o możliwości doposażenia swojej “Luny” i potwierdziła transakcję na swoim omni-kluczu. Zakup był gotowy.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
*** ARMOR *** VOICE *** FORMAL *** PARTY ***
ObrazekObrazek
Statystyki dla MG:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Zbieracz Cukierków
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 20 paź 2022, o 20:36
Kredyty: 20.000

Re: [SKLEP] Konstelacja

2 lis 2022, o 00:22

Nawet najwieksi bohaterowie Przymierza musieli czasem załatwić pare rzeczy osobiście. Pierwsze Widmo Ludzkosci było jednak tu wyjątkowe bo załatwiał większość rzeczy samemu. Stał w Konstelacji na Cytadeli już od trzydziestu minut. Nie czekał w kolejce a stał przed sprzedawcą, który wpatrywał się w niego jak w obrazek.
- Uhhhhh, zamawiasz coś? - zapytał go w końcu sklepikarz. W odpowiedzi Komandor potarł swoja szczękę i w końcu przemówił.
- Myślałem, że masz dla mnie jakieś zadanie. Tak to zwykle działa, że podchodzę do ludzi i oni zaczynaja mowić. - odpowiedział mu z lekkim zdziwieniem spowodowanym znalezieniem sie poza scenariuszem. Przywykł już do tego, że ludzie po prostu mowią mu o swoich problemach.
- To jest sklep. Tu się kupuje, a nie robi zadania. - odpowiedział sklepikarz a ten zareagował na to poprzez sknienie głową.
Obrócił się i podszedł kawałek bliżej.
- To w takim razie daj mi paczke haloweenową.- nie trzeba było czekac jakos bardzo dlugo, by faktycznie mu ją dał. Komandor Normandii przejął jego ofiarę i zapłacił.- Powinienem już iść. Jestem komandor Shepard i to moja ulubiona interakcja na Cytadeli. - oznajmil i wyszedl, znikajac w odmętach Cytadeli.
Alexander Gauthier
Awatar użytkownika
Posty: 53
Rejestracja: 7 lut 2022, o 01:50
Miano: Alexander Gauthier
Wiek: 30
Klasa: Inżynier
Rasa: Człowiek
Zawód: Operator T2, cudowny pilot
Postać główna: Mila
Lokalizacja: Vesta (ten skuter)
Kredyty: 11.950

Re: [SKLEP] Konstelacja

3 lis 2022, o 21:36

Szybka akcja – in and out – tak wpadł Alex będąc jeszcze na Cytadeli. Do Konstelacji wpadł niczym burza, trochę plącząc się w swoich rzeczach, próbując znaleźć zaczep od broni, którą wyłożył prosto na ladę z zamiarem sprzedaży. Kupił niedawno, ale absolutnie nie leżała mu w dłoniach i zajmowała za dużo czasu na strzał. Z tego też powodu Sokół poleciał na skup, a razem z nim przysłany mu przez kogoś, nawet nie wiedział kogo, wizjer Kuvashi. To też nie za specjalnie leżało mu na głowie, dlatego poleciało razem z bronią. Kupił za to co innego – M-5 Falangę. Szybko się strzelało i to mu wystarczyło.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek
Emilia Östberg
Awatar użytkownika
Posty: 209
Rejestracja: 21 sty 2022, o 00:39
Miano: Emilia Östberg
Wiek: 31
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: Widmo
Postać główna: Isha D'veve
Lokalizacja: -
Status: Status Widma w pełni przywrócony przez Radę
Kredyty: 29.750
Medals:

Re: [SKLEP] Konstelacja

15 mar 2023, o 17:39

Fajnie było być bogatą. Zwłaszcza, kiedy ostatnio raczej się nie było. Koszty operacyjne, dodatkowe zakupy i odcięcie od gotówki ze względu na wypadek sprawiły, że Emilia nie mogła przez dłuższy czas pozwolić sobie na sprzęt z najwyższej półki. Na szczęście jednak, od wypadku minęło już trochę czasu, a wraz z jej pełnym powrotem do służby, benefity pod postacią dużej ilości pieniędzy powróciły. Mogła więc przejść do kolejnej fazy swojego "planu powrotu do pełni sił", czyli do następnych zakupów.
Stęskniła się bowiem za wyższą kategorią sprzętu. Miała dość raczej kiepskiej żmii, słabych tarcz i modułów. Gdy więc tylko dorobiła się po Innari, zgarniając przy okazji mały bonusik, udała się do Konstelacji. Osobiście.
Złożyła wcześniej oczywiście zamówienie - Krysae, Turiański karabin snajperski, był już do jej dyspozycji. Zapłaciła wcześniej. Pewnie mogła kazać go sobie dostarczyć do domu, ale chciała zobaczyć go od razu osobiście. Gdy już go obejrzała, uśmiechnęła się sama do siebie. To dopiero była dobra, Turiańska jakość. Później uda się na strzelnicę, by przetestować, ale wpierw...
- Mam trochę używanego sprzętu do odsprzedania. Porządna jakość, względnie nienaruszone. - zagadała do sklepikarza, gotowa, by faktycznie co nieco odsprzedać. Miała dwa stare generatory tarcz i Żmiję. To powinno pokryć część wydatków.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Wyświetl uwagę administratora
Luna Reyes
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 16 gru 2021, o 11:01
Miano: Luna Reyes
Wiek: 27
Klasa: Strażnik
Rasa: Człowiek
Zawód: Błękitne Słońca
Lokalizacja: -
Kredyty: 9.205

Re: [SKLEP] Konstelacja

28 mar 2023, o 23:26

Czasem w życiu, rzadko bo rzadko, ale jednak, nadchodzi taki moment, że masz w przysłowiowej kieszeni trochę więcej kredytów niż zazwyczaj i chcesz coś z tym zrobić. A Luna wiedziała po ostanich zleceniach, a szczególnie przygodach na arenie, że swój własny ekwipunek zdecydowanie powinna unowocześnić i zapewnić sobie lepszą siłę ognia. I powinna zrobić to szybciej zanim przepuści kasę na głupoty lub hazard.
Kiedy przekroczyła próg Konstelacji udała się by obejrzeć kilka różnych rodzajów broni, o które poprosiła wcześniej. Chciała posłuchać od sprzedawcy o szczegółach technicznych i po prostu potrzymać, zobaczyć jak jej leżą w ręku. Po jakiejś pół godzinie i sprawdzeniu kilku egzemplarzy jej wybór padł na nowoczesną broń o opływowych kształtach.
Zdecyduję się na Akolitę por favor. I pięć pochłaniaczy ciepła. Mam też coś do sprzedania powiedziała do sprzedawcy, i oddała swoją dotychczasową broń, M-12 Szarańczę. Odsłużyła swoje, a nowa broń prezentowała się bardzo dobrze. Z tego co mówił sprzedawaca również w boju powinna się sprawdzić.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
ObrazekObrazek Statystyki:
Wyświetl wiadomość pozafabularną
Nyx
Awatar użytkownika
Posty: 29
Rejestracja: 12 mar 2022, o 16:08
Miano: Nyxis T'hami
Wiek: 32
Klasa: Szpieg
Rasa: Człowiek
Zawód: E4 - Komandor porucznik
Postać główna: Hira Cassan
Lokalizacja: Ziemia - RPA
Status: W akcji
Kredyty: 10.000

Re: [SKLEP] Konstelacja

29 mar 2023, o 20:26

Jedyne czego nienawidziła w Przymierzu to faktu, że nie ma co liczyć na lepszy sprzęt, o ile sam go sobie nie kupisz. Ostatnia misja kosztowała ją nie tylko zdrowie, ale i utratę ekwipunku. Nie chciała polegać jednak na jakimś ścierwie, które dostałaby z przydziału, musiała mieć coś, co będzie idealnie leżeć w jej dłoni, ale jednocześnie wykazywało się dobrym stosunkiem celności do mocy. Jeszcze zanim trafiła do Konstelacji wiedziała, czego dokładnie chce, miała okazję kiedyś postrzelać z takiego cacka innego oficera.

Ubrana była w standardowy mundur Przymierza, chociaż nie tak guzik pod szyje, a raczej luźniej. Nie miała wielkiego majątku, a pistolet swoje kosztował, a przecież musiała zaopatrzyć się też w pochłaniacze i jakież medi i omni-żele. Prawdopodobnie po cywilu by ją wyśmiano, a w pancerzu byłoby zbyt poważnie. Nie miała ochoty na zgrywanie kupca i targowanie się, no ale tak ją los urządził, że czasami musiała radzić sobie inaczej. Podeszła do sprzedawcy pewnie, ale z lekkim uśmiechem, odgarniając lekko włosy za ucho.

- Dzień dobry. - oparła się delikatnie o ladę. - Dostałam cynk, że można się tu zaopatrzyć w świetnej jakości broń, a jako przyszłe Widmo, będę potrzebowała takiej jakości. Admirał Hacket wspomniał, że macie na stanie Kaisera Przymierza. To prawda?

Czuła się głupio, wykorzystując w negocjacjach nazwisko Admirała, ale cóż mogła poradzić? Musiała jakoś zmieścić się w dwudziestu kawałkach, licząc broń i zapasy. A ponieważ sklepy uwielbiają wykorzystywać sławnych ludzi do reklam to liczyła, że wspomnienie o przyszłym stanowisku da dobre podłoże pod negocjacje. Nie bez powodu też wybrała mundur na te zakupy, gdzie insygnia i ewentualne nazwisko, mogłoby potwierdzić jej wersję wydarzeń. Oczywiście jako kandydatka raczej nie było to publiczną informacją, ale nie była jakimś tam szeregowcem, była wysoko postawionym oficerem, a ci raaaaczej nie dopuszczają się takich tanich chwytów.

- Chętnie dokonałabym zakup tej broni, ale ta cena... - cyknęła językiem, spoglądając na kwotę broni w terminalu i odrobinę bardziej wychylając się w stronę sprzedawcy. Połączenie stanowiska, kłamstwa i odrobiny flirtu...cholera, gdyby matki ją teraz widziały. No ale nie robiła też z siebie pośmiewiska, jednak miała na sobie mundur i wszystko miało swoje granice.
- Mam propozycję. Kaiser, sześć pochłaniaczy, trzy mediżele i trzy omniżele za dwadzieścia tysięcy. To chyba uczciwa oferta, prawda? - rzuciła spoglądając z lekkim uśmiechem sprzedawcy w oczy. Kto wie, może i jej meksykańska uroda coś tu ugra.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wyświetl uwagę administratora
    »   MUSIC THEME    »   
ObrazekObrazek Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12102
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: [SKLEP] Konstelacja

29 mar 2023, o 21:33

Próba negocjacji o zaledwie 750 kr (~3% całości), więc:

sukces < 45% < negocjacje nieudane < 95% < cena większa o 5%
0

Wróć do „Krąg Prezydium”