Kolonia ludzka jest jednym z najważniejszych, a przy tym najbardziej rozpowszechnionym, punktem na całej planecie. Codziennie trafia tu wiele osób różnych ras. Dzięki idealnemu położeniu, jest zaopatrzona w dostawy słodkiej wody, a klimatem przypomina nieco nizinną, środkową Europę.

Dowództwo

13 maja 2012, o 16:51

Obrazek


Budynki dowództwa mieszczą się w centralnej części całej kolonii. Podzielone są na poszczególne sektory, dla tych ważnych pracowników, i tych... mniej. W samym sercu tego kompleksu umiejscowione jest centrum dowodzenia, kluczowe dla Horyzontu. Pracują tam osoby odpowiedzialne za uzbrojenie osady, siły wojskowe, robocze, czy choćby postępy w badaniach nad nowymi technologiami czy broniami biologicznymi. Żeby tam wejść, trzeba mieć przepustkę, choć często wystarczy jedynie gruby portfel i umiejętność zachowania kamiennej twarzy. Oczywiście w sprawach wymagających pilnego przedyskutowania, mających dużą wagę dla mieszkańców kolonii, można sobie 'pozwolić' na wparowanie bez pytania, jak to mówią, lecz jeśli okaże się, że sprawa wcale nie była tak pilna, sporo za to przyjdzie nam zapłacić.
theme ~ voice ~ armor~
ObrazekObrazek

Wyświetl wiadomość pozafabularną
Iris Fel

Avatar użytkownika
Mistrz Gry
 
Posty: 1701
Posty fabularne: 131
Dołączył(a): 10 maja 2012, o 17:36
Miano: Iris Fel
Wiek: 31
Klasa: Adept
Rasa: Człowiek
Zawód: Przedstawiciel Ludzkości w Radzie Cytadeli
Lokalizacja: Cytadela
Kredyty: 39.160
Medale: 13
Weteran (1) Jeden z wielu (1) Pionier (1) Wyzwoliciel (1) Medal za długą służbę (1) Skupiony (1) Najlepszy z najlepszych (1) Taktyk (1) Ultra-idealista (1) Elitarne szkolenie (1) Glitch (1) Fanatyk Miłości (1) Upadek Mindoiru (1)

Powrót do Kolonia ludzka

KTO JEST ONLINE?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron