Kolejny obszar graniczący z dzielnicą Gozu - przypomina go pod wieloma względami. Często nawiedzany jest przez najemników Błękitnych Słońc, Zaćmienia oraz Krwawej Hordy, którzy dbają o porządek na ulicach, o ile w przypadku Omegi można mówić w ogóle o jakimkolwiek porządku.

Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12099
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Hotel "Czarna Noc"

7 sie 2012, o 18:32

Obrazek Szukając tymczasowego lokum w dystrykcie Kima, "Czarna Noc" jest prawdopodobnie najlepszym miejscem do jakiego można trafić. Nawet jeśli wystrój pokoi nie powala, a okolica nie sprzyja relaksującym spacerom wieczorową porą, ciężko odmówić temu konkretnemu hotelowi jakże doskonałego stosunku niezbyt wygórowanej ceny, do zadowalającego standardu. Choć zdecydowanie nie jest to najlepszy komplement jakim można zachwalać tego typu biznes, w tych stronach to naprawdę coś.
Położony nieopodal słynnego targowiska, jest w dużej mierze dzięki temu, oblegany przez potencjalnych klientów. Choć na pierwszy rzut oka z zewnątrz nie zaskakuje gabarytami. Dzięki odrobinie pomysłowości i kreatywnemu podejściu do architektury jakiego nie brakuje na Omedze, w środku znalazło się miejsce dla naprawdę imponującej liczby pokoi. Praktycznie zawsze można więc znaleźć tu jakieś wolne miejsce.
Verna Taufel
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2012, o 16:53
Miano: Verna Taufel
Wiek: 23
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Drellka
Zawód: Agentka Handlarza Cieni
Postać główna: Stark
Kredyty: 15.000

Re: Hotel "Czarna Noc"

7 sie 2012, o 19:05

Verna oczywiście objęła ramionami szyję niosącego ją mężczyznę. Bujała przy tym frywolnie nogami i przytuliła czoło do jego skroni obserwując z tej pozycji reakcje osób, obok których Scorpion ostentacyjnie przechodził. Miała niezły ubaw, prawie tak duży jak sam drell.
Pozwoliła nieść się do holetlu a potem na górę do pokoju. -O widzę pan przezorny zawsze ubezpieczony. Sam mieszka a łoże dla dwojga. Proszę proszę, niezłe mam oko. - Zaśmiała się, gdy kładł ją na łóżku.
-Powiedzmy. Masz niewygodne ramiona. Zdecydowanie nie miękkie, - Odpowiedziała po czym usiadł opuszczając nogi na podłogę.
Pochyliła się sięgając smukłymi palcami do bocznych zamków kozaków i odpinając je powoli. Zdejmując buty o zabójczo wysokich obcasach rozglądała się po pokoju specjalnie nie patrząc na Scorpiona. -Jak naprawdę masz na imię. Twoja ksywa kojarzy mi się z takim małym robalem z żądłem. - Zapytała w zdejmując drugiego buta uwalniając stopę od jego specyficznego profilowania. Po tym, czekając na odpowiedź opadła do tyłu na łóżko opierając się na łokciach i dopiero teraz patrząc na rozmówcę.
ObrazekObrazek
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Hotel "Czarna Noc"

7 sie 2012, o 19:25

- Powiedzmy, że nie lubię jednoosobowych łóżek. Nie mogę znaleźć na nich żadnej wygodnej pozycji ... dobra, źle to zabrzmiało.- odparł drell samemu lekko się rozbawiając, gdy tylko zdał sobie sprawę jak to musiało zabrzmieć.
- Wybacz, jeśli miałbym mieć miękkie ramiona to musiałbym trochę przytyć, a strasznie lubię swoją chudą sylwetkę. Z drugiej strony lubię pewną dość kaloryczną ludzką potrawę. Jak to się nazywało? Ramen? Chyba tak.- odpowiedział Scorpion, po czym samemu zdjął buty. Były to skórzane buty z usztywnieniem kostki. Drell uwielbiał je z prostego powodu- były bardzo wygodne i były dodatkowym zabezpieczeniem przed nadwyrężeniem kostki w trakcie intensywnych skoków i lądowań z większych wysokości. Verna mogła zauważyć iż poza szafą i małą szafką nocną obok łóżka raczej nie było tutaj żadnego innego miejsca, gdzie drell mógłby przechowywać swoje rzeczy, dlatego też można było stwierdzić iż raczej nie miał on za dużo rzeczy ze sobą na Omedze, chyba że coś jeszcze znajdowało się za drzwiami znajdującymi się blisko wejścia, gdzie zapewne znajdowała się łazienka.
- To nie ksywa. Można powiedzieć iż jest to imię, które dla siebie wybrałem. Kiedyś, kiedy byłem przygarnięty przez ludzkie małżeństwo nazywałem się Krathos Kyath. Powiedzmy jednak iż nienawidziłem ich tak bardzo iż odrzuciłem to imię dawno temu. Powiedzmy iż traktowali mnie oni bardziej jak egzotyczne zwierzątko niż członka rodziny. Dlatego właśnie od nich uciekłem, żyłem trochę na ulicy, dzięki czemu miałem okazję poćwiczyć kradzież kieszonkową. W skrócie nazywaj mnie Scorpion, lub też Hermes. Używam obu tych ksywek. Oczywiście jeśli chcesz możesz mi wymyślić jakąś nową. - odparł drell, podchodząc do łóżka. Po chwili usiadł na jego skraju, tuż obok Verny.
- A jaka jest Twoja historia? Wiem, że szukasz tutaj siostry, ale mogłabyś zdradzić mi coś więcej? - zapytał patrząc kobiecie prosto w oczy.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Verna Taufel
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2012, o 16:53
Miano: Verna Taufel
Wiek: 23
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Drellka
Zawód: Agentka Handlarza Cieni
Postać główna: Stark
Kredyty: 15.000

Re: Hotel "Czarna Noc"

7 sie 2012, o 21:05

Tak, oczywiście, że taka sylwetka była lepsza i bardziej funkcjonalna, ale cóż, do dłuższych podróży w ramionach się nie nadawała. Można to było wybaczyć. Jeśli zaś chodzi o to co mówił o starej rodzinie to cóż... przykre. Nie każdy może trafić dobrze, mieć bogatych rodziców, być dobrym uczniem i takie tam. czasem życie kopało nas po dupach od dnia narodzin i dopiero po osiągnięciu samodzielności można było stawić mu czoła. Tak było tu, Scorpion uciekł od tego co miał jako młodzik i sam teraz kreuje swoje życie nie dając mu się już kopać tak często i mocno jak kiedyś. Z jednej strony szkoda dzieciaka, którego rodzina traktuje jak zwierzątko, a z drugiej to niezła lekcja życia.

-Moja historia? - zapytała patrząc na towarzysza. -Chorobliwie nudna. Miałam to szczęście, że moją rodzinkę zgarnęli hanarzy z tej naszej umierającej planetki, na tą swoją zbyt dowodnioną. Reszty możesz się domyślić, bo to standard jest. Wdzięczność, nauka, a potem wezwanie na szkolenie... mnie i siostrę. - co tu dużo mówić, resztę mógł sobie dopowiedzieć. Szkoleni przez hanarów drellscy zabójcy nie byli przecież znowu taką rzadkością prawda? Właśnie. Kobieta nie miała jednak zamiaru tracić czasu na opowiadanie o dalszym swoim życiu. Sprawnym, kocim skokiem przemieściła się ze swojej pozycji tak, że teraz siedziała okrakiem na kolanach drella z dłońmi na jego piersi. -Reszty nie musisz znać. Najważniejsze wiesz... zginęła mi bliźniaczka. - szepnęła popychając go niespodziewanie silnie by legł na plecach. Pochyliła się do niego z szczwanym uśmiechem jedną ręką dobierając mu się do koszuli, bluzy, kombinezonu czy w co tam był ubrany nasz drell...
ObrazekObrazek
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Hotel "Czarna Noc"

7 sie 2012, o 22:46

- Wybacz, nie powinienem był się tak rozwodzić ... jak to sama powiedziałaś, za dużo gadam. Jednakże jest tak tylko w towarzystwie takiej pięknej kobiety jak Ty. - odparł drell posyłając Vernie szeroki uśmiech.
- Nie martw się, jeśli kiedyś ją spotkam dam Ci znak. W końcu mam zamiar utrzymać z Tobą kontakt. - skwitował Scorpion. Skoro jego towarzyszka nie chciała więcej mówić o swojej przeszłości, to trudno, nie będzie jej przecież do tego zmuszał, zwłaszcza iż usiadła mu wtedy okrakiem na jego kolanach, co trzeba przyznać raczej utrudniałoby dalszą konwersację o wszystkich perypetiach z życia kobiety. Teraz zaczęła mu się dobierać do zapięcia jego można by nazwać bluzy bez rękawów pod którą znajdowała się czarna, opięta koszulka z długimi rękawami. Gdy ją ściągnęła Scorpion uśmiechnął się do siebie, po czym lekko się uniósł i zaczął całować ją po szyi cały czas delikatnie idąc w górę.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Verna Taufel
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2012, o 16:53
Miano: Verna Taufel
Wiek: 23
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Drellka
Zawód: Agentka Handlarza Cieni
Postać główna: Stark
Kredyty: 15.000

Re: Hotel "Czarna Noc"

8 sie 2012, o 16:58

Skończmy jednak gadać. Faza rozmów była za nimi, teraz przechodzili do innej fazy, w której dużo gadania było zbędne. Może później powrócą do konwersacji, a może nie... pożyjemy zobaczymy. Tymczasem Verna pozbawiła drella górnej części odzienia, a gdy ten usiadł, przyciągnął ją do siebie i zaczął całować po szyi i dalej, jej palce powędrowały na jego plecy. Wodziły tam chaotycznie, stanowczo, ale niegroźnie... jeszcze. Delikatne pieszczoty - delikatne pazurki. -Nie ociągaj się tylko... - Mruknęła oddychając stopniowo coraz szybciej... odpowiednio do pieszczot.
w końcu sama lewą rękę oderwała od pleców partnera i sięgnęła nią do ładnie zamaskowanego suwaka pod lewą pachą który pociągnęła aż do kolana sprawiając, że kombinezon ładnie się rozszczelnił i nie będzie większych problemów wyłuskać zeń żółtego ciała drellki.
ObrazekObrazek
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Hotel "Czarna Noc"

8 sie 2012, o 17:15

- Nie martw się, na razie tylko się z Tobą droczę.- odparł Scorpion, odrywając usta od szyi Verny, po czym szybko zajął się aktualnym priorytetem- pozbyciem się kombinezonu z ciała kobiety. To zadanie drell przeprowadził dość szybko i sprawnie i gdy tylko skończył na jego twarzy zagościł szelmowski uśmiech. Drellka poczuła tylko jedną dłoń przesuwającą się na jej górną część pleców, a drugą na jej biodro zanim została nagle przekręcona razem z partnerem, tak że to teraz ona znajdowała się pod nim. Scorpion spojrzał jej w oczy z wyraźną satysfakcją, po czym natychmiast złożył na jej ustach namiętny pocałunek, na wypadek gdyby Verna miała zamiar wyrazić jakikolwiek sprzeciw. W międzyczasie jego lewa dłoń muskała jej skórę w okolicach podbrzusza, a prawą gładził ją po policzku. Po chwili jednak oderwał się od jej ust, by znowu pieścić jej szyję. Tym razem jednak szedł powoli w dół i raczej nie wyglądało na to, by miał się zamiar na tym zatrzymać.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Verna Taufel
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2012, o 16:53
Miano: Verna Taufel
Wiek: 23
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Drellka
Zawód: Agentka Handlarza Cieni
Postać główna: Stark
Kredyty: 15.000

Re: Hotel "Czarna Noc"

8 sie 2012, o 17:31

O tak, wyswobodzenie jej z kombinezonu poszło mu sprawnie, a drellka jak mogła ułatwiała mu to zadanie, bo powiedzmy szczerze... ona też się chciała go pozbyć.
Gdy zmienił ich pozycję kobieta została już tylko w czarnej bieliźnie. Scorpion zaczął ją całować a ona z rozkoszą odwzajemniała pocałunki. Nie było bata żeby teraz to przerwać, mężczyzna musiałby zrobić coś wyjątkowo głupiego żeby zepsuć jej humor i spowodować, że sam wylądowałby na ścianie, a ona wyszłaby z pokoju trzaskając drzwiami. Ten scenariusz jednak zostawmy bo był szalenie mało prawdopodobny.
On sobie błądził po jej ciele, ona zaś dłońmi zmieniła miejsce zainteresowania na jego spodnie. Sam pozbył się wcześniej butów, teraz trzeba było pozbyć się spodni. No ze spodniami to nie da rady robić tego do czego zmierza sytuacja. Won ze spodniami!!
ObrazekObrazek
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Hotel "Czarna Noc"

8 sie 2012, o 17:46

Scorpion zauważył iż większość uwagi jego towarzyszki zaczęła się skupiać na jego spodniach. Dlatego właśnie przez chwilkę przestał całować ją, już w okolicach jej dekoltu, aby spojrzeć jej w oczy z wyrazem twarzy typu "pozwól, że pomogę", po czym odpiął suwak swoich spodni, który jak zazwyczaj lekko się zacinał, jednak po chwili złośliwa garderoba ustąpiła, dając Vernie możliwość ściągnięcia jego spodni, co zapewne dość szybko zrobiła. Gdy już to zrobiła drell szybkim ruchem przeciągnął ręce pod kobietę by dostać się do pewnego małego zapięcia, które po chwili musiało ustąpić technikom złodziejskim Scorpiona. Skoro nawet sejfy się poddawały, to raczej stanik też długo by się nie opierał. Gdy drellowi się udało rzucił już przedostatnią część jej garderoby na bok, by w końcu móc się dostać ustami do miejsca, które to jeszcze chwilę temu zasłonięte było cienką warstwą materiału. Po jego technice można było stwierdzić iż raczej ma on doświadczenie w tego typu sytuacjach.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Verna Taufel
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2012, o 16:53
Miano: Verna Taufel
Wiek: 23
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Drellka
Zawód: Agentka Handlarza Cieni
Postać główna: Stark
Kredyty: 15.000

Re: Hotel "Czarna Noc"

8 sie 2012, o 18:02

No nareszcie te głupie spodnie poszły sobie. Jak można nosić coś, w czym zacina się zamek! To było takie niepraktyczne i niewygodne! Weźmy przykład z jej kombinezonu, jak otwarty, łatwo było się w niego wcisnąć, po zapięciu opinał wszystko doskonale podkreślając każdą zgrabną część ciała nosicielki, do tego nie parzył skóry, zarówno grzał jak i izolował, do tego można było na niego ubrać pancerz, czy skafander kosmiczny. To się nazywa praktyczne! Do tego jak wyglądało!
Drell zaraz poprawił uchwyt i zabrał się na zapięcie stanika, legendarna trudność zamka, mityczne zapięcie, które zawsze opiera się najdłużej... tutaj wcale nie stanowiło problemu. -Albo robią coraz gorsze zapięcia staników, albo jesteś w ich odpinaniu mistrzem szelmo. - Zaśmiała gdy odrzucił tą skromną część jej ubioru.
Kiedy dotarł ustami do jej piersi westchnęła i wygięła plecy lekko w łuk, a dłonie zacisnęła na jego chudych, twardych ramionach. Żeby nie tracić czasu nogi uniosła do jego bioder, by palcami zahaczyć i ściągnąć jego ostatnią część garderoby... o ile ją posiadał, jeśli nie objęła nogami jego biodra.
ObrazekObrazek
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Hotel "Czarna Noc"

8 sie 2012, o 18:19

- Zapomniałaś z kim masz do czynienia, prawda ślicznotko? Każde zapięcie i każdy zamek dość szybko ustępuje przy moich ... zwinnych palcach - odparł drell odrywając usta od jej piersi, po czym uśmiechnął się z lekkim zaskoczeniem, gdy tylko poczuł iż jego ostatnia część garderoby idzie w dół. Jak widać nie tylko on planował już niedługo przejść do nazwijmy to głównej części przedstawienia. Jednakże jego towarzyszka zapomniała iż jeszcze miała na sobie jeszcze jedną część garderoby, ale raczej lepiej będzie jeśli już przyzwyczai się do myśli iż ją również niedługo straci. Scorpion powoli zaczął schodzić w dół swoimi pocałunkami, teraz przesuwając się powoli po jej brzuchu, co jakiś czas muskając jedynie jej skórę swoim językiem. W pewnym momencie drell chyba po raz ostatni natrafił na materiałową przeszkodę, z której pozbyciem się zbytnio się nie śpieszył, zasypując pocałunkami każdy kawałek Verny, który powoli ale sukcesywnie odkrywał. Widać było iż zależało mu bardzo na tym, by sprawić swojej partnerce jak największą przyjemność.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Verna Taufel
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2012, o 16:53
Miano: Verna Taufel
Wiek: 23
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Drellka
Zawód: Agentka Handlarza Cieni
Postać główna: Stark
Kredyty: 15.000

Re: Hotel "Czarna Noc"

9 sie 2012, o 09:19

Kobieta wiła się w rytm pocałunków cała niecierpliwa czekając na finał. Ona tam się nie cackała, rzeczowa konkretna babka i już. Kiedy Scorpion schodził z pocałunkami coraz niżej i niżej, jak dla kobiety zdecydowanie za wolno, postanowiła mu nieco pomóc. Kciukami zahaczyła o boki stringów i metodą "moja twoja" zaczęła je zsuwać coraz niżej, aż w końcu znalazły się na jej udach, a mężczyźnie zostało tylko dokończyć dzieła i zsunąć je całkowicie z długich nóg partnerki. Gdy tylko to zrobił, Verna chwyciła dłońmi pod brodę drella i przyciągnęła go do siebie by wpić się ustami w jego usta. Szybko, mocno, ale z odpowiednią dawką namiętności powoli przyciągając do siebie bardziej partnera...
ObrazekObrazek
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Hotel "Czarna Noc"

9 sie 2012, o 09:43

Scorpion chciał się ze swoją partnerką lekko podroczyć, jednak widać iż raczej nie należała ona do tych, którzy lubią trochę się zabawić przed przejściem do rzeczy. Dlatego też drell musiał w przyspieszonym tempie przejść przez jedzenie przystawek, by dla Verny szybciej przejść do głównego dania. Dlatego też jej majtki szybko znalazły się na podłodze, a sam Scorpion pod wyraźnymi sygnałami kobiety szybko wrócił do poprzedniej pozycji, aby znowu składać pocałunki na jej ustach. Teraz ich nagie ciała stykały się ze sobą w naprawdę wielu miejscach, między innymi lekko pod podbrzuszem Verny. Drell na chwilę przerwał pocałunek.
- Należysz widzę do tych na prawdę niecierpliwych ślicznotko. - stwierdził, po czym posłał jej chytry uśmieszek. W międzyczasie jedną ręką pomógł sobie trafić do miejsca, gdzie najwyraźniej Verna chciała aby skończył. Najpierw wszedł powoli, by sprawdzić czy, wszystko będzie szło gładko, jak po maśle czy też jego partnerka lekko się pośpieszyła i trafił na pustynię podobną do tych na rodzimej planecie drelli.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Verna Taufel
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2012, o 16:53
Miano: Verna Taufel
Wiek: 23
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Drellka
Zawód: Agentka Handlarza Cieni
Postać główna: Stark
Kredyty: 15.000

Re: Hotel "Czarna Noc"

9 sie 2012, o 16:55

Za Verną nie szło nadążyć, to zależało od sytuacji, jej humoru, partnera... mogło się zdarzyć tak, ze zamęczyłaby kochanka samą grą wstępną... tego wieczora jednak chciała przejść do rzeczy bez długiej rozgrzewki, z resztą która jej nie była zbytnio potrzebna. -Dla własnego bezpieczeństwa nie nazywaj mnie więcej ślicznotką. - mruknęła. Groźba jednak nie wyszła zbyt groźnie biorąc pod uwagę, że leżała nago pod innym drellem gotowa już do... no wiadomo do czego.
Jak mówię, że gotowa to gotowa. Drellka była wilgotna jak planeta hanarów i całkowicie przygotowana na przyjęcie gościa. Kiedy wślizgnął się w nią jęknęła z przyjemności i objęła mocniej partnera tak nogami, jak i rękoma, których dłonie znowu zawitały na jego plecach ściskając je, masując bądź drapiąc mocno w zależności od ruchów i poczynań kochanka.
ObrazekObrazek
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Hotel "Czarna Noc"

9 sie 2012, o 21:15

- Sądziłem, że nie masz nic przeciwko Verna. Z drugiej strony mogłaś mi powiedzieć wcześniej moja piękna.- odparł Scorpion spoglądając partnerce w oczy, posyłając jej przy tym rozbrajający uśmiech, jednakże cała jej uwaga zapewne skupiona była na wrażeniach zapewniających jej przez zmysł dotyku, więc raczej nie mogła tego docenić. Nie było to jednak problemem, zwłaszcza iż drell aktualnie starał się zapewnić jej najciekawszą pod tym względem noc jej życia. W końcu gdyby skończył pierwszy byłaby to dla niego ujma na honorze. Dlatego właśnie cały czas starał się jej zapewnić dodatkowe doznania przy pomocy pocałunków składanych na jej szyi i ustach, a także dość ciekawą formą masażu skupiającą się w okolicach jej piersi. Scorpionowi nie przeszkadzały dłonie kochanki na jej plecach, mimo faktu iż pewnie przez jakiś czas po tej nocy będzie nosił pamiątkę w postaci śladów paznokci.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Verna Taufel
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2012, o 16:53
Miano: Verna Taufel
Wiek: 23
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Drellka
Zawód: Agentka Handlarza Cieni
Postać główna: Stark
Kredyty: 15.000

Re: Hotel "Czarna Noc"

9 sie 2012, o 21:52

Co za dużo to nie zdrowo. Ślicznotko zaczynało w tym wydźwięku brzmieć lekceważąco, a Verna nienawidziła jak jest lekceważona, chyba, że to może przynieść jej korzyść. Tu tego nie było, więc podarujmy sobie ślicznotkowanie. Skupmy się na tym co się działo. A działo się. Scorpion nie był pierwszym lepszym chłystkiem, potrafił dogodzić kobiecie i twardo się trzymał. Trzymał się trzymał by nie skończyć szybciej od niej, jego problem polegał na tym, ze kobieta może szczytować więcej niż raz, jeśli partner jest dobry to nawet raz za razem. Drell nie skąpił jej pieszczot i doznań między nogami, co się chwali. Ona za to pięknie płaciła mu paznokciami na plecach i ramionach... ciekawe jak on, ale niektórzy nosili takie ślady jak piękne trofeum. Oddech kobiety szybko przyspieszał gdy dochodziła, by na finał wciągnąć powietrze i zamilknąć na chwilę wbijając paznokcie w ramiona partnera i wyginając plecy w łuk, a następnie wypuścić powietrze w akompaniamencie dźwięcznego odgłosu będącego czymś pośrednim między krzykiem a zadowolonym jękiem. Nie kończyła jednak samej mięśniami brzucha stymulując partnera i pomagając jemu dojść do końca...
A potem to już zostało leżenie i dyszenie na pościeli.
ObrazekObrazek
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Hotel "Czarna Noc"

9 sie 2012, o 22:02

Drell przez chwilę zaczął się zastanawiać jak długo ślady na plecach będą się trzymać, jednakże był to ułamek sekundy, bo doznawane przyjemności raczej w tej chwili nie pomagały w roztrząsaniu takich tematów. Dlatego też po tej jakże istotnej konsternacji wrócił do tego co działo się z jego ciałem i nie tylko. Dało się gołym okiem zauważyć, że jego partnerka również jest już na granicach wytrzymałości, dlatego też niczym sprinter postanowił przyspieszyć na ostatniej prostej, która wydawała się być już dość krótkim dystansem. W tym momencie do uszu Scorpiona doszedł krzyk rozkoszy partnerki, który dodatkowo zachęcił go do kontynuowania pieszczot chociaż jeszcze przez chwilę mimo faktu iż samo wnętrze partnerki wymuszało na nim nazwijmy to przekroczenie linii mety. Drell nie był złym kochankiem. Co prawda nie można go było nazwać światowej klasy maratończykiem, jednakże nie posiadał on prędkości Usain Bolt'a . Teraz jednak po odbytym stosunku drell nie zmieniał pozycji, dalej rozkoszując się ciepłem ciała Verny.
- Mam nadzieję, że się podobało.- rzucił patrząc jej prosto w oczy.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Verna Taufel
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2012, o 16:53
Miano: Verna Taufel
Wiek: 23
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Drellka
Zawód: Agentka Handlarza Cieni
Postać główna: Stark
Kredyty: 15.000

Re: Hotel "Czarna Noc"

11 sie 2012, o 11:55

Drellka leżała na łóżku, przykryta jeszcze swoim partnerem oddychając szybko po zabawie. Nie odzywała się przez dłuższy czas. Nie widziała powodu. Czuła się dobrze, była zadowolona. Sen zaczął łapać ją za powieki. Dzień przyniósł i plusa i minusa. Minus - nie ma śladu po jej siostrze. Plus - nieźle się zabawiła i zaliczyła łóżko. Dobrze, ze nie była jak te chore asarii, które zabiały swoich partnerów. Ona uśmierciłaby sporo więcej osób niż miała dotąd na koncie. A szkoda by było dobrych kochanków marnować. -Jakby się nie podobało, sytuacja wyglądałaby nieco inaczej. - Zaśmiała się do drella, po czym odepchnęła go z siebie na bok i jakby nigdy nic zawinęła się w pościel by zakryć piersi i kobiecość. Kładąc głowę na puszcze westchnęła. -Brakowało mi tego. - Mruknęła cicho i sennie, po czym zamknęła oczy...
ObrazekObrazek
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Hotel "Czarna Noc"

11 sie 2012, o 12:10

- W sumie masz rację, pewnie rzuciłabyś mną o ścianę. Ewentualnie przebiłabyś się przez moje plecy paznokciami ... a nie czekaj. - odparł żartobliwym tonem Scorpion powoli wstając z łóżka. Nie miał zamiaru opuszczać Verny, jeszcze nie.
- Cieszę się w takim razie, że mogłem pomóc. Jeśli jeszcze kiedyś będziesz miała na mnie ochotę służę uprzejmie moja piękna. - rzucił do zasypiającej drellki, po czym obszedł łóżko tak, że jej twarz skierowana była w jego stronę. Scorpion ukucnął i pocałował ją w czoło, po czym wrócił do poprzedniej pozycji i wolnym krokiem poszedł do łazienki. Po chwili dało się słyszeć dźwięk wody wydobywającej się z prysznica i obijającej się o kafelkowe podłoże a także półprzezroczystą ściankę. Ostatnimi czasy tyle się działo, a teraz dopiero drell miał szansę się nad tym wszystkim zastanowić. Czy dobrze zrobił dołączając do ekipy pirackiej? Okaże się w praniu. Miało to swoje plusy i minusy, między innymi teraz będzie latał po galaktyce razem z Hawkins, nie będzie sam wybierał gdzie ma się udać. To ograniczenie wolności jednak dawało w zamian wysokie opcje pozyskania zarobku i sławy. Poza tym będzie mógł dzięki temu zwiedzić kawałek świata. Po dłuższej chwili Scorpion wyszedł spod prysznica i szybko, jednakże dokładnie wytarł się ręcznikiem, po czym wrócił do głównej części pokoju. Verna już spała. Po chwili zastanowienia położył się obok niej i objął ją delikatnie ręką, uważając by jej nie obudzić. Po chwili senność dopadła również drella, który po niezbyt długiej walce również się jej poddał.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Verna Taufel
Awatar użytkownika
Posty: 66
Rejestracja: 24 lip 2012, o 16:53
Miano: Verna Taufel
Wiek: 23
Klasa: Szturmowiec
Rasa: Drellka
Zawód: Agentka Handlarza Cieni
Postać główna: Stark
Kredyty: 15.000

Re: Hotel "Czarna Noc"

11 sie 2012, o 23:15

Drellka szybko zapadła w sen. Można powiedzieć, że i ten aspekt życia miała dokładnie wyszkolony. Spała dobrze, nawet na twardej ziemi, spała czujnie, gotowa w pełni świadoma poderwać się na nogi i zacząć walczyć, no i przede wszystkim spała krótko.
Zbudziła się dużo przed tym nim na Omedze uznano porę za ranek. Wyślizgnęła się sprytnie z objęć kochanka i udała się do łazienki by wziąć szybki prysznic. Naga wyszła z łazienki, odnalazła swoją porozrzucaną bieliznę, po czym wskoczyła w kombinezon i buty.
Chwilę stanęła nad łóżkiem, w którym spał Scorpion i patrzyła na niego. Przez myśl jej przeszło żeby okraść złodzieja, ale co tam. Sprawdziła czy aby na pewno ma wszytko co do niej należy, poprawiła strzelbę na lędźwiach i wyszła z pokoju zostawiając śpiącego drella z pięknym wspomnieniem i kontaktem do zabójczyni.


<zt>
Wyświetl wiadomość pozafabularną
ObrazekObrazek

Wróć do „Dystrykt Kima”