Kolonia ludzka jest jednym z najważniejszych, a przy tym najbardziej rozpowszechnionym, punktem na całej planecie. Codziennie trafia tu wiele osób różnych ras. Dzięki idealnemu położeniu, jest zaopatrzona w dostawy słodkiej wody, a klimatem przypomina nieco nizinną, środkową Europę.

Maszynownia

13 maja 2012, o 16:49

Obrazek


Ogromnych rozmiarów zbiór oddzielnych pomieszczeń i hal, połączonych z garażem. Do maszynowni wstęp maja tylko osoby uprawnione - otrzymawszy zezwolenie od dowódcy bądź z zawodu bycie mechanikiem. Horyzont posiada wielu mechaników, a więc nie można powiedzieć, by maszynownia była pusta. Przeciwnie! Panuje tu też swojska atmosfera, co chwilę, pomiędzy odgłosami uderzania młota o coś metalowego, słychać docinki, siarczyste przekleństwa, czy rozmowy typowych mężczyzn w średnim wieku z wytatuowanymi gołymi kobietami obojętnie jakiej rasy na przedramieniu, lub w innej części ciała. Jest to kolonia ludzka, a więc przeważa tutaj ta rasa, choć zdarzają się odstępstwa w postaci renegatów turian, handlujących volusów czy quarian na pielgrzymce.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 1701
Posty fabularne: 131
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 39.160
Medale: 13
Weteran (1) Jeden z wielu (1) Pionier (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Kolonia ludzka

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron