Za centrum uważa się jeden z górnych poziomów stacji, na którym znajdują się nie tylko budynki mieszkalne, ale i stacje dokowania dla statków, Targ Omegi czy osławiony już klub "Zaświaty".

Iris Fel
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 2043
Rejestracja: 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 35
Klasa: Adept - Bastion
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Ksienszyc
Kredyty: 76.860
Medals:

Niższy poziom 'Zaświatów'

13 maja 2012, o 16:21

Obrazek Niższy poziom Zaświatów, w przeciwieństwie do Wyższego, ma wydzielone miejsca, w których można swobodnie tańczyć, bowiem środek zajmuje lada barowa, będąca równocześnie 'sceną', gdyż na jej 'suficie' pląsają tancerki. Wokół jest masa mniejszych stolików, w których można 'porozmawiać', a także stołki przy małych podwyższeniach, na których możemy usiąść i delektować się tym, co mamy przed sobą - tancerką niemalże na wyłączność. Ogólnie przychodzi się tutaj po to, aby schlać się do nieprzytomności, lub wycisnąć 'prawdę' z okolicznych wyrywaczy panienek. Co prawda też się tańczy, lecz nie jest to przeznaczony tylko do tego poziom, jak Wyższy.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Revax Lysaver
Awatar użytkownika
Posty: 121
Rejestracja: 10 maja 2012, o 19:17
Wiek: 34
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Technik
Kredyty: 21.000

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 cze 2012, o 13:40

Siedział przy barze, nie mając lepszego zajęcia na wieczór zanim wróci do mieszkania. Hah, mieszkania. Nędzna dziura wynajęta za parę kredytów, z domontowanymi przez niego zamkami i małą pułapką. Tak na wszelki wypadek. Na Omedze nie da się być zbyt ostrożnym. Szczególnie w pobliżu batarian, pomyślał.
Dzisiaj skończył mu się kontrakt z Ahial Syndicate. Mała, prosta robota, naprawianie sprzętu i omnikluczy dla brygady remontującej stare pomieszczenia na halę montażową w której składać będą ich pistolety klasy Stinger. Przestarzała technologia podkradziona Devlon Industries, ale dzięki niej za parę kredytów możesz wyposażyć choćby i hordę vorchów. Kolejny powód, żeby się wynosić z Omegi. Ciężko było ich wykurzyć z tych pomieszczeń, a za broń mieli kawałki metalu. Dać im pistolety i... Tak, trzeba spadać. Odłożył trochę kredytów na podróż i ewentualne 'opłaty transportowe', jak tutejsi nazywają łapówki ściągane z samotnych podróżników. Cóż, może czas na Cytadelę? Dawno nie odwiedził już bliskich, a zbliżają się urodziny siostrzenicy. Koleny problem, co jej kupić. A może na Ilium? Dużo asari, z pewnością będzie bardzo, bardzo ciekawie. Spojrzał znowu na wyginające się zmysłowo w rytm muzyki tancerki będące na scenie zawieszonej nad barem. Z tej perspektywy miał bardzo miły widok na co ciekawsze elementy anatomii. Turianin uśmiechnął się lekko i machnął ręką na barmana.
- Jeszcze jednego taetrusa. - jego przedramię zabłysnęło pomarańczową barwą, gdy przeciągnął omnikluczem po barze. Gdy barman usłyszał ciche kliknięcie potwierdzające zapłatę kiwnął głową i nalał zielonkawej cieczy do wysokiej szklanki stojącej przez Revaxem. Nie odrywając wzroku od kształtów tancerki wypił trochę napoju, chrząkając od nagłej goryczy w ustach. Mocne.
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12106
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 cze 2012, o 14:05

Czas go gonił. Z każdą straconą sekundą Howard czuł, że nie zdąży - nie uda mu się. Całe jego życie legnie w gruzach. Mimo krwi, która zalewała mu prawe oko, wydobywającej się z rozwalonego łuku brwiowego, biegł przed siebie korytarzami serwisowymi, aż trafił do Zaświatów. Nikt nie zwrócił na niego większej uwagi - w końcu co chwila ktoś tutaj się prał. Zmierzył wzrokiem salę - większość osób siedzących była pijana. Wtem dostrzegł pewnego turianina siedzącego przy barze. Idealnie! W końcu oni boją się obcych. Podbiegł do niego cały zasapany.
- Hej! Błagam cię, musisz mi pomóc! - wyglądał co najmniej dziwnie - z przeciętym łukiem brwiowym, krwią na twarzy, przerażonym wzrokiem odzywający się do praktycznie obcej osoby. - Porwali moją Juliet! Proszę, pomóż mi!
Revax Lysaver
Awatar użytkownika
Posty: 121
Rejestracja: 10 maja 2012, o 19:17
Wiek: 34
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Technik
Kredyty: 21.000

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 cze 2012, o 14:22

Lysaver z najwyższym trudem oderwał wzrok od tancerki zginającej się - cholera, ależ ona gibka! - w bardzo, ale to bardzo przyjemny i dający wiele do myślenia sposób i spojrzał niezbyt zachwycony na mężczyznę. Człowiek z gębą zalaną krwią. I jeszcze czegoś chce. A to mógł być taki spokojny wieczór.
- Czego chce. Nie widzi, że jestem zajęty? - machnął ręką to na swoją szklankę, to na asari. Tak, gadanie z zakrwawionym człowiekiem nie zalicza się do jego definicji 'spokojnego wieczoru'. Posiedziałby, dopił sobie spokojnie. W drodze powrotnej wziąłby trochę smażonej louzy po khelyńsku z tej budy koło sklepu z czytnikami. W domu by pograł w Galaktykę Fantazji, zjadł i poszedł spać. Ale nie, się oczywiście wcina taki w tryby. Może sobie jeszcze pójdzie? Oby.
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12106
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 cze 2012, o 14:53

Mężczyzna jęknął błagalnie i złapał turianina za ramię, ciągnąc w kierunku wyjścia. Był wyraźnie zdesperowany - albo oszalały.
- Proszę, zabiją mi córkę! Błagam, pomóż mi!
Kilka osób siedzących obok parsknęło śmiechem, inni patrzyli na tę scenę z wyraźnym zażenowaniem. Howard jednak nie przejął się tym kompletnie, zbyt zaaferowany próbą pociągnięcia za sobą turianina.
- Proszę, zapłacę ci! - skłamał nadzwyczaj naturalnie, bez zmrużenia oka wręcz. W panice usiłował wymyślić jakikolwiek inny argument, który pozwoliłby mu na uratowanie córki przy pomocy rosłego przedstawiciela innej rasy.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Ostatnio zmieniony 3 cze 2012, o 15:33 przez Mistrz Gry, łącznie zmieniany 1 raz.
Revax Lysaver
Awatar użytkownika
Posty: 121
Rejestracja: 10 maja 2012, o 19:17
Wiek: 34
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Technik
Kredyty: 21.000

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 cze 2012, o 15:08

Turianin pokręcił głową i rozejrzał się dookoła. Inni klienci mieli wyraźny ubaw. Krótko mówiąc - człowiek robił Scenę. A robienie Scen może bardzo zaszkodzić, także otoczeniu. Napotkał wzrok barmana. Obaj niemal jednocześnie wzruszyli ramionami, a salarianin machnął ręką w stronę drzwi. Koniec siedzenia. Kiwnął głową i dopił alkohol, kaszląc w ramię. Zszedł ze stołka i złapał rannego człowieka za ramię, po czym mocno pociągnął, idąc w stronę wyjścia. Gdy byli już przy drzwiach, z dala od wścibskich spojrzeń i ciętych komentarzy popchnął lekko faceta na ścianę. Westchnął ciężko.
- Skoro już masz czelność psuć mi humor i marnować czas, to niech będzie. O co chodzi. I najważniejsze: za ile. Streszczaj się, bo coś słabo ostatnio z moją koncentracją. Czas start.
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12106
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 cze 2012, o 15:17

O Bogowie, dziękuję! - pomyślał w duchu, kiedy obydwoje zmierzali w kierunku drzwi. Może jednak wszystko ułoży się dobrze! Mina, wyrażająca wcześniej lekką ulgę, momentalnie mu zrzedła, gdy ten zapytał między innymi o pieniądze.
- Moją córkę porwała mała grupa najemników. Jest ich może czterech, to żółtodzioby! - zapewnił, ale zakrwawiona twarz nie dodawała jego słowom wiarygodności. - Mają dużo pieniędzy, pomóż mi ją odzyskać i weź całość ich! Proszę!
Wyraźnie się zmieszał, ale w tej sytuacji możliwe, że byłoby to w miarę normalne. Podparł się o ścianę, zmęczony poprzednim biegiem i późniejszymi próbami wyciągnięcia turianina na zewnątrz.
- Są w korytarzach serwisowych tuż obok! Proszę, nie chcę, żeby mojej małej coś się stało! - jęknął błagalnym tonem, wskazując mu jedno z rozwidleń korytarza, w którym aktualnie stali.
Revax Lysaver
Awatar użytkownika
Posty: 121
Rejestracja: 10 maja 2012, o 19:17
Wiek: 34
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Technik
Kredyty: 21.000

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 cze 2012, o 15:35

Lysaver zaklął w duchu. Znowu złapał człowieka za ramię i okręcił go w miejscu, po czym wskazał palcem punkt na suficie, gdzie padał cień od sceny.
- Widzisz? Tam jest kamera i właśnie nas nagrywa. Jeśli mnie robisz w mnie w pyjaka to wypytam znajomego barmana o widy, znajdę cię i nie tylko mordę będziesz miał obitą, zrozumiano? - popchnął go znowu na ścianę, tym razem mocniej, po czym spojrzał na niego groźnie. Sięgnął za plecy i odczepił swoją strzelbę i czym ruszył we wskazanym przez człowieka kierunku. Oczywiście cała historyjka z kamerą to blef. Perspektywa zarobienia kilku łatwych kredytów mu się podobała. A zabić paru najemników? Tutaj każdy coś ma na sumieniu, więc i on nie powinien się przejmować. Zapewne robi komuś dodatkową przysługę. Ba, wystarczy wycelować w tłum i pociągnąć za spust, a masz pewność, że trafisz jakiegoś kryminalistę. Ale czego się spodziewać po takim miejscu.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12106
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 cze 2012, o 19:39

Weszli znowu do Zaświatów. Znów niewiele osób zwracało na nich uwagę - zbyt dobrze się bawili. Huk muzyki zdawał się przytłaczać jeszcze bardziej niż wcześniej.
- To jedno z tych pomieszczeń... - rzucił już wyraźnie osłabionym głosem mężczyzna, wskazując na kilka zagłębień w ścianach pomieszczenia. W nich schodki w dół prowadziły do zamkniętych drzwi.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Revax Lysaver
Awatar użytkownika
Posty: 121
Rejestracja: 10 maja 2012, o 19:17
Wiek: 34
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Technik
Kredyty: 21.000

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 cze 2012, o 19:45

Ciągnął za sobą mężczyznę, który coraz bardziej zaczynał mu ciążyć. Błogosławił po raz kolejny w myślach medi-żel, jeśli dobrze pójdzie, to nie będzie musiał nawet szukać lekarza. Fajnie, super, wplątał się po raz kolejny w problemy, które go nie dotyczą i nie powinny dotyczyć. Co z tego ma jak na razie? No dobra, Predatora, to już coś. Chociaż najpierw będzie musiał go porządnie oczyścić. Po obejrzeniu tej Modliszki to nie wiadomo, co ci idioci robili ze swoją bronią, okładali się nią nawzajem po pyskach? Ludzie i batarianie, pieprzone, warte siebie przygłupy. Pierwszych trzeba było za tamtego incydentu wystrzelać, drugich po tym, jak odeszli z ras cytadeli... Ileż te bydlę waży, ugh.
Kiwnął bez słowa mężczyźnie. Skierował się do 'pomieszczeń osobistych' po jego lewej. Stali bywalcy nazywali je bardziej pieszczotliwie 'ruchajkami'. I nie bez powodu. Oprócz tancerek, które był pod opieką Arii przed Zaświatami i nawet w samym lokalu można znaleźć bez trudu kobietę na jeden numer. Jeśli się bardziej postarasz, to nawet nie będziesz musiał płacić. Albo dostaniesz po pysku, jak tydzień temu od tej quarianki. Ale jaki to był tyłeczek...warto było.
Przy wchodzeniu do pokoju trzymał w lewej ręce gotowego do strzału Predatora. Tak na wypadek wypadku. Tym razem już nie będzie w stanie chociażby spróbować zaskoczyć przeciwnika, więc no. Może jego 'pracodawca' nie będzie mu miał za złe wprowadzenie planu obmyślanego wcześniej. Uruchomił na omnikluczu prosty program łamiący zabezpieczenia. W ciągu kilku chwil powinno otworzyć drzwi. Chociaż może wystarczyłoby zapukać?

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12106
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

3 cze 2012, o 20:18

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Zhakowanie drzwi nie trwało długo dla turianina, za to dla człowieka jakby całą wieczność. Wbrew pozorom w środku nie było nikogo. Nikogo, poza związaną, zapłakaną dziewczyną leżącą pod ścianą. Howard, o dziwo owłasnych siłach, doczłapał do niej i zaczął ją rozwiązywać, przy akompaniamencie wielu łez i jęków.
Chwilę później do pomieszczenia zleciało się kilka osób, które okazały się być zespołem medyków i bratem towarzysza, toteż zarówno turianin, jak i Howard mogli zostać otoczeni opieką medyczną.
- Cholera, strasznie ci dziękuję! - rzucił dalej ze łzami w oczach mężczyzna, tuląc do siebie córkę. - Zwrócili mi skradzione przez nich wcześniej pieniądze. Proszę, są twoje - dorzucił jeszcze na koniec, po chwili tracąc jakiekolwiek zainteresowanie Revaxem.
Wynagrodzenie: 8.000 kredytów
Revax Lysaver
Awatar użytkownika
Posty: 121
Rejestracja: 10 maja 2012, o 19:17
Wiek: 34
Klasa: Strażnik
Rasa: Turianin
Zawód: Technik
Kredyty: 21.000

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

4 cze 2012, o 10:00

Niebrzydka. Ale nie w moim typie. Wolę te mniej zapłakane.
Poczekał spokojnie, gdy medycy opatrywali już bardziej profesjonalnie jego ranę. Syknął z bólu, gdy rozkruszyli warstwę medi-żelu. Ale bilans niezły - M-3 Predator, trochę zużyty i nie najnowszy model, ale działający. No i parę tysięcy kredytów piechotą nie chodzi. To więcej niż połowa tego, co odłożył przes ostatnie tygodnie. Trzeba zainwestować w siebie. I w pancerz, to z pewnością, pomyślał obrzucając krytycznym wzrokiem przypalone plamy na swoim ubiorze. Gdy tylko medyk skończył turianin bez słowa wyszedł z pokoju i z lokalu. Może jeszcze zdążę na tę louzę.

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

7 cze 2012, o 20:32

Scorpion powolnym krokiem wszedł do słynnego klubu Omegi - "Zaświatów". Wiele razy słyszał o nim w opowieściach gdy rozmawiał z najemnikami w trakcie swojego pobytu na Cytadeli, ale czegoś takiego się nie spodziewał. Po długiej podróży statkiem transportowym, którego przekupiony pilot podwiózł Scorpiona na Omegę, drell postanowił poszukać sobie roboty w tym bardziej przyjaznym dla ludzi jego pokroju środowisku. Jedno zlecenie szczególnie przykuło jego uwagę - takie które wymagało jego "specjalistycznych" usług. Właśnie dlatego poszedł trafił on do "Zaświatów". Drell dość długo chodził wokół baru szukając jednego specjalnego kelnera, z którym miał się spotkać w sprawie roboty. Gdy zauważył batarianina od razu do niego podszedł. Scorpion nic nie miał do tej rasy - stworzyli oni jego ulubiony napitek, za co mają oni u niego wielkiego plusa.
- Witam, słyszałem iż znajdę u Ciebie robotę dla kogoś będącego specjalistą w pewnej dziedzinie. A więc, co dokładnie mam zdobyć ? - zapytał barmana opierając się o ladę.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
David „Farciarz” Collins
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Posty: 118
Rejestracja: 3 cze 2012, o 15:44
Wiek: 28
Rasa: człowiek
Zawód: reporter
Kredyty: 19.050

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

8 cze 2012, o 14:59

Collins w sumie był zadowolony. Dość sprawnie zyskał szybką i nie do końca trudną robotę, pewną zapłatę, a jeszcze wszystko dotyczyło tancerki Asari. Dumny z siebie zszedł na niższy poziom, gdzie Zaświaty tętniły życiem.

Ani głośna muzyka, ani samce różnych ras, śliniące się na widok giętkich samic nie przeszkadzały Davidowi, by skupić się na robocie.Bacznie obserwował otoczenie i gości. Przecie zawsze mógłby wyorzystać te czynniki do wykonania zadania. Farciarz zamówiła sok z trzech cytrusów, przycupnął przy barze i czekał, aż jego ofiara pojawi się na horyzoncie. Udało mu się już wyciszyć i skupić na tyle, że uznał, iż jego urok osobisty zacznie działać tak, jak powinien.
ObrazekObrazek
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12106
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

8 cze 2012, o 16:22

Post dla Diakona:

Im dłużej pił, tym bardziej miał wrażenie, że alkohol tracił smak. Właściwie trudno było sobie przypomnieć dlaczego akurat dzisiaj chwycił za butelkę, ale nie miało to większego znaczenia. Tutaj, w niższym poziomie Zaświatów nikt nie uznawał go za oryginalne indywiduum z samej racji wychlania kolejnej porcji procentów. Pozostał tutaj sam, bez pracy i perspektyw a kolejne jakoś nie chciały podsuwać się pod nos. Kątem oka widział jak fioletowoskóra tancerka wygina się na stoliku przed jednym z klientów a ten z trudem powstrzymuje się przed dotknięciem wbitego w ciasny kombinezon ciała asari. Zamyślony, nawet nie zauważył jak obok niego przysiadła się młoda dziewczyna. Na oko mogła mieć z piętnaście lat i trudno było zrozumieć, kto wpuścił ją do tego miejsca. Chociaż na Omedze widywało się i mniej logiczne widoki.
- Cześć, jestem Monique, a ty? - Miała lekko zachrypnięty głos i dziwaczny akcent, którego nie kojarzył. Ubrana w prosty T-shirt i ciemne dżinsy prezentowała się nadzwyczaj przeciętnie nawet mimo włosów w kolorze gumy do żucia.
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12106
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

8 cze 2012, o 19:19

Scorpion
Batarianin spojrzał na nadchodzącego drella, a po wypowiedzianych przez niego słowach parsknął śmiechem.
- Bezpośredni jesteś - rzucił z rozbawieniem, odchodząc z nim na bok, z dala od ciekawskich spojrzeń kilku klientów.
- Widzisz tę babkę? - wskazał kiwnięciem głowy na stojącą samotnie przy barze asari. - Podobno szuka kogoś do odzyskania jej gratów, które skonfiskowano w Kimie i nie może ich przetransportować na Omegę. Podbij, to dowiesz się więcej - skinął mu jeszcze głową na pożegnanie i odszedł, by wypełniać swoje obowiązki kelnera.
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

8 cze 2012, o 19:27

Scorpion uśmiechnął się do siebie.
- A po co miałbym kręcić skoro tutaj raczej z racji mojego fachu nie powinienem liczyć na żadne represje ? Tak długo jak mam przy sobie broń raczej trudno martwić się o cokolwiek ... chyba, że druga strona ma jej zdecydowanie więcej. - odparł z rozbawieniem drell, po czym spojrzał na swoją pracodawczynie.
- Dzięki. - rzucił jeszcze do barmana, po czym szybko przemieścił się obok asari.
- Witam. Krążą plotki iż potrzebujesz pomocy. Jakim musiałbym być gburem, by nie udzielić pomocy w potrzebie ? - zapytał uśmiechając się do pracodawczyni.
- A więc proste pytania - co, gdzie i od kogo ? - zapytał po chwili zastanawiając się, czy wykonanie zadania będzie dla niego opłacalne.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12106
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

8 cze 2012, o 21:12

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Kobieta drgnęła, najwyraźniej wyrwana ze swojego świata. Spojrzała na niego lekko nieprzytomnie, dopiero po chwili uświadamiając sobie, że właśnie przyszedł koniec jej kłopotów.
- Ach, a więc ktoś mi pomoże! - westchnęła z ulgą, prostując się, bo wcześniej stała oparta łokciami o blat baru.
- To dla mnie bardzo ważne, jestem w stanie ci zapłacić, jeżeli uda ci się odebrać od mojego wspólnika, Zevrena, prototyp pewnej broni. Moja firma zajmuje się rozprowadzaniem jej... no, niezbyt legalnie. Nie chcą pozwolić mu odlecieć z tym z dystryktu Kima tutaj. Dasz radę mi pomóc? - kobieta przybrała wręcz błagalny ton, patrząc na drella i oczekując odpowiedzi w napięciu.
Scorpion
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:30
Miano: Scorpion
Wiek: 21
Klasa: Strażnik
Rasa: drell
Zawód: Złodziej/Najemnik
Kredyty: 0.550

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

8 cze 2012, o 21:21

Scorpion tylko się uśmiechnął.
- Tak długo jak pomoże mi to pokazać iż jestem najlepszy w moim fachu, nie ma dla mnie rzeczy nieosiągalnych, a dodatkowe kredyty przydadzą się przy ewentualnym aktualizowaniu ekwipunku. - mówił jakby udając zastanawianie się. Po chwili spojrzał na asari z uprzejmym uśmiechem.
- Nie martw się, zrobię to. Potrzebuję tylko jeszcze kilku informacji o Twoim wspólniku. Jakiej jest rasy i czy ma jakieś znaki szczególne po których go poznam? To dla mnie bardzo ważne, bo nie chciałbym błądzić bez celu po całym dystrykcie. A i jeszcze jedno. Liczę na ewentualny kontakt z Twoją firmą w sprawie nabycia pewnej broni. Jest to pewna specjalna broń - używana przez salarian. Według wielu jest to tylko pogłoska, ale chcę mieć pewność. Ciężki pistolet z dość ... specjalnymi właściwościami. - mówił spokojnie drell zastanawiając się czy asari będzie w stanie pomóc w poszukiwaniu jednej z jego wymarzonych broni.
ObrazekObrazek
Obrazek

THEME
+40% zmniejszony koszt użycia mocy
Mistrz Gry
Awatar użytkownika
Posty: 12106
Rejestracja: 1 cze 2012, o 21:04
Medals:

Re: Niższy poziom 'Zaświatów'

8 cze 2012, o 22:08

Scorpion
Asari wyraźnie odetchnęła z ulgą, przenosząc ciężar ciała z nogi na nogę.
- To świetnie, dziękuję! To quarianin, spotkasz go niedaleko strefy transportowej. Ma czarny kombinezon i raczej będzie sam, więc powinieneś rozpoznać go od razu - uśmiechnęła się lekko, kiwając ręką na barmana, by podał jej to samo co wcześniej. Mogła się spokojnie napić, nie martwiąc o przyszłość tego transportu.
- Chodzi ci o Skorpiona? - zmrużyła oczy, przez chwilę zastanawiają c się nad czymś. - Niestety z tym będzie ciężko, bo jest cholernie drogi, a wiadomo, jak salarianie pilnują, by nie wpadł w ręce kogoś, kto nie ma na to pozwolenia - uśmiechnęła się przepraszająco. - Daj znać, kiedy uda ci się zdobyć i przetransportować towar. Będę tu na ciebie czekać - dodała jeszcze, po czym usiadła na jednym ze stołków, biorąc się za wypicie kolejnej szklanki trunku.

Wyświetl wiadomość pozafabularną

Wróć do „Centrum Omegi”